Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Marta Gordziewicz

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#271

Post autor: pchla » (śr) 28 maja 2008, 8:42

areczek pisze:mam taką nadzieję :D :D :D zwłaszcza, że dzisiaj marta znowu zajmuje się misztalem i stoi pod prokuraturą :D :D :D :D :D
Chyba naprawdę wszystko idzie ku lepszemu. Marta wczoraj była częstym gościem na naszych ekranach. Miała niezły temat. Mało tego Leszek Kabłak jest w Niemczech i relacjonuje EURO, więc na jakiś czas Kraków ma mniej reporterów co wiąże się z ich częstszym pojawianiem się na wizji :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#272

Post autor: areczek » (czw) 29 maja 2008, 10:11

pchla pisze:Chyba naprawdę wszystko idzie ku lepszemu. Marta wczoraj była częstym gościem na naszych ekranach. Miała niezły temat. Mało tego Leszek Kabłak jest w Niemczech i relacjonuje EURO, więc na jakiś czas Kraków ma mniej reporterów co wiąże się z ich częstszym pojawianiem się na wizji

I to nie tylkow TVN24, bo marta ostatnio często bywa w TVN :D :D http://dziendobrytvn.onet.pl/1488840,aktualnosci.html
MARTYFANWIERNY

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#273

Post autor: TinkiWinki » (czw) 05 cze 2008, 17:16

Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#274

Post autor: pchla » (śr) 11 cze 2008, 10:04

Marta powróciła dzisiaj z relacjami i tematem przesłuchania Piotra Misztala prosto z Krakowa w letniej białej marynarce :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#275

Post autor: areczek » (pt) 13 cze 2008, 20:30

pchla pisze:Marta powróciła dzisiaj z relacjami i tematem przesłuchania Piotra Misztala prosto z Krakowa w letniej białej marynarce
Oj Pchelko chyba dawno nie oglądałaś TVN24, bo Marta ostatnio często bywała. Dużo o śmierci Agaty Mróz, Misztal, przeszczepy szpiku, a nawet raz widziałem ją w Zakopanem jak mówiła o upałach i jeszcze coś o organistach :D :D :D :D
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#276

Post autor: pchla » (sob) 14 cze 2008, 8:23

areczek pisze:Oj Pchelko chyba dawno nie oglądałaś TVN24, bo Marta ostatnio często bywała. Dużo o śmierci Agaty Mróz, Misztal, przeszczepy szpiku, a nawet raz widziałem ją w Zakopanem jak mówiła o upałach i jeszcze coś o organistach :D :D :D :D
A ostatnio istotnie jakoś rzadziej i mało tego nie mam szczęścia do Marty :) Ale cieszę się bardzo, że często się pojawia bo ja trafiłam tylko na Martę w relacjach o Misztalu :) Widziałeś Martę w Zakopanem na żywo? I co autograf nadal niezdobyty? :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#277

Post autor: areczek » (ndz) 15 cze 2008, 12:24

pchla pisze:A ostatnio istotnie jakoś rzadziej i mało tego nie mam szczęścia do Marty Ale cieszę się bardzo, że często się pojawia bo ja trafiłam tylko na Martę w relacjach o Misztalu Widziałeś Martę w Zakopanem na żywo? I co autograf nadal niezdobyty?
Autografu brak ;( ;( ;( ;( ale taki już mój los. Czyżbyś Pchelko przerzuciła się na Polsat News? Ja też już prawie nie oglądam TVN24
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#278

Post autor: pchla » (ndz) 15 cze 2008, 13:03

areczek pisze:Autografu brak ;( ;( ;( ;( ale taki już mój los. Czyżbyś Pchelko przerzuciła się na Polsat News? Ja też już prawie nie oglądam TVN24
Nie... nie przerzuciłam się. Raczej brak czasu. Ale bardzo liczę, że Polsat News będzie solidną konkurencją. Mam nadzieje, że zmuszą tvn24 do lepszej pracy bo ostatnio coraz gorzej, a także do wyciągnięcia z niebytu tych bardziej profesjonalnych :) A co do autografu to Areczku ja wierzę, że w końcu się uda :) Marta jest tak sympatyczna, że na pewno nie odmówi co najwyżej może poczuć się zawstydzona bo wiemy, że to bardzo skromna osoba :)
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#279

Post autor: areczek » (czw) 19 cze 2008, 11:50

pchla pisze:Nie... nie przerzuciłam się. Raczej brak czasu. Ale bardzo liczę, że Polsat News będzie solidną konkurencją. Mam nadzieje, że zmuszą tvn24 do lepszej pracy bo ostatnio coraz gorzej, a także do wyciągnięcia z niebytu tych bardziej profesjonalnych
Jak też mam taką nadzieję. Też uważam, ze TVN24 jakoś się opuścił, to już nie jest ta sama telewizja.
pchla pisze:A co do autografu to Areczku ja wierzę, że w końcu się uda Marta jest tak sympatyczna, że na pewno nie odmówi co najwyżej może poczuć się zawstydzona bo wiemy, że to bardzo skromna osoba
Moze kiedyś :love: :love: :love: Ale na razie to chyba nie ma szans. Marta, mimo, ze się pojawia, to jednak tylko czasami, a zaraz wakacje i podejrzewam, ze i ona wybierze się na urlop, jeśli jeszcze tego nie zrobiła :D
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#280

Post autor: pchla » (pt) 20 cze 2008, 7:58

areczek pisze:Jak też mam taką nadzieję. Też uważam, ze TVN24 jakoś się opuścił, to już nie jest ta sama telewizja.
Oczywiście, że nie ta sama. Wystarczy spojrzeć na nowe nabytki reporterskie. Ludzie bez doświadczenia i bez pewności siebie.
areczek pisze:Moze kiedyś :love: :love: :love: Ale na razie to chyba nie ma szans. Marta, mimo, ze się pojawia, to jednak tylko czasami, a zaraz wakacje i podejrzewam, ze i ona wybierze się na urlop, jeśli jeszcze tego nie zrobiła :D
Należy się jej. W końcu to jedna z najlepszych reporterek tej stacji :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#281

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 22 cze 2008, 9:52

Ktoś jej powinien doradzić by nie ubierała się w brązy. Jakieś bardziej jaskrawe byłyby ładniejsze. I byłaby wtedy bardziej wyrazista :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

mbrylant
Chipsy przyszły
Posty: 1
Rejestracja: (ndz) 22 cze 2008, 15:52

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#282

Post autor: mbrylant » (ndz) 22 cze 2008, 16:34

Grzesioo pisze:Jeszcze troche profilu :D

--- phpBB : The Protected Message is not copied in this quote ---

Wg . googli mogła grać w filmie ROZDARCIE CZYLI GOMBRO W BERLINIE ale czy to ona to niewiadomo.
też chcę znać adres tej uroczej Pani :-)

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#283

Post autor: areczek » (wt) 24 cze 2008, 11:01

mbrylant pisze:też chcę znać adres tej uroczej Pani :-)

Ale jaki adres?????? Podejrzewam, że domowego to nikt nie zna.
TinkiWinki pisze:Ktoś jej powinien doradzić by nie ubierała się w brązy. Jakieś bardziej jaskrawe byłyby ładniejsze. I byłaby wtedy bardziej wyrazista
Chyba Ciebie wczoraj posłuchała, bo była w białej marynarce :D :D Jak dla mnie to ona wygląda ładnie w każdym kolorze :love: :love:
pchla pisze:areczek napisał/a:
Moze kiedyś Ale na razie to chyba nie ma szans. Marta, mimo, ze się pojawia, to jednak tylko czasami, a zaraz wakacje i podejrzewam, ze i ona wybierze się na urlop, jeśli jeszcze tego nie zrobiła


Należy się jej. W końcu to jedna z najlepszych reporterek tej stacji

TVN chyba nie kieruje się doświadczeniem swoich pracowników, nie wiem czym się kieruje
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#284

Post autor: pchla » (wt) 24 cze 2008, 11:04

areczek pisze:Ale jaki adres?????? Podejrzewam, że domowego to nikt nie zna.
Nie przesadzajmy :P Może Marta zna swój adres :P
areczek pisze:Chyba Ciebie wczoraj posłuchała, bo była w białej marynarce :D :D Jak dla mnie to ona wygląda ładnie w każdym kolorze :love: :love:
Poza tym kto się pstrokato ubiera w telewizji informacyjnej? Chociaż zgadzam się z TW, że Marcie jest bardzo dobrze w żywych kolorach. A jak mówi o polityce mogłaby sobie na nie pozwolić. Podczas obcowania z polskimi politykami trzeba przywdziać barwy bojowe :)
areczek pisze:TVN chyba nie kieruje się doświadczeniem swoich pracowników, nie wiem czym się kieruje
Ktoś kiedyś tak ładnie nazwał Tvn: Tvn nepotyzm :D
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#285

Post autor: areczek » (pt) 27 cze 2008, 22:25

pchla pisze:Poza tym kto się pstrokato ubiera w telewizji informacyjnej? Chociaż zgadzam się z TW, że Marcie jest bardzo dobrze w żywych kolorach. A jak mówi o polityce mogłaby sobie na nie pozwolić. Podczas obcowania z polskimi politykami trzeba przywdziać barwy bojowe
Dzisiaj widziałem ją i była tylko w białej koszulce, miała jakieś korale :D :D :D
Marta dzisiaj

i jeszcze jednoMarta w całej okazałości
MARTYFANWIERNY

ODPOWIEDZ