Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Marta Gordziewicz

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#286

Post autor: pchla » (pn) 30 cze 2008, 12:18

areczek pisze:Dzisiaj widziałem ją i była tylko w białej koszulce, miała jakieś korale :D :D :D
Marta dzisiaj

i jeszcze jednoMarta w całej okazałości
Dziękuję. Nadrobiłam trochę strat :)
Ale ten tydzień przywitał nas pojawieniem się Ani Seremak w Zakopanem :(
Tak sobie dzisiaj patrzyłam na Sylwię Walendowską w Euro Cafe i zastanawiam się jak Marta by się odnalazła w tego typu programie. Myślę, że jej opanowanie mogłoby dodać temu programowi bardziej profesjonalny wymiar :)
Samotny biały żagiel ;(

arold
Chipsy przyszły
Posty: 11
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#287

Post autor: arold » (pn) 30 cze 2008, 12:36

Marta Gordziewicz jest chyba najbardziej napastliwą dziennikarką tvn24. Pamiętam jak dzień po wypadku polskiego autokaru w Grenoble, relacjonowała chyba z siedziby firmy, od której autokar byl wynajęty.
Choć nic nie było wiadomo nt. przyczyn wypadku, ona wydała wyrok i obwieszczała, że kierowca był niedoświadczony, że autokar był niesprawny.
Generalnie chamstwo i 'hienostwo' tejże dziennikarki jest straszne. Bardzo często nawet już to słychać po tonie jej głosu.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#288

Post autor: Przemek » (pn) 30 cze 2008, 13:15

To była DAGMARA KACZMAREK :]

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#289

Post autor: pchla » (pn) 30 cze 2008, 14:18

arold pisze:Marta Gordziewicz jest chyba najbardziej napastliwą dziennikarką tvn24.
To w takim razie ja mogę dorzucić Ci przynajmniej dziesięć lepszych kandydatek :D
arold pisze:Generalnie chamstwo i 'hienostwo' tejże dziennikarki jest straszne. Bardzo często nawet już to słychać po tonie jej głosu.
Ja w tonie głodu Marty zazwyczaj dopatruję się innych rzeczy. Moim zdaniem Marta też wykazuje dużą wrażliwość przy poruszaniu tematów społecznych.
To była DAGMARA KACZMAREK :]
I to jest chyba najlepsza pointa :)
Samotny biały żagiel ;(

arold
Chipsy przyszły
Posty: 11
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#290

Post autor: arold » (pn) 30 cze 2008, 14:39

Hmm... Dagmara Kaczmarek była w Grenoble, stamtąd relacjonowała. Marta Gordziewicz relacjonowała spod siedziby tej firmy wynajmującej autokary.
Nie potrzebuję innych kandydatek, dobrze wiem, że napastliwych dziennikarzy mamy w Polsce sporo.
Fakt, jeśli chodzi o sprawy społeczne Marta zdaje się być dosyć empatyczna, natomiast przy różnego rodzaju aferach na wizji od razu wydaje wyroki- kto jest winny, kto coś zaniedbał- i to mi sie nie podoba.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#291

Post autor: TinkiWinki » (pn) 30 cze 2008, 15:56

MG jest jeszcze w miarę przyzwoita :D Kaczmara Dagmarek we Francji przeszła samą siebie kiedy podtykała mikrofon plączącym ludziom :D Ale w sumie to nie jej wina a wymóg stacji. TVN24 bardzo przypomina PiS i Ziobrę. Z byle czego zrobić aferę, wielka tragedie a później drążyć temat. :D Ostatnio oglądałem, tylko fragment bo pora była mocno nasenna, dokument Gorączka medialna . Jakiś fachowiec stwierdził że obecnie dziennikarz telewizji informacyjnej nie ma za zadanie informować a zatrzymać widzów przed telewizorem. TVN24 jest kwintesencja takiej teorii. Zwłaszcza poranki, krótkie, rwane bloki, nie można odejść od tv bo już zapowiadają coś innego. W tym dokumencie reporter przed sądem zastanawiał się np. czy użyć słowa majteczki czy bielizna. To pierwsze dział na wyobraźnię ale nie pasuje do poważnej informacji. W innej sytuacji szefostwo zastanawiało się czy użyć słowa sperma. Doszli do wniosku że o 17 nie wypada bo całe rodziny mogą oglądać wtedy wiadomości i mogłyby poczuć się niezręcznie jeśli przed tv byłyby dzieci. Ale o 20 już spokojnie, bez oporów użyli. W TVN24 można zauważyć identyczna zabawę słowami. Jeśli skrzywdzono 15-latkę to mówi się o niej dziewczynka, jeśli to ona skrzywdziła to dziewczyna.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#292

Post autor: areczek » (wt) 01 lip 2008, 7:36

pchla pisze:Tak sobie dzisiaj patrzyłam na Sylwię Walendowską w Euro Cafe i zastanawiam się jak Marta by się odnalazła w tego typu programie. Myślę, że jej opanowanie mogłoby dodać temu programowi bardziej profesjonalny wymiar
Też bardzo bym tego chciał :D :D :D , ale już po Euro

Marta Gordziewicz jest chyba najbardziej napastliwą dziennikarką tvn24. Pamiętam jak dzień po wypadku polskiego autokaru w Grenoble, relacjonowała chyba z siedziby firmy, od której autokar byl wynajęty.
Choć nic nie było wiadomo nt. przyczyn wypadku, ona wydała wyrok i obwieszczała, że kierowca był niedoświadczony, że autokar był niesprawny.
Generalnie chamstwo i 'hienostwo' tejże dziennikarki jest straszne. Bardzo często nawet już to słychać po tonie jej głosu.
Kimkolwiek jesteś człowieku, muszę zabrac głos. Chamnstem wykazujesz się właśnie Ty. Ja też pamiętam te relacje i ani razu nie usłyszałem ferowania wyroku. Ton głosu??? Mówi szybko, wyraźnie, czy to oznacza chamsto i hienostwo??? Podobnie mówi Krzysztod Skórzyński, czy on też jest chamski i hienowaty. Chyba bardziej hienowate było wtedy pytanie ludzi w Kościele czy cierpią, a tak wtedy działała TVN24 w miejscowosci, skad pochodziły ofiary. I na pewno nie był to pomysł reporterki ze szczecina, którą tam wysłali.

Poza tym gdzie Ty słyszałeś, że Marta powiedziała o tym, że to na pewno wina kirowcy lub autokaru???
arold pisze:Fakt, jeśli chodzi o sprawy społeczne Marta zdaje się być dosyć empatyczna, natomiast przy różnego rodzaju aferach na wizji od razu wydaje wyroki- kto jest winny, kto coś zaniedbał- i to mi sie nie podoba.
Podaj konkretny przykład i wtedy się wypowiadaj. Nie musi się Tobie podobac.

TinkiWinki pisze:MG jest jeszcze w miarę przyzwoita Kaczmara Dagmarek we Francji przeszła samą siebie kiedy podtykała mikrofon plączącym ludziom Ale w sumie to nie jej wina a wymóg stacji. TVN24 bardzo przypomina PiS i Ziobrę. Z byle czego zrobić aferę, wielka tragedie a później drążyć temat.
I tutaj po części się zgadzam. Ja lubię Dagmarę, a właściwie jej urodę. Ale też uważam, ze TVN24 jest jak Fakt, szuka sensacji i a jak jej nie ma to sam ją wymyśla i podgrzewa atmosferę. I tutaj przykładami można rzucac bez przerwy: np. historia chłopca chorego na mukowiscydozę, który miał byc deportowany na Białoruś.
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#293

Post autor: pchla » (wt) 01 lip 2008, 7:47

areczek pisze:Ja lubię Dagmarę, a właściwie jej urodę. Ale też uważam, ze TVN24 jest jak Fakt, szuka sensacji i a jak jej nie ma to sam ją wymyśla i podgrzewa atmosferę. I tutaj przykładami można rzucac bez przerwy: np. historia chłopca chorego na mukowiscydozę, który miał byc deportowany na Białoruś.
Tak. To prawda. Ona jest jak Fakt. Ja bym dorzuciła jeszcze jej relacje z Austrii. Coś strasznego. Zachowywała się jak rasowy łowca sensacji. Ale żeby jej tak do końca nie pognębiać to dodam, że zdarzają się jej niezłe materiały. Zwłaszcza jak dostanie bardziej luzacki temat, wtedy jej emocjonalność i dobitność ładnie wychodzi. Wczoraj miała niezły materiał o Torresie i trenerze Hiszpanii. :)
TinkiWinki pisze:MG jest jeszcze w miarę przyzwoita :D
Skoro TW tak mówi to znaczy, że Marta jest ideałem dziennikarskiej rzetelności. :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#294

Post autor: areczek » (pn) 14 lip 2008, 20:07

Marta chyba na wakacjach ;( ;( ;( bo jej długo nie ma, życzę miłego uropu jeśli wyjechała
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#295

Post autor: pchla » (pn) 14 lip 2008, 20:59

areczek pisze:Marta chyba na wakacjach ;( ;( ;( bo jej długo nie ma, życzę miłego uropu jeśli wyjechała
A bierzesz jakąś inną opcję pod uwagę poza urlopem? Ostatnio trochę osób odeszło z tvn24 :(
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#296

Post autor: areczek » (pn) 28 lip 2008, 12:01

Taki spokój w wątku :shock: :shock: :shock: to chyba dlatego, że Marty nie ma, chyba na wakacjach jest :) :) :)
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#297

Post autor: pchla » (pn) 28 lip 2008, 12:11

areczek pisze:Taki spokój w wątku :shock: :shock: :shock: to chyba dlatego, że Marty nie ma, chyba na wakacjach jest :) :) :)
Spokój bo Marty nie ma bo pewnie się urlopuje, a i fani zasłużyli na wypoczynek, więc wypoczywają :) Marta wróci to i komentarze się pojawią :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#298

Post autor: TinkiWinki » (sob) 16 sie 2008, 20:56

Jakieś archiwalne
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#299

Post autor: areczek » (śr) 20 sie 2008, 18:54

TinkiWinki pisze:Jakieś archiwalne
Te foty już widziałem, takie z kukurykiem :x :x :x , ale bardziej zastanawia mnie fakt, że Marty od czasu katastrofy pociągu nie ma na antenie. Pojawiała się na kilka godzin, a potem cisza. Czy nadal jest na urlopie???? Jakiś taki bardzo długi ten urlop musiałby byc.
MARTYFANWIERNY

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#300

Post autor: areczek » (wt) 21 paź 2008, 14:01

Jak tu cicho na tym forum. A marty i tak nie ma, obija się czy co? Od czasu do czasu jakaś relacja w DNŻ i w prosto z polski, i materiały, ale tak jej mało na antenie. Co się stało??? I gdzie jest Pchla???
MARTYFANWIERNY

ODPOWIEDZ