Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1021

Post autor: pchla » (śr) 31 paź 2007, 7:51

kot pisze:Myślę, że Agata nie jest taką osobą, ktora stawiałaby się nad innych.
Nic takiego nie zostało napisane ani nawet zasugerowane. Stwierdzone było tylko, że Agata widzi i słyszy :x
TinkiWinki pisze:Z moich wnikliwych obserwacji :D wynika że często ładne i mądre dziewczyny wybierają prostaków i gburów :x Co spotyka się z ogromną dezaprobatą wszystkich babć, ciotek i sąsiadek :x
Ale odwrotne sytuacje też mają miejsce: często zdarza się, że przystojniak wybiera myszkę. Może chodzi o to, że oni wiedzą jak to jest być adorowanym przez płeć przeciwną i dla świętego spokoju wybierają okazy, których adorować nikt nie ma ochoty. :-P
TinkiWinki pisze:Dzięki mnie zaprawiła by się w boju :D Rozmowa ze mną była by bardzo interesująca, prawie tak jak z Węgrem lub Finem :x
Nie wątpię, że byłaby interesująca, ale jakże stresująca :D
TinkiWinki pisze:Okazało się że kobiety częściej mrugają powiekami :D Czyli Agata musi być człowiekiem :x
To chyba miał być nieudolny komplement made in TW :D
TinkiWinki pisze:Na razie ją testują. Mają dla niej litość i dają jej mniej stresujące wieczory. Chociaż czasem lepiej rzucić kogoś na głęboką wodę, jak sobie da radę to się mu da posadę :D
Ja wolałam Agatę w porankowych serwisach. A może kiedyś zobaczymy ją w DnŻ? Może na początek tym weekendowym :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1022

Post autor: TinkiWinki » (śr) 31 paź 2007, 15:32

pchla pisze: Nie wątpię, że byłaby interesująca, ale jakże stresująca :D
Ja to dopiero byłbym zestresowany. Bez pampersa by się nie obeszło :x Trza mieć odwagę tak zasiąść przed kamerą i w dodatku gadać do kawałka szkła :x I to gadać z sensem :D
pchla pisze:
TinkiWinki pisze: Okazało się że kobiety częściej mrugają powiekami :D Czyli Agata musi być człowiekiem :x
To chyba miał być nieudolny komplement made in TW :D
Interpretacja co poeta miał na myśli należy do czytających :x
pchla pisze:Ja wolałam Agatę w porankowych serwisach. A może kiedyś zobaczymy ją w DnŻ? Może na początek tym weekendowym :D
Najpierw musi potrenować wieczorami. Pamiętam jak Krzyś :D Górlicki też zaczynał wieczorem swoją karierę prezenterską i jego historyczną wpadkę z dzień dobry na do widzenia :x Chyba było to na stronach tvn24 ale nie mogę znaleźć. Jak widać wpadka mu nie przeszkodziła i teraz już na stałe prowadzi poranki.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1023

Post autor: pchla » (śr) 31 paź 2007, 16:31

TinkiWinki pisze:a to dopiero byłbym zestresowany. Bez pampersa by się nie obeszło :x Trza mieć odwagę tak zasiąść przed kamerą i w dodatku gadać do kawałka szkła :x I to gadać z sensem :D
No przecież Ty masz wieloletnią praktykę. Często Cię widuję w telewizji :D Ale rozumiem... przy Agacie każdy facet pewnie miałby problemy z powiedzeniem czegoś sensownego :D
TinkiWinki pisze:Najpierw musi potrenować wieczorami.
A niech trenuje oby jak najczęściej :)
TinkiWinki pisze:órlicki też zaczynał wieczorem swoją karierę prezenterską i jego historyczną wpadkę z dzień dobry na do widzenia :x Chyba było to na stronach tvn24 ale nie mogę znaleźć. Jak widać wpadka mu nie przeszkodziła i teraz już na stałe prowadzi poranki.
Na usprawiedliwienie Krzysztofa dodam tylko, że wpadka miała miejsce podczas duetowego Raportu z Anitką, a Anita nie była łatwym kompanem w Raportach :) Poza tym Agata i Krzysztof i tak nie mają szans z reszortem :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1024

Post autor: TinkiWinki » (pt) 02 lis 2007, 11:11

Funcky pisze:
TinkiWinki pisze: Czy to możliwe by @chodziła do liceum w latach 1994-98, o numerze np. VIII?
Może? :D Ale ja stawiam na ,,marcinka'' :P
Nie wiem o jakiego "marcinka" chodziło ale miałem wizję :x Bardzo dziwną wizję. Że @ chodziła do tego samego LO co abp. Paetz :shock: :x
Moja wizja była lekko niewyraźna, w końcu sprzed ponad 10 lat ... ślicznie wtedy wyglądała ...
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1025

Post autor: Funcky » (sob) 03 lis 2007, 10:10

TinkiWinki pisze:
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze: Czy to możliwe by @chodziła do liceum w latach 1994-98, o numerze np. VIII?
Może? :D Ale ja stawiam na ,,marcinka'' :P
Nie wiem o jakiego "marcinka" chodziło ale miałem wizję :x Bardzo dziwną wizję. Że @ chodziła do tego samego LO co abp. Paetz :shock: :x
Moja wizja była lekko niewyraźna, w końcu sprzed ponad 10 lat ... ślicznie wtedy wyglądała ...
Nie wątpię, że ślicznie wyglądała, ale kiedy pisałam, że stawiam na ,,marcinka'' to przecież był taki strzał jeden na 6 co najmniej (nie orientuję się, ile aktualnie mamy liceów w Pzn :x ) :D

Wiesz co TW? :D Tak czytam, co tu piszesz, analizuję, próbuję coś wywnioskować i nie udaje mi się to :D Czy mógłbyś zatem ułatwić mi zadanie i odpowiedzieć na kilka pytań? :D
Przykolegowałeś się do tutaj do nas (mogę chyba jeszcze używać formy nas, ale tylko przez wzgląd na przeszłość :( ) bo:
a) wydaliśmy ci się szczególnie atrakcyjnymi dyskutantami,
b) nie lubisz bardzo za coś Agaty,
c) polubiłeś ją, ale nie chcesz się do tego przyznać, bo taką masz naturę i chcesz uchodzić za szorstkiego, ale nie do końca ci z tym dobrze i próbujesz to jakoś zakrzyczeć? :D

Dziwne, że na tamtym forum nie dokopałam się do filmów z you tube :>
TW - skąd je wytrzasnąłeś? :D
Jeśli cała sprawa odbyła się bez wiedzy Agaty, a pewnie tak było, to ja, gdybym znalazła się w podobnej sytuacji, stłukłabym sprawcę na kwaśne jabłko, serce wyciągnęła gardłem...... :evil: :> :> :>
Na razie jednak sama muszę się wypłakać, a to dlatego, że ja nigdy podobnej Walentynki nie dostałam od mojego faceta ;( To już ja prędzej zdolna byłam do podobnych szaleństw w imię miłości :DD :> :> :>
No i Black...... :> :> Echhhh :> Genetycznie odziedziczone zapędy do pierdolniętych pomysłów i sposobów na wyznanie miłości :x Fajny ten Agaty Tomek :) Przystojny i wszystko na to wskazuje bardzo ją kocha :D A więc możemy być spokojni o Agatkę, że przynajmniej na tym gruncie jest bardzo szczęśliwa :D
I nie musimy wcale zaprzątać sobie głowy ich rozstaniami, bo one na pewno czemuś dobremu służą :D Kiedy dwoje młodych ludzi darzy się uczuciem tak gorącym, to narażeni są na grzeszne pokusy, kiedy spędzają ze sobą dużo czasu :x więc do ślubu lepiej niech serwują sobie częstsze i bardziej długotrwałe rozstania, bo to co po ślubie jest obowiązkiem (i to nieprawda, że staje się rutyną :P ), przed ślubem postrzegane jest w kategoriach grzechu :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1026

Post autor: pchla » (czw) 08 lis 2007, 15:47

A czy to, że Krzysztofa G. w tym tygodniu nie ma oznacza, że Agata pokaże się w weekendowym Poranku?
Samotny biały żagiel ;(

iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1027

Post autor: iza_88 » (pt) 23 lis 2007, 17:10

152434 nr gg Waszej Heleny :x
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1028

Post autor: pchla » (sob) 24 lis 2007, 8:54

Jeżeli to naprawdę prywatny numer GG Agaty to uważam, że podawanie go na forum jest nieuczciwe.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1029

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 25 lis 2007, 22:45

Mój Boże ale się pozmieniało. Na drugim forum objawiono zdjęcia z pewnego portalu społecznościowego, odkryto portal z klasą. Akurat ten znałem jeszcze przed tym jak @ się tam zarejestrowała :) Ale grzecznie siedziałem cichutko :) Popularność NK spowodowała że takie dane musiały wypłynąć. Tak przeglądam tamtą stronę i jej koleżanki i koledzy mężaci, dzieciaci, emigranci :) Napisałbym co o tym myślę ale znów mnie ktoś zgani :x
Funcky pisze: Wiesz co TW? :D Tak czytam, co tu piszesz, analizuję, próbuję coś wywnioskować i nie udaje mi się to :D Czy mógłbyś zatem ułatwić mi zadanie i odpowiedzieć na kilka pytań? :D
Przykolegowałeś się do tutaj do nas (mogę chyba jeszcze używać formy nas, ale tylko przez wzgląd na przeszłość :( ) bo:
a) wydaliśmy ci się szczególnie atrakcyjnymi dyskutantami,
b) nie lubisz bardzo za coś Agaty,
c) polubiłeś ją, ale nie chcesz się do tego przyznać, bo taką masz naturę i chcesz uchodzić za szorstkiego, ale nie do końca ci z tym dobrze i próbujesz to jakoś zakrzyczeć? :D
W pierwszej chwili chciałem zacząć od początku słowami - Na początku był chaos ... ale za długo by mi zeszło opisywanie całej historii a jak wspominałem w innym wątku szkoda mi klawiatury :x
Z tych trzech odpowiedzi wybrałbym ... wszystkie ... a nawet żadnej :x Takie trochę Wałęsowanie :x
Nie mogłem pisać na tym forum np. o Aleksandrze Charuk (chyba tak się pisze jej nazwisko) bo byłby to monolog :) pisałem w temacie gdzie było zainteresowanie i gdzie mogłem coś głu ... sensownego napisać :x
Funcky pisze: Dziwne, że na tamtym forum nie dokopałam się do filmów z you tube :>
TW - skąd je wytrzasnąłeś? :D
Jeśli cała sprawa odbyła się bez wiedzy Agaty, a pewnie tak było, to ja, gdybym znalazła się w podobnej sytuacji, stłukłabym sprawcę na kwaśne jabłko, serce wyciągnęła gardłem...... :evil: :> :> :>
Taa, będzie że to ja wyciągnąłem wszystko :) Na tamtym forum był link tylko "zamaskowany pod wyrazem". Ja mam na to swoją teorię. Ktoś ze znajomych lub nawet sama @ miała dość i upubliczniła te filmiki. Wydaje mi się że od tego czasu nałaźliwośc internautów zniknęła. Nikt nie śle maili, pozdrowień do poranka, zapytań :)
Ja nie miałbym nic przeciwko temu by ktoś upublicznił walentynki od faceta którego kocham :x :x :x
Funcky pisze: No i Black...... :> :> Echhhh :> Genetycznie odziedziczone zapędy do pierdolniętych pomysłów i sposobów na wyznanie miłości :x
Hej to może podaj jakiś :) Oczywiście tylko te które okazały się skuteczne :D Może kiedyś przetestuję na jakiejś ofierze :x

Muszę skomentować ostatnie wybryki odzieżowe @ :x Widać że brakuje jej osobistego faceta. Tylko rzuciłby okiem i udzieliłby fachowej porady - O wiele lepiej wyglądasz bez tej marynary i koszulinki :x Skąd ona je dorwała? Z darów coś zostało? :x Sam mam ulubiony sweterek, zresztą bardzo go lubi też mój kot :x Ma już dziesięć lat. Ale jest to ubiór niepubliczny :x
Fryzurkę też jakąś taką zmarnioną miała. Jakiś kryzys? Wieku przedtrzydziestkowego? :)
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1030

Post autor: Funcky » (czw) 13 gru 2007, 9:35

pchla pisze:
iza_88 pisze:152434 nr gg Waszej Heleny :x
Jeżeli to naprawdę prywatny numer GG Agaty to uważam, że podawanie go na forum jest nieuczciwe.
A już sama nie wiem, co o tym myśleć? :x
Próbował ktoś pogadać z Agatą? :x
TinkiWinki pisze:Mój Boże ale się pozmieniało. Na drugim forum objawiono zdjęcia z pewnego portalu społecznościowego, odkryto portal z klasą. Akurat ten znałem jeszcze przed tym jak @ się tam zarejestrowała :) Ale grzecznie siedziałem cichutko :) Popularność NK spowodowała że takie dane musiały wypłynąć. Tak przeglądam tamtą stronę i jej koleżanki i koledzy mężaci, dzieciaci, emigranci :) Napisałbym co o tym myślę ale znów mnie ktoś zgani :x
Nie mam zamiaru nikogo ganić :* Ale myślę, że moja wspaniałomyślność już ci nie jest potrzebna, skoro teraz przechodzisz i tak ciche dni zamknięcia się w sobie :x
Zastanawiam się tylko ,dlaczego dla Ciebie to tak wielki problem, że Agata nie jest jeszcze mężatką i nie ma dzieci :> Myślisz, że to takie błogosławieństwo mieć męża i dzieci? :x Jakbyś mnie pytał, to ja ci powiem, że ja mam połowiczną na razie wiedzę w tym temacie, ale jaki jest jej wynik, to ci nie powiem, żeby cię ani ewentualnie nie zachęcać, ani nie odstraszać w podejmowaniu własnych życiowych decyzji :x
TinkiWinki pisze:Z tych trzech odpowiedzi wybrałbym ... wszystkie ... a nawet żadnej :x Takie trochę Wałęsowanie :x
Taka odpowiedź wcale mnie nie satysfakcjonuje :x Liczyłam na to, że napiszesz, że skupisz się tylko i wyłącznie na naszej (fanów i Agaty) atrakcyjności :( :x
A jeśli chciałbyś o kimś pisać, kto ci się podoba, robi na tobie wrażenie, to możesz na mnie liczyć :) Bo odkąd ,,wypromowaliśmy" (jak sądzisz :x ) Agatę na gwiazdę TVN24, szukamy nowej ofiary..... to znaczy nowego kandydata/kandydatki na stanowisko gwiazdy :x
TinkiWinki pisze:Ktoś ze znajomych lub nawet sama @ miała dość i upubliczniła te filmiki. Wydaje mi się że od tego czasu nałaźliwośc internautów zniknęła. Nikt nie śle maili, pozdrowień do poranka, zapytań :)
A skąd możesz wiedzieć, czy nie ślą maili :> Chyba, że siedzisz w skrzynce Porankowej? :x Ale ja mam swoją teorię :x Po co fani mają słać maile do Poranka, skoro Agata nie pojawia się już w tym paśmie :> A nawet jeśli ślą, to chyba nie sądzisz, że Kuźniar robiłby przykrości Krzysztofowi i Anecie, uświadamiając im, że widzowie na ich miejsce woleliby Agatę? :x
A z tego, czy, a jeśli tak to jaką popularnością wśród widzów TVN24 cieszy się adres A.Tomaszewska@tvn.pl Agata chyba Ci się też nie zwierzała? :x
Ja nie miałbym nic przeciwko temu by ktoś upublicznił walentynki od faceta którego kocham :x :x :x
Zwłaszcza jeśli darzyłby Cię uczuciem tak bezgranicznym i szalonym jak Tomasz Agatę :P
Muszę skomentować ostatnie wybryki odzieżowe @ :x (...)
Fryzurkę też jakąś taką zmarnioną miała. Jakiś kryzys? Wieku przedtrzydziestkowego? :)
O doborze strojów decyduje chęć zwrócenia na siebie Twojej uwagi :x
Ale chyba już mniej Agacie na tym zależy, bo w weekend, kiedy to prowadziła raport w wersji na stojąco, wyglądała nieźle :jupi: Piszę nieźle, ponieważ wiem, że może być jeszcze lepiej :mrgreen: W ogóle zauważyłam, ze majstrują przy tym paśmie po 20-stej jak szaleni :x Teraz mają taką perełkę w programie, która inspiruje do wymysłów, że wcale im się nie dziwię :x I jak tak oglądałam ten raport i kilka serwisów, to zauważyłam, że Agata czuje się już niemal w 100 procentach pewnie w roli prezenterki :)
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1031

Post autor: TinkiWinki » (pn) 17 gru 2007, 17:35

Funcky pisze:Zastanawiam się tylko ,dlaczego dla Ciebie to tak wielki problem, że Agata nie jest jeszcze mężatką i nie ma dzieci :> Myślisz, że to takie błogosławieństwo mieć męża i dzieci? :x
Jakbyś mnie pytał, to ja ci powiem, że ja mam połowiczną na razie wiedzę w tym temacie, ale jaki jest jej wynik, to ci nie powiem, żeby cię ani ewentualnie nie zachęcać, ani nie odstraszać w podejmowaniu własnych życiowych decyzji :x
Już dawno postanowiłem że męża nie będę miał :x Więc bez obaw :x
Nie wiem czy to błogosławieństwo czy przekleństwo :D Pamiętam taki film polski, tytułu nigdy nie pamiętam. Dziecko łazi sobie po parku i rozmawia ze starszymi ludźmi. Podchodzi do starszej pani i zaczyna ją wypytywać, Czy ma męża - Nie, A dzieci - Nie, To jest pani samotna? Dlaczego? ... i tu nastąpiło milczenie. Coś tam jeszcze sobie pogadali. Ludź jakby nie patrzeć jest zwierzem stadnym :D Od urodzenia dąży do jednego ... do śmierci :D No w międzyczasie zdarzy mu się posadzić drzewko, wybudować dom i przedłużyć gatunek :x Przynajmniej chyba tak powinno być.
Funcky pisze:A jeśli chciałbyś o kimś pisać, kto ci się podoba, robi na tobie wrażenie, to możesz na mnie liczyć :) Bo odkąd ,,wypromowaliśmy" (jak sądzisz :x )

Agatę na gwiazdę TVN24, szukamy nowej ofiary..... to znaczy nowego kandydata/kandydatki na stanowisko gwiazdy :x
Mam na oku pewne dziewczę z Superstacji :x Całkiem ładna, sympatyczna. Prawie sie zakochałem :x Ale ponieważ nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia więc zacząłem szukać tu i ówdzie. Na gronie znalazłem że kwaterka jej życia już sie przelała :D Oczywiście na maile nie odpowiedziała. To mogło oznaczać że nie ma się czym pochwalić. No i po dłuższym oglądaniu muszę stwierdzić że jest typową blondynką :x Więcej, mogłaby służyć jako wzorzec blondyństwa :x Ale to dodaje jej uroku :x Polecam oglądnąć sobie TeaTime, codziennie o 15 :D Zastanawiam się, a w zasadzie to nie chcę wiedzieć :x jak ona dostała tam pracę? :D Może ma jakieś predyspozycje do pracy w tv ale na pewno nie te do pracy na wizji i na żywo :D Na tle pań z TVN24 prezentuje się jak piwo z Biedronki na Oktoberfeście :x
Funcky pisze:O doborze strojów decyduje chęć zwrócenia na siebie Twojej uwagi :x
Ale chyba już mniej Agacie na tym zależy, bo w weekend, kiedy to prowadziła raport w wersji na stojąco, wyglądała nieźle :jupi: Piszę nieźle, ponieważ wiem, że może

być jeszcze lepiej :mrgreen:
Myślę że gdyby zamiast w portkach pojawiła się w mini to nie pozostało by to bez echa w internecie :x Następnego dnia o tej porze oglądalność mogła by znacznie podskoczyć :D
Funcky pisze:W ogóle zauważyłam, ze majstrują przy tym paśmie po 20-stej jak szaleni :x Teraz mają taką perełkę w programie, która inspiruje do wymysłów, że wcale im się nie dziwię :x I jak tak oglądałam ten raport i kilka serwisów, to zauważyłam, że Agata czuje się już niemal w 100 procentach pewnie w roli prezenterki :)
Może szykuje sie nowa prowadząca poranki? :D Tyle że jeszcze przed nią dużo nauki. Ale jeśli dalej będzie podążać cyklem 1,5 rocznym to kto wie? :D


Jeszcze mi się przypomniała ta blondyneczka z SS. Przed programem powinna sobie łyknąć ze 3 RedBule :x Bo strasznie rozwlekle mówi i słuchający okrutnie się męczy. Czasem nawet goście stukają palcami w blat :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1032

Post autor: Funcky » (wt) 18 gru 2007, 10:43

TW - zbrzydłeś strasznie od czasu naszego ostatniego spotkania :x Chyba nie chcesz powiedzieć, że to z okazji zbliżających świąt :>
Na dodatek zauważyłam, że zboczyłeś ewidentnie z tematu :x Agata mogłaby się obrazić i to nawet bardzo :x
Pani z SS nie znam, więc się na jej temat nie mogę wypowiedzieć - przykro mi :/ Ale mogę ci mimo to powiedzieć, że jeśli chciałeś ją wypromować na gwiazdę, to nie tędy droga :x Z przykrością stwierdzam, że albo kobieta nie ma predyspozycji na gwiazdę, albo Ty jesteś zbyt upierdliwy i czepiasz się najdrobniejszych szczegółów :x Bo, to tak w kontekście promowania chał, ciężko byłoby nawet próbować wmówić komukolwiek, że osoba ta posiada talent :x Chyba już zrezygnowałeś, co? :x Poszukaj sobie kogoś naprawdę utalentowanego i do tego atrakcyjnie wyglądającego, najlepiej kobietę, bo z facetami rzadko wychodzi :x - sukces misji gwarantowany - słowo harcerki :smile:
TinkiWinki pisze: No w międzyczasie zdarzy mu się posadzić drzewko, wybudować dom i przedłużyć gatunek :x Przynajmniej chyba tak powinno być.
Tak, tak powinno być, ale jak od każdej reguły i od tej zdarzają się wyjątki :x Jak w każdym niemal stadzie, zdarzyć się musi jakaś czarna owca - ew. baran :x Czy tobie muszę to tłumaczyć :>
TinkiWinki pisze: Na tle pań z TVN24 prezentuje się jak piwo z Biedronki na Oktoberfeście :x
A bo to te piwa z Oktoberfestu takie smaczne :> Nie powiedziałabym :x Ktoś tylko kiedyś ubił taką wielką pianę i tak się utarło :x
TinkiWinki pisze: Myślę że gdyby zamiast w portkach pojawiła się w mini to nie pozostało by to bez echa w internecie :x Następnego dnia o tej porze oglądalność mogła by znacznie podskoczyć :D
niektórzy nawet stwierdzili, że spodnie w ogóle nie pasują, bo ma takie kobiece kształty, że aż prosi się, żeby nosiła tylko i wyłącznie spódnice :D nie koniecznie mini :x
A wracając do raportu...... :x Musieliby jeszcze zatroszczyć się o bardziej odpowiednie kadrowanie ;) Tamto, które obmyślili, było do bani :D Nie eksponowało Agaty tak jak powinno ;) Oprócz tego, myślę, że masz rację :D Ale, czy weekendowa prezentacja Agaty przeszła tak bez echa :> Nie powiedziałabym :x W kwestii mini - gdyby się stało, to mogłoby też zdarzyć się tak, że z powodu nadmiernej emisji sexapilu zwolniliby Agatę z pracy :x Słusznie, a nie tak jak niegdyś prezenterkę Wiadomości :x
Ale spokojnie, odkąd Black został jednym z producentów Tvn24, Agata tańczy tak, jak on jej zagra :x :x :x
(jakby ktoś się nie domyślił - to był żart, a dokładniej jeden z moich koszmar.... znaczy się snów :x )
TinkiWinki pisze:Jeszcze mi się przypomniała ta blondyneczka z SS. Przed programem powinna sobie łyknąć ze 3 RedBule :x Bo strasznie rozwlekle mówi i słuchający okrutnie się męczy. Czasem nawet goście stukają palcami w blat :x
Przynajmniej nikt jej nie posądzi o lakoniczny stosunek do widza (czyt. zdawkowe wypowiedzi i olewcze podchodzenie d widza :x ), żeby nie napisać lakoniczny związek z widzem, bo dosyć różne rzeczy widzom w przeszłości przychodziły do głowy :x
Nie, nie, nie TW daj spokój tej kobiecie :] Szukaj obiektu westchnień w Tvn24 :x To stacja z przyszłością :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1033

Post autor: TinkiWinki » (wt) 18 gru 2007, 19:13

Funcky pisze: TW - zbrzydłeś strasznie od czasu naszego ostatniego spotkania :x
No wiesz co? Byłem tydzień w SPA. Przeszedłem kilka liftingów a Ty wyskakujesz że brzydko wyglądam :foch: :x A ten zielony kolor to stąd że nie doczytałem i zastosowałem błotko upiększające zamiast zewnętrznie to wewnętrznie ... :x
Funcky pisze: Na dodatek zauważyłam, że zboczyłeś ewidentnie z tematu :x
Zbaczanie to moja specjalność :x
Funcky pisze: Pani z SS nie znam, więc się na jej temat nie mogę wypowiedzieć - przykro mi :/ Ale mogę ci mimo to powiedzieć, że jeśli chciałeś ją wypromować na gwiazdę, to nie tędy droga :x Z przykrością stwierdzam, że albo kobieta nie ma predyspozycji na gwiazdę, albo Ty jesteś zbyt upierdliwy i czepiasz się najdrobniejszych szczegółów :x Bo, to tak w kontekście promowania chał, ciężko byłoby nawet próbować wmówić komukolwiek, że osoba ta posiada talent :x
A co to za sztuka wypromować talent? :D
Funcky pisze:Tak, tak powinno być, ale jak od każdej reguły i od tej zdarzają się wyjątki :x Jak w każdym niemal stadzie, zdarzyć się musi jakaś czarna owca - ew.

baran :x Czy tobie muszę to tłumaczyć :>
Słyszałem że takie samotne barany żyją dosyć długo :x
http://www.tvn24.pl/-1,1532509,wiadomosc.html
nie uszkodzić systemu nerwowego na rodzinnym froncie - bardzo trafne spostrzeżenie :x
Funcky pisze:A wracając do raportu...... :x Musieliby jeszcze zatroszczyć się o bardziej odpowiednie kadrowanie ;) Tamto, które obmyślili, było do bani :D Nie eksponowało Agaty tak jak powinno ;) Oprócz tego, myślę, że masz rację :D Ale, czy weekendowa prezentacja Agaty przeszła tak bez echa :>
Przypuszczam że 90% widzów TVN24 nie specjalnie kojarzy @ :D

Funcky pisze:Nie, nie, nie TW daj spokój tej kobiecie :] Szukaj obiektu westchnień w Tvn24 :x To stacja z przyszłością :x
TVN24 to za wysokie progi :x Superstacja jest bardziej przyziemna, chociaż nie wiem czy też mnie nie przerasta :D Pozostaje mi chyba tylko TV Trwam :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1034

Post autor: Funcky » (czw) 20 gru 2007, 10:04

TinkiWinki pisze:No wiesz co? Byłem tydzień w SPA. Przeszedłem kilka liftingów a Ty wyskakujesz że brzydko wyglądam :foch: :x A ten zielony kolor to stąd że nie doczytałem i zastosowałem błotko upiększające zamiast zewnętrznie to wewnętrznie ... :x
A już zaczynałam myśleć, że podobnie jak AVON SPA zaczęło popełniać buble :x Aż się przeraziłam, że mogę wkrótce zacząć wyglądać, jak Ty na awku :x Na szczęście dawno temu już wyrosłam ze spożywania rzeczy, które w ogóle nie powinny lądować w rękach dzieci :x A nie miałeś niestrawności? ..... że tak jeszcze spytam :x
TinkiWinki pisze:Zbaczanie to moja specjalność :x
Zauważyłam to i użyłam celowo tego słowa, bo chciałam ci zrobić przyjemność :smile: Teraz czas na odwet, coś miłego z Twojej strony proszę :smile: Najlepiej pod adresem Agaty :smile: W końcu, jakby na to nie patrzeć, to o niej dyskusja tu się toczy :x
TinkiWinki pisze:A co to za sztuka wypromować talent? :D
Widzę, że potrafię Cię nakierować na tok myślenia, o jaki mi chodziło :smile: W Nowym Roku życzę ci, żebyś jak najczęściej do takich klarownych wniosków dochodził :smile:
TinkiWinki pisze:Przypuszczam że 90% widzów TVN24 nie specjalnie kojarzy @ :D
Ohoho :D 10% dla Agaty, która zajmuje tak mało czasu na antenie :> To przy 15%, które kojarzy np. Tadlę, która jest niemal non stop, to bardzo dobry wynik :smile:
TinkiWinki pisze:TVN24 to za wysokie progi :x Superstacja jest bardziej przyziemna, chociaż nie wiem czy też mnie nie przerasta :D Pozostaje mi chyba tylko TV Trwam :x
Oglądasz wszystkie wyżej wymienione stacje :> Może tam skryła się przed nami Agata? :(
Jak w dalszym ciągu jej nie będzie, to zacznę podejrzewać, że szykuje wielkie święta albo co gorsza wyjechała gdzieś..... może nawet za ocean....
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1035

Post autor: TinkiWinki » (czw) 20 gru 2007, 20:46

Funcky pisze: A nie miałeś niestrawności? ..... że tak jeszcze spytam :x
No właśnie przez nie zzieleniałem :X
Funcky pisze:Teraz czas na odwet, coś miłego z Twojej strony proszę :smile: Najlepiej pod adresem Agaty :smile: W końcu, jakby na to nie patrzeć, to o niej dyskusja tu się toczy :x
Proszę bardzo :D Tak sobie przeglądam nasza-klasa.pl ...
[hide]Obrazek[/hide]
Słodkie dziecko :x Już w przedszkolu królowała :x Przez długi czas nie ujawniała się a teraz takie fotki daje publicznie i nawet wieku nie ukrywa :D
[hide]Kiedyś jeszcze na coś takiego natrafiłem :D
Obrazek [/hide]
Funcky pisze: Oglądasz wszystkie wyżej wymienione stacje :> Może tam skryła się przed nami Agata? :(
Jak w dalszym ciągu jej nie będzie, to zacznę podejrzewać, że szykuje wielkie święta albo co gorsza wyjechała gdzieś..... może nawet za ocean....
Pewnie jak jej nie było robiła materiały na święta, na zapas. Coby później mieć choć troszku wolnego :D
Ostatnio zmieniony (śr) 09 sty 2008, 14:55 przez TinkiWinki, łącznie zmieniany 1 raz.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ