Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: viper » (czw) 12 maja 2005, 14:03

Z tego, co wiem, Anita lubi rajdy samochodowe i czasem bierze w nich udzia? jako kierowca. Na początku podejrzewa?em, że ta nadmierna pr?dkoś? mog?a przyczyni? się do jakiegoś urazu nogi - mimo że nic o tym nie s?ysza?em. Co do prowokowania: z pewnością Anita jako kobieta podoba się niektórym panom, ale dlaczego mieliby ją zmusi? do tego, aby siedzia?a w innej pozycji i nie pokazywa?a nóg? To chyba ona sama o tym decyduje, a jedyne, co mogą jej kaza?, to tylko prowadzenie programów. Przynajmniej tak mi się wydaje :)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Ania » (czw) 12 maja 2005, 20:27

Faktycznie Anita bie?e udzia? w wielu rajdach :D
ostatnio ma jakieś zawiechy jeśli chodzi o obecnosci na wizji więc moz? to faktycznie niedaj bo?e jakaś kontuzja :? a moze tak jej kazali nie mozg?a by? za wyskoa to ją wrzucili do dziury , za bardzo sie podoba to trzeba ją ukry? ... :?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Ania » (wt) 17 maja 2005, 10:42

by? moze poprostu nog? skr?ci?a w górach... podczas sesji dla TS ... :?
^@^
Obrazek

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: viper » (wt) 17 maja 2005, 17:27

A tak, była taka sesja fotograficzna, ktoś chyba tutaj o niej wspomina? (a może to było inne forum?). Czy Anita jeszcze w ogóle pojawi się w Faktach?

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: tobi » (wt) 17 maja 2005, 23:17

Anita miała pracowite i Świ?ta, i majowy weekend to chyba coś się nale?y :roll:
A w FAKTACH pojawia się o 16.45 raz bądŸ 2 razy w tygodniu. P O LE C A M :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Ania » (wt) 24 maja 2005, 1:43

sesja była w Beskidach :D Anitka na tle gór , Anitka na tle p?tou jakiegoś :D ogólnie ślicznie wysz?a
A w Fucktach ( oczywiscie niestety popo?udniowych) pewnie jeszcze ją zobaczymy mam przynajmniej nadziej? :D
Btw... ktoś widzia? dzisiejszy wywiad Anity z Tymoszenko ???? ciekawi mnie jak sobie poradzi?a ;) z resztą na pewno swietnie dała sobie rad? ;)
^@^
Obrazek

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: viper » (sob) 18 cze 2005, 21:42

Wracając do sprawy z nogą Anity: moim zdaniem ona siedzi w innej pozie, bo po prostu zmienia nogi w czasie przewijania tekstu na prompterze. Pewnie myśli sobie: "ta jedna może ścierpną?, więc lepiej zmienia? - raz prawa, raz lewa".

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Ania » (pt) 15 lip 2005, 17:47

Obrazek

Anita Werner w Pucharze Golfa!
10.07.2005 16:11
Kolejna eliminacja wyścigowego Volkswagen Castrol Cup miała nietypowy przebieg. Wzi??o w niej bowiem udzia? 10 wytypowanych przez organizatorów dziennikarzy mających za sobą doświadczenie w je?dzie sportowej. Na starcie pojawiła się m.in Anita Werner z TVN 24 i reporter INTERIA.PL.


W piątkowych eliminacjach naprzeciw siebie stan??o 10 przedstawicieli różnych mediów. Ka?dy z nas miał do pokonania 3 d?ugości toru, a decydującym o sukcesie by? pomiar czasu podczas drugiego okrą?enia. Najlepszy okazał się wielokrotny uczestnik (także jako zawodnik) rajdu Pary? - Dakar Julian Obrocki z Auto Motor i Sportu, a tu? za nim ze stratą 1/1000 s. uplasowa? się Jacek Jurecki z INTERIA.PL. Trzeci czas wykr?ci? Marek Wicher z Gazety Krakowskiej.

W grupie dziennikarzy jechali ponadto wspomniana Anita Werner, S?awomir Herman oboje z TVN, Piotr Jeziorowski z G+J, Tomasz Szmandra z Auto+ i Jaros?aw Zabiega z Super Expressu. Poza konkurencją startowali także dziennikarze a jednocześnie czynni kierowcy wyścigowi Adam Korancki z TVN Turbo i Marcin Biernacki z Autoklubu. Ten ostatni wzią? udzia? w sobotnim Volkswagen Castrol Cup.

No to już wiemy co robi Anitka w czasie urlopu :D:D

do poklikania kiedyś tam ;( niebawem mam nadzieje:D
^@^
Obrazek

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Robin » (ndz) 17 lip 2005, 22:53

Witam!
To mój pierwszy post, jako zarejestrowanego u?ytkownika.

Anitka jutro w poranku!!! Ciesz? się bardzo, że wróci?a (chyba) z urlopu. Licz?, że w ko?cuz Kuba pójdzie na urlop i Anitk? będziemy oglądac 5 razy w tygodniu :)

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Robin » (sob) 23 lip 2005, 17:49

Hej, poranek z Anitką z Sopotu by? fantastyczny :D , wsta?em specjalnie na 6:30 i oglądałem do 7:25. Na początku była pi?kna pogoda, wiem, że potem spad? deszcz :( Anita na tle morza i hotelu Grand, cudnie i oczywiście wspaniale prowadzi?a. :D :D :D :D

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: tobi » (pn) 25 lip 2005, 11:47

hej. witamy Robina :!:
No i podobno i dzi? była, i am by? jutro.
NIESTETY NIE MOGE SIE PRZEM?C I WSTA? TAK WCZE?NIE PO TO BY TV OGL?DA?. Może foty jakie? kto ma...ch?tnie bym polooka? :wink: a tu kilka skradzionych z innego forum fotek z Poranka On-Location o którym wspomnia? Robin

Obrazek

Obrazek

gospodyni pasma porannego
Obrazek
przegl?d prasy
Obrazek

i serwis
Obrazek

ko?cowka
Obrazek



zdj. wykonane przez Fusiaka z innego forum.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Ania » (pt) 29 lip 2005, 13:24

te 2 tygodnie poranków z Anitk? były super ;)
Wpadka z wyrywan? gazetę fruwaj?cymi gazetami w Sopocie z ''powiedz mi jak sko?czy'' czy telefonem ?ukasika :D:D i w og?le.
Anitka też super wygl?dała widać albo dostała podwy?k? albo now? szef z ubraniami 
Ten niebieski kostium, szczeg?lnie mi się spodoba? ;)
Anita przez ten czas zd??y?a też pokombinowa? z fryzurami dzisiejsza „wroc?awska” szczeg?lnie udana „) w poprzednich troch? za dużo ?elu.
Przygotowanie merytoryczne ja zawsze ?wietne ale niestety momentami pia?a i?cie jak Pochanke momentami miałam wra?enie że ta j? s?ysz? :niestety
Niestety w ?rod? troch? jej nie sz?o myli?a się co rusz czyta?a za szybko i miała problem z różnymi nazwiskami ale za to dzisiaj dzisiaj wczoraj jak zwykle bez zarzutu.
Po raz kolejny potwierdzilo się że lubi? zsi? z G?rniakowsk? „witaj Anitko” :D:D
A Miecugow mało się z rado?ci ze j? widzi nie posika? par? razy ;)

No do?? tych och?w i ach?w teraz krytyka
Ot?? musze przyzna? ze srogo się na Anitce zawiod?am !!! a czemu ????

Nie wiedziałam o tych porankach w plenerze dopiero się dowiedziałam w zesz?ym tygodniu w ?rod? i miałam wr?cz 99 % pewno?? ze Anitka zawita do Szczyrku Wis?y czy ustronia  przecie? tak deklarowa?a ze kocha Beskidy ;( miałam już nawet obcykane ranne autobusy do Szczyrku :D ( mam na przystanek jakie? 15 min ) :D a tu patrz? Anitka w Sopocie a dzisiaj we Wroc?awiu ;( ale można powiedzień ze w Sopocie dostała nauczk? :D pojechała by do Szczyrku i nie fruwa?y by jej kartki :D
^@^
Obrazek

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: Robin » (pt) 05 sie 2005, 14:16

Hej!!
W dzisiejszym (5.08 ) "Super Expressie" jest wywiad z Anitk? i pi?kne zdjecie. :D :!: :!: Polecam, na konkurencyjnym forum są już skany ca?o?ci :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: michal » (pt) 05 sie 2005, 23:31

W tej samej gazecie jak dodatek jak profesjonalnie robi? dziewczynom akty. Na pierwszej stronie tego dodatku jest modelka na tle aparatu. Wszystko fajnie, ale tak się sk?ada, że jest ni? Miriam, a o tym s?owem nie wspomnieli w tekstach pod i obok.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

yotomasz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: yotomasz » (sob) 06 sie 2005, 8:48

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ps : Jak ktoś chce to mam te same skany w jeszcze większej rozdzielczo?ci :)

ODPOWIEDZ