Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN - Agnieszka Wróblewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Piotrek

TVN - Agnieszka Wróblewska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Piotrek » (czw) 03 sie 2006, 20:33

Ku mojemu zaskoczeniu w serwisie tvn.tivi.pl pojawił się wywiad z Agnieszką Wróblewską. Byłem zaskoczony dlatego, że sam miałem zamiar przeprowadzić z Nią wywiad. Trudno. :(

Wywiad przeprowadzał ktoś, kto zupełnie nie jest na bieżąco:
W najnowszym teleturnieju "No to gramy!" program jest prowadzony w parach. Sądzi Pani, że to lepsze rozwiązanie?

Z przykrością muszę zaznaczyć, że tego programu już nie ma. Szczerze żałuję. Naprawdę go lubiłam i lubiłam pracować z drugą osobą- to miło móc z kimś porozmawiać.
;)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 03 sie 2006, 20:41

Po raz kolejny pytam się:
"Czy każdy pracownik, stażysta i sprzątaczka z TVN/TVN24 musi mieć na nszym forum osobny temat?" Temat, który umrze już po kilku dniach?A może lepiej założyć jeden temat dla wszystkich.
To już kolejny ma mojej liście ignorowanych.

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Piotrek » (czw) 03 sie 2006, 20:45

Ej, ej... Faustuchu!
Agnieszka nie jest żadną początkującą dziennikareczką TVN 24, tylko pracuje w TVN prawie od początku istnienia stacji i cały czas się dziwię, że nie miała tu jeszcze swojego tematu.

Spokojnieee... ;)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 03 sie 2006, 20:47

Ale mi to praca - przez ostatnie lata chałturzy na umowie zleceniu, a nei na żadnym etacie, w teleturniejach, w których wykaząc mogłaby się nawet lodówka.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: viper » (wt) 05 wrz 2006, 22:21

A zadawane w tym wywiadzie pytania mogły być wysłane do pani Agnieszki jeszcze w czasie, kiedy program "No to gramy" był obecny na antenie.

Ciekaw jestem, czy komuś z Was podoba się sposób ubierania się pani Agnieszki na wizji? Wcześniej nosiła się raczej skromnie, teraz jej ciuszki są bardziej kolorowe i w młodzieżowym stylu. Dla mnie nawet fajnie w tym wygląda.

A 22 stycznia 2004 roku pani Agnieszka wspólnie z Marzeną Rogalską czytały wiersze amerykańskiej poetki Emily Dickinson. Było to w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu.
Krótka biografia Agnieszki Wróblewskiej:
Agnieszka Wróblewska – oświęcimianka z bardzo zasłużonego dla lokalnej (i nie tylko) kultury rodu. Obdarzona wyjątkowa urodą i naturalnym wdziękiem, dała się zapamiętać jeszcze jako uczennica LO im. St. Konarskiego, gdy stawiała swe pierwsze kroki na scenie (Teatr „Na Stronie”) i zdobywała laury w wielu konkursach recytatorskich. Nic dziwnego, że „od strzału” dostała się do elitarnej krakowskiej PWST, którą ukończyła w 1994r. Już wtedy miała na swym koncie znaczące sukcesy: rolę w dyplomowym znakomitym musicalu „Chicago” w reż. M. Grąbki oraz rolę Małgorzaty w „Czwartej ścianie” Jewreinowa, za którą otrzymała nagrodę na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Jeszcze jako studentka podjęła współpracę z Teatrem Śląskim im. S. Wyspiańskiego, z którym na dłużej związała się po ukończeniu szkoły. Stworzyła tu kilka wyśmienitych kreacji, m.in. Zosi w uroczym spektaklu „Bambuko” M. Wojtyszki, Lizy w „Braciach Karamazow” wg Dostojewskiego, Ani w „Wiśniowym sadzie” Czechowa, Antygony w sztuce J. Anouilha o tym samym tytule, wreszcie w przepięknym, kameralnym spektaklu „Panny Julii” Strindberga, gdzie brawurowo zagrała tytułowa rolę (Teatr „Bez sceny” 1997). Już w 1995r. dała się uwieść telewizji: najpierw „Wisła”, potem TVN, gdzie prowadziła popularne programy jak: „Twój problem – nasza głowa”, „Co za dzień”, „O co chodzi?”, Tele gra”, „Łamisłówka”, „Graj o raj”, „Zmagania miast”, a ostatnio też „Polski żywioł”. Była również współtwórczynią i przez pewien czas wydawcą programu „Rozmowy w toku”.
Od niedawna szczęśliwa mama dwóch dorodnych synów. Poezja bohaterki wieczoru jakby dla niej stworzona...
Dwie fotki:

Obrazek
Obrazek

Nie uważacie, że mogłaby prowadzić Milionerów? W ciemnym ubraniu komponowałaby się idealnie ze scenografią i oświetleniem.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ