Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Ferie ;)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Ferie ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (sob) 26 lut 2005, 16:33

Ferie się w mazowieckim sko?czy?y teraz tylko czekac jak Danka wróci do Kuriera :P Miejmy nadziej? ze jak najszybciej ;)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Ferie ;)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (sob) 26 lut 2005, 16:36

Bogdana Ulki też nie widać. A wczoraj s?ysza?em po raz pierwszy od d?u?szego czasu Marcina Winieckiego. Mia? jakąś przymusową przerw? czy mi się wydawa?o?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 27 lut 2005, 9:44

Bogdan Ulka jeszcze dwa tygodnie temu przez cały tydzień pe?ni? funkcj? wydawcy Wiadomości o 8.00, 12.00 i 15.00. Od 14 X 2004 tymi wydaniami kieruje nudna Katarzyna Bajszczak - wciąż nie mogę zrozumie?, czemu akurat ona została wydawcą. Wcześniej siedzia?a w Kurierze i tak nagle awansowa?a.
Od d?u?szego czasu Ulka ma mniej materiałów - już cz?ściej można trafi? na Jaros?awa Olesia. Podejrzewam, że musiał "ustąpi?" miejsca nowym dziennikarzom, przeją? też funkcj? producenta i swego rodzaju instruktora dla początkujących reporterów.
No i oczywiście licz?, że w najbli?szym czasie Danka będzie miała dyżur.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (ndz) 27 lut 2005, 11:48

Szcerze mówiąc jakoś nie martwi mnie nieobecnos? Ulki ;) jakoś nigdy za nim nie przepadałam...
Katarzyna Bajszczak - wciąż nie mogę zrozumie?, czemu akurat ona została wydawcą
jeszcze Ci? coś dziwi ;) ???

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 27 lut 2005, 13:59

Mo?na lubi? Bogdana Ulk? lub nie, ale nalezy pami?ta?, że w redkacji Wiadomości pracuje od samego początku.

ODPOWIEDZ