Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1951

Post autor: Black Jack » (sob) 24 mar 2007, 14:59

Ach! witaj siostra :DD
A czy czytałaś może o relacjach Anity z jej bratem? :DD I co powiesz o naszych? :*


Dzień TVN24 w Onet.pl!

I [url=mms://stream.onet.pl/media.wsx?/info/200703/7b69da6add.wmv]Anitę[/url] odnalazłem - to nie było trudne ;) Cholera, przeczytać o tym było zabawnie, ale usłyszeć to i zobaczyć na własne oczy i usłyszeć na własne uszy, to po prostu z nóg ścina :lol:
Oczywiście do momentu, kiedy rozmowa schodzi na komunistyczne tory - nie wybaczę Anicie, że będzie brała udział w toczącej się kampanii czerwonych :]
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1952

Post autor: Ania » (sob) 24 mar 2007, 16:58

OOO a widzieliście jak Porada był zaskoczony że Anita w pracy :x zupełnie tak jak my ;)
A tak na poważnie to dzięki za wywiad Blacky :* bo bardzo ciekawy niestety dotąd nie miałam okajzi się wziąść za bloga Anity ;)

No i już po DP powiem że jeden z ciekawszych odcinków :D najlepsza była Anita z drzewem i Anita z żyrafą :x odważna dziewczyna ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1953

Post autor: Funcky » (sob) 24 mar 2007, 20:09

Ania pisze:OOO a widzieliście jak Porada był zaskoczony że Anita w pracy :x zupełnie tak jak my ;)
W końcu to on musiał najczęściej ba zawsze w poradku zastępować Anitę, kiedy ta była na wylocie :x Ale zmartwiony raczej nigdy tym nie był ;) Ale na pewno kojarzy, że częściej Anity nie było, niż była :x Jego troska o fanów faktycznie szalona :DD A fragment z wczesnym wstawaniem arcy zabawny - zwłaszcza, że Anita jest na początku śmiertelnie poważna :x
A tak na poważnie to dzięki za wywiad Blacky :* bo bardzo ciekawy

Jaki wywiad :>
Ania pisze:No i już po DP powiem że jeden z ciekawszych odcinków :D najlepsza była Anita z drzewem i Anita z żyrafą :x odważna dziewczyna ;)
Świetnie by było, gdyby jej wyjazdy zawsze owocowały takim sympatycznym, pozbawionym negatywnych emocji odcinkiem :D A ten dodatkowo był bardzo ciekawy :D Wyszło coś na wzór Mai w ogrodzie i jak się nazywał ten program Martyny? :x
Tak więc było 3 w jednym. Stąd bardzo ciekawie :P

Czy dobrze słyszałam, że Anita powiedziała, trzymając tę sadzonkę, iż czuje się, jakby trzymała dziecko? :D No, jeśli tak ma zamiar trzymać dziecko, to współczuję temu dziecku :x Żartuję oczywiście ;)Widać było, że Anita świetnie się bawiła, czy to rozmawiając z samą bohaterką programu, czy to ekspertami politycznymi, czy ze zwykłymi ludźmi, jak na przykład z młodzieżą szkolną :P Taka się otwarta Anita zrobiła :P
Wspaniały odcinek :bravo:
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1954

Post autor: Dżasta » (ndz) 25 mar 2007, 9:14

Rzeczywiście wspaniały odcinek :D bardzo miło się oglądało :D Nasza Anita ogrodniczka :lol: biały spodnium ;) strój wprost stworzony do sadzenia drzewek :smile:
:( :( :(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1955

Post autor: Ania » (ndz) 25 mar 2007, 12:59

Dokładnie i coś czuje że ta scena była montowana bo to spodnium cały czas było białe :x
Ale najładniej wyglądała w tym różowym ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1956

Post autor: Black Jack » (ndz) 25 mar 2007, 13:59

Ania pisze:Dokładnie i coś czuje że ta scena była montowana bo to spodnium cały czas było białe :x
Ale najładniej wyglądała w tym różowym ;)
I ta torebka przewieszona przez jedno ramię :DD Ale ten biały top i czarne spodnie też ładnie się prezentowały :P
Nasza Anita ogrodniczka :lol: biały spodnium ;) strój wprost stworzony do sadzenia drzewek :smile:
Kolana i mankiety przy żakiecie na pewno miała przybrudzone błotem :x bo reszty dopełniła podlewając drzewko :x
Zastanawiam się, czy pojawi się w tym garniturze jeszcze kiedyś Poradku albo w Faktach? :x

Odcinek z Vike-Freibergą został tym samym w moim umyśle zdeklasowany na drugą pozycję :D A ten wczorajszy z Matai zdecydowanie nr 1 8) Zupełnie nowy kontynent - jesteśmy, wyszliśmy w końcu poza granice Starego Kontynentu :DD , nowe zwyczaje, obyczaje, mentalność ludzi :) Wszystko to i znacznie więcej :D Anita jak zwykle pięknie, zgrabnie, przystępnie i profesjonalnie przedstawiła :) W rozmowie niesamowicie swobodna :) Nie tylko tej, że tak to ujmę, na siedząco, ale zwłaszcza w tych rozmowach, że tak to ujmę, na stojąco :DD Najlepsze było pytanie skierowane do młodzieńca spośród grupy młodych ludzi: czy jesteś żonaty? W pierwszej chwili pomyślałem, że Anita jest nim w jakimś szczególnym stopniu zainteresowana :DD A później okazało się, że Anita chciała się tylko dowiedzieć, czym takim jego żona się zajmuje, jako, że program poświęcony był kobietom, że tak to ujmę, pracującym :DD

No to teraz oby przeżyć odcinek z kolejną ... ''damą'' ;)
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1957

Post autor: Dżasta » (wt) 27 mar 2007, 23:28

:> Anitka nam coś ucichła :> na blogu nowych wpisów brak , w pracy jej nie widać :> Jedynie w blue boxowych serwisach fakty popołudniowe dla nas przygotowuje ;)
:( :( :(

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1958

Post autor: Black Jack » (śr) 28 mar 2007, 16:44

Dżasta pisze::> Anitka nam coś ucichła :>
Zbierała siły :P Zaraz wytłumaczę, o co chodzi :smile:

Specjalnie zapisałem sobie w Organizatorze, żeby przypadkiem nie zapomnieć :lol2: Oczywiście mógłbym zapomnieć tylko dlatego, że ostatnio jestem strasznie zapędzony, nie doszukiwać się proszę żadnych innych przyczyn :D

A, o czym piszę? :D O 28 marca :DD Tak, o 28 marca :D no dzisiaj mamy 28 marca :DD A, czy wy wiecie, co się stało 28 marca 1978 w Łodzi? :DD

Urodziła się Anita :jupi:

W związku z powyższym, mamy dziś piękne święto :jupi:

Obrazek

Nie wiem, na ile z tych urodzin cieszy się Anita, ale ja cieszę się bardzo, ponieważ to okazja do głębszej refleksji, na temat tego, co jest dzięki niej piękniejsze wspanialsze i piękniejsze, i co by było, gdyby jej nie było :DD
Ale jest :jupi: Ostatnio nawet coraz częściej jest :jupi: Mam na myśli to, że realizacja Damy Pik nie odbywa się tak wielkim kosztem jej obecności na wizji, jak było to np. pół roku temu :) Mamy Anitę często w Poradkach, często w F16, tylko niestety wszystko wskazuje na to, że tak jak szybko pojawiła się w nowym programie Prosto z Polski, tak szybko z niego uciekła ;( Ale trudno, jej wola :( Może rzeczywiście nie wyrabia czasowo :roll: Eeee :D Przecież znalazła w ostatnim czasie czas na współpracę z Newsweekeim, a teraz z Wprost :lol2: I w dodatku, co mnie najbardziej cieszy, zaczęła pisać bloga :DD Nawet mi nie przeszkadza, że najprawdopodobniej została do tego zmuszona, ale to brzydko brzmi ... a chodzi mi o to, że zaczęła blogowania dobrowolnie, czyli, żeby było ładniej napiszę, że została zobligowana do tego przez swoich szefów :DD Najważniejsze jest jednak to, że mamy jakiś kontakt z Anitą i jej przeżyciami, odczuciami, obserwacjami i poglądami :D

Cieszymy się z obecności i cieszymy się działalnością Anity, prawda? :jupi: Wydawać by się mogło, że dużo mamy naszej Anitki w telewizji, ale tylko w myśl hasła: lepszy rydz, niż nic, bo jak na tak wymagających fanów przystało, ciągle uważamy, że Anita jest zbyt mało doceniona :]

Ale młoda jest, więc miejmy nadzieję, że z kolejnymi latami, będzie już tylko lepiej i lepsza przyszłość namaluje się i dla Anity i dla nas!!! :DD
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1959

Post autor: Martin » (pt) 30 mar 2007, 12:21

Tym którzy spragnieni Anity zapraszam od poniedziałku do piątku o 15.30 i 18.30 i w weekendy o 19.30 na Serwis Informacyjny z blue boxa. :x Tam zawsze siedzi w tle Anitka, podpiera sobie głowę ręką. :x i kiwa się aż miło. ;)

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1960

Post autor: tobi » (pt) 30 mar 2007, 19:10

nie rozumiem

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1961

Post autor: Black Jack » (sob) 31 mar 2007, 11:11

A ja rozumiem i to bardzo dobrze rozumiem :x dwa razy i to tak na poważnie się nabrałem na tego blueboxsa :] Oglądałem serwis o 15.30 myśląc, że Anita przygotowuje Flasha :x Później jednak pojawiała się Patrycja :D Najzabawniej jednak jest, kiedy wieczorami jest ten bluebox - wtedy się śmieję, bo wiem już, że to tylko nagranie ;)

A ktoś może Poradki w piątek i we czwartek oglądał? :) Bo ja wprawdzie widziałem, ale cóż mogę wielkiego napisać, kiedy były to zaledwie dwu- trzyminutowe moje spotkania z Anitą? :(
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1962

Post autor: Ania » (sob) 31 mar 2007, 11:20

OOO Anita Blueboxa ? Ale czyżby codziennie :D ?
Cieszymy się z obecności i cieszymy się działalnością Anity, prawda?
Jak najbardziej :) choć ostatnio coraz częsciej poza wizją a to blog a to jakiś wywiad ;) No i szkoda że tak mało jej w Poradkach i że ciągle nie przebiła się z powrotem do głównych :(
Jaki wywiad
Funcky no ten z Poradą :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1963

Post autor: Black Jack » (ndz) 01 kwie 2007, 14:48

OOO Anita Blueboxa ? Ale czyżby codziennie :D ?
Lepszy rydz, niż nic :x :x :x :x

Czas na aktualności :D
Zniesmaczony jestem rozmówcą, ale cóż ... Tak w życiu czasami bywa, że trzeba z ''małymi pałacami'' rozmawiać :x ;)
Aleksander Kwaśniewski mówi, że jest podsłuchiwany, bo wie coś, czego nie chce powiedzieć. Dostał przeciek od służb, które go podsłuchu*ją - mówi w rozmowie z "Wprost" Leszek Miller.

Zdaniem byłego premiera, za inwigilacją eks-prezydenta stoją "instytucje związane z obecną władza". - Byłbym zdziwiony, gdybym i ja nie był podsłuchiwany, ale jest mi to obojętne. Przez telefon mówię: "Mów wolniej, bo pan, który nas słucha, nie zrozumie" - dodaje Miller.

27 marca koordynator służb specjalnych Zbigniew Wassermann zdecydowanie zaprzeczył, ze Kwaśniewski jest podsłuchiwany. Były prezydent wyraził takie przypuszczenie w rozmowie z TVN24. Na pytanie, kto mu założył podsłuch, odpowiedział enigmatycznie: "IV RP".

Cała rozmowa Anity Werner i Pawła Siennickiego z Leszkiem Millerem w najbliższym wydaniu tygodnika "Wprost", w sprzedaży od poniedziałku 2 kwietnia
Fajna fota jest, więc warto zakupić papierwą wersję :P

--------------------
* - bo [bluzg] się pojawiał :x
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1964

Post autor: Dżasta » (ndz) 01 kwie 2007, 22:40

Black Jack pisze:Czas na aktualności :D
Zniesmaczony jestem rozmówcą, ale cóż ... Tak w życiu czasami bywa, że trzeba z ''małymi pałacami'' rozmawiać :x ;)
:roll: Wyoływają znowu na wierch te .... :roll: nic nie poradzimy :roll:
Jarosław Kuźniar czytał fragmenty tego wywiadu w poranku. Pytania krótkie i konkretne ;-) takie typowe dla Anity ;-)

Fajna fota jest, więc warto zakupić papierwą wersję :P
Rzeczywiście słodka :P Tylko ten Leszek zbędny jest :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1965

Post autor: Ania » (pn) 02 kwie 2007, 10:57

Eee tam lepszy Miller niż Wierzejski czy inny oszołom ;)
A kiedy ta DP z Kwaśniewską ? Teraz w ogóle ona jest tylko raz w miesiacu bez zajawek czy jak ?

Blacky a gdzie twój kalednarzyk na ten miesiąc :( ?

http://www.youtube.com/watch?v=b2rOzIeDOd0 :D
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ