Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1006

Post autor: Dżasta » (sob) 20 paź 2007, 20:39

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Jarkowi dużo jeszcze do Ciebie brakuje ;)
Patrząc na JK to tak 15-20 cm :x No ale wagowo możemy być zbliżeni :x
Kawał chłopa z Ciebie :lol:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:A dlaczego miałabym traktować niepoważnie? Przecież pisałeś jakiś czas temu, że na tym forum jesteś sobą :D Przyznać jednak muszę, że kiedyś nie byłeś, aż tak bardzo złośliwy ;)
Z czasem mnie ponosi :D
Ostatnio coś złagodniałeś :> Czyżbyś się zakochał?
TinkiWinki pisze:Hmm, wydaje mi się że kiedy zaglądnąłem tutaj wczoraj wieczorem było coś więcej napisane :>
Ja mam pewność, że było więcej :evil: Skrzydełka dałabym sobie nawet za to wyrwać :> Nie podoba mi się ta ingerencja w mojego posta :> Jeśli się komuś nie podoba to, co piszę, to niech mi to powie prosto w oczy :evil: Ale spróbuję jeszcze raz zadać te pytania :> Skąd wiesz, że Agata ma 28 lat? I skąd znasz Agaty faceta :>
TinkiWinki pisze:Przypomniała mi się mała wpadka @ z zeszłego weekendu.
-...byłych matek(zakłopotanie i poprawka), matek byłych betanek :D
Słyszałam :lol: Od razu wymyślona przez Ciebie s.Euzebiusza mi się przypomniała :smiech:
TinkiWinki pisze:[Strasznie spięta jest przed kamerą, ktoś z obsługi powinien ją wyłaskotać przed wejściem na wizję :x
Ja nie widzę, żeby była spięta :roll: ale mogę się mylić gdyż jestem krótkowidzem :lol:
Poślij jej swoje zdjęcie to się na pewno wyluzuje :> ale czy wtedy da radę poprowadzić serwis? :smiech:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1007

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 21 paź 2007, 10:51

Dżasta pisze: Kawał chłopa z Ciebie :lol:
Że niby śmieszny jestem, skoro piszesz kawał? :x
Dżasta pisze:Ostatnio coś złagodniałeś :> Czyżbyś się zakochał?
Mi to nie grozi, nie ulegam takim przyziemnym słabościom. :D Pisałem juz że jestem stworzony do wyższych celów. Pójdę drogą Jarosława :x
Dżasta pisze:Ja mam pewność, że było więcej :evil: Skrzydełka dałabym sobie nawet za to wyrwać :> Nie podoba mi się ta ingerencja w mojego posta :> Jeśli się komuś nie podoba to, co piszę, to niech mi to powie prosto w oczy :evil:
Z przyzwoitości nie będę pytał jakie skrzydełka ... :x Nie tłumacz się i nie zwalaj na innych. Sama coś kombinowałaś :D
Dżasta pisze:Ale spróbuję jeszcze raz zadać te pytania :> Skąd wiesz, że Agata ma 28 lat?
Hmm, a nie ma? :> Wydaje mi się że ktoś, gdzies, kiedys o tym wspominał. Całkiem nieźle by się trzymała jak na 28 latkę :x
Dżasta pisze: I skąd znasz Agaty faceta :>
Chodzi Ci o fotkę o której wspominałem? No nie wiem czy Ci mogę zaufać :x
Dżasta pisze:Słyszałam :lol: Od razu wymyślona przez Ciebie s.Euzebiusza mi się przypomniała :smiech:
Nie wymyślona, s. Euzebiusza uczyła mnie religii w podstawówce :x Były jeszcze dwie ale tamte miały tak oryginalne nicki :D że ich nie zapamiętałem.
Dżasta pisze: Ja nie widzę, żeby była spięta :roll: ale mogę się mylić gdyż jestem krótkowidzem :lol:
Lornetkę sobie kup :x Albo większy tv. Każdy chyba doświadczył czegoś takiego że w nowym miejscu, w grupie nowych osób takie napięcie wisi w powietrzu :D Niby wszystko jest ok ale jednak wszyscy siedzą jak na szpilkach. Dopiero kiedy np. ktoś powie coś śmiesznego i wszyscy wybuchną śmiechem to atmosfera się oczyszcza :x
Pewnie tak ma @ w Warszawie. Niby wszystko jest fajnie ale jednak to nowi ludzie. Chociaż niewykluczone że już była na jakiejś imprezce integracyjnej :x
Dżasta pisze: Poślij jej swoje zdjęcie to się na pewno wyluzuje :> ale czy wtedy da radę poprowadzić serwis? :smiech:
Przecież posłałem :x Takie po wyjściu spod prysznica :x Ociekające :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1008

Post autor: Dżasta » (ndz) 21 paź 2007, 15:01

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: Kawał chłopa z Ciebie :lol:
Że niby śmieszny jestem, skoro piszesz kawał? :x
Nawet bardzo śmieszny :x
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Ostatnio coś złagodniałeś :> Czyżbyś się zakochał?
Mi to nie grozi, nie ulegam takim przyziemnym słabościom. :D Pisałem juz że jestem stworzony do wyższych celów. Pójdę drogą Jarosława :x
Jeśli będziesz kandydował w wyborach, to możesz liczyć na mój głos :D
TinkiWinki pisze:Z przyzwoitości nie będę pytał jakie skrzydełka ... :x Nie tłumacz się i nie zwalaj na innych. Sama coś kombinowałaś :D
Przysięgam na moje skrzydełka, że jestem niewinna :lol:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Ale spróbuję jeszcze raz zadać te pytania :> Skąd wiesz, że Agata ma 28 lat?
Hmm, a nie ma? :> Wydaje mi się że ktoś, gdzies, kiedys o tym wspominał. Całkiem nieźle by się trzymała jak na 28 latkę :x
Ech!!! Znowu mnie zawiodłeś :roll: myślałam, że masz jakieś sprawdzone info :roll:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: I skąd znasz Agaty faceta :>
Chodzi Ci o fotkę o której wspominałem? No nie wiem czy Ci mogę zaufać :x
Będę milczała jak grób :x
TinkiWinki pisze:Nie wymyślona, s. Euzebiusza uczyła mnie religii w podstawówce :x Były jeszcze dwie ale tamte miały tak oryginalne nicki :D że ich nie zapamiętałem.
A mnie Antonetta - też ładnie, prawda? :D
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: Ja nie widzę, żeby była spięta :roll: ale mogę się mylić gdyż jestem krótkowidzem :lol:
Lornetkę sobie kup :x Albo większy tv. Każdy chyba doświadczył czegoś takiego że w nowym miejscu, w grupie nowych osób takie napięcie wisi w powietrzu :D Niby wszystko jest ok ale jednak wszyscy siedzą jak na szpilkach. Dopiero kiedy np. ktoś powie coś śmiesznego i wszyscy wybuchną śmiechem to atmosfera się oczyszcza :x
Chyba faktycznie muszę sobie kupić lornetkę :x
TinkiWinki pisze:Pewnie tak ma @ w Warszawie. Niby wszystko jest fajnie ale jednak to nowi ludzie. Chociaż niewykluczone że już była na jakiejś imprezce integracyjnej :x
Pewnie na nie jednej :D Przyjaciół w stolicy też pewnie ma już wielu :D
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: Poślij jej swoje zdjęcie to się na pewno wyluzuje :> ale czy wtedy da radę poprowadzić serwis? :smiech:
Przecież posłałem :x Takie po wyjściu spod prysznica :x Ociekające :x
No tak, zapomniałam :> Jeśli to nie rozbawiło jej do łez i pozwoliło spokojnie przed kamerą zasiąść, to faktycznie totalna z niej sztywniara :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1009

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 21 paź 2007, 17:36

Dżasta pisze: Przysięgam na moje skrzydełka, że jestem niewinna :lol:
Niewinna i ze skrzydełkami? To musisz być anielicą :x
Dżasta pisze: Ech!!! Znowu mnie zawiodłeś :roll: myślałam, że masz jakieś sprawdzone info :roll:
To nawet nie znają jej roku urodzenia? To co oni wiedzą o @? :D Tak sie zastanawiam, tylu podobno fanów a nikt nie sklecił strony. Są jakieś capsy, filmy, z tego co widziałem, a nikomu nie chciał sie zebrać tego w jednym miejscu. Może wtedy byłaby wylewniejsza?
Jesli nie strone to niech założą bloga i tam wrzucają capsy :D
Dżasta pisze: Będę milczała jak grób :x
Jeszcze się waham :x
Dżasta pisze: A mnie Antonetta - też ładnie, prawda? :D
Śliczne :D Nawet takie jakieś nowoczesne. Wiśniewski spokojnie mógłby tak nazwać córkę :x

Idę oglądać F1 :D Liczę że Mclareny nie ukończą wyścigu i tytuł mistrza zdobędzie Kimi Raikkonen :D Graniczy to z cudem ale może dzisiejszego wieczoru będą dwa cudy. :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1010

Post autor: pchla » (czw) 25 paź 2007, 8:18

A ja mam pytanie techniczno-egzystencjalne: gdzie jest Agata? Pojawiła się w dwa tygodnie temu w weekend i ślad po niej zaginął.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1011

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 28 paź 2007, 0:09

I dwa cudy się zdarzyły. Teraz czekam na trzeci cud :D
pchla pisze:A ja mam pytanie techniczno-egzystencjalne: gdzie jest Agata? Pojawiła się w dwa tygodnie temu w weekend i ślad po niej zaginął.
Odpoczywa po urlopie :D

Lubie dziewczyny które potrafią się zabezpieczyć :x
[hide]

Kubeczek gdyby zaschło w gardle :D
Obrazek

Dłuższy materiał to można sobie łyknąć :x
Obrazek

Kolejny dłuższy materiał to można skorygować fryzurkę :D
Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejny mały, szybki łyczek :x
Obrazek

Na prompterze to co czyta do kamery jest na biało. A to co czyta podczas materiałów filmowych na czerwono :D
Obrazek
Obrazek

I poszła. Tylko dlaczego zostawiła kubeczek? Ciekawe czy to kubeczek z wiewiórką :x
Obrazek
[/hide]
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1012

Post autor: iza_88 » (ndz) 28 paź 2007, 9:05

Agata wczoraj wróciła :P prowadziła serwis m.in. o 22 :]
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1013

Post autor: pchla » (ndz) 28 paź 2007, 13:38

iza_88 pisze:Agata wczoraj wróciła :P prowadziła serwis m.in. o 22 :]
Wróciła :) Bardzo fajnie się prezentowała. Ja widziałam ją już o 18.00.
TinkiWinki pisze:Odpoczywa po urlopie :D
Słyszałam o wypadkach, że ktoś po urlopie odpoczywa w pracy, ale żeby ktoś odpoczywał po urlopie nie w pracy to jak dla mnie za dużo szczęścia. Nic tylko pozazdrościć :D
TinkiWinki pisze:Lubie dziewczyny które potrafią się zabezpieczyć :x
Widzę, że Agata nie może czuć się bezpiecznie odkąd na stronach tvn24 pojawił się podgląd na co się dzieje w studiu. :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1014

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 28 paź 2007, 17:03

pchla pisze: Widzę, że Agata nie może czuć się bezpiecznie odkąd na stronach tvn24 pojawił się podgląd na co się dzieje w studiu. :D
Może dlatego że była podglądana zdarzały jej się pomyłki i zacięcia? :D Kilka razy nie trafiła też z intonacją. Widać że bardzo chce dobrze i na luzie wypaść. Często tak jest że jak się za bardzo chce to nie wychodzi. Może powinna sobie wypić jedno piwo albo setkę przed występem? :x Ciekawe czy w MBC można kupić alkohol? :>
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1015

Post autor: pchla » (pn) 29 paź 2007, 9:30

TinkiWinki pisze:Może dlatego że była podglądana zdarzały jej się pomyłki i zacięcia? :D
Pod naporem Twojego spojrzenia każdy by się zaciął.
TinkiWinki pisze:Widać że bardzo chce dobrze i na luzie wypaść. Często tak jest że jak się za bardzo chce to nie wychodzi.
Wyrobi się. To początkująca prezenterka. Ja lubię jej słuchać bo matowy głos, który nie męczy, i nie mam wrażenia, że wyskoczy z telewizora z podniecenia i zdenerwowania, układa ładne niezwykle staranne zapowiedzi. Mam tylko jedno małe zastrzeżenie: aby pamiętała o mruganiu oczami. :)

A wczoraj nie szpiegowałeś Agaty TW?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1016

Post autor: TinkiWinki » (pn) 29 paź 2007, 19:19

pchla pisze: Pod naporem Twojego spojrzenia każdy by się zaciął.
Chyba masz rację. Wczoraj znowu ją podglądałem i zawiesiła się :D Chwila zamieszania, szybki reset i poszło :x
Może tylko ja mam takie wrażenie ale ona jest tak spięta i tak chce dobrze wypaść że ... musi coś pójść nie tak :D Wczoraj chyba miała pierwsze tak poważne zadanie jak bezpośrednią rozmowę z gościem.
Podczas materiału wstępu już zrobiła sobie gadkę rozgrzewkową :D
Obrazek
Jak widać poprawia włosy. Gdzieś słyszałem że kiedy dziewczyna zaczyna bawić się włosami w towarzystwie faceta to podświadomie daje mu znaki że jej się podoba :x No ale w tym wypadku chyba tylko poprawiała włosy :x
Gdyby potrzebowała fantoma do takich rozgrzewkowych lub próbnych rozmów to ja bardzo chętnie służę swoim organizmem :x

Tak się bidulka ucieszyła że dobrze jej poszło z gościem że zagubiła się i nie wiedziała czy to co czyta to juz było czy to już następny temat.
Efekt widać ...
Obrazek
I w tym momencie powinien pojawić się jakiś człowiek który by ją pocieszył. :D Np. mówiąc że były już gorsze prezenterki :x Poćwiczy jeszcze z rok i wszystko będzie ok :x

Później była ciut zasmucona ale na koniec dopiła jeszcze kubek. To chyba z wrodzonej poznańskiej oszczędności? :x
Obrazek

pchla pisze:Wyrobi się. To początkująca prezenterka. Ja lubię jej słuchać bo matowy głos, który nie męczy, i nie mam wrażenia, że

wyskoczy z telewizora z podniecenia i zdenerwowania, układa ładne niezwykle staranne zapowiedzi. Mam tylko jedno małe zastrzeżenie: aby

pamiętała o mruganiu oczami. :)
Tak, chyba zbyt duże oczy robi. Może powinna poluzować włosy? :x

Mam takie dziwne przeczucie że ostatni urlop spędziła w Big Aplle :D


A i jeszcze jedno :D Każdy dziennikarz chce trafić na łamy Press @ już ma to za sobą. Co prawda tylko na internetowe wydanie i w dodatku do wpadek ale zawsze :x
http://www.press.pl//lewa_strona/pokaz. ... 6&strona=1
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1017

Post autor: pchla » (wt) 30 paź 2007, 7:57

TinkiWinki pisze:ak widać poprawia włosy. Gdzieś słyszałem że kiedy dziewczyna zaczyna bawić się włosami w towarzystwie faceta to podświadomie daje mu znaki że jej się podoba :x No ale w tym wypadku chyba tylko poprawiała włosy :x
Mam taką nadzieje, że w tym przypadku to było tylko poprawiania włosów bo bym chyba zwątpiła w gust Agaty. Chociaż ponoć o gustach się nie dyskutuje.
TinkiWinki pisze:Gdyby potrzebowała fantoma do takich rozgrzewkowych lub próbnych rozmów to ja bardzo chętnie służę swoim organizmem :x
Myślę, że Agata wolałaby dla rozgrzewki mniej.... ekscentrycznego rozmówcę :D
TinkiWinki pisze:I w tym momencie powinien pojawić się jakiś człowiek który by ją pocieszył. :D Np. mówiąc że były już gorsze prezenterki :x Poćwiczy jeszcze z rok i wszystko będzie ok :x
Myślę, że Agata wie, że były. Zdradziłabym konkrety, ale potem znowu się zjawi jakiś Rycerz Moralnego Spokoju i powie, że się dowartościowuje kosztem głupoty innych. :D
TinkiWinki pisze:Później była ciut zasmucona ale na koniec dopiła jeszcze kubek. To chyba z wrodzonej poznańskiej oszczędności? :x
A może po prostu zaschło jej w gardle ze zdenerwowania?
TinkiWinki pisze:Tak, chyba zbyt duże oczy robi. Może powinna poluzować włosy? :x
Powinna założyć soczewki kontaktowe, wtedy o mruganiu na pewno by pamiętała. Włosy raczej ma dość luźno upięte. Zresztą jakby iść Twoim tropem to Anna Jędrzejowska nie mogłaby ust otworzyć :)
TinkiWinki pisze:A i jeszcze jedno :D Każdy dziennikarz chce trafić na łamy Press @ już ma to za sobą. Co prawda tylko na internetowe wydanie i w dodatku do wpadek ale zawsze :x
Godzina 30 była super :D
Samotny biały żagiel ;(

kot
Chipsy przyszły
Posty: 27
Rejestracja: (pn) 20 sie 2007, 14:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1018

Post autor: kot » (wt) 30 paź 2007, 18:23

Jeszcze nie miałem czasu napsiać, że Agata w roli prezenterki radzi sobie świetnie :D
Jak jeszcze popraktykuje kilka miesięcy, to w ogóle będzie super.
Uważam jednak, ze w tvn24 nie mają konkretnego pomysłu na nią, i po prostu zapychają nią dziury - raz poranki, raz wieczory :> Chociaż weekendowe wieczory z Agatą upływają bardzo miło :]
Myślę, że Agata wie, że były. Zdradziłabym konkrety, ale potem znowu się zjawi jakiś Rycerz Moralnego Spokoju i powie, że się dowartościowuje kosztem głupoty innych.
Myślę, że Agata nie jest taką osobą, ktora stawiałaby się nad innych. Pewnie jest świadoma swojej wartości i nie szuka prezenterów, którzy byli gorsi.
A należy też rozróżnić kwestie bycia kiepskim prezenterem, od bycia głupim, bo uważam, że to jest nie fair :evil:
Ostatnio zmieniony (wt) 30 paź 2007, 18:29 przez kot, łącznie zmieniany 1 raz.

kot
Chipsy przyszły
Posty: 27
Rejestracja: (pn) 20 sie 2007, 14:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1019

Post autor: kot » (wt) 30 paź 2007, 18:25

Jeszcze nie miałem czasu napsiać, że Agata w roli prezenterki radzi sobie świetnie :D
Jak jeszcze popraktykuje kilka miesięcy, to w ogóle będzie super.
Uważam jednak, ze w tvn24 nie mają konkretnego pomysłu na nią, i po prostu zapychają nią dziury :> Chociaż weekendowe wieczory z Agatą upływają bardzo miło :]
Myślę, że Agata wie, że były. Zdradziłabym konkrety, ale potem znowu się zjawi jakiś Rycerz Moralnego Spokoju i powie, że się dowartościowuje kosztem głupoty innych.
Myślę, że Agata nie jest taką osobą, ktora stawiałaby się nad innych. Pewnie jest świadoma swojej wartości i nie szuka prezenterów, którzy byli gorsi.
A należy też rozróżnić kwestie bycia kiepskim prezenterem, od bycia głupim, bo uważam, że to jest nie fair :evil:

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1020

Post autor: TinkiWinki » (wt) 30 paź 2007, 23:28

pchla pisze: Mam taką nadzieje, że w tym przypadku to było tylko poprawiania włosów bo bym chyba zwątpiła w gust Agaty. Chociaż ponoć o gustach się nie dyskutuje.
Z moich wnikliwych obserwacji :D wynika że często ładne i mądre dziewczyny wybierają prostaków i gburów :x Co spotyka się z ogromną dezaprobatą wszystkich babć, ciotek i sąsiadek :x
pchla pisze: Myślę, że Agata wolałaby dla rozgrzewki mniej.... ekscentrycznego rozmówcę :D
Dzięki mnie zaprawiła by się w boju :D Rozmowa ze mną była by bardzo interesująca, prawie tak jak z Węgrem lub Finem :x
pchla pisze: A może po prostu zaschło jej w gardle ze zdenerwowania?
To już było po zakończeniu :D
pchla pisze: Powinna założyć soczewki kontaktowe, wtedy o mruganiu na pewno by pamiętała.
Kiedyś w jakimś programie wyliczano różnicę pomiędzy kobietą a człowiekiem :x Okazało się że kobiety częściej mrugają powiekami :D Czyli Agata musi być człowiekiem :x
kot pisze: Uważam jednak, ze w tvn24 nie mają konkretnego pomysłu na nią, i po prostu zapychają nią dziury - raz poranki, raz wieczory :> Chociaż weekendowe wieczory z Agatą upływają bardzo miło :]
Na razie ją testują. Mają dla niej litość i dają jej mniej stresujące wieczory. Chociaż czasem lepiej rzucić kogoś na głęboką wodę, jak sobie da radę to się mu da posadę :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ