Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1126

Post autor: TinkiWinki » (pn) 12 maja 2008, 23:28

Dżasta pisze: To rusz za nią w Polskę i sam zdobądź jej autograf i osobiście zachłyśnij się tym, za co ją tak uwielbiasz :lol:

Kiedyś dostałem zaproszenie na jakiś koncert ale nie chciało mi się ruszyć tyłka :D
Dżasta pisze:Agatka w dzisiejszym PzP z materiałem się pojawiła :D Tutaj można się z nim zapoznać :D
Ale chyba nie było jej widać? Co ciekawe kto inny był w jednym mieście, ktoś inny w drugim a materią skleiła @ :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1127

Post autor: Dżasta » (pn) 12 maja 2008, 23:33

TinkiWinki pisze: Kiedyś dostałem zaproszenie na jakiś koncert ale nie chciało mi się ruszyć tyłka :D
Najwyraźniej, aż tak bardzo jej nie uwielbiasz ;-) Ja, jak pałałam uwielbieniem do DTH, to aż do Warszawy za nimi pojechałam :D
Ale chyba nie było jej widać?
Chyba raczej na pewno :lol:
Co ciekawe kto inny był w jednym mieście, ktoś inny w drugim a materią skleiła @ :D
A dla PiŚ Tomasz Marzec :D Ot, cały urok tvn24 :lol:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1128

Post autor: TinkiWinki » (pn) 12 maja 2008, 23:47

Dżasta pisze: Najwyraźniej, aż tak bardzo jej nie uwielbiasz ;-) Ja, jak pałałam uwielbieniem do DTH, to aż do Warszawy za nimi pojechałam :D
Mnie takie masówki jakoś nie kręcą :D Mało co widać, mało co słychać :D Lepiej se w telewizorni oglądnąć :D
Dżasta pisze:A dla PiŚ Tomasz Marzec :D Ot, cały urok tvn24 :lol:
Ciekawe czy robił materiał od podstaw czy tylko przemontował ten @?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1129

Post autor: Dżasta » (wt) 13 maja 2008, 7:51

TinkiWinki pisze: Mnie takie masówki jakoś nie kręcą :D Mało co widać, mało co słychać :D Lepiej se w telewizorni oglądnąć :D
Ja się do samej sceny dopchałam :mrgreen: Wszysto słyszałam i widziałam :mrgreen: Nawet to, że Campino - po tym, jak rzucił się w publiczność, kiedy wrócił na scenę miał rozpięty zamek u spodni :lol: Cudownie było :mrgreen: Chociaż - dziś, kiedy już nie jestem fanką, zastanawiam się jak to możliwe, że przez cztery lata wsłuchiwania się w twórczość tego bandu, nie ogłuchłam od fałszywych dźwięków :lol:
TinkiWinki pisze: Ciekawe czy robił materiał od podstaw czy tylko przemontował ten @?
Nie oglądałam zbyt uważnie, ale rzuciło mi się w oczy, że oprócz tego co zapodała wcześniej Agatka, sam komentarze też zdobywał. Bodajże z jednym z obrońców żołnierzy rozmawiał. I chyba Prosiecki też gdzieś ł się przewinął, ale co do tego nie mam pewności, mogło to być w innym materiale ;-)
:( :( :(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1130

Post autor: Dżasta » (śr) 21 maja 2008, 20:01

Agatka wpadła do nas dzisiaj :D W kilku relacjach opowiadała o niepełnosprawnym taksówkarzu, którego nie mogą zaakceptować koledzy z pracy.

A tak uroczo się prezentowała :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Moja mama stwierdziła dzisiaj, że drugiej tak urodziwej dziennikarki nie ma w telewizji :P
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1131

Post autor: TinkiWinki » (czw) 22 maja 2008, 10:48

Dżasta pisze:Agatka wpadła do nas dzisiaj :D
A już myślałem że pójdzie w ślady Firleja. W marcu kilka razy się pojawił później odszedł do TVP. Myślałem że z nią będzie tak samo. Do tej pory była chyba tylko dwa razy na wizji i miała jakiś materiał w dpp. W sumie ten wczorajszy materiał był Komolki, więc może jednak odchodzi? :D
Dżasta pisze:Moja mama stwierdziła dzisiaj, że drugiej tak urodziwej dziennikarki nie ma w telewizji :P
Całkiem nieźle sie prezentowała. Może to efekt nieobecności na wizji? :D
A tamta wczorajsza marynara to jedna z tych prezenterskich :D
Obrazek
Szkoda że nie założyła tej uroczej bluzeczki :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1132

Post autor: Dżasta » (czw) 22 maja 2008, 21:16

TinkiWinki pisze: A już myślałem że pójdzie w ślady Firleja. W marcu kilka razy się pojawił później odszedł do TVP. Myślałem że z nią będzie tak samo. Do tej pory była chyba tylko dwa razy na wizji i miała jakiś materiał w dpp.
Miałaby odejść? Gdzie byłoby jej lepiej niż w tvn24 :x
TinkiWinki pisze: W sumie ten wczorajszy materiał był Komolki, więc może jednak odchodzi? :D
Zazwyczaj tak jest, że materiał przygotowuje nie ten, kto relacjonował wydarzenie na żywo :D
TinkiWinki pisze:Całkiem nieźle sie prezentowała. Może to efekt nieobecności na wizji? :D
Chyba nie chcesz napisać, że - za czasów, kiedy nie schodziła z wizji, źle się prezentowała? ;>
TinkiWinki pisze:A tamta wczorajsza marynara to jedna z tych prezenterskich :D
Że też się jej nie pozbyła ;>
TinkiWinki pisze:Szkoda że nie założyła tej uroczej bluzeczki :x
Dzięki Bogu :D

A co powiesz o dzisiejszej Agatce? :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Uroczo, prawda? :P

Przygotowania do procesji z okazji dzisiejszego święta obserwowała :D Zabawnie było :lol:
Jednak szkoda, że nie przyjechała do mojej parafii. Nasz przebojowy wikary mógłby zrobić niezły szoł :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1133

Post autor: TinkiWinki » (pt) 23 maja 2008, 10:36

Dżasta pisze: Zazwyczaj tak jest, że materiał przygotowuje nie ten, kto relacjonował wydarzenie na żywo :D
A to nie wiedziałem. Raczej nie zwracam na to uwagi :D
Dżasta pisze: Chyba nie chcesz napisać, że - za czasów, kiedy nie schodziła z wizji, źle się prezentowała? ;>
Źle nie, ale przez taką częstą obecność spowszedniała :D Po dłuższej przerwie znowu w moich oczach prezentuje się ekskluzywnie :x
Dżasta pisze:A co powiesz o dzisiejszej Agatce? :P
Obrazek
Straszyła dzieci szczurem? :x Tak chyba w ich żargonie nazywa sie ten owłosiony mikrofon :x
Dżasta pisze:Przygotowania do procesji z okazji dzisiejszego święta obserwowała :D Zabawnie było :lol:
To u Was ołtarze urządza się na drzwiach od garażu? :> :x
Dżasta pisze: Jednak szkoda, że nie przyjechała do mojej parafii. Nasz przebojowy wikary mógłby zrobić niezły szoł :D
Przestań już szpanować tym wikarym :x Wikariusze mają to do siebie że jeśli zbytnio zżyją się z plebsem są przenoszeni na drugi koniec Polski :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1134

Post autor: Dżasta » (pt) 23 maja 2008, 21:07

TinkiWinki pisze: Źle nie, ale przez taką częstą obecność spowszedniała :D Po dłuższej przerwie znowu w moich oczach prezentuje się ekskluzywnie :x
W sytuacji, kiedy: Manche Menschen sind so schön... :lol: nie można mówić, że piękno powszednieje :D
TinkiWinki pisze: Straszyła dzieci szczurem? :x Tak chyba w ich żargonie nazywa sie ten owłosiony mikrofon :x
Spodobałoby Ci się to dziecko :D Na pytanie: A dla kogo robisz bukiet?Odpowiedziało: Dla mnie :lol:
TinkiWinki pisze: To u Was ołtarze urządza się na drzwiach od garażu? :> :x
Za tą parafię w której była Agata ja nie odpowiadam :lol: Już Ci piszę jak to wygląda w mojej parafii :D Pierwszy ołtarz urządzany jest w takim małym parku, przy figurze św. Jana Nepomucena. Co rok mieszkańcy innej wioski to czynią, ale zdaje się, że o naszej ks. proboszcz zapomniał, dawno tego nie robiliśmy :lol: Drugim zajmuje się wikary z młodzieżą ponadgimnazjalną. Trzeci - tzw. żywy - można by nawet rzec, że bardzo żywy i ruchliwy, gdyż dzieci komunijne go stanowią :lol: I wreszcie czwarty - przy którym odbywa się msza św. Przy domu przedsiębiorcy pogrzebowego, ale nie na drzwiach od garażu :lol:
TinkiWinki pisze:Przestań już szpanować tym wikarym :x
Nie szpanuję tylko się zachwycam, a jest czym :mrgreen:
TinkiWinki pisze:Wikariusze mają to do siebie że jeśli zbytnio zżyją się z plebsem są przenoszeni na drugi koniec Polski :D
Nasz proboszcz ma chody w archidiecezji :lol:

Ale najwyższy czas do Agatki wrócić :D Nurkowała dzisiaj, a właściwie to chyba wczoraj :D

Najpierw krótka lekcja :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I jeszcze ostatnie instrukcje :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po tym zanurzeniu już nam się więcej razy nie pokazała :roll:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1135

Post autor: TinkiWinki » (pt) 23 maja 2008, 22:52

Dżasta pisze:W sytuacji, kiedy: Manche Menschen sind so schön... :lol: nie można mówić, że piękno powszednieje :D
Nie rozumiem co piszesz :D Prosze mi tu po polsku a nie hiszpańsku :x
Dżasta pisze:Spodobałoby Ci się to dziecko :D Na pytanie: A dla kogo robisz bukiet?Odpowiedziało: Dla mnie :lol:
Takie cwaniaki są najgorsze. :D Na szczęscie wyrastają z tego i w dorosłym życiu są przciętniakami :D
Dżasta pisze: I wreszcie czwarty - przy którym odbywa się msza św. Przy domu przedsiębiorcy pogrzebowego, ale nie na drzwiach od garażu :lol:
A to tak wyszło że tam jest zakład pogrzebowy czy właśnie dlatego? :D
Dżasta pisze: Nie szpanuję tylko się zachwycam, a jest czym :mrgreen:
Za mundurem panny sznurem :x
Dżasta pisze:Obrazek
Właściwei to ten obcisły :D golfik już wyglądał jak ta pianka do nurkowania :D A ten kolor to różowy czy fioletowy? :> :D Bo się zastanawiam :D Chyba najbezpieczniej byłoby określić go jako biskupi :x
Dżasta pisze: Obrazek
To zdjęcie kojarzy mi się z .. Walentiną Tierieszkową :x
Dżasta pisze:Obrazek
Po tym zanurzeniu już nam się więcej razy nie pokazała :roll:
Nurkowanie w wodzie która ma widzialność góra dwóch metry, musi być bardzo ekscytujące :x Widocznie ją to bardzo wciągnęło :x Pochłonęło w całości :x

Aha, bardzo podobal mi się jej fachowy język :D Jakiś manometr okresliła jako pokrętło :x O dokładnie w tym momencie :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1136

Post autor: Dżasta » (sob) 24 maja 2008, 16:09

TinkiWinki pisze: Nie rozumiem co piszesz :D Prosze mi tu po polsku a nie hiszpańsku :x
Zapomniałam, że Ty - oprócz tego, że po polsku, po łacinie jeszcze gawarisz :x To po niemiecku a znaczy mniej więcej to, że większość ludzi jest nieładnych ;)
TinkiWinki pisze:A to tak wyszło że tam jest zakład pogrzebowy czy właśnie dlatego? :D
Teraz to ja Cię nie rozumiem :x
TinkiWinki pisze:Właściwei to ten obcisły :D golfik już wyglądał jak ta pianka do nurkowania :D
Ale zmoczony nie chroniłby od zimna :D
TinkiWinki pisze: A ten kolor to różowy czy fioletowy? :> :D Bo się zastanawiam :D Chyba najbezpieczniej byłoby określić go jako biskupi :x
Daltonistki o kolory nie pytaj :lol:
TinkiWinki pisze:To zdjęcie kojarzy mi się z .. Walentiną Tierieszkową :x
A mi z kimś innym, ale zachowam to dla siebie ;-)
TinkiWinki pisze:Aha, bardzo podobal mi się jej fachowy język :D Jakiś manometr okresliła jako pokrętło :x O dokładnie w tym momencie :D
Ona przecież dopiero się uczyła :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1137

Post autor: pchla » (sob) 24 maja 2008, 19:07

Agata ponownie w serwisach :shock: :shock: :shock: :) Czyżby w tvn24 naprawdę wszystko wracało do normy? :) może za tydzień Paweł i Maciek? Ech.. ;( to to chyba byłoby zbyt piękne :(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1138

Post autor: Dżasta » (ndz) 25 maja 2008, 13:58

pchla pisze:Agata ponownie w serwisach :shock: :shock: :shock: :)
I bardzo dobrze :D Nie miałam okazji podziwiać, ale po caspach, które popełniła moja sis, widzę, że pięknie było :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

pchla pisze:Czyżby w tvn24 naprawdę wszystko wracało do normy? :)
Może ten, kto za Agatkowy niebyt był odpowiedzialny, doznał w końcu olśnienia ;>
pchla pisze: może za tydzień Paweł i Maciek? Ech.. ;( to to chyba byłoby zbyt piękne :(
Tej radości chyba nigdy nie doświadczymy :( :( :(
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1139

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 25 maja 2008, 17:23

Dżasta pisze: To po niemiecku
No właśnie że też na to nie wpadłem :x To tłumaczy dlaczego nie zrozumiałem :x
Dżasta pisze: Daltonistki o kolory nie pytaj :lol:
Daltonistką jesteś? To tłumaczy dlaczego cały czas piszesz na tym forum czerwoną czcionką :D
Dżasta pisze: A mi z kimś innym, ale zachowam to dla siebie ;-)
To po co to piszesz? Tylko wzbudzasz ciekawość :x
Dżasta pisze: Ona przecież dopiero się uczyła :D
Calkiem nieźle jej to szło. Chyba to nie był jej pierwszy raz :D
pchla pisze: Agata ponownie w serwisach :shock: :shock: :shock: :) Czyżby w tvn24 naprawdę wszystko wracało do normy? :)
Ciekawe dlaczego jej nie było tak długo? Jakaś kara? :D
Dżasta pisze:Obrazek
Mnie ciekawi kto i w jaki sposób przy niej majstrował że ta bluzeczka jest taka zsunięta w jedną stronę :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1140

Post autor: Dżasta » (pn) 26 maja 2008, 22:55

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: To po niemiecku
No właśnie że też na to nie wpadłem :x To tłumaczy dlaczego nie zrozumiałem :x
A powinieneś. Język wroga trzeba znać :x
Daltonistką jesteś? To tłumaczy dlaczego cały czas piszesz na tym forum czerwoną czcionką :D
Dla mnie ona jest niebieska :lol:
To po co to piszesz? Tylko wzbudzasz ciekawość :x
Ale chyba nie Twoją? :lol:
Calkiem nieźle jej to szło. Chyba to nie był jej pierwszy raz :D
:> A co Ty ją tak chwalisz? :> Chory jesteś czy co?
Ciekawe dlaczego jej nie było tak długo? Jakaś kara? :D
Zapewne chciała, żebyś za nią zatęsknił :lol: Coś mi się wydaje, że teraz długo z wizji schodzić nie będzie :D Pewnie znowu Ci spowszednieje? :D
Mnie ciekawi kto i w jaki sposób przy niej majstrował że ta bluzeczka jest taka zsunięta w jedną stronę :x
Ciebie to zawsze ciekawe rzeczy ciekawią :lol: Wczoraj też miała tak zsuniętą :D Zwłaszcza w pierwszym serwisie :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

To pewnie dlatego, że podczas prowadzenia serwisów opiera się o stół prezenterski i trochę ją ściąga na jedną stronę ;-)

Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zauważyliście, że nikt inny, tak uroczo, jak Agatka nie eksponuje tych tandetnych długopisów, jakie pracownicy tvn24 posiadają :lol:
:( :( :(

ODPOWIEDZ