Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Danuta Holecka - nieznana strona

Bard_Tomas

Danuta Holecka - nieznana strona

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Bard_Tomas » (pt) 15 cze 2007, 22:51

Możecie mi nie uwierzyć, ale poniżej wymienione zdania są prawdziwe

*Danuta Holecka głosowała na PiS, Lech Kaczyńskiego i Kazia Marcinkiewicza w ostatnich wyborach.
*W rzeczywistości wygłada znacznie gorzej niż w TV(odnosi się to także do Macieja Orłosia)
*Bliźniaki są jak dwie krople wody i tak samo się ubierają(m.in. do szkoły)

Więcej informacji moe podać na privie.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (pt) 15 cze 2007, 23:39

*Danuta Holecka głosowała na PiS, Lech Kaczyńskiego i Kazia Marcinkiewicza w ostatnich wyborach.
Wcale mnie to nie dziwi :x w sumie to dośc jednoznacznie wynika z obserwacji na wizji :D
*W rzeczywistości wygłada znacznie gorzej niż w TV(odnosi się to także do Macieja Orłosia)
Nie zgadzam się :) według mnie wyglądała bardzo ładnie kiedy ją widziałam. Faktycznie inaczej niż w TV ale ładnie.
*Bliźniaki są jak dwie krople wody i tak samo się ubierają(m.in. do szkoły)
Ano podobni są faktycznie ;) ale ona na pewno nie ma problemu z rozróżnianiem :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 16 cze 2007, 12:20

A skąd Ty możesz wiedzieć na kogo głosowała DH w ostatnich wyborach? wszedłeś z nią do kabiny? A może sprawdzałeś odciski palców na kartach do głosowania? :x

Bard_Tomas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Bard_Tomas » (sob) 16 cze 2007, 14:12

Ania pisze:
*W rzeczywistości wygłada znacznie gorzej niż w TV(odnosi się to także do Macieja Orłosia)
Nie zgadzam się :) według mnie wyglądała bardzo ładnie kiedy ją widziałam. Faktycznie inaczej niż w TV ale ładnie.
Widzę ją ok. 4-5 razu w tygodniu z odległości 2-3 metrów więc jestem w stanie sie wypowiedzieć na ten temat. Natomiast męża widzę 5 razy w tygodniu a "dzieciaki" w dni powszednie 7 godzin.
Ania pisze:
*Bliźniaki są jak dwie krople wody i tak samo się ubierają(m.in. do szkoły)
Ano podobni są faktycznie ;) ale ona na pewno nie ma problemu z rozróżnianiem :D
Tak, Stefek jest o dwa kilogramy grubszy :x
Ania pisze:
*Danuta Holecka głosowała na PiS, Lech Kaczyńskiego i Kazia Marcinkiewicza w ostatnich wyborach.
Wcale mnie to nie dziwi :x w sumie to dośc jednoznacznie wynika z obserwacji na wizji :D
doktorfaustus1 pisze:A skąd Ty możesz wiedzieć na kogo głosowała DH w ostatnich wyborach? wszedłeś z nią do kabiny? A może sprawdzałeś odciski palców na kartach do głosowania? :x
Znając z widzenia jej "dzieciaki" i wiedząc jak się wypowiadają na temat PiS(mogę zacytować ich wypowiedzi), Kaczek, KM itd. A chyba potomstwo wradza się w rodziców, czyż nie?

Ps: Jak ktoś chce to mogę podać numer do Stefka :lol:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (sob) 16 cze 2007, 22:35

Widzę ją ok. 4-5 razu w tygodniu z odległości 2-3 metrów więc jestem w stanie sie wypowiedzieć na ten temat.
Zaręczam Ci że również widziałam z bardzo bliskiej odległości zarówno ją jak i jej męża i dzieci ;)

I wyglądała ładnie :-)

Heh no to ze głosowała na PiS to jej prywatna sprawa choć mnie nie dziwi. Bo widać po serwisach komu kibicuje :D
^@^
Obrazek

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: kamil » (pt) 04 lip 2008, 20:33

Nie wiem czy taka nieznana strona, ale z pewnością nowa. Danka prowadzi dziś program ''Minęła 20'' w TVP Info. :D

Awatar użytkownika
MS-WDC
Przeciętniak
Posty: 187
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 18:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: MS-WDC » (ndz) 28 wrz 2008, 17:25

Nie wiem czy taka nieznana strona, ale z pewnością nowa. Danka prowadzi dziś program ''Minęła 20'' w TVP Info.
I bardzo dobrze jej to idzie. IMHO lepiej niż Pietrasikowi :].
Capsy DH, m.in. z właśnie tego programu

Awatar użytkownika
MS-WDC
Przeciętniak
Posty: 187
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 18:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: MS-WDC » (sob) 07 lut 2009, 8:26

A od wczoraj D.H. w "Forum". Ciekawe czy to jednorazówka bo nie było Kulczyckiego czy będą prowadzić na zmiany.

ODPOWIEDZ