Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Holecka w Arkadii po13.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

Holecka w Arkadii po13.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: tobi » (pt) 12 maja 2006, 11:10

to ja pochwale się-dla Was, wielkich fanów Danuty Holeckiej
iż ostatnio robiąc zkaupy w Galerii Hnadlwoej ARKADIA w Wawie mijałem Panią Redaktor Holecką.Chadzała wraz z mężem, . Holecka ubrana normaanie, w jeansy i marynarke. Poznałem ją po charakterystycznych dołkach wokół ust no i oczach...Nic szczególnego, troche dziwie się, że po13 pouszcza się po takich miejscach. Ja bym się chyba nieodważył, choć -kto ją pamięta z WIADOMOśCI, które prowadziła o 19.30 raz w tygodniu-poprawcie jak się myle.
Ostatnio zmieniony (czw) 01 sty 1970, 1:00 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (pt) 12 maja 2006, 13:07

Po pierwsze gratuluje spotkania :D
Po drugie czemu miała by się nie poruszać :> ... po arkadii ? wszak gdzieś na pewno musi robić zakupy ;)

W sumie z pracy ma równie daleko do arkadii jak do blue city czy GM ale ja sama wybrała bym arkadię bo GM to zwykły blaszany supermarket :x jakich w BB mam na pęczki :x

Hmmm z placu powstańców to chyba do promenady było by bliżej :> ale nie wiem na pewno :)

A co do rozpoznawania to skoro ty ją poznałeś to inni na pewno też mogli ;)

btw to ja nieco wyedytowałam Twojego posta... :twisted: ten koment był nie na miejscu ;)

Aha 2 razy w tygodniu... w piątki i soboty zdaje sie:>
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ