Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1096

Post autor: Dżasta » (ndz) 20 kwie 2008, 14:14

pchla pisze:Przepraszam, że ja tak wchodzę nagle w Waszą dyskusję
Wtrącaj się, kiedy tylko chcesz :D
pchla pisze: ale męczy mnie pytanie natury egzystencjalnej: czy Agatka podzieliła los Pawła i przestała być prezenterką czy to tylko ja nie mogę trafić na jej weekendowy dyżur?
Wszystko wskazuje na to, że podobnie, jak nasz Pawełek, Agatka się już naserwisowała :roll:
TinkiWinki pisze: Bardzo ładny kermitowaty golfik. Wygląda na obcisły :x
Ty i ta Twoja obsesja na punkcie obcisłości :lol:
TinkiWinki pisze:Tak naprawdę to już przestała mnie interesować. Chyba przestanę zaglądać do tego wątku :D
A pewnie, co się tam będziesz przemęczał :D Tak na dobrą sprawę, to nie masz już czego krytykować :roll:
TinkiWinki pisze:Zwolniła miejsce szalejąc po Ameryce południowej to inni zajęli jej miejsce :D
Może zrobią z niej reporterkę-obieżyświatkę? :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1097

Post autor: TinkiWinki » (pn) 21 kwie 2008, 13:49

Dżasta pisze: A pewnie, co się tam będziesz przemęczał :D Tak na dobrą sprawę, to nie masz już czego krytykować :roll:
Ano, dam jej już spokój. :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1098

Post autor: Dżasta » (pn) 21 kwie 2008, 18:01

I co ona pocznie bez Twojej konstruktywnej krytyki? :roll: Może lżej jej będzie i się ostro do pracy zabierze? :roll:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1099

Post autor: TinkiWinki » (pn) 21 kwie 2008, 23:01

Dżasta pisze:I co ona pocznie bez Twojej konstruktywnej krytyki? :roll: Może lżej jej będzie i się ostro do pracy zabierze? :roll:
Dam jej odpocząć od siebie :x Coś marnie wyglądała ostatnio, może to przez mnie? :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1100

Post autor: Dżasta » (wt) 22 kwie 2008, 13:57

Czyżby to były :oo Nie to niemożliwe :oo TW, czyżby to były wyrzuty sumienia? :oo
TinkiWinki pisze:Coś marnie wyglądała ostatnio, może to przez mnie? :x
Chciałbyś :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1101

Post autor: TinkiWinki » (wt) 22 kwie 2008, 21:17

Dżasta pisze:Czyżby to były :oo Nie to niemożliwe :oo TW, czyżby to były wyrzuty sumienia? :oo
Nie to nie wyrzuty, chyba coś zjadłem nieświeżego :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Coś marnie wyglądała ostatnio, może to przez mnie? :x
Chciałbyś :x
A jednak, uwielbiam kiedy kobiety cierpią z mojego powodu :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1102

Post autor: Dżasta » (śr) 23 kwie 2008, 7:58

TinkiWinki pisze: Nie to nie wyrzuty, chyba coś zjadłem nieświeżego :x
O co ja Cię podejrzewałam :lol: Jak mi to w ogóle mogło przyjść do głowy :lol:
A jednak, uwielbiam kiedy kobiety cierpią z mojego powodu :x
:> Częto się to zdarza?

Agatki dalej nie widać i nie słychać :roll:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1103

Post autor: TinkiWinki » (śr) 23 kwie 2008, 14:30

Dżasta pisze: :> Często się to zdarza?
Oczywiście. A to podłożę nogę, a to puszczę samozamykające się drzwi przed nosem, a to rozkocham i porzucę :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1104

Post autor: Dżasta » (śr) 23 kwie 2008, 21:47

:> A nie dzieje się przypadkiem na odwrót?

Dziś na momencik powróciła w tvn24 sprawa Jakuba T. Sprawa od zawsze kojarzona z Agatką, ale dziś to nie ona do nas przemówiła :roll: Co się dzieje z tą dziewczyną? :roll:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1105

Post autor: TinkiWinki » (śr) 23 kwie 2008, 22:13

Dżasta pisze::> A nie dzieje się przypadkiem na odwrót?
Że niby najpierw porzucam a później rozkochiwuje? :> To chyba niemożliwe do wykonania :x
Dżasta pisze:Dziś na momencik powróciła w tvn24 sprawa Jakuba T. Sprawa od zawsze kojarzona z Agatką, ale dziś to nie ona do nas przemówiła :roll: Co się dzieje z tą dziewczyną? :roll:
Zamknęła się w sobie po mojej krytyce :x Może w ciąży jest i ją oszczędzają? :x Kiedyś się chwalili że dobrze traktują ciężarne :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1106

Post autor: pchla » (czw) 24 kwie 2008, 8:05

Dżasta pisze:Dziś na momencik powróciła w tvn24 sprawa Jakuba T. Sprawa od zawsze kojarzona z Agatką, ale dziś to nie ona do nas przemówiła :roll: Co się dzieje z tą dziewczyną? :roll:
Zauważyłam dziwną tendencję, że jak ktoś wyjedzie za granicę na jakieś służbowe wojaże to potem długo się rozkręca i dochodzi do siebie. Pytanie tylko: co oni tam im robią na tych wyjazdach, że tacy zmęczeni wracają? :P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1107

Post autor: Dżasta » (czw) 24 kwie 2008, 14:27

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze::> A nie dzieje się przypadkiem na odwrót?
Że niby najpierw porzucam a później rozkochiwuje? :> To chyba niemożliwe do wykonania :x
Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego :D
pchla pisze: Zauważyłam dziwną tendencję, że jak ktoś wyjedzie za granicę na jakieś służbowe wojaże to potem długo się rozkręca i dochodzi do siebie.
Też to zauważyłam :roll:
pchla pisze:Pytanie tylko: co oni tam im robią na tych wyjazdach, że tacy zmęczeni wracają? :P
Co się mogło przytrafić Agatce, TW już napisał :> ale Pawła to chyba nie dotyczy? :lol:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1108

Post autor: TinkiWinki » (czw) 24 kwie 2008, 17:00

pchla pisze: Pytanie tylko: co oni tam im robią na tych wyjazdach, że tacy zmęczeni wracają? :P
Pranie mózgów :x Albo ciężko im przyzwyczaić sie do polskiej rzeczywistości :D Możliwe też że dają szansę napracować się tym którzy w następnym rzucie pojadą za granicę :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1109

Post autor: Dżasta » (wt) 29 kwie 2008, 21:33

Ledwo odszukałam wątek Agatki :roll: Tak nisko spadł :roll: Ale Agatka ożyła i pojawiła się dziś z materiałem w PzP, więc może i wątek się nieco ożywi :D Póki co ukwiecę go capsami z materiału :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TinkiWinki pisze:
pchla pisze: Pytanie tylko: co oni tam im robią na tych wyjazdach, że tacy zmęczeni wracają? :P
Pranie mózgów :x Albo ciężko im przyzwyczaić sie do polskiej rzeczywistości :D Możliwe też że dają szansę napracować się tym którzy w następnym rzucie pojadą za granicę :D
A niech jadą :x I długo nie wracają :x Rzuciła bym kilka nazwisk osób, które chętnie na takowe zagraniczne wojaże bym wysłała, ale może lepiej zamilknę :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1110

Post autor: TinkiWinki » (wt) 29 kwie 2008, 22:13

Znowu te brzydkie uszy :x
Widziałem ten materiał, w trudnych warunkach pracuje @ Gdybym ja był na jej miejscu podsunąłbym temu panu chusteczkę :D Może to efekt jakiejś choroby ale strasznie odwracało uwagę :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ