Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2311

Post autor: pchla » (sob) 03 lis 2007, 13:27

Funcky pisze:może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie było w zeszły weekend Anity i Grzegorza w Faktach :>
A dlatego, że tydzień wcześniej były wybory i Beata i Piotr mieli Fakty tylko w sobotę bo w niedzielę był Durczok, więc żeby im to zrekompensować dali im poprzedni weekend. Ale dlaczego w tym tygodniu też są tego nie wiem :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2312

Post autor: Funcky » (ndz) 04 lis 2007, 12:21

Nic z tego nie rozumiem - wybacz :D
A kogo to obchodzi, że przez wybory komuś przepadł dyżur :> Przepadł, to przepadł - mówi się trudno, żyje się dalej i nie odbierając dyżurów innym :D Tak byłoby, gdybym to ja rządziła TVN-em :D Poukładany ład - jak mówi mój tato :D
A tego, że Anity nie było też w ten weekend to rozumiem najmniej :? Możliwe, że dopadł ją jakiś cholerny wirus? :/
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2313

Post autor: pchla » (ndz) 04 lis 2007, 12:34

Funcky pisze:A tego, że Anity nie było też w ten weekend to rozumiem najmniej :? Możliwe, że dopadł ją jakiś cholerny wirus? :/
Przecież w pełni sił była w piątek w Skanerze, a Grzegorz w Faktach, więc oboje są całkowicie zdrowi. Chyba, że ten wirus nazywa się lenistwo i chęć posiadania wolnego weekendu.

-------------------

Cisza u Anity nieludzka. A ja nawet nie wiem czy była wczoraj z Grzegorzem w Faktach i jak sobie radziła. Może dzisiaj uda mi się nadrobić. I jakby ktoś chciał to adresik do nowego wpisu Anitki na blogu:

http://www.tvn24.pl/1399750,37,blog.html
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2314

Post autor: Dżasta » (pn) 12 lis 2007, 8:05

pchla pisze:
Cisza u Anity nieludzka. A ja nawet nie wiem czy była wczoraj z Grzegorzem w Faktach i jak sobie radziła. Może dzisiaj uda mi się nadrobić.
Była, była :) Ale ja nie oglądałam, coś nie mogę się z tymi Faktami zaprzyjaźnić :roll:
I jakby ktoś chciał to adresik do nowego wpisu Anitki na blogu:

http://www.tvn24.pl/1399750,37,blog.html
Z tym newsem tu zajrzałam :D Nie miałam przyjemności wysłuchać tej konferencji :roll: ale mama coś nie coś mi opowiadała ;) Na mojej mamie pan generał uczynił podobne wrażenie jak na Anicie :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2315

Post autor: pchla » (pn) 12 lis 2007, 8:11

Była, była :) Ale ja nie oglądałam, coś nie mogę się z tymi Faktami zaprzyjaźnić :roll:
A ja wpadłam na na wczorajsze wydanie. Anitę zrobiono na szaro. Wyglądała średnio, ale już przestałam liczyć na odnowę Anity w sprawie strojów. Niech się pod nimi maskuje i ubrzydza byleby nadal była taką profesjonalistką. Miło było słuchać zabaw językowych Anity w zapowiedziach, aż szkoda, że Grzesiek czasem przeszkadzał. Mam nadzieje, że kiedyś doczekamy się solowego występu :)
Dżasta pisze:Z tym newsem tu zajrzałam :D Nie miałam przyjemności wysłuchać tej konferencji :roll: ale mama coś nie coś mi opowiadała ;) Na mojej mamie pan generał uczynił podobne wrażenie jak na Anicie :D
Ja również nie dziwę się Anicie, że konferencja zrobiła na niej wrażenie. Nic więcej nie napiszę bo Anita wszystko pięknie opowiedziała. Nic dodać nic ująć.

A ja byłam pewna, że dzisiaj Anitkę w Poranku zobaczymy :(
Samotny biały żagiel ;(

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2316

Post autor: viper » (pn) 12 lis 2007, 16:15

Zauważyłem, że w Faktach Anita w ogóle nie pojawia się na stojąco. Przecież jest wysoka, mogliby ją trochę wyeksponować...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2317

Post autor: pchla » (wt) 13 lis 2007, 7:50

viper pisze:Zauważyłem, że w Faktach Anita w ogóle nie pojawia się na stojąco. Przecież jest wysoka, mogliby ją trochę wyeksponować...
W drugi weekend, kiedy to Anita prowadziła Fakty z Grzegorzem to Anitka podeszła do ekranu żeby coś na nim pokazywać, więc czasami się to zdarza. Od wielkich dzwonów.

A dzisiaj Anita w Poranku. Ma nawet niezłą marynarkę tzn taką przy której nie trzeba się zastanawiać czy nie jest przypadkiem męska. Widziałam już bardzo miła rozmowę Anity z kolegą Stankiewiczem, z Dorotą Gardias Anita raczej nie wchodzi w bliższą interakcje jak mają to w zwyczaju czynić Kuba i Jarek, za to myślę, że czekają nas jeszcze dzisiaj dwie miłe rozmowy: z Grzegorzem i Jackiem.

---------

Anitka nominowana w plebiscycie Viva najpiękniejsi :) Plebiscyt marnej jakości, ale ważne, że w się coś znowu dzieje :jupi:

Opis:
Anita Werner, dziennikarka

Widzowie TVN24 nie wyobrażają sobie tej stacji bez jej opanowania i profesjonalizmu. W pracy chłodna i poważna, prywatnie ma ognisty temperament. Mężczyźni to czują i pewnie dlatego uważają ją za najpiękniejszą dziennikarkę polskich informacji.
I dobrze znane piękne zdjęcie:
Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2318

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 25 lis 2007, 22:50

Fakty w wykonaniu Werner-Kajdanowicz przypominają mi konferencje Waldemara Pawlaka :D Merytorycznie dobre, nawet dowcipne ale strasznie sztywne :x Lepiej ich dobrać już chyba nie mogli :D

O ile Ci są naturalnie sztuczni to druga para jest sztucznie naturalna. Co do Tadli to już dawno miałem podejrzenia że ten uśmiech na koniec serwisów jest doskonale wyćwiczony. Ale ostanio zaskoczył mnie Marciniak, który sprawia wrażenie bardzo sympatycznego. Na koniec Faktów ich dialog wyglądał tak:
Marciniak: - Będę musiał zaglądnąć do tej książki.
Tadla: - A czy ty już czytałeś tę książkę?
Marciniak: -Właśnie mówiłem że będę musiał do niej zaglądnąć ...
Dalej poszły uśmiechy i urocze zaproszenie na następne Fakty. Ja nie omieszkałbym w swojej życzliwości udzielić podobnej odpowiedzi :x ale nie publicznie. Marciniak mógł jakoś bardziej taktownie się wypowiedzieć. Pewnie już co poniektórym gwiazdowanie uderza do główki :)

Znalazłem takie fotki :) Chyba ich tutaj nie było. Jak je zobaczyłem to mi szczena opadła :D
[hide]
Obrazek Obrazek
Obrazek
[/hide]
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2319

Post autor: pchla » (pn) 26 lis 2007, 8:24

TW!!!!!!!! Gdzie byłeś kiedy Cię nie było? :D
TinkiWinki pisze:Fakty w wykonaniu Werner-Kajdanowicz przypominają mi konferencje Waldemara Pawlaka :D Merytorycznie dobre, nawet dowcipne ale strasznie sztywne :x Lepiej ich dobrać już chyba nie mogli :D
A ja z każdym wydaniem Faktów utwierdzam się w przekonaniu, że Grzegorz jest tam zbędny, a Anita zdecydowanie bardziej korzystnie wypada w solowych popisach. Ale na to się nie zanosi, więc trzeba się cieszyć, że Anitka może chociaż z duecie się pokazać w głównych.
TinkiWinki pisze:Znalazłem takie fotki :) Chyba ich tutaj nie było. Jak je zobaczyłem to mi szczena opadła :D
Anitka z loczkami w Pani jest niesamowita. Jak pierwszy raz zobaczyłam okładkę to jej nie poznałam. Ciekawe czy kiedyś pokaże się tak w Poranku?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2320

Post autor: Ania » (pn) 26 lis 2007, 17:51

czytaliście wywiad z Anitą w Teletygodniu ? Czy zeskanować :-P ?

Widzę ze Black nam się na dobre zapodział... a i teraz Funcky :oo
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2321

Post autor: pchla » (wt) 27 lis 2007, 8:14

Ania pisze:czytaliście wywiad z Anitą w Teletygodniu ? Czy zeskanować :-P
Nie czytaliśmy :( Ja bardzo proszę o zeskanowanie. :) Myślę, że inni też chętnie przeczytają. Jakiś ciekawy wywiad?
Ania pisze:Widzę ze Black nam się na dobre zapodział... a i teraz Funcky :oo


Strasznie osierocony ostatnio wątek o Anicie :(
A Anita ostatnio zapracowana. Właśnie drugi Poranek w tym tygodniu prowadzi :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2322

Post autor: Ania » (wt) 27 lis 2007, 15:53

W sumie to wiele nowości w nim nie ma ale na razie jedynie pobieżnie przeżuciłam :D czas na dłuższą refleksję wieczorem ;)

Obrazek Obrazek
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2323

Post autor: pchla » (wt) 27 lis 2007, 18:35

Aniu wielkie, wielkie dzięki :D
Bardzo ładne zdjęcie Anity dali. :) Wywiad rzeczywiście mało odkrywczy, ale jest kilka ciekawszych fragmentów. Jednym z nich było na pewno pytanie o powrót do Faktów. Miło było słyszeć radość i dumę w słowach Anity, kiedy opowiadała o swoim ponownym pojawieniu się w "najlepszej drużynie newsowej". Ciekawe czy współpraca z Grzegorzem układa się tak bardzo fenomenalnie czy jest w tym troszkę kurtuazji? Tego się nie dowiemy. Za to dowiedzieliśmy, że Anita robi studia podyplomowe z nauk politycznych. Zawsze wiedziałam, że Anita jest perfekcjonistą, ale i tak podziwiam. To naprawdę nieczęste żeby ktoś znany i odnoszący sukcesy z tym co ma chciał się dowiedzieć czegoś więcej.
I pięknie napisali o Anicie na początku wywiadu:)
Samotny biały żagiel ;(

iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2324

Post autor: iza_88 » (wt) 27 lis 2007, 21:15

pchla pisze:Aniu wielkie, wielkie dzięki :D
Bardzo ładne zdjęcie Anity dali. :) Wywiad rzeczywiście mało odkrywczy, ale jest kilka ciekawszych fragmentów.
zgadzam sie :D
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2325

Post autor: TinkiWinki » (śr) 28 lis 2007, 17:06

pchla pisze:Ciekawe czy współpraca z Grzegorzem układa się tak bardzo fenomenalnie czy jest w tym troszkę kurtuazji? Tego się nie dowiemy.
Całe TVN24 to jedna wielka rodzina, wszyscy się kochają i uwielbiają. :D Pani Tadli na pewno wszystkie koleżanki szczerze gratulowały awansu do Faktów :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ