Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2221

Post autor: pchla » (wt) 04 wrz 2007, 8:12

Ja też przegapiłam Anitę w DDTVN podobno fotki pokazywali :x
Pokazywali. Urocza dziewczynka z niej była.

Niestety nie widziałam prawie w ogóle wczorajszego dyżuru Anity, ale liczę, że dzisiaj będzie bis bo Porada jest w Poradku. W każdym razie oprócz dyżuru w Dnż Anity stworzyła notkę, a właściwie mini-recenzję.

http://www.tvn24.pl/1399019,37,blog.html
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2222

Post autor: Funcky » (wt) 04 wrz 2007, 15:13

Dzięki za przypomnienie o tym, że Anita pisze bloga :D Poczytałam wpisy zaległe. No, nie było ich dużo :x Ale te o tacie wzruszające :(
Ania pisze:Ja też przegapiłam Anitę w DDTVN podobno fotki pokazywali :x
A rozmowa z Kornatowskim była zajebista
-pytanie
- wybaczy pani ale nie odpowiem
-pytanie
-wybaczy pani ale na to pytanie nie mogę odpowiedzieć
-pytanie
- j.w :x
Ale liczyło się podejście Anity człowieka prawego i wielkiego sumienia, do tego ażeby z taką mocą, impetem i jednocześnie taktem próbować u człowieka zatwardziałego wzbudzić jakieś poczucie winy :D
Próbowała dzielnie, no, ale się nie udało. To jednak tym większe brawa dla Anity, iż pół godziny była w stanie tak walczyć :bravo:
Pokazywali. Urocza dziewczynka z niej była.
W necie są capsy :D U konkurencji :D Faktycznie urocza :P

Dzisiaj Anita znowu w DnŻ, ale gorzej chyba nie mogła trafić :> Konferencja za konferencją :/ Jedynie, z tego co zdążyła, wyłapać, początkowy serwis udało się poprowadzić bez żadnych przerw, a w tym rozmowę z jakąś panią bodaj politolog na temat aktualnych spraw politycznych :D
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2223

Post autor: Dżasta » (śr) 05 wrz 2007, 19:22

Chyba dobre wieści przynoszę. :D Joanna K. zaprosiła na jutrzejsze PzP w imieniu Jakuba Porady. To chyba oznacza Anitkę O poranku. :D Chyba, że Kuźniara. :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2224

Post autor: pchla » (czw) 06 wrz 2007, 8:00

No właśnie Kuźniar. To może Anita po jednym dniu przerw powróci triumfalnie o 11.00 aby rozpocząć z nami Dnż. Może w końcu będę miała okazję ją troszkę dłużej pooglądać.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2225

Post autor: Dżasta » (pt) 14 wrz 2007, 21:47

Anitka urlopuje od tygodnia. Jeszcze jeden tydzień i wróci do nas. :D Gdyby ktoś się stęsknił, to jutro punktualnie o 8:00 w tvn, w programie Automaniak Max może ją zobaczyć :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2226

Post autor: pchla » (sob) 15 wrz 2007, 10:34

Jutro czyli dzisiaj czyli przespałam :( Trudno. Może trafię na jakąś powtórkę? I co się działo w tym Automaniaku? Anitka się dobrze spisała i prezentowała?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2227

Post autor: Funcky » (sob) 15 wrz 2007, 14:57

No tak :zly: Black mi nie przypomniał i przegapiłam ten program :zly:

Może ktoś już wie, kiedy są powtóreczki? :P
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2228

Post autor: Dżasta » (ndz) 16 wrz 2007, 8:17

Od wczoraj, kiedy to zobaczyłam Anitkę w akcji chodzi za mną song Sheryl Crow:
Like Steve Mc Queen
All we need's a fast machine
And we're gonna make it allright

Szkoda, że tak niewiele czasu poświęcili temu wyścigowi. Dodatkowo w tym czasie trwał serwis w Poranku. Przełączać z kanału na kanał musiałam i w efekcie nie wiem, kto zwyciężył. :lol: Z aktorem Piotrem Zeltem Anitka rywalizowała. Jedno jest pewne czerpie radość dziewczyna z tych wyścigów. :mrgreen:
Coś nie coś udało mi się nagrać, a moja capsiarka take cudeńka z tego uczyniła :arrow:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Fajnie się Anitka ubrała. :P
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2229

Post autor: pchla » (ndz) 16 wrz 2007, 10:00

Świetnie Anita wygląda za kierownicą i w tym kasku. Muszę koniecznie zobaczyć powtórkę. Muszę pokazać mojemu kuzynowi, który szósty raz nie zdał egzaminu na prawko. Niech patrzy i się uczy. :x

I dorzucam jeszcze cytat z Jana Wróbla, który chwali Anitę na łamach Pressa:
Słyszę głosy. Fajny jest głos Piotra Barona, Bohdana Tomaszewskiego, pogodowego Andrzeja Zalewskiego z Programu I Polskiego Radia, Anity Werner z TVN 24, mój (żarcik! żarcik!), Bogdana Rymanowskiego, Hanny Smoktunowicz.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2230

Post autor: Black Jack » (wt) 18 wrz 2007, 15:14

Mi też bardzo podoba się głos Anity :P
Dżasta pisze:Od wczoraj, kiedy to zobaczyłam Anitkę w akcji chodzi za mną song Sheryl Crow:
Like Steve Mc Queen
All we need's a fast machine
And we're gonna make it allright
Ale na ''maszynka'', na której Anita jechała, to miałem wrażenia, że nie ma duszy :( Małe to było, ciasne i jakieś takie w ogóle bez wyglądu samochodu rajdowego :x Anita śmiała sięz Zelta, że w tym małym aucie wygląda jak jej tato - 190 cm wzrostu w takim pudełeczku :x A ona wcale dużo więcej luzu w środku nie miała :x
Szkoda, że tak niewiele czasu poświęcili temu wyścigowi. Dodatkowo w tym czasie trwał serwis w Poranku. Przełączać z kanału na kanał musiałam i w efekcie nie wiem, kto zwyciężył. :lol: Z aktorem Piotrem Zeltem Anitka rywalizowała. Jedno jest pewne czerpie radość dziewczyna z tych wyścigów. :mrgreen:
W sobotę miałem podobny problem :x Ale obejrzałem w nocy powtórkę na TVN Turbo, bo i tak spać nie mogłem. Wygrał Zelt, ale tylko paroma sekundami ;) Pewnie dlatego, że jechała jednak mimo wszystko bardzo ostrożnie - nie wypadła z toru w przeciwieństwie do swojego konkurenta ;) Trochę jednak ten pedał gazu był oszczędzany za bardzo przez Anitę ;) No, ale wyjaśniła, że to w czym bierze udział, to jednak nie jest ''jej konkurencja" ;)
Martyna mogła coś bardziej po myśli Anity z racji znajomości wymyślić do programu ;)
Coś nie coś udało mi się nagrać, a moja capsiarka take cudeńka z tego uczyniła :arrow:
:buzi: Za co jestem bardzo wdzięczny :*
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2231

Post autor: Dżasta » (wt) 18 wrz 2007, 21:44

Black Jack pisze: Ale na ''maszynka'', na której Anita jechała, to miałem wrażenia, że nie ma duszy :( Małe to było, ciasne i jakieś takie w ogóle bez wyglądu samochodu rajdowego :x

Fakt. Cudeńka jakimi porusza się Sheryl w swoim clipie prezentują się bardziej efektownie :x Jest jednak coś, co łączy obie panie - zarówno Sheryl jak i Anitka uroczo w kaskach się prezentują :xx: A może w oczekiwaniu na powrót Anity ktoś miałby ochotę clip Sheryl zobaczyć - polecam
Moja ulubiona pieśniarka rywalizuje z samym Dalem Earnhardtem Jr. - nascarowym kierowcą :> Ciekawe czy nasza Anitka chciałaby się z nim zmierzyć? :xx:
W sobotę miałem podobny problem :x Ale obejrzałem w nocy powtórkę na TVN Turbo, bo i tak spać nie mogłem.
Ja też widziałam powtórkę na TVN Turbo, ale nie w nocy :x Nie wiem czy mi się wydawało, czy może coś przeoczyłam? :> Na TVN trochę mniej samego wyścigu pokazywali. Nie było m.in. tych komentarzy Anity i Zelta. Za to pokazali więcej tego, co się działo po wyścigu. Anitka przyznała, że choć jest bardzo spocona to jest niezwykle szczęśliwa, że mogła wziąć udział w tej rywalizacji. Na koniec Zelt zaproponował Anicie - gdyby chciała na poważnie wyścigami się zająć, że może zostać jej pilotem, na co ona odparła "wzajemnie" :D
Wygrał Zelt, ale tylko paroma sekundami ;) Pewnie dlatego, że jechała jednak mimo wszystko bardzo ostrożnie - nie wypadła z toru w przeciwieństwie do swojego konkurenta ;) Trochę jednak ten pedał gazu był oszczędzany za bardzo przez Anitę ;) No, ale wyjaśniła, że to w czym bierze udział, to jednak nie jest ''jej konkurencja" ;)
Martyna mogła coś bardziej po myśli Anity z racji znajomości wymyślić do programu ;)
No wiesz, jeszcze ktoś posądziłby Martynę o nepotyzm :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2232

Post autor: Funcky » (pt) 21 wrz 2007, 13:00

Dżasta pisze:
Black Jack pisze: Ale na ''maszynka'', na której Anita jechała, to miałem wrażenia, że nie ma duszy :( Małe to było, ciasne i jakieś takie w ogóle bez wyglądu samochodu rajdowego :x

Fakt. Cudeńka jakimi porusza się Sheryl w swoim clipie prezentują się bardziej efektownie :x Jest jednak coś, co łączy obie panie - zarówno Sheryl jak i Anitka uroczo w kaskach się prezentują :xx: A może w oczekiwaniu na powrót Anity ktoś miałby ochotę clip Sheryl zobaczyć - polecam
Moja ulubiona pieśniarka rywalizuje z samym Dalem Earnhardtem Jr. - nascarowym kierowcą :> Ciekawe czy nasza Anitka chciałaby się z nim zmierzyć? :xx:
Woohooo - świetny klip i piosenka :bravo:

A Anita za kierownicą, to kobieta-szatan (jak widać na powyższym nie jedyna :> ) :o W życiu nie wsiadłabym z nią do samochodu :x
Chociaż, w przeciwieństwie do swojego rywala, nie wypadła za burtę :brawa: Więc prawdę kiedyś mówiła, że jest rozważnym kierowcą :D No dobra :D Zastanowię się jeszcze, czy bym zgodziła się na przejażdżkę :D W sumie, to Anita chyba nie lubi, jak ktoś jej rządzi? :D Wnoszę po reakcji na jeden z manewrów: ,,myślałam, że jak będę sama, to lepiej mi pójdzie?'' :lol: Wcześniej pan instruktor mówił jej, co robi źle podczas jego wykonywania :DD
Ale i tak poszło super :bravo: Anita dzielnie walczyła o zmianę opinii na temat kobiet za kierownicą :bravo:
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2233

Post autor: Dżasta » (pt) 21 wrz 2007, 23:17

Funcky pisze: Woohooo - świetny klip i piosenka :bravo:
Jak każde dzieło Sheryl :D
A Anita za kierownicą, to kobieta-szatan (jak widać na powyższym nie jedyna :> ) :o W życiu nie wsiadłabym z nią do samochodu :x
Chyba żartujesz :oo Z gwiazdą nie chciałabyś się przejechać? :oo

Czy dobrze wyliczyłam? Nasza rozłąka z Anitką powoli dobiega końca? ;-)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2234

Post autor: pchla » (sob) 22 wrz 2007, 15:41

Czy dobrze wyliczyłam? Nasza rozłąka z Anitką powoli dobiega końca? ;-)
Dobiega. W końcu już za tydzień pierwsze Fakty z Anitą. Ciekawe co będzie porabiała oprócz Faktów. Ostatnio zadomowiła się w DnŻ.
Funcky pisze:Anita dzielnie walczyła o zmianę opinii na temat kobiet za kierownicą :bravo:
I za to jej chwała. Zwłaszcza, że zaliczam się bardziej do tych, które podtrzymują stereotyp dlatego tym bardziej podziwiam:D
Samotny biały żagiel ;(

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2235

Post autor: viper » (sob) 22 wrz 2007, 18:11

Kamil Durczok zapowiedział, że Anita Werner będzie prowadzić główne Fakty. Ciekawe, czy będą jeszcze wydania popołudniowe, które ona prowadziła na zmianę z Patrycją Redo.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ