Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Magda Sakowska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: Dżasta » (wt) 09 paź 2007, 23:53

pchla pisze:
kot pisze:Czy nikt jeszcze nie widział, że Magda wróciła :D
Była dziś cały DnŻ :jupi: :jupi:
Kocie przecież dopisałam powyżej, że zlokalizowałam Madzie w DnŻ :)
Wydało się :lol: kot nie czyta naszych postów :lol:
Wróciła odmieniona i w świetnej formie. Jak na tak długą przerwę świetnie radziła sobie w serwisach i nie straciła nic z dawnego pazura :)
Madzia :D A jeszcze wczoraj czytałam u konkurencji, że do TVPuls przeszła, bo TVN24 za mało jej płaciła :lol: Wiedziałam, że jej prezenterowanie nie jest zagrożone :> zobaczymy jak będzie z reporterowaniem ;-) Miałam przyjemność tylko jeden serwis w jej wykonaniu widzieć :> zdaje się, że ostatni. Wszystko u niej po staremu. Tylko fryzurka inna - bardzo ładna :P Jeszcze nad marynarami mogłaby popracować i będzie ok ;)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: pchla » (śr) 10 paź 2007, 8:08

Dżasta pisze:Jeszcze nad marynarami mogłaby popracować i będzie ok ;)
No niestety Magda pod tym względem jest niereformowalna jak Anitka. Ale i tak dobrze, że poszła w klasyczną czerń, a nie wywlekła na pierwszy serwis po przerwie swojej marynarki Robin Hooda :)
Dżasta pisze:A jeszcze wczoraj czytałam u konkurencji, że do TVPuls przeszła, bo TVN24 za mało jej płaciła :lol:
Zauważyłam taką niezdrową tendencję, że jak tylko prezenter czy reporter nie pokazuje się jakiś czas to pada hasło, że przeszedł do telewizji Puls :)
Dżasta pisze:Miałam przyjemność tylko jeden serwis w jej wykonaniu widzieć :> zdaje się, że ostatni. Wszystko u niej po staremu.
Czyli dobrze :) Ciekawe co dzisiaj będzie porabiać? Może znowu dnż?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: Dżasta » (śr) 10 paź 2007, 22:21

pchla pisze: No niestety Magda pod tym względem jest niereformowalna jak Anitka. Ale i tak dobrze, że poszła w klasyczną czerń, a nie wywlekła na pierwszy serwis po przerwie swojej marynarki Robin Hooda :)
Te wdzianka to jakaś pomyłka :lol: Chyba połowa kobitek pracujących w tvn24 je nosiła :lol:
Czyli dobrze :) Ciekawe co dzisiaj będzie porabiać? Może znowu dnż?
I co porabiała dzisiaj nasza mamuśka? Ja swoje spotkanie z tvn24 rozpoczęłam dzisiaj dopiero od 20:30 :> i chyba jej nigdzie nie wyłapałam.
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: pchla » (czw) 11 paź 2007, 7:48

Dżasta pisze:I co porabiała dzisiaj nasza mamuśka? Ja swoje spotkanie z tvn24 rozpoczęłam dzisiaj dopiero od 20:30 :> i chyba jej nigdzie nie wyłapałam.
Ja właśnie miałam pytać czy nasi ulubieńcy mieli materiały w Polska i świat? Bo ja zaczęłam oglądać od materiału Maćka Knapika. Później była już tylko jakaś nieznana mi dziennikarka. Skoro tam Madzi nie było to znaczy, że czas spędza z synkiem bo w Dnż też się nie pojawiła. Mam nadzieje, że odpoczywa przed pracowitym weekendem.
Dżasta pisze:Te wdzianka to jakaś pomyłka :lol: Chyba połowa kobitek pracujących w tvn24 je nosiła :lol:
Ostatnio nawet Ania Kalczyńska poszła w smutną modę i ubiera monotonne marynary :( Nie wiem co z tymi paniami... Chyba potrzebują nowych stylistów. Może Walter powinien pomyśleć o sfinansowaniu wyprawy do Mediolanu? Jakieś drobne zakupy?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: Dżasta » (czw) 11 paź 2007, 7:59

pchla pisze: Ja właśnie miałam pytać czy nasi ulubieńcy mieli materiały w Polska i świat? Bo ja zaczęłam oglądać od materiału Maćka Knapika. Później była już tylko jakaś nieznana mi dziennikarka. Skoro tam Madzi nie było to znaczy, że czas spędza z synkiem bo w Dnż też się nie pojawiła. Mam nadzieje, że odpoczywa przed pracowitym weekendem.
Powolutku się rozkręca :> Myślałam, że kiedy wróci to podobnie jak M. Telmińska nie będzie z wizji schodziła.
Dżasta pisze: Ostatnio nawet Ania Kalczyńska poszła w smutną modę i ubiera monotonne marynary :( Nie wiem co z tymi paniami... Chyba potrzebują nowych stylistów. Może Walter powinien pomyśleć o sfinansowaniu wyprawy do Mediolanu? Jakieś drobne zakupy?
Taaak, powinien się szefunio zatroszczyć o nowe ( ładne ) stroje dla pracowników, a nie tylko i wyłącznie w studio inwestować.
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: pchla » (czw) 11 paź 2007, 8:08

Dżasta pisze:Powolutku się rozkręca :> Myślałam, że kiedy wróci to podobnie jak M. Telmińska nie będzie z wizji schodziła.
Bo Madzia to typ bystrego lenia. Ale ona się rozkręci. Pamiętam te czasy, kiedy czytała serwisy w Poranku po czym rezolutnie prowadziła Raport Wieczorny :) Mam nadzieje, że dzisiaj się pojawi zwłaszcza, że liczę na jej łączenia z Pawłem :) Bo jednego ulubieńca już zlokalizowałam :)
Dżasta pisze:Taaak, powinien się szefunio zatroszczyć o nowe ( ładne ) stroje dla pracowników, a nie tylko i wyłącznie w studio inwestować.
Pierwszą trójką nominowaną do wycieczki byłaby: Magda, Anita i Brydzia :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: Dżasta » (czw) 11 paź 2007, 14:32

pchla pisze: Mam nadzieje, że dzisiaj się pojawi zwłaszcza, że liczę na jej łączenia z Pawłem :) Bo jednego ulubieńca już zlokalizowałam :)
Kogo? :D Na łączenia Magda-Paweł musimy jeszcze poczekać :roll:
Pierwszą trójką nominowaną do wycieczki byłaby: Magda, Anita i Brydzia :)
Po co się rozdrabniać :lol: Posłać wszystkie od razu :lol:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: pchla » (sob) 13 paź 2007, 10:10

Magda chyba w końcu ruszyła do ostrej pracy. Dzisiaj w serwisach dla DDTVN królowała czyli jest duża szansa, że przywita nas również w dnż o 11.00 :) I nawet ma całkiem niezłą marynarką. Czerwień jest bardzo ożywczym kolorem :)
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: tobi » (sob) 13 paź 2007, 14:06

Po rocznej (czy mniej?) przerwie trzeba się szybko i ostro ożywić i wpaść w rytm pracy w kanale informacyjnym. Przewiduje teraz dużą ilość dyżurów Pani Magdy Sakowskiej.
Przerwa nie spowodowała większych urazów w umiejętnościach dziennikarskich.
Pewnie też i jutro i w tygodniu z dzień-dwa Pani Sakowska w Dniu na Żywo.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: pchla » (sob) 13 paź 2007, 18:13

tobi pisze:Po rocznej (czy mniej?) przerwie trzeba się szybko i ostro ożywić i wpaść w rytm pracy w kanale informacyjnym.
Rocznej to trochę przesada. Magda przestała się pokazywać na wizji pod koniec lutego :)
tobi pisze:Przewiduje teraz dużą ilość dyżurów Pani Magdy Sakowskiej.
Obyś miał Tobi rację. Bardzo się cieszę z obecności Magdy w DnŻ, ale liczę też na jej dyżury w sejmie.
tobi pisze:Pewnie też i jutro i w tygodniu z dzień-dwa Pani Sakowska w Dniu na Żywo.
Jutro będzie na pewno. Bo prawie w 99% jest tak, że prowadzący dnż w sobotę później zjawiają się ponownie w niedzielę.
tobi pisze:Przerwa nie spowodowała większych urazów w umiejętnościach dziennikarskich.
Moim zdaniem jest nawet lepsza niż przed przerwą bo wyzbyła się manii podnoszenia głosu gdy coś ją rozemocjonuje.
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: tobi » (sob) 13 paź 2007, 18:46

pchla pisze:
tobi pisze:Po rocznej (czy mniej?) przerwie trzeba się szybko i ostro ożywić i wpaść w rytm pracy w kanale informacyjnym.
Rocznej to trochę przesada. Magda przestała się pokazywać na wizji pod koniec lutego :)
tobi pisze:Przewiduje teraz dużą ilość dyżurów Pani Magdy Sakowskiej.
.

to Marte Kuligowską zobaczymy na wizji na wiosnę?
To będzie ogrom prezenterek, gdy wróci Marta, wróciła już Magda Sakowska i jeszcze Aneta Dawidzińska (którą ściągnięto na nieobecność Marty i jej urlopu macierzyńskiego) Ja wolałbym by Marta wróciła i Aneta również wróciła....do WTK.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: pchla » (sob) 13 paź 2007, 19:28

to Marte Kuligowską zobaczymy na wizji na wiosnę?
Marta rozstając się z widzami tvn24 powiedziała, że żegna się z nami na kilka miesięcy. Nie powiedziała konkretnie kiedy. Marta zostanie (albo już została) mamą bliźniaków, więc może jej nie być troszkę dłużej niż Magdy :)
tobi pisze:To będzie ogrom prezenterek, gdy wróci Marta, wróciła już Magda Sakowska i jeszcze Aneta Dawidzińska (którą ściągnięto na nieobecność Marty i jej urlopu macierzyńskiego) Ja wolałbym by Marta wróciła i Aneta również wróciła....do WTK.
Ja również mam nadzieje, że Marta wróci do Poranków. Bardzo ją tam lubię. Ale Aneta również mi nie przeszkadza. Mam do niej neutralny stosunek. Wracając do tematu wątku mam tylko nadzieje, że Magda nie będzie się przez to rzadziej pojawiała na wizji :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: TinkiWinki » (wt) 16 paź 2007, 23:02

Pożyczone z innego forum :D
Obrazek

Jeśli jej dziecko zobaczyło tak wydekoltowaną mamę w tv to pewnie wołało am am am am :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: pchla » (śr) 17 paź 2007, 7:43

TinkiWinki pisze:Jeśli jej dziecko zobaczyło tak wydekoltowaną mamę w tv to pewnie wołało am am am am :x
A Ty co wołałeś? :x

Dekolt istotnie może troszkę za duży jak na warunki tvn24, ale wolę to niż Magdę stroju Robin Hooda, który tak lubi.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: Dżasta » (śr) 17 paź 2007, 7:57

TinkiWinki pisze:Pożyczone z innego forum :D
Moja capsiarka pozwie Cię za to do sądu :x
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:Jeśli jej dziecko zobaczyło tak wydekoltowaną mamę w tv to pewnie wołało am am am am :x
A Ty co wołałeś? :x
Podejrzewam, że lepiej tego nie wiedzieć :x

Madzi coś nie widać? :roll:
:( :( :(

ODPOWIEDZ