Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2416

Post autor: pchla » (czw) 15 maja 2008, 7:53

tobi pisze:błagam, darujcie sobie te fotki z tego serialu.
To prehistoria.
Nie od dzisiaj wiadomo, że TW taką prehistorią uwielbia torturować ludzi. On jest jak IPN :P
tobi pisze:Dziś Pani Werner trzeci dzień w Dniu na Żywo. Pani dziennikarka Anita Werner.
W pasiaku. Ale wybaczamy bo dzisiaj dzielnie walczyła o profesjonalizm stacji. Za co jej chwała.
tobi pisze:To smutne, że pozostało jej w tej korporacji pod tytulem tusk vision network czytanie serwisów, to samo, od czego zaczynała pracę w tvn24.
Też chciałabym widzieć Anitę w poważnym programie publicystycznym, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi to co się ma. A ja lubię... Anita daje mi komfort słuchania newsów, ma świetny głos, jest opanowana, nie szuka sensacji, prowadzi świetne rozmowy w studio, nie skupia się na eksponowaniu siebie tylko gościa i tego o czym jest rozmowa. Wczoraj czekałam na połówkowe serwisy jak na zbawienie. Były ostoją świetnego dziennikarstwa i klasy :)
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2417

Post autor: tobi » (czw) 15 maja 2008, 9:23

pchla pisze: Też chciałabym widzieć Anitę w poważnym programie publicystycznym, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi to co się ma. A ja lubię... Anita daje mi komfort słuchania newsów, ma świetny głos, jest opanowana, nie szuka sensacji, prowadzi świetne rozmowy w studio, nie skupia się na eksponowaniu siebie tylko gościa i tego o czym jest rozmowa. Wczoraj czekałam na połówkowe serwisy jak na zbawienie. Były ostoją świetnego dziennikarstwa i klasy :)
ostoją informacji o polskich patologiach rodzinnych. Aż dziwię się, że nic innego w tym kraju się nie dzieje :mur:

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2418

Post autor: pchla » (czw) 15 maja 2008, 9:43

tobi pisze:ostoją informacji o polskich patologiach rodzinnych. Aż dziwię się, że nic innego w tym kraju się nie dzieje :mur:
Niestety informacje made in kontakt24 to nie jest szczyt marzeń, ale ja już nie liczę, że tvn24 dąży do poważnych wzorców.
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2419

Post autor: tobi » (czw) 15 maja 2008, 17:10

i dlatego nie wiadomo ile Pani Anicie takie newsy będzie chciało się prezentować.
Miał być własny program. I nie ma.
Prędzej więcej dostanie ( i nie tylko kasy) w innej stacji. I taki ruch z jej strony by mnie wcale nie zdziwił. Ciekawe czy jakieś propozycje dostała od Polsatu, TV Puls, czy TVP.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2420

Post autor: pchla » (pt) 16 maja 2008, 7:59

A ja myślę, że Anita jest jedną z tych osób, które nie opuszczą tvn24 tak łatwo. Bywały dla Anity gorsze czasy np: tuż po degradacji z Faktów. I co? Trwała dzielnie przy tvn24. Zaspokoiła się Damą Pik, która mimo że była bardzo dobrym programem na pewno nie był to program , który mógł wyeksponować Anitę jako super dziennikarkę. Trudno, więc liczyć na to, że teraz po powrocie do głównych zdecyduje się na zamianę telewizji.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2421

Post autor: TinkiWinki » (pt) 23 maja 2008, 23:05

Jeszcze troche Zostać miss :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Anita się ograniczała w tym serialu. Inne panie miały bardziej luźne podejście do swoich ról :x
Obrazek
Oj po takich ujęciach w telewizji kariery Anita by nie zrobiła :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2422

Post autor: pchla » (ndz) 25 maja 2008, 15:25

Widzę, że nadal prześladujesz Anitkę zmorami z przeszłości. Lepiej upamiętniaj teraźniejszość. Anita ślicznie ostatnimi czasy wygląda. :) O profesjonalizmie pisać nie będę bo to oczywista oczywistość. :)
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2423

Post autor: tobi » (pn) 26 maja 2008, 10:29

podobno trzeci weekend z rzędu miała para Werner-Kajdanowicz o godzinie 19.

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2424

Post autor: Dawid_sc51 » (pn) 26 maja 2008, 11:41

wczoraj Była rzeczywiście Anita i Grzegorz , ciekawe co sie dzieje z Beatą i Piotrem.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2425

Post autor: TinkiWinki » (pn) 26 maja 2008, 16:13

pchla pisze:Widzę, że nadal prześladujesz Anitkę zmorami z przeszłości. Lepiej upamiętniaj teraźniejszość.
Już jej odpuszczę ten serial. Starsznie słabej jakości jest :D I to nie tylko tej filmowej ale technicznej. Chyba kręcili go zwykłymi kamerami video :D
Jeśli pojawi się w jakimś fajnym ciuchu to ja uwiecznię :D
Dawid_sc51 pisze: wczoraj Była rzeczywiście Anita i Grzegorz , ciekawe co sie dzieje z Beatą i Piotrem.
Tadla pewnie na urlopie a Marciniaka widziałem w zupełnie nienachalnej reklamie Faktów po faktach :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2426

Post autor: tobi » (pn) 26 maja 2008, 20:55

Dawid_sc51 pisze: wczoraj Była rzeczywiście Anita i Grzegorz , ciekawe co sie dzieje z Beatą i Piotrem.
Tadla pewnie na urlopie a Marciniaka widziałem w zupełnie nienachalnej reklamie Faktów po faktach :x[/quote]


no całe 2 tygodnie na tym urlopie. Żeby nie zrobiła psikusa i również przeszła z Sakowska do Polsat News, gdzie mąż odpowiada za prowadzących serwisy informacyjne i pozostałe pozycje programowe. Wszak praca w jednej firmie pokazuje, patrz: Pochanke(Fakty, TVN24)-Pieczyński(TVN24), Jędrzejowska(TVN24)-Jędrzejowski(Fakty) sprzyja. Mniej pracy, bardziej prestiżowe programy.

a ta reklama to mówisz o reklamie na pasku, belkach, czy jakaś większa. Jak ta druga to moje pytanie: kiedy ona była wyświetlana?

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2427

Post autor: TinkiWinki » (śr) 28 maja 2008, 17:05

Wczoraj miała chyba jakąś nową marynarę :D Nie wiem co oni robią z obrazem ale czasem jej oczy są wyjątkowo niebieskie :D Dzisiaj Danka Kondratowicz też miała jakies podniebieszcone :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

krasnal
Chipsy przyszły
Posty: 5
Rejestracja: (ndz) 08 cze 2008, 19:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2428

Post autor: krasnal » (ndz) 08 cze 2008, 21:06

witam wsystkich,jeżeli deklarujecie,że Jesteście wiernymy fanami Anity Werner pomóżcie mi w utworzeniu fanclubu oraz przekonajmy Panią Anitę do mojego pomysłu.

krasnal
Chipsy przyszły
Posty: 5
Rejestracja: (ndz) 08 cze 2008, 19:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2429

Post autor: krasnal » (ndz) 08 cze 2008, 21:08

witam wsystkich,jeżeli deklarujecie,że Jesteście wiernymy fanami Anity Werner pomóżcie mi w utworzeniu fanclubu oraz przekonajmy Panią Anitę do mojego pomysłu.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2430

Post autor: TinkiWinki » (wt) 10 cze 2008, 15:35

Przypuszczam że Twój pomysł w przypadku Anity z góry skazany jest na porażkę :x

Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ