Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1996

Post autor: Ania » (czw) 26 kwie 2007, 16:32

Pierwsze 4 boskie Cudowne wręcz
Dzięki :* to też zasługa pięknej fotki i modelki :P
Tylko piąty Ci nie wyszedł
:x robiłam go z myślą o Tobie :x :x sądziłam ż kto jak kto ale Ty docenisz :x
Poza tym po co w napisie, w wyrazie ''Fakty'' ten ''Y''
no fucktycznie powinno być Faktyyyyyy :x
Telewizja od kuchni'' dziś o 20.30 jest
W tedy to ja mam W 11 :x
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1997

Post autor: Black Jack » (czw) 26 kwie 2007, 18:51

Jeszcze nie wierzę w to, co widziałem o 17.30 i przez całą godzinę później :shock: :shock:
Anita prowadzącą magazyn 24h :shock:

Czekałem na ten moment tyle lat, ale nie sądziłem tak naprawdę, że się kiedykolwiek się doczekam :oo

Moje modlitwy zostały wysłuchane :jupi:
Wiedziałem, ja, kto wie, czy nie najlepiej (będę nieskromny :DD ) o tym, że Anita ma ogromny talent publicystyczny, że tak to ujmę :D wiedziałem, że tylko w magazynie 24h może udowodnić wszelkim malkontentom wątpiącym w jej talent, że jest świetną dziennikarką, że potrafi rozmawiać, że potrafi być w rozmowie obiektywna, że potrafi przycisnąć rozmówcę do ściany, wypić krew i nie zostawić śladu, wyciągnąć rzeczowe informacje od rozmówcy metodami wręcz dydaktycznymi, ujarzmić rozmówcę, który wierzga słowami, czyniąc wypowiedź wypowiedzią nie na temat, potrafi w mig sypnąć całym plikiem kontrargumentów, popisać się posiadaną wiedzą :cool: Wiedziałem, to wiedziałem :jupi: Opierałem swoją opinię o te często przypadkowe jednostkowe wywiady z wieczorów wyborczych, z serwisów w Dniu na żywo, w końcu Poranków, czy już na samym końcu z Damy Pik. W tych programach jednak, to była tylko wstęp do prawdziwej publicystyki :D Teraz widzę, że jej miejsce jest w poważnych programach :oo A w tvn24 tym poważnym programem na co dzień może być tylko magazyn 24h :cool:
To, co pokazała Anita dziś w magazynie, przerosło wszelkie me oczekiwania :o Zresztą jak zwykle :wow:
Była po prostu rewelacyjna :bravo:
Magazyn 24h to jest najwłaściwsze miejsce dla Anitowego talentu :D Mam tylko nadzieję, że to nie był jednorazowy występ, że to nie było zastępstwo za :mad: Logiczny mój niepokój :] Wprawdzie Anita sprawdziła się w roli prowadzącej magazyn bardziej niż mocniej, ale przecież nie od dziś wiemy, że w takich Faktach też była nie do pokonania, a jednak podziękowano jej za współpracę :mad:
A teraz w magazynie, boże cóż to był za popis umiejętności rozmawiania na temat tak skomplikowany, na temat tak delikatny, na temat tak niejasny. Nikt tak jak Anita nie potrafi z klasą, delikatnie i precyzyjnie podejść do omawianego wróć do dyskutowanego tematu. Ona jest po prostu najlepsza!!!!!!!!

Z wrażenia zapomniałem nazwisk jej pierwszych trzech gości :xx: Ale Gromosława Czempińskiego, z drugiej części, kiedy rozmowa była już spokojniejszą, ale nie mniej niż pierwsza wspaniałą, pamiętam bardzo dobrze :DD
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1998

Post autor: Martin » (czw) 26 kwie 2007, 19:37

Również nie sądziłem, że Anitce uda się awansować do M24 o 17.30. Znając życie, to jest to jakieś zastępstwo. :/ Zdziwiłem się, że nie było jej dzisiaj o 5.30. Pomyślałem sobie: "Nadal kręci DP:. A tu proszę... Jaka niespodzianka!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1999

Post autor: Ania » (czw) 26 kwie 2007, 21:52

:shock: :shock: :shock: :shock: Anitka w magazynie ???
A ja tego nie widziałam :( oby to nie był 1 i ostatni raz...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2000

Post autor: Black Jack » (pt) 27 kwie 2007, 19:31

To dziś miałaś kolejną okazję :jupi:
Już wiemy, że jednorazowy epizod na pewno to nie był :jupi: Teraz już wiemy, że przynajmniej dwurazowy :DD A pewnej userce z pewnego forum, Anita odpisała, że czas pokaże, czy będzie się Magazynie pojawiała częściej ;)

Jeszcze żyłem ba żyję nadal wczorajszym wspomnieniem o magazynie :DD a tu kolejny wspaniały magazyn, choć uważam, że za długo Anita pozwalała gadać Iwińskiemu z SLD ;) A tu wczoraj wieczorkiem kolejny smaczek w postaci programu ''Telewizja od kuchni'' :oo Na ten program wyłącznie w kontekście Anity tak naprawdę wczoraj się nastawiałem, a tu po drodze wyskoczyło coś jeszcze bardziej genialnego, czyli magazyn 24h :DD
Teraz dopiero mi się przypomniało, jakiego szoku doznałem, kiedy Patrycja kończąc Prosto z Polski, zaprosiła na magazyn w imieniu Anity :o Pomyliła się - pomyślałem :lol: Ale nie, za chwilę już sam widziałem Anitę siedzącą razem z trzema gośćmi przy tym wielkim stole prezenterskim :smile: Myślałem zatem, że obok Tvn Stylowego programiku przejdę obojętnie, ale nie - nic bardziej mylnego :DD Ten program był również na swój sposób genialny, oczywiście za sprawą Anity, ale w innym sposób genialny. Odsłaniał Anity prywatne oblicze. A oba, zarówno prywatne i to zawodowe są imponujące. Do prywatnego wracając, program ''Telewizja od kuchni'' pokazał nam jak wygląda praca Anity na co dzień, jaki to żywioł, jakim trzeba być zorganizowanym i uporządkowanym człowiekiem, żeby osiągać takie jak Anita rezultaty :DD Anita opowiadała nam rzeczywiście o tym jak wygląda jej praca :DD no cóż, pozazdrościć tylko możliwości rozwijania się w takim wspaniałym miejscu :wow:

Największe wrażenie wywarło na mnie to, z jaką prędkością Anita wyjmowała marynarę i coś tam jeszcze z szafy :x Czasami niestety widać, że prędko dokonuje wyboru, ale trzeba przyznać, że nawet niezłą marynarę wybrała :lol: Pewnie na potrzebę programu ;) O Anicie, oczywiście w samych superlatywach wypowiedzieli się szefostwo w postaci Pieczyńskiego i koledzy w postaci Agnieszki Wasiak - chyba charakteryzatorki, chyba Agnieszki, a na pewno Mojkowskiej - bodaj producentki Damy Pik :D Poza tym Jakub Porada z określaniem Anity zawodowo, jako Nina Andrycz polskiego dziennikarstwa :x i prywatnie jako Jima Carreya :x
Program przesłodki był: bawiłem się nieźle, śmiałem, przecierałem momentami oczy ze zdumienia - wrażenia po niesamowicie pozytywne :DD
Dzięki Aniu - Tobie i Twojej mamie, za donos w sprawie :*

Co do dzisiejszego magazynu jeszcze, to znów jak najwyższe noty ode mnie :DD Anita w najwyższej formie :jupi: Dziś rozmawiała o bieżących, bardzo mocno aktualnych sprawach politycznych :D Rozmawiała, jak widać z przedstawicielami najważniejszych ugrupowań znajdujących się sejmie. A jak z nimi rozmawiała :DD Po pierwsze przygotowana była perfekcyjnie, pytania bardzo trafne, czas rozdzielała sprawiedliwie, oprócz początku, kiedy to nie przerywała dłuższy czas monologu Iwińskiego, ale to było tylko tytułem wstępu, ponieważ później wymagała od gości konkretów, osiągała to różnymi metodami: spojrzeniem spode łba, wtrąceniem się w słowo, a kiedy panowie zaczynali spierać się między sobą w niezwykle profesjonalny i z klasą sposób ujarzmiała ich w ten sposób, iż grzeczni byli jak baranki :DD Świetnie też i z taką lekkością przeskakiwała do sejmu na rozmowy z politykami 8) Później znowuż wracała do studia ... cudoooo!!!

A żeby nie było tak pięknie to na koniec napiszę, że chyba jutro Dama Pik z Kwaśniowecką - nie polecam :x
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2001

Post autor: Ania » (pt) 27 kwie 2007, 20:02

Ja sie na magazyn niestety nie załapałam za to poświęciłam się niezwykle i wstałam o 9.30 na telewizję od kuchni :x

W sumie o samej Anicie wiele nowego się nie dowiedzieliśmy ale fajnie było jej prace podejrzec od drugiej strony :D Choć w sumie bardziej sie niestety skupili na jej życiorysie niż na pracy w tvn :( No ale cóż w sumie ten program + to co z onetu zapodałeś daje nam i tak sporą wiedzę :D

Widać było że nie tylko Anicie spodobała się Kenia i żyrafy :D
Program przesłodki był: bawiłem się nieźle, śmiałem, przecierałem momentami oczy ze zdumienia - wrażenia po niesamowicie pozytywne
:smiech: :smiech: :smiech: dokłądnie choć ja bym tam Anity po osobistym spotkaniu jako Jima Carryea nie odebrała :D
koledzy w postaci Agnieszki Wasiak - chyba charakteryzatorki
To ta przyjaciółka Anity :) ale czy to ta z Mamy Cie ?
Dzięki Aniu - Tobie i Twojej mamie, za donos w sprawie
Przekaże :P

btw czy zwróciłeś należytą uwage na to jak ładnie mówił o Anicie Pieczyński mąż niejakiej Styśki :x ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2002

Post autor: Dżasta » (pt) 27 kwie 2007, 23:11

A mówił m.in. tak: Jest bardzo bystra i szybko reaguje :> My to wiemy panie Adasiu i dlatego chcielibyśmy móc częściej Anitkę w magazynach podziwiać :]
No, no, no to nam się Anita rozmagazynowała Pozwolę się przyłączyć do wszystkich Waszych pochwał :bravo: :bravo: :bravo:
Black Jack pisze:kolejny wspaniały magazyn, choć uważam, że za długo Anita pozwalała gadać Iwińskiemu z SLD ;)
Ty byś nie dopuścił go w ogóle do głosu? :x Pewnie wcale byś go do swojego programu nie zaprosił? :x
Black Jack pisze: A żeby nie było tak pięknie to na koniec napiszę, że chyba jutro Dama Pik z Kwaśniowecką - nie polecam :devil:
:> Panie Blackczyński, ty nam tu Pan sielanki nie zakłócaj takimi informacjami :roll: Ale spokojnie, choć ciężko będzie, przeżyjemy i Damę Jolantę :roll:
:( :( :(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2003

Post autor: tobi » (pn) 30 kwie 2007, 16:44

po czym przypuszczacie, ze to nie było zastępstwo jednorazowe.Ja twierdze, że tak właśnie było.Skoro Danuta Kondratowicz była dwa, jak nie trzy dni w Dnż, a Grass w weeekendowym Magazynie 24GODZINY, to całe dyżury w właśnie skończonym tygodniu oszalały. I dziś Grass w Dnż, bo nie ma mag.17.30.
Anita ma swoją działkę, tę samą od dawna i chyba i stacji i jej dobrze.Narzeka wciąż na brak czasu. Nie sądze, by dali jej Magazyn, no chyba, że jedno-dwa wydania raz na 2 tyg 9 w tygodniach kiedy Justyna ma Fakty19)

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2004

Post autor: Black Jack » (pn) 30 kwie 2007, 17:19

Ania pisze:btw czy zwróciłeś należytą uwage na to jak ładnie mówił o Anicie Pieczyński mąż niejakiej Styśki :x ?
Dżasta pisze:A mówił m.in. tak: Jest bardzo bystra i szybko reaguje :>
Zwróciłem, zwróciłem :x Ale mówił o Anicie tak nieautentyczne rzeczy, iż zastanawiałem się, czy on nie ma już stałej ułożonej śpiewki na temat swojej żony, a później wyśpiewał ją przy okazji wystąpienia do programu o Anicie :> :x
Oczywiście miłe rzeczy mówił, a i owszem, ale wszyscy miłe rzeczy mówili, choć jak to porównanie Anity do Jima Carreya, w niektóre trudno uwierzyć :x
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2005

Post autor: Robin » (wt) 01 maja 2007, 11:55

Cieszę się, że Anita była w Magazynie 24 Godziny, ale nie sądzę by była tam na stałe. Dle mnie było to zastępstwo jedynie.

Justynie w zeszłym tygodniu przypadały Fakty, Ryman miał 21.00, Marciniak był o 17.30 we wtorek i środę, ale czwartek i piątek widocznie miał wolny przed 3-dniowym weekendem z Faktami, Anna poszła chyba na urlop, a Grassa tez nie było i pojawił się w sobotę, zatem chyba trzeba było wybrać kogoś kto poprowadzi i padło na Anitę. Świetnie! Liczę, że czasami w zastępstwach Anita będzie się pojawiać. Jest o niebo lepsza np. od takiej Anny, która np. też pojawia się tylko czasami o 17.30. Jednak pożyjemy, zobaczymy...

No, a dziś Anita..... w Dniu na żywo!!! :D A wczoraj miała Flasha?

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2006

Post autor: Black Jack » (wt) 01 maja 2007, 17:00

Robin pisze:Cieszę się, że Anita była w Magazynie 24 Godziny, ale nie sądzę by była tam na stałe. Dle mnie było to zastępstwo jedynie.
A ja cały czas mam nadzieję, że to nie było tylko i wyłącznie zastępstwo i innych myśli wydawać by się mogło racjonalnych nie dopuszczam do świadomości :?
No, a dziś Anita..... w Dniu na żywo!!! :D
Doznałem ''niedoopisalnego'' szoku, kiedy ją po piętnastej zobaczyłem :shock:
Przepięknie wyglądała, cudownie się uśmiechała i poprowadziła wspaniałą rozmowę z prof. Wieczorkiewiczem o tematyce pierwszomajowej - ona jak nikt inny potrafi poprowadzić rozmowę: nie wyniośle, rzeczowo, grzecznie i interesująco :bravo:
A wczoraj miała Flasha?
A dziś w zamian za Flasha Dzień na żywo - podoba mi się ta idea :D Podobałaby jeszcze bardziej, gdybym mógł oglądać :(
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2007

Post autor: tobi » (czw) 03 maja 2007, 22:51

śledziłem DNż do 13 z Anitą i Grassem. Ładnie siebie zapowiadali. Anita trochę jakby znyt znudzona.
A wczor chyba była znów o 16 w Faktach bo podobno od rana była widoczna w newsroomie.
Ale i tak wolę Anitę spotykać w Galeriach, czy księgarniach jak ostatnio. Gdybym nie był gejem...ona jest tak skromna, taktowna i pięknie się maluje, no i styl ubioru tez mi się podoba. Choć najbardziej wole jej dziennikarstwo obserwować i dlatego zaraz zasiadam do Damy PiK (TVN24,23.10)

Lucky Luck

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2008

Post autor: Lucky Luck » (pt) 04 maja 2007, 11:46

tobi pisze: Ale i tak wolę Anitę spotykać w Galeriach, czy księgarniach jak ostatnio. [/color]
To szczęściarz z Ciebie. Nie jeden chciałby być na Twoim miejscu ;-) Spotkać Anitę osobiście- marzenie :smile: Dziś Patrycja w newsroomie, więc pewnie Fakty bez Anity :/

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2009

Post autor: tobi » (pt) 04 maja 2007, 12:30

chyba zasłużyła Wasza boginii po pracy 3 dni na kilka dni wolnego na namiastkę Długiego Weekendu?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2010

Post autor: Ania » (pt) 04 maja 2007, 16:29

Zdecydowanie leiej jest Anitę spotkać live ;) choćby tylko na chwilę :smile:
No ale szanse że takie spotkanie jeszcze keidyś powtórze są zerowe więc skupmy się na jej twórczości medialnej :D
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ