Strona 1 z 1

Katarzyna Kolenda-Zaleska TVN, TVN24

: (czw) 05 paź 2006, 22:40
autor: tobi
Czy może ktoś potwierdzić, że red.K.Kolenda-Zaleska po rozmowie z Ziobrem została odsunięta od prowadzenia wywiadów w 'Gościu porannym'

: (czw) 05 paź 2006, 23:56
autor: Ania
A co mu niby takiego powiedziała :> ? hmmm nie wiem ale dzisiaj był Kajdanowicz

: (czw) 01 mar 2007, 17:38
autor: Minorek6000
http://bi.gazeta.pl/im/6/3195/z3195786N.jpg znalazłem takie zdjecię Katarzyny Kolendy Zaleskiej.

: (pt) 13 kwie 2007, 20:35
autor: Ania
http://www.tvn24.pl/-1,1502731,,,1,wiadomosc.html
Gorąca atmosfera była dziś w Sejmie. Nie tylko na sali plenarnej, ale i na korytarzach. Tłumnie zebrani reporterzy czekali na premiera. Gdy ten wszedł do Sejmu powstał taki tłok, że kilku dziennikarzy wpadało na siebie. Najbardziej poszkodowana została reporterka TVN24 Katarzyna Kolenda-Zaleska. BOR-owcy, którzy torowali premierowi drogę byli niewzruszeni.
Dziennikarze chcieli nagrać wypowiedź premiera przed spotkaniem klubu PiS ws. prezydenckiej poprawki do konstytucji. Premier milczał, nie zatrzymał się, więc reporterzy, operatorzy i dźwiękowcy szli za nim. Panował wielki tłok. Drogę torowali BOR-owcy. Doszło do przepychanek. Wtedy dziennikarka Faktów wywróciła się. Ma guza na głowie i siniaki na nogach. Premier widząc sytuację powiedział do Kolendy-Zaleskiej: "Pani zgubiła buty".

Dziennikarka nie była jedyną poszkodowaną. W trakcie zamieszania reporterowi radia TOK FM, rozdarto marynarkę.
Pieknie nasz premier jak zwykle pokazał klase :]

: (sob) 14 kwie 2007, 16:07
autor: michal
Kilka dni temu był w Faktach reportaż o modzie sejmowej - porównanie stylu ubioru polityków oraz powracających co jakiś czas tych samych tematów, nad którymi posłowie pracują. Pod koniec materiału szedł jakiś polityk (oczywiście teraz już nie pamiętam który), a z mikrofonem towarzyszyła mu m.in. młodziutka Katarzyna Kolenda Zaleska w kwiecistej sukience. Barwy sukienki jak lody Zapp Algidy. Ale bardzo ładnie. Chyba miała tez kucyki po obu stronach głowy. Możliwe nawet, że była to sukienka ciążowa - to był tylko moment na ekranie i już niezbyt dobrze pamiętam.

: (sob) 21 kwie 2007, 23:44
autor: And
Nie wiem, czy wiesz, ale te zdjęcia już kiedyś były pokazywane i to w materiale, o którym sam kiedyś pisałeś :) Chodziło o Anastazję P. i jej związki z politykami, pokazywane były też fragmenty starej Panoramy i Wiadomości. Widzę też, że pani Zaleska znalazła się na capsie Grzesiaa, właśnie z tego materiału:

Obrazek

: (ndz) 22 kwie 2007, 2:07
autor: michal
Dzięki za zdjęcia. Tamten wcześniejszy materiał oczywiście pamiętam, ale niezauważyłem wtedy Kasi. W świetle fragmentów Panoramy z Zimochem i Mikołajczak oraz Wiadomości ze Zwiefką młoda Kolenda w sukience Zapp była już nieistotna i niezauważlana, bo uwaga i emocje skupiły się na poprzednich fragmentach :)

A ta blondi to nie jest Monika Olejnik? Bo tak jakoś... podobna :)

: (wt) 26 cze 2007, 9:36
autor: pchla
Wczoraj w gościu porannym Katarzyna Kolenda-Zaleska miała świetny wywiad z prof. Bartoszewskim. W dużej mierze jest to zasługa rozmówcy, ale pani Kasia też wykazała się wielką klasą. Oby częściej w tvn24 i nie tylko można było oglądać wywiady z mądrymi ludźmi, człowiek nie samym drobiem żyć powinien.

: (sob) 04 lut 2012, 19:38
autor: Ania
To co właśnie wyprawia Katarzyna Kolenda Zaleska w studiu TVN FAKTY wprawia mnie w ciężkie osłupienie... totalny brak profesjonalizmu dziennikarskiego, nie potrafi prowadzić tego programu, jest napastliwa, nieobiektywna i bardzo arogancka...
Dopuszcza do pyskówki i sama bierze w niej udział...