Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl
Ulubiony dziennikarz radiowy
Ulubiony dziennikarz radiowy
No dobra, wybierzcie ulubienica....
Ja dopiero nadrabiam radiowe zaległości i prawie nikogo nie znam i nei mam nikogo, kotgo cenie szczególnie
Ja dopiero nadrabiam radiowe zaległości i prawie nikogo nie znam i nei mam nikogo, kotgo cenie szczególnie
-
- Niezły jeden
- Posty: 1151
- Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
- Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn
Monika Olejnik, radio Zet
Barbara Michniewicz, Trójka
Magda Jethon, Trójka
Dariusz Bugalski, Trójka
Kuba Strzyczkowski, Trójka
Agnieszka Szydłowska, Trójka
Bartek Wejman, radio PiN102FM
Kasia Nowicka Novika, Radiostacja
Ola Kaczkowska, BIS Polskie Radio
Barbara Marszalik, BIS Polskie Radio
Wojtek Appel, Jazzradio
Jarek Czarniakowski, Jazzradio
Jarek Grzesica, Jazzradio
Marzena Chełminiak, radio Zet
Agnieszka Sielańczyk, BIS Polskie Radio
Jacek Hawryluk, Radiostacja
Barbara Michniewicz, Trójka
Magda Jethon, Trójka
Dariusz Bugalski, Trójka
Kuba Strzyczkowski, Trójka
Agnieszka Szydłowska, Trójka
Bartek Wejman, radio PiN102FM
Kasia Nowicka Novika, Radiostacja
Ola Kaczkowska, BIS Polskie Radio
Barbara Marszalik, BIS Polskie Radio
Wojtek Appel, Jazzradio
Jarek Czarniakowski, Jazzradio
Jarek Grzesica, Jazzradio
Marzena Chełminiak, radio Zet
Agnieszka Sielańczyk, BIS Polskie Radio
Jacek Hawryluk, Radiostacja
Ostatnio zmieniony (ndz) 20 sie 2006, 13:09 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
Chyba Kościelniak Przypomina mi się teraz, że lubię Sylwię Paszkowską z RMF FM.Martin pisze:Najbardziej lubię Małgorzatę Kościelną z radia RMF FM i Beatę Pawlikowską z Radia Zet.
Zaczęłam słuchać Radioej "Trójki", spodobała mi się ramówka tego radia
P.S. Usuncie poprzedniego posta, niechcący napisałam jako gość.
Ostatnio zmieniony (ndz) 20 sie 2006, 16:10 przez Aivlis, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Przeciętniak
- Posty: 105
- Rejestracja: (pt) 24 lut 2006, 15:06
Program 1:
- Tadeusz Sznuk (''Niedziela dzisiąta z hakiem'')
Program 2:
- Hanna Maria Giza (''Klub ludzi ciekawych wszystkiego'')
Program 3:
- Artur Andrus (''Akademia Rozrywki'')
- Wojciech Mann (''Zapraszamy do Trójki'' w piątkowy poranek i ''Tanie Granie'')
- Kuba Strzyczkowski (''Zapraszamy do Trójki'' w piątkowe popołudnie i ''Za a nawet przeciw'')
- Piotr Kaczkowski (''Minimax'')
- Piotr Baron (''Tu Baron'')
- Marek Niedzwiecki (''Lista Przebojów Trójki'', ''W tonacji Trójki'', ''Markomania'', ''Smooth Jazz Cafe'')
- Piotr Kosiński (''Noc muzycznych pejzaży)
- Jan Ptaszyn Wróblewski (''Trzy kwadranse Jazzu'')
- Marcin Łukawski (poranne ''Zapraszamy do Trójki'')
- Beata Michniewicz (''Puls Trójki'' i ''Śniadanie w Trójce'')
i wielu innych...bo w Trójce jest masa świetnych radiowców
Radio Zet:
- Monika Olejnik (''Gość Radia Zet'' i ''7 dzień tygodnia'')
Antyradio
- Janusz Kosiński (''Antykwariat'' i ''Koncert Życzeń'' a w Programie 3 ''Odkurzone Przeboje'')
TOK FM
- Jakub Janiszewski (''Blog FM'')
- Wojciech Olszak i Cezary Łasiczka (''Woobie Doobie'' i ''Z nie jednego pieca'')
Znam jeszcze kilku dobrych radiowców ze stacji lokalnych, ale po co będe wymieniał skoro i tak ich nie znacie
- Tadeusz Sznuk (''Niedziela dzisiąta z hakiem'')
Program 2:
- Hanna Maria Giza (''Klub ludzi ciekawych wszystkiego'')
Program 3:
- Artur Andrus (''Akademia Rozrywki'')
- Wojciech Mann (''Zapraszamy do Trójki'' w piątkowy poranek i ''Tanie Granie'')
- Kuba Strzyczkowski (''Zapraszamy do Trójki'' w piątkowe popołudnie i ''Za a nawet przeciw'')
- Piotr Kaczkowski (''Minimax'')
- Piotr Baron (''Tu Baron'')
- Marek Niedzwiecki (''Lista Przebojów Trójki'', ''W tonacji Trójki'', ''Markomania'', ''Smooth Jazz Cafe'')
- Piotr Kosiński (''Noc muzycznych pejzaży)
- Jan Ptaszyn Wróblewski (''Trzy kwadranse Jazzu'')
- Marcin Łukawski (poranne ''Zapraszamy do Trójki'')
- Beata Michniewicz (''Puls Trójki'' i ''Śniadanie w Trójce'')
i wielu innych...bo w Trójce jest masa świetnych radiowców
Radio Zet:
- Monika Olejnik (''Gość Radia Zet'' i ''7 dzień tygodnia'')
Antyradio
- Janusz Kosiński (''Antykwariat'' i ''Koncert Życzeń'' a w Programie 3 ''Odkurzone Przeboje'')
TOK FM
- Jakub Janiszewski (''Blog FM'')
- Wojciech Olszak i Cezary Łasiczka (''Woobie Doobie'' i ''Z nie jednego pieca'')
Znam jeszcze kilku dobrych radiowców ze stacji lokalnych, ale po co będe wymieniał skoro i tak ich nie znacie
- Poland
- Niezły jeden
- Posty: 1569
- Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
- Płeć: Mężczyzna
- Ośrodek: TVP3 Kraków
- Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
- Kontakt:
U mnie :
PR 1
- Tadeusz Sznuk (''Niedziela dzisiąta z hakiem'')
PR 3
- Artur Andrus (''Akademia Rozrywki'')
- Wojciech Mann (''Zapraszamy do Trójki'' w piątkowy poranek i ''Tanie Granie'')
BIS
Maciek Rock" Mocna trzydziestka"
Radio Zet
- Monika Olejnik (''Gość Radia Zet'' i ''7 dzień tygodnia'')
- Marek Starybrat ("Dzień dobry bardzo")
- Marzena Chełminiak ( Blok popołudniowy i "Powiedz tylko marzenie")
- Janusz Weiss ("Dzwonie do pani/pana w bardzo nietypowej sprawie")
RMF FM
- Cała załoga "Wstawaj szkoda dnia" i "Wolne żarty"
- Małgorzata Kościelniak
- Marcin Jędrych "Ten Top"
- Darek Maciborek "Poplista"
- Robert Janowski "Wasza muzyka"
- Kamil Durczok "Kontrwywiad"
Eska
- Puoteck "Impreska"
- Załoga poranka "6/9"
VOX FM
- Roman Czejarek i Małgorzata Kurzajewska "Kto rano wstaje"
- Mariusz Abramowicz "Gentelman w każdym calu"
- Monika Borysow "Kobieta Pracująca"
- Ludzie z "W dobrym tonie"
- Marek Sierocki "Lista nie do zdarcia" i "Gorączka sobotniej nocy"
- Małgorzata Wyszyńska "Wolna Sobota"
- Monika Białek "Wojna Domowa"
- Artur Moczarski "Vox Populi"
PR 1
- Tadeusz Sznuk (''Niedziela dzisiąta z hakiem'')
PR 3
- Artur Andrus (''Akademia Rozrywki'')
- Wojciech Mann (''Zapraszamy do Trójki'' w piątkowy poranek i ''Tanie Granie'')
BIS
Maciek Rock" Mocna trzydziestka"
Radio Zet
- Monika Olejnik (''Gość Radia Zet'' i ''7 dzień tygodnia'')
- Marek Starybrat ("Dzień dobry bardzo")
- Marzena Chełminiak ( Blok popołudniowy i "Powiedz tylko marzenie")
- Janusz Weiss ("Dzwonie do pani/pana w bardzo nietypowej sprawie")
RMF FM
- Cała załoga "Wstawaj szkoda dnia" i "Wolne żarty"
- Małgorzata Kościelniak
- Marcin Jędrych "Ten Top"
- Darek Maciborek "Poplista"
- Robert Janowski "Wasza muzyka"
- Kamil Durczok "Kontrwywiad"
Eska
- Puoteck "Impreska"
- Załoga poranka "6/9"
VOX FM
- Roman Czejarek i Małgorzata Kurzajewska "Kto rano wstaje"
- Mariusz Abramowicz "Gentelman w każdym calu"
- Monika Borysow "Kobieta Pracująca"
- Ludzie z "W dobrym tonie"
- Marek Sierocki "Lista nie do zdarcia" i "Gorączka sobotniej nocy"
- Małgorzata Wyszyńska "Wolna Sobota"
- Monika Białek "Wojna Domowa"
- Artur Moczarski "Vox Populi"
Poland - Aktywnie najlepszy