Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Marta Gordziewicz

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#256

Post autor: pchla » (sob) 03 maja 2008, 8:56

areczek pisze:Nie widziałem marty dzisiaj, ale wiem , że wczoraj była znowu w DDTVN i poźniej relacjonowała marsz Żywych w Oświecimiu.
I w tvn24 też go relacjonowała :) czyli Marta działa teraz na dwóch frontach :)
areczek pisze:W zeszłym roku Marta podczas majówki różne rzeczy robiła, ale tym razem chyba odpuściła.
Pozwoliła się wykazać Ani Seremak, która uwielbia tego typu klimaty :)
areczek pisze:I apropo Rynku i DDTVN to Marta m.in. o Rybku rozmawiała z gośmi Edwardem Lubaszenką i Tomaszem Schimscheinerem:
I jaki piękny ten nasz Rynek :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#257

Post autor: areczek » (sob) 03 maja 2008, 10:27

pchla pisze: I w tvn24 też go relacjonowała czyli Marta działa teraz na dwóch frontach
Żeby jej tylko DDTVN z tej drugiej anteny, czyli TVN24 nie zabrało na dobre :D :D :D

pchla pisze:Pozwoliła się wykazać Ani Seremak, która uwielbia tego typu klimaty
Tak, Marta jest zbyt dystyngowana i elegancka, bardziej pasuje do poważnych tematów :D :D
pchla pisze:I jaki piękny ten nasz Rynek
I piękna reporterka :love: :love: :love: , oby tylko szybko wróciła do relacji, bo tak długich przerw jak ostatnio nie zniosę
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#258

Post autor: pchla » (ndz) 04 maja 2008, 11:10

areczek pisze:Żeby jej tylko DDTVN z tej drugiej anteny, czyli TVN24 nie zabrało na dobre :D :D :D
Temat o Marszu Żywych nadawała na obu antenach, więc chyba nie :)
Tak, Marta jest zbyt dystyngowana i elegancka, bardziej pasuje do poważnych tematów :D :D
Zdecydowanie :) Chociaż zjazd na linie w Małpim Gaju w tamtym roku niczego sobie był :)
areczek pisze:I piękna reporterka :love: :love: :love: , oby tylko szybko wróciła do relacji, bo tak długich przerw jak ostatnio nie zniosę
Inni też czekają na urlopy, więc może Marta będzie bardziej pracowita :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#259

Post autor: areczek » (pt) 09 maja 2008, 17:16

pchla pisze:Inni też czekają na urlopy, więc może Marta będzie bardziej pracowita
Jestem przerażony tym jak mało marty jest w tv. Nie ma magdy sakowskiej, agata tomaszewskiej i marty, to chyba coś oznacza. Ja się na to nie zgadzam :foch: :foch: Nie rozumiem polityki stacji tvn24, na antenie królują jacyś dziwni ludzie, a ci, których dobrze się słucha i ogląda z przyjemnoscią nie ma.
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#260

Post autor: pchla » (pt) 09 maja 2008, 19:21

areczek pisze:Jestem przerażony tym jak mało marty jest w tv.
Ostatnio widziałam ją kiedy opowiadała o przesłuchaniu posła Misztala. Czy później jeszcze się pojawiła?
areczek pisze:Nie ma magdy sakowskiej, agata tomaszewskiej i marty, to chyba coś oznacza. Ja się na to nie zgadzam :foch: :foch:
Magda jest na urlopie. Należało jej się. Tyra pięć razy w tygodniu w dnż od października bez przerwy.
Agata Tomaszewska została całkowicie zdegradowana z niewiadomych przyczyn. Najpierw przestała być prezenterką, a później przestała nadawać relację. Także Marta i tak nie jest w najgorszej sytuacji. :(
areczek pisze:Nie rozumiem polityki stacji tvn24, na antenie królują jacyś dziwni ludzie, a ci, których dobrze się słucha i ogląda z przyjemnoscią nie ma.
Ja też mam dość tych dziwnych ludzi :/
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#261

Post autor: areczek » (ndz) 11 maja 2008, 14:22

pchla pisze:Ostatnio widziałam ją kiedy opowiadała o przesłuchaniu posła Misztala. Czy później jeszcze się pojawiła?
Ja nawet nie wiedziałem, ze Marta miała jakieś relacje :shock: :shock: :shock: później też jej nie widziałem :( :( :(
pchla pisze:Magda jest na urlopie. Należało jej się. Tyra pięć razy w tygodniu w dnż od października bez przerwy.
Agata Tomaszewska została całkowicie zdegradowana z niewiadomych przyczyn. Najpierw przestała być prezenterką, a później przestała nadawać relację. Także Marta i tak nie jest w najgorszej sytuacji.
Ciekawe co to wszystko oznacza??? Moze marta ma jakieś plany, które oddalą ją od tVN24, albo jakieś problemy osobiste?

pchla pisze:Ja też mam dość tych dziwnych ludzi
Ale goszczą na antenie najczęściej. Ciekawe co zrobi TVN24 kiedy ruszy POLSAT NEWS. Przecież mając taką słabą ekipę mogą nie dac rady Polsatowi. A może szykują stare reporterki na dzień, w którym ruszy POLSAT NEWS. I moze wtedy Marta i Agata nas zaskoczą :] :]
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#262

Post autor: pchla » (ndz) 11 maja 2008, 15:31

areczek pisze:Ja nawet nie wiedziałem, ze Marta miała jakieś relacje :shock: :shock: :shock: później też jej nie widziałem :( :( :(
To już było jakiś czas temu. Marta opowiadała o przesłuchaniu posła Misztala. Polityczny temat :)
areczek pisze:Ciekawe co to wszystko oznacza??? Moze marta ma jakieś plany, które oddalą ją od tVN24, albo jakieś problemy osobiste?
Ostatnio było powiedziane, że kilku dziennikarzy tvn24 Hanna Lis deportowała do Wiadomości. Nie wiadomo jednak których. Nie podano żadnych nazwisk.
areczek pisze:Ciekawe co zrobi TVN24 kiedy ruszy POLSAT NEWS. Przecież mając taką słabą ekipę mogą nie dac rady Polsatowi. A może szykują stare reporterki na dzień, w którym ruszy POLSAT NEWS. I moze wtedy Marta i Agata nas zaskoczą :] :]
Prędzej bym się spodziewała zobaczyć Agatę i Martę w Polsat News niż ich rehabilitację i przywrócenie do dawnych funkcji w tvn24. Tvn24 nie ma wyczucia jeżeli chodzi o kadrę i udowadnia to na każdym kroku.
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#263

Post autor: areczek » (czw) 15 maja 2008, 12:23

pchla pisze: To już było jakiś czas temu. Marta opowiadała o przesłuchaniu posła Misztala. Polityczny temat
A ostatnio o doktorze G. mówiła i od tego czasu znowu nic. Marty nie ma.

pchla pisze:Ostatnio było powiedziane, że kilku dziennikarzy tvn24 Hanna Lis deportowała do Wiadomości. Nie wiadomo jednak których. Nie podano żadnych nazwisk.
Na pewno marcin Firlej pracuje w Wiadomościach. Magda odeszła do Polsat News, obawiam sie, ze nieobecnosc Marty moze miec coś wspólnego z tymi ucieczkami z TVN24. Nie znajduje innego wytłuamczenia tego, ze od chyba już trzech miesięcy marta pojawia się sporadycznie na antenie. Podobnie przecież jest z Agatą Tomaszewską. I to nie jest zwykły urlop, bo przecież od czasu do czasu panie są.
pchla pisze:Prędzej bym się spodziewała zobaczyć Agatę i Martę w Polsat News niż ich rehabilitację i przywrócenie do dawnych funkcji w tvn24. Tvn24 nie ma wyczucia jeżeli chodzi o kadrę i udowadnia to na każdym kroku.
I to jest bardzo mozliwe, nie wiem dlaczego TVN24 pozbywa się najlepszych,a zostawia ludzi, którzy przecież z dziennikarstwem nie mają nic wspólnego. Przecież jak patrzę i słucham reporterów z ośrodków, to mam wrażenie , ze są z łapanki. Jesli obie Panie odejdą do Polast News To TVN24 bedzie miało poważną konkurencję, bo podejrzewam, ze chętnych, zaniedbanych przez TVN24, odejdzie wiecej. Nawet jeśli Marta odejdzie, to nie ma znaczenia dokad, będę oglądał każdą TV, w której się pokaze :D
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#264

Post autor: pchla » (pt) 16 maja 2008, 8:03

areczek pisze:A ostatnio o doktorze G. mówiła i od tego czasu znowu nic. Marty nie ma.
Strasznie Marta kapie tymi swoimi relacjami. Dobrze przynajmniej, że ostatnio imają się jej ważne tematy :)
areczek pisze:Na pewno marcin Firlej pracuje w Wiadomościach. Magda odeszła do Polsat News, obawiam sie, ze nieobecnosc Marty moze miec coś wspólnego z tymi ucieczkami z TVN24. Nie znajduje innego wytłuamczenia tego, ze od chyba już trzech miesięcy marta pojawia się sporadycznie na antenie. Podobnie przecież jest z Agatą Tomaszewską. I to nie jest zwykły urlop, bo przecież od czasu do czasu panie są.
Z tą różnicą, że Marta sporadycznie ukazuje się w tvn24. Czasem nada jakąś relację. Agata? Agaty po prostu nie ma. I nie zanosi się aby jej nieobecność można było jakoś wytłumaczyć. Nie wiem. Może to jakaś kara dla młodych i zdolnych? :(
areczek pisze:I to jest bardzo mozliwe, nie wiem dlaczego TVN24 pozbywa się najlepszych,a zostawia ludzi, którzy przecież z dziennikarstwem nie mają nic wspólnego. Przecież jak patrzę i słucham reporterów z ośrodków, to mam wrażenie , ze są z łapanki. Jesli obie Panie odejdą do Polast News To TVN24 bedzie miało poważną konkurencję, bo podejrzewam, ze chętnych, zaniedbanych przez TVN24, odejdzie wiecej. Nawet jeśli Marta odejdzie, to nie ma znaczenia dokad, będę oglądał każdą TV, w której się pokaze :D
Ja również. Bo dawno już skończyły się czasy, kiedy w tvn24 można było zobaczyć profesjonalistów. Gdzie te czasy kiedy w Dniu na żywo była stara dobra gwardia. Nie wszyscy może byli moimi ulubieńcami, ale w porównaniu do tego kto okupuje DnŻ potrafili prezentować newsy. Mało tego każde łączenie reporterskie było miłe dla ucha. Królowały: Marta, Agata, Paweł w sejmie pojawiała się Magda. :(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#265

Post autor: TinkiWinki » (sob) 17 maja 2008, 12:19

Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#266

Post autor: areczek » (sob) 17 maja 2008, 16:22

Marta wróciła :jupi: :jupi: :jupi: ciekawe czy na długo?
http://wiadomosci.onet.pl/3509772,1,1,1,relacjetv.html

Parada wojskowa w Krakowie, ale miała na ten temat sporo do powiedzenia. w wejsciu, w którym była tylko na początku, a potem tylko głos gadała chyba 5 minut :D :D
MARTYFANWIERNY

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#267

Post autor: TinkiWinki » (pt) 23 maja 2008, 11:21

Nie wiem czy popłynęła, w każdym bądź razie próbowała :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#268

Post autor: areczek » (pt) 23 maja 2008, 13:45

TinkiWinki pisze:Nie wiem czy popłynęła, w każdym bądź razie próbowała
A to tego nie widziałem, ale na żywo widziałem Martę dzisiaj na Rynku, piła kawkę. Myślałem, ze może jakąś relację nada obok Jarka K. a tu nic ;( ;( Ależ jeste ciakawy czy Marta się wczoraj skąpała :x :x :x


I jeszcze takie coś dodam:relacja
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#269

Post autor: pchla » (ndz) 25 maja 2008, 15:23

Widzę, że Marta się pojawiła pod moją nieobecność. Czyli naprawdę wszystko wraca do normy. Agata w serwisach. Marta w relacjach, a TW capsuje to wszystko :P
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#270

Post autor: areczek » (wt) 27 maja 2008, 10:47

pchla pisze:Widzę, że Marta się pojawiła pod moją nieobecność. Czyli naprawdę wszystko wraca do normy. Agata w serwisach. Marta w relacjach, a TW capsuje to wszystko

mam taką nadzieję :D :D :D zwłaszcza, że dzisiaj marta znowu zajmuje się misztalem i stoi pod prokuraturą :D :D :D :D :D
MARTYFANWIERNY

ODPOWIEDZ