Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Holecka prywatnie

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Holecka prywatnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (pn) 19 maja 2008, 20:20

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Czyżby mąż przyjął jej nazwisko a ona jego? :> Koty to nawet u mnie tak dobrze nie mają :x Na stół żaden nie wchodzi, przynajmniej przy jedzeniu. A już żaden nie odważy się kłaść ogona na kuchence :x
Danka całkiem dobrze karmi dzieciaki, takie wypasione :D Sama gotuje obiady i to codziennie, no no :D Pochwaliła że ta waza to pomysł męża. Dobra żona :x
Kiedy widzę taką sielankę ludzi z telewizji to zastanawiam się na ile jest ona prawdziwa a na ile udawana. Tutaj chyba jednak była prawdziwa.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Holecka prywatnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (wt) 20 maja 2008, 6:55

TinkiWinki pisze:Czyżby mąż przyjął jej nazwisko a ona jego? :>
Nazwisko po mężu jest dwuczłonowe, ale używa zazwyczaj tylko drugiego członu :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (wt) 20 maja 2008, 22:16

Hehehe dzięki TW za te foty :-D Danka rządzi w kuchni tu ciatio tu jakies obiadki :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (wt) 20 maja 2008, 23:08

Danka na pewno bardzo smacznie gotuje. To po prostu widać już po samej kuchni. Ładnie wystrojony dom, a na zdjęciach przy stole jest taka wyprężona, wyprostowana (zdjęcia w piątrym rzędzie) - widać, że jest dumna ze swojej rodzinki ;) A co tam chłopaki opowiadały? Że albo mama wcześnie wstaje, albo póżno wraca czy raczej coś o sobie?

Ślicznie wygląda w tej sukience.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: TinkiWinki » (śr) 21 maja 2008, 15:24

Chłopaki raczej nie wdały się w mamę :D Raczej są milczący Możecie sami zobaczyć lub ściągnąć :)
Ciekawe że wpisując Danuta Holecka w Google na pierwszym miejscu nie wyskakuje Wikipedia :D To jeśli ona ma po mężu to dwuczłonowe nazwisko to jakie jest jej panieńskie? :>

Czy boty Google działają na forum? :> Przy wyszukiwaniu nie pojawiają się żadne linki do forum.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (śr) 21 maja 2008, 18:42

TinkiWinki pisze:To jeśli ona ma po mężu to dwuczłonowe nazwisko to jakie jest jej panieńskie? :>
Odpowiedź jest bliżej niż myślisz ;)

Dzięki za filmik.
TinkiWinki pisze:Czy boty Google działają na forum? :> Przy wyszukiwaniu nie pojawiają się żadne linki do forum.
Hmm, mi się często w Googlach coś wyświetla z forum.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (ndz) 19 wrz 2010, 11:46

No to trzeba tutaj wrzucić a nie tylko wspomnieć w wątku wszak jest i o nas :D http://www.tvp.info/magazyn/jak-sie-zmi ... ka/2482099

Obrazek
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (pn) 18 paź 2010, 9:55

W sobotę o godzinie 13:10 w TVP1 został wyemitowany jak co tydzień program "Zacisze gwiazd", którego gośćmi byli tym razem Danuta i Krzysztof Holeccy oraz później dołączyli ich synowie, czyli Stefan i Julian.

No cóż. Widać, że tylko Danuta obyta jest z mediami, jako jedyna w mojej ocenie wypadła naturalnie i pozytywnie. Przy zapadającej czasami krępującej ciszy potrafiła sprawnie rozszerzyć wypowiedź męża, uzupełnić ją czy wyjaśnić, a czasem zmienić zupełnie temat. Mąż się trochę z nią droczył (za dużo i za długo), generalnie był mało rozmowny, ale wydaje mi się, że to z powodu stresu, czemu się nie dziwię. A chłopaki? Nadal tak samo nieśmiałe jak były, siedziały i odpowiadały na pytania Pawlickiej jakby miały być ich ostatnimi po czym miało nastąpić ścięcie. Lekkie ożywienie było widać tylko wtedy kiedy robili doświadczenia chemiczne i opowiadali o reakcjach. Widać ich nowa pasja. Posypały się już wąsy i przechodzą mutację.

Niektóre pytania prowadzącej uważam, że były nie na miejscu, krępujące (z umownej kategorii czy bardziej kochasz mamusię czy tatusia), ale widocznie taka konwencja programu :/

Pies nadal ten sam co w materiale 2,5 roku temu (nawiązuję do pierwszego posta w tym temacie).

Program można obejrzeć w Internecie:
Ekipa „Zacisza gwiazd” odwiedziła dom Danuty i Krzysztofa Holewskich. Pełno w nim mebli w starym stylu, a jeden pokój całkowicie opanowały misie.
:arrow: http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-roz ... ej/2801429
Zapraszam!
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (sob) 13 lis 2010, 3:09

Aby obejrzeć ten program należy wnieść
opłatę techniczną

Ważne: opłata techniczna ze względów licencyjnych nie jest aktywna dla mieszkańców Ameryki Płn. i Płd.


Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni lub 120 złotych za dostęp na rok. Umożliwia ona oglądanie wszystkich materiałów wideo na tvp.pl (oprócz materiałów płatnych dostępnych na vod.tvp.pl, transmisji na żywo ze Speedway Ekstraligi i materiałów niedostępnych ze względów licencyjnych) nieograniczoną ilość razy. Inne treści na tvp.pl, w tym program tv, informacje o programach, zdjęcia, ankiety, quizy są dostępne bezpłatnie.
Jak korzystać?
Zarejestruj się i zaloguj na tvp.pl
Wejdź na stronę swojego profilu i przejdź do działu opłata techniczna. Wybierz jej rodzaj i dokonaj płatności.
Po wniesieniu opłaty technicznej otrzymasz kod, który należy wprowadzić w oznaczonym miejscu na stronie swojego profilu.
Po wprowadzeniu kodu można oglądać wybrane materiały na tvp.pl
Przy ponownym wejściu na portal wystarczy zalogować się w dwóch miejscach : na stronie tvp.pl i na stronie tvp.info - bez konieczności ponownego wpisywania kodu
Uwaga: sprawdź, czy twój komputer spełnia wymagania techniczne do odtwarzania wideo na tvp.pl
:what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what:
^@^
Obrazek

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Kasztelan » (sob) 13 lis 2010, 10:02

Ania pisze:
Aby obejrzeć ten program należy wnieść
opłatę techniczną

Ważne: opłata techniczna ze względów licencyjnych nie jest aktywna dla mieszkańców Ameryki Płn. i Płd.


Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni lub 120 złotych za dostęp na rok. Umożliwia ona oglądanie wszystkich materiałów wideo na tvp.pl (oprócz materiałów płatnych dostępnych na vod.tvp.pl, transmisji na żywo ze Speedway Ekstraligi i materiałów niedostępnych ze względów licencyjnych) nieograniczoną ilość razy. Inne treści na tvp.pl, w tym program tv, informacje o programach, zdjęcia, ankiety, quizy są dostępne bezpłatnie.
Jak korzystać?
Zarejestruj się i zaloguj na tvp.pl
Wejdź na stronę swojego profilu i przejdź do działu opłata techniczna. Wybierz jej rodzaj i dokonaj płatności.
Po wniesieniu opłaty technicznej otrzymasz kod, który należy wprowadzić w oznaczonym miejscu na stronie swojego profilu.
Po wprowadzeniu kodu można oglądać wybrane materiały na tvp.pl
Przy ponownym wejściu na portal wystarczy zalogować się w dwóch miejscach : na stronie tvp.pl i na stronie tvp.info - bez konieczności ponownego wpisywania kodu
Uwaga: sprawdź, czy twój komputer spełnia wymagania techniczne do odtwarzania wideo na tvp.pl
:what: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what:
Jesteś w USA? Tak więc nie obejrzysz :/ Za darmo programy mogą oglądać tylko osoby z Polski. Reszta świata musi płacić :(
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (śr) 05 sty 2011, 22:07

Ha ha ha Danka jest niezła z tym uciekaniem od ołtarza ! I ogólnie bym się nie spodziewała że ona taka ostra i wymagająca ;) Chłopaki faktycznie nie bardzo chyba zadowolone z wywiadu ale dali radę.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (pn) 09 sty 2012, 22:46

Czy Danuta Holecka pali papierosy? Na forum WM przeczytałem dziś komentarz, że obecnie tyle pali i tak śmierdzi, że nie da się już tego wytrzymać. Zaskoczyło mnie to. Dotąd myślalem, że jest osobą niepalącą...

Ps. Oczywiście mógł to być też złośliwy komentarz dlatego pytam czy ktoś coś gdzieś kiedyś słyszał o tym jej nałogu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (wt) 17 sty 2012, 0:43

Nie wiedziałam że pali, baardzo nie fajny nałóg ale i praca nerwowa...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
olona
Chipsy przyszły
Posty: 19
Rejestracja: (ndz) 19 sty 2014, 12:53

Re: Holecka prywatnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: olona » (sob) 01 lut 2014, 11:21

Tak na prawdę nazywa się Danuta Dunin-Holecka (oba człony po mężu). Nazwisko jest zlepkiem np. Korwin-Mikke :)

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Holecka prywatnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: janekpogwad » (wt) 05 kwie 2016, 19:21

Danuta Holecka: Zapraszam ludzi do rozmów, nie na ring

Jest dziennikarką z ponad 20-letnim stażem. Po kilku latach przerwy powróciła do grona gospodarzy "Wiadomości". Postanowiliśmy spytać Danutę Holecką, czy niczego w życiu nie żałuje i o czym marzy.

Jak wygląda pani dzień, gdy o godz. 19.30 prowadzi pani "Wiadomości"?

Danuta Holecka: - Redakcja zaczyna pracę około godziny 9. Podczas kolegium reporterzy zgłaszają propozycje i rozdzielane są zadania. Następnie razem z szefową, Marzeną Paczuską, i wydawcą planujemy, kto mógłby być naszym gościem i skomentować najważniejsze wydarzenie dnia pod koniec "Wiadomości", a także w emitowanym tuż po nich programie "Dziś wieczorem" w TVP Info.

Kiedy zaczyna się presja czasu?

- Na trzy godziny przed wejściem na wizję czasem dyskretnie zaglądam przez ramię, czy materiały są na ukończeniu. A tak naprawdę porządku i terminów pilnują wydawcy i szefowa. O 17.30-18.30 robi się już gorąco. O tej porze materiały reporterskie muszą być montowane.

A gdy wydarzy się coś tak zaskakującego, jak zamachy w Belgii?

- Trzeba zewrzeć szeregi. Prowadziłam "Wiadomości" 11 września 2001 roku w dniu zamachów na World Trade Center. Wszyscy gremialnie stawiliśmy się w gmachu TVP. To był pierwszy atak terrorystyczny na tak szeroką skalę i to w cywilizowanym, bezpiecznym kraju. Zawsze kiedy dochodzi do szokujących zdarzeń, nikogo do pracy nie trzeba zapraszać. Przychodzimy sami, bez wezwania.

Nie boi się pani, że coraz częściej będzie musiała przekazywać tak wstrząsające informacje?

- Nie chcę mieć takich obaw. Choć coraz częściej mamy do czynienia z zamachami. Liczę, że jak najrzadziej będę relacjonować tego rodzaju wydarzenia. Najlepiej wcale. Po prostu chciałabym, żeby zamachów nie było.

Pamięta pani swój najtrudniejszy dzień albo moment na wizji?

- Szczególnie przeżyłam śmierć korespondenta wojennego, Waldka Milewicza, który zginął w Iraku. Niezwykłego, bardzo mi bliskiego człowieka. Miałam wtedy wolne, ale ówczesna szefowa poprosiła, żebym podała tę informację widzom.

Dlaczego?

- Powiedziała, że Waldek chciałby, żebym to dla niego zrobiła. Do tej pory pamiętam, ile wysiłku mnie kosztowało, by przeczytać jego nazwisko. A także widok operatorów, którzy stali za kamerami i płakali. Oddałabym wiele, żeby to nigdy się nie zdarzyło. Drugim trudnym momentem była katastrofa smoleńska. Wiele osób, które zginęły, znałam. Często byli moimi gośćmi. Nie zapomnę nigdy tego silnego mrowienia w nogach i na plecach aż do bólu, tych dreszczy zimna, gdy w TVP Info czytałam listę ofiar. Bałam się, że nie dam dalej rady. Przeżyłam emocjonalny wstrząs. Wzięłam później notes i pomyślałam, że muszę wykreślić z niego sporo telefonów. Do tej pory tego nie zrobiłam.

Uważa pani, że łzy na wizji w takiej sytuacji są niewskazane?

- Nie wiem. Nie odpowiem pani na to pytanie. Wbrew temu, co podawały różne media - nie płakałam na antenie. Chciałam godnie przeczytać te nazwiska, bo tym ludziom się to należało.

Jaki jest pani dziennikarski dekalog?

- Przede wszystkim zawsze muszę się rzetelnie przygotować. Dowiedzieć jak najwięcej o danym zagadnieniu. Co najważniejsze - mówić prawdę. Przez szacunek do widzów nie mogłabym czegoś nie wiedzieć, czy tym bardziej skłamać. Tego sobie nie wyobrażam.

Zajmowanie się na co dzień polityką bywa męczące?

- Ja to lubię, to poniekąd moje życie. Oczywiście dobrze jest czasem przeprowadzić niepolityczną rozmowę taką, jak np. w święta z Radosławem Pazurą i jego żoną Dorotą Chotecką. Opowiedzieli mi o swoich traumatycznych przeżyciach i o tym, jakimi stali się ludźmi.

Taką szansę daje pani program "Oczy w oczy" w TVP Polonia.

- Tak. Widzowie mogli już zobaczyć odcinek z Arturem Rucińskim, największej sławy polskim śpiewakiem operowym, a także trenerem Jackiem Gmochem. Będzie też wywiad z aktorką Teresą Lipowską i marszałkiem Stanisławem Karczewskim. Chciałabym zaprosić Annę Marię Anders. Ten program to nobilitujące wyzwanie, bo to ludzie reprezentujący wyjątkowy sposób myślenia i życia. To kameralne spotkania. Zupełnie inne od ringu podczas rozmów z politykami. Nigdy nie robię ringu ze swojej rozmowy. Zadaję pytania i słucham. Co nie oznacza, że nie dociekam. Staram się podchodzić do gości z szacunkiem, żeby czegoś się od nich dowiedzieć. I nigdy nie przychodzę do studia z gotową tezą.

W wolny dzień udaje się pani odpocząć od szumu informacji?

- Najlepiej relaksuję się podczas gotowania. W zależności od tego, co przygotowuję, słucham innej muzyki. Gdy makaron z sosem, leci podkład włoski (śmiech). Melodie z Półwyspu Apenińskiego towarzyszą mi także podczas pieczenia ciasta. I kiedy mam wolne, staram się choć przez kilka godzin nie włączać telewizora i radia.

Naprawdę?

- No dobrze, telewizor mam w pokoju blisko kuchni i co parę minut biegam i sprawdzam, czy na ekranie nie pojawił się przypadkiem czerwony pasek... Trudno - taka praca. To już trochę nawyk. Ale dwie, trzy godziny potrafię wytrzymać bez dostępu do informacji. Chyba, że zadzwoni któryś z kolegów i dowiem się, co się dzieje.

Jest coś, czego pani w życiu żałuje?

- Może gdybym zrobiła rachunek sumienia. To jednak byłyby drobiazgi. Nie mam poczucia straty, bo pewnie o to pani pyta. Jestem zadowolona ze swojego życia. Chociaż momentami zastanawiam się, czy nie pracowałam zbyt intensywnie, a tym samym, czy nie poświęciłam synom zbyt mało czasu. Na szczęście oni od razu mnie uspokajają, że to nieprawda. Ale mimo wszystko... Dzieci to mój największy skarb i najważniejsze osiągnięcie. A przy okazji tego pytania przypominam sobie motto zmarłego księdza Jana Kaczkowskiego: "Zamiast ciągle na coś czekać, zacznij żyć. Właśnie dziś. Jest o wiele później, niż ci się wydaje". I gdy zastanowię się dłużej, myślę
sobie: nie, w zasadzie niczego nie żałuję. Pewnie mogłabym coś zrobić lepiej, czegoś nie zrobić albo podjąć w danym momencie np. inną decyzję. Ale wiem, że wszystko, co się wydarzyło w moim życiu, czemuś służyło. Nawet złe wydarzenia. Wiem, że mam bardzo mocną Opiekę i zawsze ufam Opatrzności, że będzie dobrze.

O czym w takim razie pani marzy?

- By zrobić wywiady z osobami niedostępnymi często dla mediów, ludźmi wybitnymi, z ogromnymi osiągnięciami i charyzmą. Albo pokazać wydarzenie czy historię, których nikt dotąd nie relacjonował. Przede wszystkim zaś, żeby robić rzeczy potrzebne ludziom. By inni mogli się czegoś dzięki mojej pracy dowiedzieć i z tej wiedzy skorzystać.

A prywatnie?

- Chciałabym mieć psa. Teraz nie mogę, bo w domu są cztery koty. Najstarsza z nich źle reaguje na nowe zwierzęta. Nie mając tej wiedzy, podjęliśmy nawet próbę, ale ciężko to zniosła. Marzę też, by zobaczyć kilka ciekawych miejsc na świecie.

źr: http://film.interia.pl/wywiady/news-dan ... Id,2173618

ODPOWIEDZ