Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Automat....

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: Ania » (wt) 07 cze 2005, 22:02

Niektórym nigdy nie doś? pieni?dzy...
a pieprzenie o lojalności wobec tvn jest juz ?enadą...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 08 cze 2005, 8:59

Tymczasem TVP jest oburzona zachowaniem Kajdanowicza.

- Cieszymy się, że nie wpuściliśmy w nasze szeregi tak nieodpowiedzialnego cz?owieka. Jak to o nim świadczy, że wypowiada się negatywnie o firmie, w której miał wkrótce zaczą? prac? - mówi "Se" Jaros?aw Szczepa?ski, rzecznik TVP.

Mówi Robert Kozak: - Miko?aj Kunica, który kilka lat temu by? moim pracownikiem w BBC, skontaktowa? się ze mną gdy zosta?em szefem "Wiadomości". Opowiedziałem mu o planowanych przeze mnie zmianach w "Wiadomościach". Kunicy spodoba? się ten projekt i zaproponowa? swój udzia?, w roli jednego z czo?owych reporterów. Miko?aj doda?, że w "Faktach" są inni dziennikarze, którzy byliby zainteresowani odejściem do "Wiadomości". Oprócz Grzegorza Kajdanowicza pad?o jeszcze jedno nazwisko. Powiedziałem Miko?ajowi, że je?eli Grzegorz Kajdanowicz jest rzeczywiście zainteresowany przejściem, to niech się ze mną skontaktuje. I tak się sta?o. Kajdanowicz zadzwoni? i rozpocz?liśmy rozmowy zako?czone podpisaniem kontraktu.
Fragment artyku?u z wirtualnychmediów. Oczywiscie wcześniej znowu cytują Kajdana, a cały artyku? zosta? umieszczomy niziutko na stronie, bez lidu, mi?dzy informacjiami z poprzedniego dnia...

http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=229714

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: michal » (śr) 08 cze 2005, 13:57

Ten artyku? na Wirtualnych to jakaś twórcza zlepka m. in. z dzisiejszego Super Expressu.

Obrazek

Kozak z tego Kajdanowicza

Dziś zrywa kontrakt z TVP

Grzegorz Kajdanowicz (33 l.) nie poprowadzi "Wiadomości". Za to awantura mi?dzy niedosz?ą gwiazdą TVP a telewizją publiczną nabiera rumie?ców.


Mia? by? gwiazdorem "Wiadomości", z odpowiednią ga?ą (mówi?o się o 20, nawet 42 tys. z? miesi?cznie). Podpisa? umow?, ale zanim zdą?y?a wejś? w ?ycie, już ją rozwiązuje. Dzisiaj rano dziennikarz "Faktów" TVN ma podpisa? dokumenty o polubownym rozwiązaniu kontraktu z TVP. Dlaczego? Z powodu jego zdaniem nieprawdziwych wypowiedzi Roberta Kozaka, szefa "Wiadomości". Posz?o o sugestie Kozaka, że to Kajdanowicz zabiega? o robot? w telewizji publicznej. Kajdanowicz odpowiada stanowczo, że to Kozak proponowa? mu t? prac?. I przypomina, że "Wiadomości" mia?y przejś? gruntowną przemian?. - Okaza?o się jednak, że zmian nie będzie, a ja miałem swoją twarzą firmowa? i uwiarygodni? ten program - dodaje. W telewizji publicznej jawnie wyra?ają oburzenie. - Cieszymy się, że nie wpuściliśmy w nasze szeregi tak nieodpowiedzialnego cz?owieka. Jak to o nim świadczy, że wypowiada się negatywnie o firmie, w której miał wkrótce zaczą? prac? - mówi Jaros?aw Szczepa?ski, rzecznik TVP.

Jaka jest prawda? Kto ma racj?? Ci??ko rozstrzygną?. Jedno jest pewne - dziennikarzowi "Faktów" przesz?y ko?o nosa bajeczne pieniądze. Chyba że jego rodzima stacja TVN przebi?a ofert? TVP. To wyjaśnia?oby zmian? decyzji.

Szef "Wiadomości": - To on do mnie dzwoni?

Mówi Robert Kozak: - Miko?aj Kunica, który kilka lat temu by? moim pracownikiem w BBC, skontaktowa? się ze mną gdy zosta?em szefem "Wiadomości". Opowiedziałem mu o planowanych przeze mnie zmianach w "Wiadomościach". Kunicy spodoba? się ten projekt i zaproponowa? swój udzia?, w roli jednego z czo?owych reporterów. Miko?aj doda?, że w "Faktach" są inni dziennikarze, którzy byliby zainteresowani odejściem do "Wiadomości". Oprócz Grzegorza Kajdanowicza pad?o jeszcze jedno nazwisko. Powiedziałem Miko?ajowi, że je?eli Grzegorz Kajdanowicz jest rzeczywiście zainteresowany przejściem, to niech się ze mną skontaktuje. I tak się sta?o. Kajdanowicz zadzwoni? i rozpocz?liśmy rozmowy zako?czone podpisaniem kontraktu.

autor: Iza Orlicz
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: michal » (czw) 09 cze 2005, 1:56

Z tego Kajdanowicza to jest jednak gnój, cham icenzura . Na miejscu TVP bym nie popuści? i domaga? się kastracji finansowej gościa, skoro mja taką mo?liwoś?, a nie tylko moralnej. Przeprosiny to za mało. Ja na jego miejscu już bym się przed kamerą nie pokazał i robi? do ko?ca ?ywota zagraniczne bloczki. Jak go zobacz?, to zbierze mi się na wymioty lub opluj? ekran, bo wyobra?am już sobie ten cwaniacki uśmieszek na jego ryju.

************

Obrazek


Kajdany dla Kajdanowicza

- Nie rozwią?emy z panem Kajdanowiczem umowy, dopóki nas nie przeprosi - twierdzi stanowczo Jaros?aw Szczepa?ski, rzecznik TVP. - Obrazi? telewizj? publiczną i tysiące jej pracowników - nie kryje nerwów.

Dziennikarz TVN "Fakty", Grzegorz Kajdanowicz (33 l.), miał wczoraj polubownie rozwiąza? umow? z TVP. Chodzi o gwiazdorski kontrakt, który gwarantowa? mu prac? w "Wiadomościach". Sam dziennikarz postanowi? rozwiąza? go, zanim doszed? do skutku. Zniesmaczy?y go bowiem wypowiedzi Roberta Kozaka, szefa "Wiadomości", który sugerowa?, że to Kajdanowicz zg?osi? się do niego po prac?. Dziennikarz stwierdzi?, że to nieprawda, postanowi? rozwiąza? umow? i zosta? w TVN. Szcz?śliwego ko?ca tej historii na razie jednak nie będzie. Bo TVP trzyma Kajdanowicza w garści. Jej przedstawiciele twierdzą, że Kajdanowicz obrazi? ich mówiąc, że "Wiadomości" są z?ym programem. I jak ich nie przeprosi, to umowy nie rozwią?ą.

autor: IOR
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: tobi » (czw) 09 cze 2005, 2:24

michal pisze:*****

:lol:
gratuluje. to dopiero argument.
pierw wyzwiska Faustusa
teraz cooltura tego cz?owieka
nie b?de firmowa? wątku którego chciałem vy? adoratorem i pokazywanie konkurencji do TVP-czyli g?. przedmiotutej strony
ale z taką 'coolturą' NO

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: Kajetan » (czw) 09 cze 2005, 10:48

"*****" to chyba s?owo cho? troch? nie na miejscu :lol:

Co do Kajdanowicza to troszk? go popieram i troch? nie. Rzeczywiście Robert Kozak komentowa?, że skoro Kajdanowicz i Kunica - jedni z lepszych reporterów politycznych - chcą odejs? do TVP i Wiadomości to świadczy, że wią?ą przysz?oś? w programem tak dobrym jak w?aśnie WIADOMOŚCI - coś w tym stylu.
Kajdan nie powinien się czepia?, chamstwem rzeczywiście jest bluzganie na same "Wiadomości" - chciał tam pracowac, nagle mu się odechciało... W moich oczach straci? bardzo wiele, pojawienie się w weekendowych "Faktach" będzie tak niesmaczne, że a? brak słów :lol: :twisted:
Tu odchodzi, tu chce zosta? - co ten cz?owiek ze sobą robi... Ciesz? się, że "FAKTY" nie tracą reportera (jako cz?owieka - bliskiego poziomu zero), materiały miał i będzie raczej miał dobre. Weekendowych "FAktów" z jego udzia?em nie znios?... :roll:
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: Ania » (czw) 09 cze 2005, 12:08

Tobi już się tak nie czepiaj :D:D zaraz to ?adnie ocenzurujemy :D

w ko?cu chyba fanem Automata nie jesteś :D

ale faktycznie sukinsyn z niego i bardzo dobrze mu zrobili niech przeprasza... obrazi? zespó? Waramości i TVP co sobie cham jeden myśli ??? ze kim on jest ???

To jest oburzające !!!
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: michal » (czw) 09 cze 2005, 14:16

Kajetan pisze: Co do Kajdanowicza to troszk? go popieram i troch? nie. Rzeczywiście Robert Kozak komentowa?, że skoro Kajdanowicz i Kunica - jedni z lepszych reporterów politycznych - chcą odejs? do TVP i Wiadomości to świadczy, że wią?ą przysz?oś? w programem tak dobrym jak w?aśnie WIADOMOŚCI - coś w tym stylu.
No i co z tego że tak powiedział. Mia? powiedzień, że Kajdanowicz opuszcza najlepsze Fakty i przechodzi do TVP, która tworzy jeden z najgorszych i najbardziej upolitycznionych programów informacyjnych? Sk?ama?by. Moim zdaniem to Wiadomości są lepsze i logiczne, że samo szefostwo też tak uwa?a i broni programu. Nie wiem w czym pope?ni? nietakt. Przecie? gdyby Kajdanowicz jednak zosta? w TVP to takie stwierdzenie jest komplementem dla niego.

Konkretniej w czym go popierasz, bo nie widz? w Twej wypowiedzi nic na jego korzyś?. Co miał w takim razie Kozak powiedzień o przyjściu nowego pracownika do nich z konkurencji?

tobi pisze:
nie b?de firmowa? wątku którego chciałem vy? adoratorem i pokazywanie konkurencji do TVP-czyli g?. przedmiotutej strony
ale z taką 'coolturą' NO
<papapa> <papa>

Tylko to Ci powiem. Wpisz to do gg będziesz miał grafik?. I to ruchomą jak na ekranie w Faktach.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: Ania » (czw) 09 cze 2005, 17:30

Oj nie?adnie nie?adnie Micha? troszk? spokoju zalecam :) Tobi jest wa?nym userem jak ka?dym i wcale nie chcemy ?eby sobie poszed? więc ?adne <papapa> i prosze zaprzesta? z?ośliwości.... poziom musi by?

Wszyscy uwielbiamy A*tomata ale nazywanie go ***** nie świadczy o poziomie :D chocia? z 2 giej strony :D

Ehhh w ka?dym razie mamy dużo wątków w których się Tobi nie wypowiada więc dajmy mu spokuj tutaj ;)
No i co z tego że tak powiedział. Mia? powiedzień, że Kajdanowicz opuszcza najlepsze Fakty i przechodzi do TVP, która tworzy jeden z najgorszych i najbardziej upolitycznionych programów informacyjnych?
Nie no Micha? teraz jestem oburzona :D dok?adnie tak powinien powiedziec ... to nie wiesz że on jest na to zaprogramowany A*tomatycznie ??? :D
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: tobi » (pn) 13 cze 2005, 20:34

i powróci? :(


Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: Ania » (pt) 17 cze 2005, 23:04

taaaaa a do tego jutro w Fucktach
^@^
Obrazek

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: hajl_giertisch » (sob) 18 cze 2005, 11:24

no pokanke wyjechała, marciniak miał magazyn przez caly tydzien , to kajdan musi by? jutro i dziś

micha?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: micha? » (sob) 18 cze 2005, 13:09

Ale jak to? Mia? by? przecie? Marciniak!

A może Marciniak będzie 5 dni za Kochanke?

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: viper » (sob) 18 cze 2005, 21:25

Ja też spodziewa?em się Piotra Marciniaka w dzisiejszych Faktach. Ostatnim razem ?egna? się s?owami: "do zobaczenia za dwa tygodnie", a mimo to, po dwóch tygodniach zamiast niego zobaczy?em Kajdanowicza. Wychodzi na to, że Marciniak będzie prowadzi? Fakty tylko wtedy, kiedy będzie mógł.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: tobi » (sob) 18 cze 2005, 23:49

może nie jak będzie mógł, tylko jak Kajdan go dopuści, bo ostatnio to on chyba w tej stacji o wszystkim decyduje. Licze że w tygodniu Ryman wskoczy do Magazynu a Marciniak do Faktów. Generalnie za mało ludzi, no ale dalki odejs? Ziemcowui to maja. Zawsze jest Wszechświetny Grass :lol:

ODPOWIEDZ