Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Marta Gordziewicz

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#241

Post autor: areczek » (czw) 24 kwie 2008, 10:08

pchla pisze:Pomyśl Areczku, że nie tylko Marty brakuje. Agata Tomaszewska też gdzieś co chwilę przepada. Mało tego ponoć przestała być prezenterką. Sytuacja Marty nie jest, więc taka zła. Jej przynajmniej nie zdegradowali. Miejmy nadzieje, że i jej nieobecności mają jakieś racjonalne wytłumaczenie.
Agaty faktycznie nie ma za stołem prezenterskim, nie wiem dlaczego. Pojawili się nowi. Marty relacji na żywo nie ma, a przecież w Krakowie nie widziałem nikogo nowego. Szukam racjonalnego wytłumaczenia i nie znajduję, bo w tym tygodniu widziałem marty materiał w Polsce i Świecie , to znaczy, że nie jest na urlopie. Materiał dotyczył zabójców niedźwiedzia brunatnego, a więc blisko Krakowa. W materiale nie było ani jednego zdjecia z Martą, więc nie wiem czy to ona nagrywała,może była w warszawie i tam go robiła???

pchla pisze:Z tą stacją nigdy nic nie wiadomo. Wiem bo inni moi ulubieńcy też nie mają w niej łatwo. Ich fani również.

Masz rację, ze nic nie wiadomo. Agata , moim zdaniem , dobrze radziła sobie jako prezenterka, a wzięli tego nowego z Gdańska i od razu posadzili w Dniu na Żywo. Marty relacje są najlepsze z całej ekipy krakowskiej, a też jej nie pokazują. Coś w tym jest dziwnego. Może obie dzieiwczyny coś teraz łączy i nad czymś pracują, ale przecież TVN lubi się chwalic nowymi projekatmi jeszcze przed premierą , wiec na pewno coś by powiedzieli. mam już dosyc Justyny Wysockiej i jej dziwnego słownictwa, Anny Seremek i tego chaosu w jej wypowiedziach a nawet ładnej Magdy Dębczyńskiej i yyyyy eeeee. A je ciągle pokazują , tych, którzy są rewelacyjni patrz. Marta i Agata, nie ma.
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#242

Post autor: pchla » (czw) 24 kwie 2008, 16:31

areczek pisze:Agaty faktycznie nie ma za stołem prezenterskim, nie wiem dlaczego. Pojawili się nowi.
Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi :(
areczek pisze:Marty relacji na żywo nie ma, a przecież w Krakowie nie widziałem nikogo nowego. Szukam racjonalnego wytłumaczenia i nie znajduję, bo w tym tygodniu widziałem marty materiał w Polsce i Świecie , to znaczy, że nie jest na urlopie. Materiał dotyczył zabójców niedźwiedzia brunatnego, a więc blisko Krakowa. W materiale nie było ani jednego zdjecia z Martą, więc nie wiem czy to ona nagrywała,może była w warszawie i tam go robiła???
Nie wiadomo gdzie go robiła niestety. Nie wiadomo tak naprawdę w którym paśmie się Marty spodziewać. Pojawia się raz na jakiś czas w różnych miejscach. W relacjach ostatnio tylko Leszek i Anka. Marty ani śladu. Dzisiaj nie miałam czasu oglądać tvn24 ale nikt nic nie napisał, więc wnioskuję, że Marty nadal nie ma :(
areczek pisze:Masz rację, ze nic nie wiadomo. Agata , moim zdaniem , dobrze radziła sobie jako prezenterka, a wzięli tego nowego z Gdańska i od razu posadzili w Dniu na Żywo.
Trzeba oddać, że Żebrowski jak na debiutanta nie jest zły. Ale nie rozumiem dlaczego zdegradowali Agatkę. radziła sobie bardzo dobrze. Tak patrzę na obsadę dnia na żywo i ewidentnie wśród prowadzących przeważają kobiety pewnie stąd debiut dwóch panów. Z tego wniosek, że na Martę za stołem musimy jeszcze poczekać :(
areczek pisze:Marty relacje są najlepsze z całej ekipy krakowskiej, a też jej nie pokazują. Coś w tym jest dziwnego. Może obie dzieiwczyny coś teraz łączy i nad czymś pracują, ale przecież TVN lubi się chwalic nowymi projekatmi jeszcze przed premierą , wiec na pewno coś by powiedzieli.
Nie wiem. Mnie to wygląda na zwyczajne zwolnienie obrotów. Tvn24 ma w zwyczaju ograniczać obecność na wizji najlepszych. Ostatnio im się to nasila.
areczek pisze:mam już dosyc Justyny Wysockiej i jej dziwnego słownictwa, Anny Seremek i tego chaosu w jej wypowiedziach a nawet ładnej Magdy Dębczyńskiej i yyyyy eeeee.
Dorzuciłabym jeszcze kilka nazwisk... ale cóż...
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#243

Post autor: areczek » (czw) 24 kwie 2008, 21:58

pchla pisze:Nie wiadomo gdzie go robiła niestety. Nie wiadomo tak naprawdę w którym paśmie się Marty spodziewać. Pojawia się raz na jakiś czas w różnych miejscach. W relacjach ostatnio tylko Leszek i Anka. Marty ani śladu. Dzisiaj nie miałam czasu oglądać tvn24 ale nikt nic nie napisał, więc wnioskuję, że Marty nadal nie ma
Nie było :( :(
pchla pisze:Trzeba oddać, że Żebrowski jak na debiutanta nie jest zły. Ale nie rozumiem dlaczego zdegradowali Agatkę. radziła sobie bardzo dobrze. Tak patrzę na obsadę dnia na żywo i ewidentnie wśród prowadzących przeważają kobiety pewnie stąd debiut dwóch panów. Z tego wniosek, że na Martę za stołem musimy jeszcze poczekać
Żeby chociaż jakieś relacje nadała, to już było by dobrze ;( ;( A tu posucha

pchla pisze:Nie wiem. Mnie to wygląda na zwyczajne zwolnienie obrotów. Tvn24 ma w zwyczaju ograniczać obecność na wizji najlepszych. Ostatnio im się to nasila.
Pytanie czy na własne życzenie, czy jednak z pomocą szefostwa?????


pchla pisze:Dorzuciłabym jeszcze kilka nazwisk... ale cóż...
No właśnie cóż??? Szoda pisac.
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#244

Post autor: pchla » (sob) 26 kwie 2008, 10:11

Przypadło mi w udziale powiadomienie, że Marta wróciła :) Jest w Krakowie. Relacjonuje dla nas :) Nic tylko siąść i patrzeć i liczyć, że zagościła na ekranach na dłużej :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#245

Post autor: areczek » (sob) 26 kwie 2008, 15:51

pchla pisze:Przypadło mi w udziale powiadomienie, że Marta wróciła Jest w Krakowie. Relacjonuje dla nas Nic tylko siąść i patrzeć i liczyć, że zagościła na ekranach na dłużej
:smiech: :smiech: a ja wiedziałem o tym już wcześniej, tylko na forum nie mogłem się dostać :] :] :] :] Widzialem wczoraj Martę zupełnie na żywo, stala pod sądem, była w spodniczce :love: :love: :love: :love: a dzisiaj rano opowiadała o PiSie. Ja też mam nadzieję, ze już na dobre wróciła :D :D :D :D
MARTYFANWIERNY

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#246

Post autor: TinkiWinki » (sob) 26 kwie 2008, 22:48

ObrazekObrazekObrazek
Kiedy ją słucham odnoszę wrażenie że jest jakaś taka mocno zdenerwowana i spęta podczas każdej relacji.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#247

Post autor: areczek » (wt) 29 kwie 2008, 6:52

TinkiWinki pisze:Kiedy ją słucham odnoszę wrażenie że jest jakaś taka mocno zdenerwowana i spęta podczas każdej relacji.
Sam chyba jesteś mocno zdenerowowany i spięty TW Marty akurat dobrze się słucha, bo mówi ładnie po polsku, a nie polskiemu i w dodatku bardzo dokładnie przekazuje informacje. Ale dzięki za capsy :x :x :x
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#248

Post autor: pchla » (wt) 29 kwie 2008, 7:55

TinkiWinki pisze:Kiedy ją słucham odnoszę wrażenie że jest jakaś taka mocno zdenerwowana i spęta podczas każdej relacji.
To nie jest zdenerwowanie i spięcie tylko skupienie i powaga :) Tematy poważne to i mina poważna :)
areczek pisze:Sam chyba jesteś mocno zdenerowowany i spięty TW
On? Nigdy? Jego nawet Anitka nie peszy. niestety ;)
areczek pisze:Marty akurat dobrze się słucha, bo mówi ładnie po polsku, a nie polskiemu i w dodatku bardzo dokładnie przekazuje informacje. Ale dzięki za capsy :x :x :x
Nic tylko się podpisać :) Od siebie dorzucę, że jest jedną z najlepiej ubranych reporterek tej stacji :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#249

Post autor: areczek » (wt) 29 kwie 2008, 11:38

pchla pisze:To nie jest zdenerwowanie i spięcie tylko skupienie i powaga Tematy poważne to i mina poważna
Właśnie, a Marta jest profesjonalistką i dlatego przy poważnych tematach jest poważna :D :D

pchla pisze:Nic tylko się podpisać Od siebie dorzucę, że jest jedną z najlepiej ubranych reporterek tej stacji

I dla mnie też jedną z najładniejszych, ale to oczywiście kwestia gustu :love: :love: A dzisiaj Marta nadała relacje dlaDDTVN24 o wizycie księcia Karola. Moja królowa będzie mówić o księciu i księżnej :D :D :D :D czekam na jej relacje w tvn24 :] :]
MARTYFANWIERNY

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#250

Post autor: TinkiWinki » (wt) 29 kwie 2008, 21:46

:D
Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#251

Post autor: pchla » (śr) 30 kwie 2008, 8:05

Oj TW :) Aż się boję reakcji Areczka na te perełki. Oby tylko serce mu wytrzymało :)

Marta w ddtvn? I bardzo dobrze :) Nie ma to jak ogólnopolska antena. Oby jak najczęściej :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#252

Post autor: areczek » (śr) 30 kwie 2008, 22:20

pchla pisze:Oj TW Aż się boję reakcji Areczka na te perełki. Oby tylko serce mu wytrzymało
Areczek jest wniebowzięty :love: :love: :love: Marta prawie prywatnie, a u jednak zawodowo :D :D :D TW jak udało się Tobie zrobic takie foty??? :shock: :shock: Super :] :] Kiedy to było?????? Widziała Cię??

pchla pisze:Marta w ddtvn? I bardzo dobrze Nie ma to jak ogólnopolska antena. Oby jak najczęściej
Właśnie, co TVN to nie TVN24 :smiech: :smiech: :smiech: Już któryś raz docenili Martę w DDTVN :D :D
MARTYFANWIERNY

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#253

Post autor: TinkiWinki » (śr) 30 kwie 2008, 22:57

areczek pisze:
Areczek jest wniebowzięty :love: :love: :love: Marta prawie prywatnie, a u jednak zawodowo :D :D :D TW jak udało się Tobie zrobic takie foty??? :shock: :shock: Super :] :] Kiedy to było?????? Widziała Cię??
To nie moje zdjęcia. Moje prezentowałyby głownie widok taki jak to trzecie :x Zostały zrobione wczoraj, przy okazji wizyty Księcia Karola. Po jednym ze zdjęć można wywnioskować że zauważyła fotografa :D Jak ktoś ważny odwiedza Kraków, to zawsze na Rynku rozstawiają się ekipy telewizyjne :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#254

Post autor: pchla » (pt) 02 maja 2008, 17:21

areczek pisze:Właśnie, co TVN to nie TVN24 :smiech: :smiech: :smiech: Już któryś raz docenili Martę w DDTVN :D :D
Miejmy nadzieje, że przynajmniej od czasu do czasu Martę ujrzy szersza publiczność?
A jak tam bytność Marty podczas Majówki tvn24? :)
TinkiWinki pisze:To nie moje zdjęcia. Moje prezentowałyby głownie widok taki jak to trzecie :x Zostały zrobione wczoraj, przy okazji wizyty Księcia Karola. Po jednym ze zdjęć można wywnioskować że zauważyła fotografa :D Jak ktoś ważny odwiedza Kraków, to zawsze na Rynku rozstawiają się ekipy telewizyjne :D
Jak ktoś mniej ważny to też na Rynku i jak cokolwiek dzieje się w Krakowie to najczęściej na Rynku. Bo Rynek to pępek świata w końcu :P
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#255

Post autor: areczek » (pt) 02 maja 2008, 17:53

pchla pisze:Miejmy nadzieje, że przynajmniej od czasu do czasu Martę ujrzy szersza publiczność?
A jak tam bytność Marty podczas Majówki tvn24?
Nie widziałem marty dzisiaj, ale wiem , że wczoraj była znowu w DDTVN i poźniej relacjonowała marsz Żywych w Oświecimiu. Ale widziałem tylko jej rozmowę z jakimś pane, potem pojechałem na majówkę :D :D :D W zeszłym roku Marta podczas majówki różne rzeczy robiła, ale tym razem chyba odpuściła.

pchla pisze:Jak ktoś mniej ważny to też na Rynku i jak cokolwiek dzieje się w Krakowie to najczęściej na Rynku. Bo Rynek to pępek świata w końcu
_________________
I apropo Rynku i DDTVN to Marta m.in. o Rybku rozmawiała z gośmi Edwardem Lubaszenką i Tomaszem Schimscheinerem:

http://dziendobrytvn.onet.pl/1484675,aktualnosci.html
MARTYFANWIERNY

ODPOWIEDZ