Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Marta Gordziewicz

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: Black Jack » (czw) 05 paź 2006, 20:13

Chętnie Black od Ciebie nauczę się obsługo forum. czekam na pierwszą lekcję
Z przykrością muszę odmówić :( Od pewnego czasu nie udzielam już żadnych korepetycji :x
Sama do wszystkiego dojdziesz na pewno ;)
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

moniq

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: moniq » (wt) 17 paź 2006, 14:55

Oj jak dawno mnie tu nie było!!!!!!!

A jak tutaj pusto, czyżby nic się pod moją nieobecnosć nie wydarzyło?
Prawdą jest, ze długo nie widziałam Marty więc nie wiem jak jej poczynania na antenie TVN24 wyglądały, ale wierzę, że dobrze.

Szkoda Black, że nie chcesz być moim nauczycielem. Może kiedyś sama dojdę do tego jak forum owe obsługiwać.

Czy ktoś ma jakieś nowe informacje o marcie? Jak jej szło w dniach ostatnich? czy była widoczna na antenie? Czy robiła materiały? A może nawet jakieś capsy ktoś posiada? Bardzo proszę o wszelkie info.

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: Martin » (wt) 17 paź 2006, 15:52

Wczoraj był jej materiał w Faktach Popołudniowych. :smile:

moniq

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: moniq » (czw) 26 paź 2006, 12:58

Dlaczego tutaj tak pusto i gdzie jest Areczek? Od czasu tego materiału w Faktach widziałam jeszcze kilka innych i samą Martę również. Dlaczego są takie przestoje na Forum i Grzesioo, bardzo proszę oi kilka capsow, jeśli posiadasz.

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: areczek » (wt) 31 paź 2006, 11:20

Witajcie. Marta podobno była na żywo w Faktach, czy ktoś to widział i posiada capcsy. Interesuje mnie wszytski jak wypadła, jak wyglądała. Proszę pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!
MARTYFANWIERNY

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: Grzesioo » (ndz) 26 lis 2006, 11:50

Takie cuś znalazłem :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: Black Jack » (ndz) 26 lis 2006, 15:23

Ładna fotka :D Gdzie znalazłeś? :D Zrobiona w tvn czy może w tvp? :D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: areczek » (ndz) 31 gru 2006, 17:36

Tak dawno tu nie zaglądałem, a tu takie ładne zdjęcie czeka. Skąd dobry człowieku takie masz?

Smutno mi bardzo, bo od jakieś, niestety dłuższego czasu nie widziałem Marty na antenie. Mimo, że uprzejme głosy donoszą, że była ja tą relację przegapiłem. Może ktoś posiada jakieś capsy. Proszę, proszę.


A może dzisiejsza noc....

Wszytskim wszytskiego dobrego w Nowym Roku!!!!!
MARTYFANWIERNY

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: areczek » (pt) 23 lut 2007, 15:56

Dawno nie zaglądałem, oj zbyt dawno. Czy może jakieś capsy posiadacie z martą w roli głwnej. Będę bardzo wdzięczny :)
MARTYFANWIERNY

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: areczek » (wt) 20 mar 2007, 18:26

dziś po długiej przerwie widziałem martę w Prosto z Polski. Jakaś taka chydsza na twarzy, ale nadal mnie zachwyca. Szkoda, że nie widać jej w dniu na żywo. Wielka szkoda.
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: pchla » (pn) 24 wrz 2007, 12:50

areczek pisze:dziś po długiej przerwie widziałem martę w Prosto z Polski. Jakaś taka chydsza na twarzy, ale nadal mnie zachwyca. Szkoda, że nie widać jej w dniu na żywo. Wielka szkoda.
Ale właśnie ostatnio los się odwrócił i Marta coraz częściej ma relację. Odkąd zmieniła się obsada w PzP Marta coraz rzadziej przygotowuje materiały do tego programu. Ja się cieszę bo PzP nie oglądam, a Martę lubię. W redakcji krakowskiej jest zdecydowanie najlepsza, ale fakt faktem, że nie ma zbyt wielkiej konkurencji. Dzisiaj na przykład jest w DnŻ i mówi o konsekwencjach tragicznego wypadku pod Miechowem.
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: areczek » (sob) 06 paź 2007, 10:15

dawno tutaj nie zagldałem. dzisiaj z Krakowa leszek nadaje, ale coraz częsciej Martę na antenie widać. Po tym jak pracowała nad materiałami do PZP, teraz chyba wraca do DNŻ. Nie chcę zapeszać. Ale nie ukrywam cieszy mnie to bardzo :D :D :jupi:


Przez pewien czas myślałem, że martunia odeszła ze stacji, ale na szczęscie jest.
MARTYFANWIERNY

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: areczek » (czw) 11 paź 2007, 19:47

dzisiaj widziałem martę ze studiaw Krakowie, domyślam się, że nikt nie ma żadnych capsów. dawno nie widzialem jej w tym studiu. Myślalem, że Kraków już nie ma tego studia, bo wszyscy krakowscy reporterzy zawsze sa gdzies w terenie. Zapowiedzi , ze stacja TVN24 buduje w Krakowie nowy budynek tylko umacniały mnie w tym przekonaniu, ale chyba do przeprowadzki jeszcze daleko :D


W każdym razie Martunia dzisiaj ładnie wyglądała :love: :love:

Cieszę się, że jej coraz więcej w telewizji jest :jupi:
MARTYFANWIERNY

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: pchla » (pt) 12 paź 2007, 7:59

Znając temperament mieszkańców Krakowa i zamiłowanie do zmian to na nowy budynek będziemy czekać jak na zburzenie "Szkieletora" na Rondzie Mogilskim :) Jak na razie pozostaje nam śledzić poczynania Marty w starym studio. :) I marsz rację Areczku. Coraz więcej Marty w relacjach i bardzo dobrze :) Wiem, że bardzo ceniła sobie tworzenie materiałów do PzP, ale jednak relację bardziej zapadają w pamięci widza, a Marta jest jedną z lepszych reporterek, więc warto żeby w tej pamięci zagościła.
Samotny biały żagiel ;(

areczek
Przeciętniak
Posty: 111
Rejestracja: (śr) 20 wrz 2006, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: areczek » (czw) 18 paź 2007, 19:20

ha, ha a Martunia dzisiaj nadała relację z wizyty Tuska w Krakowie, właczyłem telewizor na końcówkę jej relacji, ale widziałem :D :D Jakaś taka ładniejsza dzisiaj była, oczywiście zawsze jest ładna, ale dzisiaj jeszcze bardziej :love: :love: :love:

A w niedzielę wieczór wyborczy, więc może tak jak w zeszłym roku tak i wtym będzie nadawac relacje z Krakowa :D :D , czekam z utesknieniem.
pchla pisze: I marsz rację Areczku. Coraz więcej Marty w relacjach i bardzo dobrze Wiem, że bardzo ceniła sobie tworzenie materiałów do PzP, ale jednak relację bardziej zapadają w pamięci widza, a Marta jest jedną z lepszych reporterek, więc warto żeby w tej pamięci zagościła.
_________________

A skąd wiesz, że Martunia lubiła przygotowywanie materiałów do prosto z Polski? Rozmawiałaś z nią???????????? :shock: :shock:

Kiedy, gdzie, co mówiła, jaka jest???????????????????
MARTYFANWIERNY

ODPOWIEDZ