Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Automat....

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Kajetan » (śr) 01 cze 2005, 11:26

Witam to mój pierwszy post na forum - zawsze miałem zaczą? pisa? - zaczn? dzisiaj :wink:

Jeszcze wczoraj gdy informacje przeczyta?em na tvn.tivi byłem zaskoczony i nawet przygn?biony. Po d?u?szych przemyśleniach i większej ilości informacji och?oną?em... Naprawd?...

Dziwi mnie zw?aszcza odejście Kajdanowicza. Nie wiem dlaczego odszed?, miał i "FAKTY" weekendowe, i materiały i wolne - 15 tys. miesi?cznie zarabial podobno. Szkoda, że po 7 latach pracy odchodzi podobno dla kasy. Szukam innych powodów odejścia i nie znajduj? ich. Pozycj? miał bardzo dobra, może obawia? się jej zagro?enia...?
B?dzie mi brakowa?o Miko?aja Kunicy w "Faktach", lubi?em jego materiały, sam budzi moją sympati?.
Odejście tego drugiego oznacza, że ch?tniej bed? w?ącza? "Wiadomości" o 19:30 :lol: :? :cry: A "Fakty" się nie rozpad?y (niektórzy tak twierdzą). Trudno - raz ktoś przychodzi, raz ktoś odchodzi. W TVN24 nie brakuje dobrych dziennikarzy którzy mogli by obu PANÓw zastąpi? (myśl? o Morozowskim, który mógłby pokazał co potrafi, ewentualnie o cz?stszym MAZURZE (jest dobry), Kajdanowicza śmiało może zastąpi? INGA ROSI?SKa, która jest w Brukseli - mogłaby materiały przygotowywa? (takimi sprawami UE dobrze zaj??a by się Czerwi?ska, Grochot, S?apek?).

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: michal » (śr) 01 cze 2005, 13:29

Jeszcze z serwisu TVP. Warakosmska się wypowiada :)
http://tvp.pl/120,20050531210326.strona
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Przemek » (śr) 01 cze 2005, 14:19

Nowe slogany reklamowe Wiadomosci :D :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wrzystkie seriwsy w swych specjalnych wydanich infomują o tym - niektóre są na tak, nie które na nie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek[/list]

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Kajetan » (śr) 01 cze 2005, 14:22

Rewelacja Przemku :D :lol: :lol: Uśmiałem się, że hohoho :lol: :D Szczególnie podoba?y mi się ozdobniki programów informacyjnych :P

BRAWO :)
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Ania » (śr) 01 cze 2005, 14:43

Świetne Przemku :D:D
a Tutaj cos ode mnie nowy kanał tematyczny TVP :D

Obrazek
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: michal » (śr) 01 cze 2005, 18:58

Obrazek

No sorry, ale od kiedy Wysocka jest automatem? Wystraszona, przera?ona, zestresowana, myląca się i bez dykcji kobieta. To nie są cechy maszyn. Poza tym mnie to w ogóle nie śmieszy :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 01 cze 2005, 20:45

hahaha, dobre swoją drogą wiadomości mają zdecydowanie za dużo prezenterów, durczok, ziemiec, gawryluk, wysocka i jeszcze chcą kajdanowicza do głównych.. bezsens.. wysoką trzeba odstrzeli?, ale bez wrzutki kajdanowicza na jej miejsce, a wysocka najlepiej do jakis wejś? z Sejmu, sio!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Ania » (śr) 01 cze 2005, 21:48

Widze ze Wysocka wsz?dzie lubiana jest :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 01 cze 2005, 22:56

hajl_giertisch wpe?ni popieram plany co do wysockiej. Jedyny plus jaki ma u mnie zdoby?a nie?le krytykują? marnego dziennikarzyn? z Pressa - dokopa?a mu równo, stając w obronie Wiadomości. Za ów wwiad powinna dosta? szanse w Sejmie i mo?liwoś? dalszej pracy w TVP. (No ale nie jako główna twarz programu)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Ania » (czw) 02 cze 2005, 19:57

Plotki co do tego kto zastąpi A*tomata się mno?ą

Anitka ?? a może Marciniak :D

Ktoś tma podaje że na 100 % Marciniak TVN jednka nie potwierdza. pojawiają się ploty ze ma by? to Kazia Szczuka :D
No i jedna z lepszych hipotez niestety chyba z doś? pewnego ?ród?a... :? że moze byc to Omena Menash ... No comments

Aha a co do powodów odejscia A*tomata z Fucktów to podobno mają si mu urodzi? w Lipcu 4 raczki :D:D ktoś tylko zapomnia? ze ko?o Listopada urodzi? mu się syn :D:D
^@^
Obrazek

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: hajl_giertisch » (czw) 02 cze 2005, 21:36

nieoficjlane zrodla mowia, ze o TVN wprowadza nowa jakosc i najnwosze standary, od wrzesnia fakty beda prowadzone przez striptisera, fakty populudniowe dla gospodyn prezentowac bedzie facet, a o 19 bedzie to kobieta, trwaja spekulacje, że może by? to Miriam, na TVN zawsze można liczy?, jako zawsze najszybciej wprowadza wszelkie nowoscia, tylko czekac, a warakomska to skopiuje

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 03 cze 2005, 13:56

Mamy nadziej?, że Warakomska nie będzie się rozbiera? przed kamerą. Podejrzewam, że większośc ludzi ucie?aby wówczas z krzykiem. Nie tylko widzowie, ale i obs?uga techniczna i cały sztab pracujący w TVP, pewnie nawet ?arówki by pop?ka?y.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: Ania » (sob) 04 cze 2005, 17:20

to więcej ni? pewne :D:D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: michal » (sob) 04 cze 2005, 17:29

Fakt znowu coś miesza. że niby Kajdanowicz odmówi? wstąpienia do zespo?u Wiadomości mimo podpisanego kontraktu, szefostwo juz o tym poinformowa?o zespo?, że jednak z niminie będzie pracoawa? i niewykluczone, że Kajdanowicz nadal będzie w TVN. Za faktem poda? to Medialink na swoich stronach. Dyskusja w zalą?ku już na gazeta.pl Czeski film.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 04 cze 2005, 17:57

Czeski film to mało powiedziane. może Kozak potrzebuje jedego reportera przed wyborami, a nie dopiero w grudniu? A może Kajdan wyląduje ostatecznie u Lisa

ODPOWIEDZ