Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Katarzyna Werner

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: michal » (wt) 19 lip 2005, 11:42

Te wczorajsze wpadki Werner nie były jedyne. nagra?em sobie Wiadomości o 7:00 i tak ciągle jej się pląta? j?zyk. Dziś jest to samo.

"Kurs dolara kosztuje"
"Karolina Glueck" - przeczytana jako [gluk]

oraz b?ąd merytoryczny. "Zidentyfikowano wszystkie 56 ofiar". To oznacza, że wszystkie? I że ta trójka polaków już na pewno żyje? No w?aśnie, nie. 56 ofiar jest w ogóle odnalezionych i co zmar?y w szpitalu, zidentyfikowano na razie oko?o 40. Zapowiedzi prezenterzy piszą sobie sami, więc to ona jest winna tym nieścis?ościom.



Ale już największa degrengolada, jest w Lecie z Jedynką. Dziś z Bi?goraja z udzia?em Zimocha i Pawłowskiej. Rozumiem, że na żywo, w?aściwie to improwizacja, ale wkurzający są.

1) Na samym początku Zimoch mówi, że mają z sobą du?ą map? Polski, podreśla, że jest to mapa fizyczna i chcą pokazał na niej widzom gdzie le?y Bi?goraj. Podchodzą do mapy i co widz?? Map? administracyjną z podzia?em na województwa i powiaty.

2) Paw?owska - "można tu przyjecha? na dzień, tydzień albo na znacznie d?u?ej czasu wolnego}.

3) Rozmowa z gościem.
Zimoch Pan jest z Muzeum........ (szuka w papierach)
Goś?: Muzeum Ziemi Bi?gorajskiej w Bi?goraju.
Zimoch: No w?aśnie, taki jest dok?adny tytu?.

4) Paw?owska i Zimoch gl?dzą o byle czym, bo zaraz będą się ?ączy? z Waldkiem z Warszawy na pogod?. Mówią, że jest tu prawie zawsze s?onecznie, mało dni deszczowych i co charakterystyczne bardzo upalne lata i bardzo srogie zimy. I że to nie jest tak, że oni robią reklam?, ?eby tu przyje?d?ą?, tylko że to jest udokumentowane meteorologicznie.

Leci reklama i wchodzi Waldek.

Mówi, że jest zaskoczony ich informacjami, ponieważ on z tamtych terenów pochodzi i jest zupe?nie odwrotnie. Z latem jeszcze mógłby się zgodzi?, że jest ciep?e, ale zima to raczej plucha i to od kilkunastu lat, a prawdziwe zimy to pami?ta jak by? dzieckiem.

5) Ciekawy wywiad zrobi? z paniami z "Gromady" (chyba jakiś hotel, albo gospoda), które przygotowa?y groch z kapustą i wygląda?o to jak zupa. Opowiedziały jak się go robi i wszystkie sk?adniki jakie sa potrzebne i zada? na koniec chyba dwa pytania dodatkowe, na które już nie posz?y zwi?złe odpowiedzi.

Zimoch: Czy i jakie wp?ywy ma tutaj kuchnia na przykład chi?ska albo francuska? Jakie potrawy z tych rejonów są tu popularne?

Pani nr 1: Nie wiem. Ci??ko mi coś powiedzień.

Pani nr 2: Tak, groch z kapustą.

Zimoch: Hehehe, ale co taki groch z kapustą na wspólnego z kuchnią francuską czy orientalną?

Pani nr 2: No w?aśnie nie ma, chodzi o to, że najsilniej z naszym regionem jest związany w?aśnie groch z kapustą.

Zimoch: A jakie inne polskie tradycyjne potrawy są w Bi?goraju popularne oprócz tego grochu z kapustą?

Pani nr 1: Cie?ko powiedzień, nie wiem. Bigos...?

Pani nr 2: Na przykład jeszcze kapuśniak z ziemniakami jest bardzo popularny, kapuśniak bez ziemniaków też.

Zimoch: Hehehehehe. Czyli prosz? państwa, czyli w Bi?goraju popularna jest tylko kapusta, ale za to na wszelkie mo?liwe sposoby.


A jakie panie śpiewa?y. Średnia wieku chyba 70, ubrane na bia?o, ale prawie jak siostry zakonne, zawodzenie jak na nieszporach w kościele starych bab?, a tytu? przyśpiewki - "O Janku co konie poi?"

Druga część o 16:25 w TVP1 :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 21 lip 2005, 16:38

Dzisiaj K. Werner w nowym kostiumie - kolor nawiązujący do wsytroju studia :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Przemek » (sob) 23 lip 2005, 19:57

Katarzyna Werner na stronach TVP:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Przemek » (sob) 23 lip 2005, 21:00

doktorfaustus1 pisze:Przemku gdzie znalazłeś to pierwsze zdj?cie K. Werner? Moim zdaniem zosta?o zrobione w newsroom'ie \\`
Eee. To zdj?ci z newsroomu 'Teleskopu'. Link :arrow: http://ww2.tvp.pl/3186,20050106151084.strona Swoją droga to ciekawy mają ten newsroom. Napewno ?adniejszy ni? \\'

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 23 lip 2005, 21:04

Heheh a ja już skasowa?em tego posta, któego Ty cytujesz. W \\` też mają takie duże przeszklone drzwi (czy ściane) i myśla?em, że to fotka z \\`

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: michal » (wt) 16 sie 2005, 18:07

Dawno Werner nie było w tej marynarce. Obecnie preferuje w większości jeden i ten sam krój w różnych kolorach, ale bez żadnych wzorków.

Obrazek

Obrazek

Kapsy z 30 paŸdziernika 2004.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 16 sie 2005, 20:27

Rzeczywiscie lepiej bez takich wzorków. Prawdę mówiąc wygląda jak z Polsatu jeszcze za czasów Gawryluk. Tam dominowały tak Ÿle ubrane prezenterki - zwłaszcza sportu...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Ania » (wt) 16 sie 2005, 21:01

Ta fotka nie jest z news roomu tylko z przed news roomu :D a sam NR wogóle nie jest ciekawy i malutki :D
choć na pewno ładniejszy niż stary NR waramości
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: michal » (pt) 06 sty 2006, 16:12

Dziś Katarzyna Werner ma upięte włosy. Wygląda trochę dziwnie, twarz jakby u dołu się jej rozszerzała na boki. Oczywiscie to kwestia pzyzwyczajenia się do poprzedniej niezmienianej wcale fryzury.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Aivlis » (sob) 07 sty 2006, 21:45

Moim zdaniem całkiem nieźle wyglądała w tej fryzurze.
Ale skoro to mój pierwszy post w tym wątku, wypada przedstawić swój stosunek do Dzikowskiej i Werner. Jak dla mnie to świetne prezenterki, czasem przewyższają swoim dzinnikarstwem niektórych z 19.30. Dzikowska może trochę mniej ciekawa niż Werner.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: Grzesioo » (sob) 07 sty 2006, 22:00

Zdjęcie z dzisiaj.

Obrazek

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Aivlis » (ndz) 08 sty 2006, 12:44

Grzesioo, o co chodzi z tym towim podpisem, w którym jest mój nick? I jaki cel?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 08 sty 2006, 12:52

Ten cel związany jest z wystą pieniem Edwarda Gierka - słynne już hasło "pomożecie", a Twoje imię w opisie jest za sprawą specjalnego moda- było gdzieś o tym na forum. Każdy widzi tam własny nick.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: Grzesioo » (ndz) 08 sty 2006, 13:24

Aivlis pisze:Grzesioo, o co chodzi z tym towim podpisem, w którym jest mój nick? I jaki cel?
Wpadłaś mi w oko i naprawdę Cie polubiłem :love: Zresztą pisałem już o tym w shoutboxie. Poczytaj.
Dodatkowo możesz zaglądnąć tu :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Ania » (ndz) 08 sty 2006, 23:19

Grzesioo tylko mi prono wątku i przesyłania buziaczków :D jak na innym forum nie uskuteczniać :> A poza tym to jestem zazdrosna :foch: :x
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ