Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Lis wizjoner i anchorman czy kabotyn ???

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Lis wizjoner i anchorman czy kabotyn ???

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (wt) 26 kwie 2005, 10:55

"Co z tym Lisem" ? można by zapytać śledząc jego najnowsze dokonania na polu dziennikarstwa. Kiedyś był świetny był pionierem i naprawde dobrym dziennikarzem.Jednym z najlepszych w polsce. A teraz ? Co z niego zostały ? Mit i legenda która niebawem pójdzie w niepamięć a zostanie ośmiezsenie... Tworzył sztandarowy program TVN jeden z najlepszych serwisów w polsce a teraz "Wydarzenia" które jada na micie Lisa bardziej niż na profesjonaliźmie... Postawił na znajomości nie na profesjonalizm, zaprzeczając wszelkim ideałom jakim hołdował w Fucktach :? No i ostatni wyskok.... Jak mozna tak się zeszmacic ? w swojej książce tak jechać po "Wiktorach" i ich ośmieszać a wczoraj ??? szkoda gadać hipokryzja zakłamanie i bufonada... brak słów
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 26 kwie 2005, 11:37

Nigdy nie czytałem tych jego marnych wypocin (mam lepsze lektury, zresztą wystarczy?y mi fragmenty publikowane w Internecie) ale rzeczywiście skoro tak bardzo psioczył na Wiktory to co robił na gali wczorajszej nocy? A może Solorz zapłacił i trzeba było przyjść? Czy ten człowiek w ogóle ma honor? Czy on wie czym jest honor? Chyba nie.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (sob) 07 maja 2005, 14:17

Pewnie nie :?
Co do ksią?ki to akurat była bardzo ciekawa i mog?a by ci sie do pracy przyda? :D dużo pisa? o TVP :D

A w ostatnim programie kolejna kaboty?ska zagrywka Lisa.
"przyj?yjmy się temu co dzia?o się dzisiaj w sejmie podczas tej de...
ekhm hmm ee no niech b?dzi e debaty... masakra.. skoro nie chciał poweidziec debata to nie mógł sobie przygotowa? s?owa dyskusja obrady czy coś ???[/b]
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (śr) 11 maja 2005, 17:45

http://www.niniwa2.cad.pl/walter_zdradz ... dradza.htm wywaid z Walterem na temat usuni?cia LISKA :twisted:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (pt) 13 maja 2005, 1:11

Mamy ma?ą aferk?. Mo?na się było tego spodziewa?.


Obrazek

Obrazek (na głównej)

Ktoś zasadza się na Lisa?

Od kilku tygodni na forum internetowym "Gazety Wyborczej" tajemniczy internauta próbuje nakr?ci? spiral? plotek o kryzysie ma?że?skim popularnej pary - Tomasza Lisa (39 l.) i Kingi Rusin (34 l.). Ostatnio intrygant odniós? sukces: 5 maja wieczorem na forum pojawiła się informacja: "rusin odeszła od lisa!". I plotka posz?a w miasto.

Informacj? o odejściu Kingi Rusin od m??a napisa? internauta o ps. quake001. Prawdopodobnie w?aśnie to sta?o się powodem plotki. Redakcje warszawskich gazet dobieg?y g?osy, że Lis wyprowadzi? się z domu. Spakowany przez King? miał opuści? rezydencj? w Konstancinie. Co ma by? bezpośrednim powodem ich rozstania? Wed?ug "poinformowanych": romans Lisa ze wspó?pracownicą i zarazem kole?anką Kingi - Hanną Smoktunowicz (34 l.) Sprawdziliśmy: wszystko się zgadza z wyjątkiem... faktów.

Absurdalne

- Romans z Hanką?! To absurdalne. Przecie? ona ma fajnego m??a i rodzin? - poinformowa? nas jeden z dziennikarzy "Wydarze?" stacji Polsat, gdzie Lis jest dyrektorem, a Smoktunowicz wiodącą prezenterką. - Owszem, widujemy ich razem, ale trudno, ?eby było inaczej skoro ze sobą pracują - dorzuci?.

Ale niech?tni Lisowi - na korytarzach Polsatu i TVN ich nie brakuje - wskazują, że na uroczystości wr?czenia Wiktorów u boku Lisa zabrak?o ?ony. Uparcie krą?ą plotki, że mi?dzy ma??onkami nie uk?ada się najlepiej.

Lis zapytany wprost przez "Super Express", czy wyprowadzi? się z domu, odpowiedział zdecydowanie: - Nie, oczywiście, że nie.

Kto za tym stoi?

Dziennikarz uwa?a, że ktoś celowo stara się zaszkodzi? jego wizerunkowi u?ywając forum internetowego "Gazety Wyborczej". To forum odwiedza wielu dziennikarzy. - Nie wykluczam tego, że ktoś konsekwentnie te plotki rozsiewa - mówi z przekonaniem. A jest to prawdopodobne, skoro wielu Polaków widzia?oby w?aśnie Tomasza Lisa na fotelu prezydenckim. Na forum, na którym pojawi?y się te rewelacje, internauci zastanawiają się, czy bez ?ony dziennikarz mia?by szanse na prezydentur?. Lilith76 pisze: "No nie, to zrujnuje plany hipotetycznej kampanii wyborczej", a inny internauta dorzuca: "O mój Bo?e - kto teraz zostanie pierwszą damą? Prezydent koniecznie musi mie? ?on?!!!".

Sprawdziliśmy, Tomasz Lis ma mo?liwoś? uzyskania od wydawcy gazety, firmy Agora, informacji, z czyjego komputera jest oczerniany. Czy z tego skorzysta? - Może trzeba się nad tym zastanowi? - mówi Lis. - Ale nie zamierzam dezorganizowa? sobie ?ycia i pracy, by by? śledczym. Nie wykluczam, że ktoś bardzo intensywnie tej krety?skiej plotce pomaga - powiedział "Super Expressowi".

autor: JAN,rFF


Fotka w artykule:
Obrazek

Tomasz Lis ma mo?liwoś? sprawdzi?, kto go oczernia. Czy z tego skorzysta?



Ps.
Dziś piątek, a więc ca?e szcz?ście b?d? mie? papierowe wydanie. :lol:
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 13 maja 2005, 13:05

Moim zdaniem sprawa jest rozdmuchana, a dziennikarze z Super expressu nie wiedzą o czym pisa?. Moim zdaniem co najwy?ej dosta? może autor pierwszego posta, który wymyśli? t? plotk?, ale np osoby mówiące o pierwszej damie już nie. (A i ja się tam udzieli?em jeden raz.)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (pt) 13 maja 2005, 16:26

Tam jest mowa tylko po pociągni?ciu do odpowiedzialności autora wpisu. Wpisy innych o braku ?ony dyskwalifikującym go jako kandydata były tylko takim pociągni?ciem dyskusji "co by było gdyby" i nikt ich nie chce sądzi?. Dobrze, że się ten artyku? ukaza?, by? potrzebny, bo naprawdę zrobi?o się troch? szumu i jeszcze kilka osób to podsyci?o (nie chodzi mi o t?uka pierdzisz-kocha?ską). Szkoda, że w ogóle ten temat wyszed?, ale jak już się tak sta?o to dobrze, że teraz wiemy już jak jest naprawdę. Jest to też nauczka na przysz?oś?, ale wiadomo, że w bzdury się nie wierzy. Tej sytuacji sprzyja?y troch? Wiktory i brak Kingi na gali...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (pt) 13 maja 2005, 16:38

A ja sądz? że moze to sam Lis pisa? zeby nakr?ci? troch? publik?
a moz? SE napisa?a bo się Lisu wkurzy? :D on raczej nie ma poczucia humoru.
Z jednej strony plotka ochydna z 2 jak jesteś osobą publiczną musisz się z tym liczy? i tyle...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: michal » (pt) 13 maja 2005, 19:42

Ania pisze:A ja sądz? że moze to sam Lis pisa? zeby nakr?ci? troch? publik?
A? tyle już dziś wypi?aś?
Ania pisze: a moz? SE napisa?a bo się Lisu wkurzy? :D
Ma?o prawdopodobne. Cho? faktycznie d?ugo się zbierali za artyku?.

**********

Jeszcze zobaczmy jaka była ok?adka "Super Expressu".

Obrazek

To ok?adka wydania warszawskiego i taką mieli w "Kawie czy Herbacie?". Ja już miałem państwa Lisów zastąpionych wizerunkiem komendanta Kluka - sprawa ta wybuch?a pó?nym wieczorem.

*********

Dziś się odby? czat z Lisem na Wirtualnej Polsce. Pono? zadeklarowa? się, ze na 100% nie wystartuje w wyborach prezydenckich. To informacja z forum Gazety, a sam sprawdzi? nie mogę, bo zapis jeszcze jest niedost?pny.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (pt) 13 maja 2005, 21:44

A? tyle już dziś wypi?aś?
dzisiaj nie ale wczoraj doś? sporo :D
A co mało było sytuacji kiedy wszelkiego pokroju gwiazdy w myśl zasady byle gadali rozkr?cali takie afery ??? Ju? tam Lisu ma swój PR który mu doradza co ma robi?. No chyba ze jest na tyle przyg?upi zeby rzeczywiscie robic afere z postu... nigdy nic nie wiadomo
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: michal » (pn) 23 maja 2005, 6:41

Pośrednio o tej plotce było też w ostatnim "?yciu na Gorąco". Niby artyku? by? o obojgu, ale nacisk zdecydowanie po?o?yli na King? Rusin - jej przesz?ą karier? i ewentualne zawodowe plany. Mówi?a, że u nich w ma?że?stwie wszystko w porządku, że wcale nie wyprowadzi?a się z domu i że nawet znajomym musiała się tym razem t?umaczy?. O Lisie wspomnieli, że coraz więcej pracuje i ma coraz mniej czasu dla rodziny.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 01 cze 2005, 20:49

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (śr) 01 cze 2005, 21:53

Hehe Olejnikowa zawsze sie zajebiście ubiera?a :D
a m?ody Lisu by? ostatnio w Wydarzeniach :D:D

Co do Toomy Leesa to uwazam ze twoje impreium troch? przesadzi?o wysy?ając za nim i za Hanką swoich reporterów a? do domu... :?
^@^
Obrazek

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 01 cze 2005, 22:48

niestety nie jestem na bierząco, ani nawet na niebierząco w prasówce takich gazet i czasopism

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (śr) 01 cze 2005, 23:11

Te? nie wiem o so chosi :?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ