Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2326

Post autor: pchla » (czw) 29 lis 2007, 8:04

TinkiWinki pisze:Całe TVN24 to jedna wielka rodzina, wszyscy się kochają i uwielbiają. :D
To jest wersja oficjalna, a ja chcę poznać tę mniej oficjalną :D Ale pewnie nie będzie mi dane.
TinkiWinki pisze:Pani Tadli na pewno wszystkie koleżanki szczerze gratulowały awansu do Faktów :x
Nie rozumiem jakby mogło być inaczej. Beata jest taka sympatyczna ;)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2327

Post autor: Ania » (śr) 05 gru 2007, 12:39

Ciekawe czy współpraca z Grzegorzem układa się tak bardzo fenomenalnie czy jest w tym troszkę kurtuazji? Tego się nie dowiemy.
IMO ich wzajemny stosunek był widoczny w DDTVN :x

co do wywiadu to mnie zaskoczyło że Anita grała aż w 4 filmach :-D

a propos filmówt to na Polszmacie leci Zostać Miss :x
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2328

Post autor: pchla » (pn) 10 gru 2007, 9:55

Anita była w Faktach przez cały weekend, a nowy tydzień zaczęła od pojawienia się w Poranku. Oczywiście najbardziej pasjonującą jego częścią był przegląd wydarzeń zagranicznych z Jackiem Pałasińskim. Jak zwykle panu Jackowi udało się coś ciekawego z Anity wyciągnąć: wiemy już, że Anita spędzi święta w pracy i będziemy ją mogli podziwiać w tvn24 przez wszystkie świąteczne dni.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2329

Post autor: Funcky » (czw) 13 gru 2007, 9:11

Łochocho :oo Ale się u Anity nawyrabiało :D VIVA Najpiękniejsi - oj czuję, że już szykuje honorowe miejsce dla tej nagrody :P
Studia podyplomowe :shock: Czy Anita nie ma co robić z kasą i wolnym czasem? :x Kobieta ma świetną robotę już zaklepaną, często dowodzi swojej wiedzy i klasie, to po co jej jeszcze świstek papieru? :> Ano tak, dla spełnienia ambicji ;)
Bo chyba nie wymóg TVN24 :> Jak studia skończy, to nikt, żaden malkontent już jej nie zarzuci, że co z tego, że taka mądra, skoro kiedyś grała w ,,Zostać Miss", bo będzie mogła takiemu pomachać przed nosem świstkiem ze studiów z najwyższą notą :x
pchla pisze:Anita była w Faktach przez cały weekend, a nowy tydzień zaczęła od pojawienia się w Poranku.
Często przesiaduje teraz w Poranku :> Ja widziałam kilka jej rozmów :P No i po co jej te studia, kiedy polityków miażdży pytaniami :x Dzisiejsza z posłem Mężydło była tego dowodem :P
W Faktach też parę razy Anitę widziałam :P Zauważyłam, że nic się nie zmieniło między nią a Grzegorzem - w dalszym ciągu nie iskrzy :x Ale prowadzą profesjonalnie :bravo:
I to jest właśnie ten piękny cza, kiedy ulubiona postać TVN24 jest na topie :smile:
Okazuje się, że jeszcze święta spędzimy razem :mrgreen:
pchla pisze:Oczywiście najbardziej pasjonującą jego częścią był przegląd wydarzeń zagranicznych z Jackiem Pałasińskim. Jak zwykle panu Jackowi udało się coś ciekawego z Anity wyciągnąć: wiemy już, że Anita spędzi święta w pracy i będziemy ją mogli podziwiać w tvn24 przez wszystkie świąteczne dni.
A co z jej własną rodziną :> To mnie trochę martwi :( Ech, może przyjadą do Warszawy? :P
Ciekawe, czy dzisiaj zdradzi Anita jakąś sensacyjną prawdę o swojej przyszłości? :D

O :shock: Anita prowadzi jeszcze ,,Gościa porannego" :oo Kto z kolegów nie dojechał? :x
Nawet sobie tego kwadransa nie odpocznie :/ Podziwiam jej elastyczność i gotowość bojową o każdej porze i w każdym punkcie programu :)
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2330

Post autor: pchla » (czw) 13 gru 2007, 13:02

Funcky pisze:Łochocho :oo Ale się u Anity nawyrabiało :D VIVA Najpiękniejsi - oj czuję, że już szykuje honorowe miejsce dla tej nagrody :P
O tak, zostanie Najpiękniejszą ma Anitka w kieszeni. Oczywiście o ile powybija i potruje wszystkie serialowe diwy, ostatecznie mogłaby zatańczyć w tvn, albo na lodzie pośmigać.
:D
Funcky pisze:Czy Anita nie ma co robić z kasą i wolnym czasem? :x Kobieta ma świetną robotę już zaklepaną, często dowodzi swojej wiedzy i klasie, to po co jej jeszcze świstek papieru? :> Ano tak, dla spełnienia ambicji ;)
Może ma przystojnych kolegów na wykładach?
Funcky pisze:Jak studia skończy, to nikt, żaden malkontent już jej nie zarzuci, że co z tego, że taka mądra, skoro kiedyś grała w ,,Zostać Miss", bo będzie mogła takiemu pomachać przed nosem świstkiem ze studiów z najwyższą notą :x
Może planują koleją powtórkę serialu na Polsacie2 i to ją tak pchnęło w ramiona wiedzy.
Funcky pisze:Często przesiaduje teraz w Poranku :> Ja widziałam kilka jej rozmów :P No i po co jej te studia, kiedy polityków miażdży pytaniami :x Dzisiejsza z posłem Mężydło była tego dowodem :P
Aż szkoda, że ostatnio tak zżyła się z Porankiem i całkowicie zapomniała o tym, że jest jeszcze Magazyn o 17.30. Pokazała się tam parę razy i udowodniła, że odpowiada jej publicystyka. Szkoda, że jakoś tak się stało, że się tam nie pokazuje. Ale za to jest czasami w Skanerze Politycznym. Najczęściej w piątek :)
Funcky pisze:W Faktach też parę razy Anitę widziałam :P Zauważyłam, że nic się nie zmieniło między nią a Grzegorzem - w dalszym ciągu nie iskrzy :x Ale prowadzą profesjonalnie :bravo:
I równouprawnienie panuje w tym duecie. Anita zaczęła podchodzić do ekranu. W parze Marciniak-Tadla, zawsze Piotr jest mobilny.
Funcky pisze:A co z jej własną rodziną :> To mnie trochę martwi :( Ech, może przyjadą do Warszawy? :P
Łódź i Warszawa nie są jakoś bardzo od siebie oddalone. :)
Funcky pisze:Ciekawe, czy dzisiaj zdradzi Anita jakąś sensacyjną prawdę o swojej przyszłości? :D
Nie miałam przyjemności widzieć dzisiaj mojej ulubionej części Poranka, właściwie widziałam dzisiaj tylko 10min Poranka, więc nie wiem z czego tym razem zwierzała się Anita :)
Funcky pisze:O :shock: Anita prowadzi jeszcze ,,Gościa porannego" :oo Kto z kolegów nie dojechał? :x
Nawet sobie tego kwadransa nie odpocznie :/ Podziwiam jej elastyczność i gotowość bojową o każdej porze i w każdym punkcie programu
Anita w Gościu :shock: No ładnie. W czwartek jest zazwyczaj Kajdan, więc pewnie wybrał się Lizbony jako korespondent Faktów.

PS: Anitka jest nominowana w plebiscycie Telekamery :jupi:
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2331

Post autor: Przemek » (pn) 17 gru 2007, 14:03

ANITA I JUSTYNA NOMINOWANE DO TELEKAMER!! GŁOSUJEMY!

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2332

Post autor: Funcky » (wt) 18 gru 2007, 10:27

pchla pisze:O tak, zostanie Najpiękniejszą ma Anitka w kieszeni. Oczywiście o ile powybija i potruje wszystkie serialowe diwy, ostatecznie mogłaby zatańczyć w tvn, albo na lodzie pośmigać.
:D
Może jak uda się Anicie zdobyć tę Telekamerę i tytuł VIVA Najpiękniejszej? :DD
Gdyby nie to, że konkurentka Anity jaką jest jej redakcyjna koleżanka, to powiedziałabym, że ma okazję by ponieść druzgocące zwycięstwo nad kontrkandydatami :x No, ale TVN chyba na to nie pozwoli, żeby Anita wygrała?
Chociaż ja dołożę wszelkich starań - to nic, że zbankrutuję.... a może wyślę mniej sms-ów na święta :x
pchla pisze:Może ma przystojnych kolegów na wykładach?
Albo przystojnych wykładowców :DD Że też nie przyszło mi to do głowy, to decyzję o dalszej edukacji Anity łatwiej byłoby mi zrozumieć :DD

I właśnie mam nadzieje, że zamiast taplania się i obijania na imprezach typu wielkie gale nagród, Anita będzie wolała pojawić się w Faktach, Poranku, Magazynie 24h, itd. :DD
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2333

Post autor: pchla » (wt) 18 gru 2007, 12:11

Funcky pisze:Może jak uda się Anicie zdobyć tę Telekamerę i tytuł VIVA Najpiękniejszej? :DD
Hmm... z pewnością :D
Funcky pisze:Gdyby nie to, że konkurentka Anity jaką jest jej redakcyjna koleżanka, to powiedziałabym, że ma okazję by ponieść druzgocące zwycięstwo nad kontrkandydatami :x No, ale TVN chyba na to nie pozwoli, żeby Anita wygrała?
Ale myślę, że ma realną szansę na drugie miejsce. Myślę, że byłoby to mile widziane w tvn. Pochanke pierwsza, ale na drugim miejscu Anita też z tvn :) Jakaż byłaby to renoma dla stacji :P
Funcky pisze:Chociaż ja dołożę wszelkich starań - to nic, że zbankrutuję.... a może wyślę mniej sms-ów na święta :x
Można też wypełnić formularz na stronie www.telekamery.pl :)
Funcky pisze:Albo przystojnych wykładowców :DD Że też nie przyszło mi to do głowy, to decyzję o dalszej edukacji Anity łatwiej byłoby mi zrozumieć :DD
Nie wiem jak tam jest w Wawce na studiach podyplomowych, ale z własnego doświadczenia wiem, że o przystojnych wykładowców ciężko. Z kolegami prędzej... można notatki pożyczyć :D
Funcky pisze:I właśnie mam nadzieje, że zamiast taplania się i obijania na imprezach typu wielkie gale nagród, Anita będzie wolała pojawić się w Faktach, Poranku, Magazynie 24h, itd. :DD
W Magazynie coś ostatnio nie występuje. Ten tydzień zaczęła nie najlepiej, ale ma przecież nadrabiać w święta :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2334

Post autor: Ania » (wt) 18 gru 2007, 14:03

Nie wiem jak tam jest w Wawce na studiach podyplomowych, ale z własnego doświadczenia wiem, że o przystojnych wykładowców ciężko. Z kolegami prędzej... można notatki pożyczyć
:evil: :evil: :evil: ciągle się słyszy o romansach z profesorami asystentami a u nas 2 przystojniaków było i żadna się nie załapała :evil:

Heheh Anita i telekamera ? Nie bardzo to widze w konkurencji z Pochanke ;)
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2335

Post autor: pchla » (śr) 19 gru 2007, 7:56

Ania pisze::evil: :evil: :evil: ciągle się słyszy o romansach z profesorami asystentami a u nas 2 przystojniaków było i żadna się nie załapała :evil:
To wielkie niedopatrzenie :) Ale i tak miałyście szczęście. My cierpimy z powodów estetycznych prawie na wszystkich wykładach.
Ania pisze:Heheh Anita i telekamera ? Nie bardzo to widze w konkurencji z Pochanke ;)
Ale na drugie miejsce jest przynajmniej szansa :)

A gdzie się Anita podziała? Od początku tygodnia jej nie widziałam :(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2336

Post autor: TinkiWinki » (śr) 19 gru 2007, 17:21

pchla pisze:
A gdzie się Anita podziała? Od początku tygodnia jej nie widziałam :(
Może zakuwa do egzaminów? :x
Ciekawe czy wyznaje zasadę ZZZZ? :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

dawidTVP
Chipsy przyszły
Posty: 43
Rejestracja: (ndz) 09 gru 2007, 21:00

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2337

Post autor: dawidTVP » (śr) 19 gru 2007, 20:11

Ciekawe czy Anita dostanie telekamere

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2338

Post autor: Ania » (czw) 20 gru 2007, 1:39

Może zakuwa do egzaminów?
to byłoby nas 2 ;) na tym samym kierunku z resztą tylko ciekawe na którym roku Anita :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2339

Post autor: Funcky » (czw) 20 gru 2007, 9:51

Ania pisze:
Nie wiem jak tam jest w Wawce na studiach podyplomowych, ale z własnego doświadczenia wiem, że o przystojnych wykładowców ciężko. Z kolegami prędzej... można notatki pożyczyć
:evil: :evil: :evil: ciągle się słyszy o romansach z profesorami asystentami a u nas 2 przystojniaków było i żadna się nie załapała :evil:
Aniu :> A czy chciałabyś później się tłumaczyć rektorowi, dlaczego cię wyrzucili z poprzedniej uczelni, słowami: ,,bo się nie uczyłam" (,,Słodko-gorzki" - przyp. Funcky :D )? :x :x :x :x
Ania pisze:Heheh Anita i telekamera ? Nie bardzo to widze w konkurencji z Pochanke ;)
To w ogóle wyszła podle nierówna rywalizacja - jeśli przymknąć oko i pomyśleć, że wszystko tam odbywa się uczciwie :x Anita przecież Fakty prowadzi od ..... raz, dwóch....., od trzech miesięcy i w dodatku, co dwa tygodnie, a nawet rzadziej :] Więc z czym do ludzi :>
TinkiWinki pisze:
pchla pisze:
A gdzie się Anita podziała? Od początku tygodnia jej nie widziałam :(
Może zakuwa do egzaminów? :x
Ciekawe czy wyznaje zasadę ZZZZ? :x
Nie znam tej metody :> chyba, że piszesz o tym jazzowym bandzie? :mrgreen:

Na szczęście dzisiaj pojawiła się w tym zaciszu telewizyjnym, czyli w Poranku :smile: W końcu, bo już myślałam, że faktycznie może się edukuje, ale ile można, prawda? :x
Teraz to się myśli o świętach, a nie o nauce ;) Vo do Poranka, to mam wrażenie, że Anita jest nie w sosie :> Ale to nie przeszkodziło jej poprowadzić dobrej rozmowy z Kwiatkowskim, żoną jednego z oskarżonych żołnierzy p ostrzale jednej z afgańskich wiosek, czy w końcu z b. ministrem obrony Szczyło :smile: Z Kajdanem i Pałasińskim jak zwykle miło było :smile:
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2340

Post autor: pchla » (czw) 20 gru 2007, 12:39

Funcky pisze:To w ogóle wyszła podle nierówna rywalizacja - jeśli przymknąć oko i pomyśleć, że wszystko tam odbywa się uczciwie :x Anita przecież Fakty prowadzi od ..... raz, dwóch....., od trzech miesięcy i w dodatku, co dwa tygodnie, a nawet rzadziej :] Więc z czym do ludzi :>
Pewnie nie ma szans na pierwsze miejsce, ale ważne, że jest nominowana, a nie całkiem zapomniana jak mogłoby przecież być.
Funcky pisze: Nie znam tej metody :> chyba, że piszesz o tym jazzowym bandzie? :mrgreen:
Jak to było? Zakuj zdaj zapomnij i co?
Funcky pisze:Na szczęście dzisiaj pojawiła się w tym zaciszu telewizyjnym, czyli w Poranku :smile: W końcu, bo już myślałam, że faktycznie może się edukuje, ale ile można, prawda? :x
Nie można długo. Chociaż niektórym się wydaje, że można. Pojawiła się owszem. Nawet ja przez chwilę raniutko oglądałam. A dlaczego znowu tak koszmarnie ubrana? Już nie mogę patrzeć na te ohydne portki.
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ