Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: Grzesioo » (śr) 17 maja 2006, 7:30

Wuju może powinieneś zostać psycholożką? Wszystko co napisałes to święta prawda.
Właśnie sobie uświadomiłem kim jestem, jak jestem mały. Nie wiem czy sie pozbieram po takiej krytyce.
Chyba cos sobie zrobię ... może śniadanie? :]

wuj staszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: wuj staszek » (śr) 17 maja 2006, 10:07

Grzesiu... przede wszystkim... smacznego.

Dziękuję za konstruktywną odpowiedź "na poziomie", pełną ciekawych argumentów, która wniesie wiele w tą dyskusję.

:mur:

Bez dalszego komentarza. Zbyteczny.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: Ania » (śr) 17 maja 2006, 10:58

Wuju Staszku nie wiem co napisał Grzesioo więc sie nie ustosunkuje ;)

Ale za to chętnie coś napisze w odpo wiedzi na Twój poprzedni post...

Wydaje mi się że jednak nie zupełnie masz rację. Piszeż że ona otrzymuje pieniądze bo jest profesjonalistką itp itd...
To prawda ale nie zapominaj że to nie do końca tak. Ona otrzymuje te pieniądze za prace jako osoba publiczna. Łaska pana na pstrym koniu jeździ :x i ta jej praca jest w pewnym sensie uzalezniona od oglądalności i tego czy ma fanów. A zeby ich mieć trzeba jednak coś poświęcić.

Być może na razie nie jest to tak widoczne bo jest korespondentka poznańską i robi tylko raz na jakiś czas Live'y do TVN 24 ale gdyby tak awansowała jak Jacoń, jej obecność na ekranie była by w dużej mierze uzależniona od oglądalności - vide fanów.
Ja oczywiscie nie chce ograniczać jej prawa do prywatności bo może sobie odpisywac na co chce i kiedy tylko chce, nikt jej nie zmusi i nie powienien mieć pretensji że nie odpisuje. Bo i tak jest na tyle grzeczna by wogóle odpisac ;)
Ale sądze ze powinna się jednak przyzwyczajić do tego że popularność, częstsza obecność na wizji równa się większa ilość fanow a to wszystko równa się większa kariera i dużo większe pieniądze.
A za to niestety trzeba pewną cenę zapłacić :( poprostu mówic coś aby nie powiedzieć za dużo :) jedne fakty ujawniać ukrywając drugie.

I sądze że chcąc robić kariere w tv powinna się w tą wiedze uzbroić :D

Pozdrawiam was wszystkich i proponuje przejść do merytorycznej dyskusji zamiast sie obrażać :smile:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: Black Jack » (śr) 17 maja 2006, 14:13

Tak Aniu - masz oczywiście rację :D
Pozdrawiam was wszystkich i proponuje przejść do merytorycznej dyskusji zamiast sie obrażać
To prośba zwłaszcza do Grzesioo'a :) ... prośba oczywiście o nieobrażanie się ;)

Wdech - wydech :D Wdech - wydech ... :lol:
Panowie :D Szkoda, żeby taki temat cudowny ... temat do dyskusji został zdominowany przez jedną kłótnię (wprawdzie bardzo interesującą... wuju staszku - jesteś drugim tak życiowym wujem w moim życiu :D ), która w ogóle nie powinna się tu pojawić, a skoro się pojawiła, to już dawno powinna się zakończyć ;)
Teraz najbardziej zasmucające (co dla niektórych denerwujące ;) ) nie jest to, że Agata nie odpisuje na maile, ale że jej nie ma na wizji i jest istotne, aby znów ją zobaczyć, ujrzeć to niby obojętne, a takie ciepłe spojrzenie ;)
Nie wiem jak Wy, ale ja, kiedy tęsknię wybaczam wszystko ;)
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: Funcky » (śr) 17 maja 2006, 16:53

Zjednoczmy siły i nie traćmy czasu na waśnie :x
Choć miło się czyta posty przekomarzających się romantycznie romantycznego wuja staszka i współcześnie romantycznego Grzesioo'a :P

A co z kwestionariuszem u tvnmaniaka? Jemu też nie odpowiada na maile panna Agata :>
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: Funcky » (pt) 19 maja 2006, 11:56

Chłopaki dzisiaj niepocieszone, kiedy widzą na tle poznańskiego rynku Joannę Komolkę :/
Tak z ranka, przed dziewiątą włączyłam TVN24, żeby sprawdzić, kto będzie miał poranną rozmowę (ale to w tym wątku mało ważne ;) ) a tu pan Jakub zapowiada relację z Poznania ....... i .... nie ma Agaty :/ Ale temat do omawiania dość przygnębiający :(
Może zatem Agatę na weekend planują :roll: Jeśli będzie jakiś temat do omówienia :mhm:
Ale, jak mówią ..... dla chcącego nic trudnego (ależ to zabrzmiało w kontekście aktualnych poznańskich wydarzeń :/ ) i jeśli pracownicy stacji wykażą się odrobiną dobrej woli, to wyszukają Agacie jakiś temacik ;)
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: Black Jack » (pt) 19 maja 2006, 15:37

Mnie odpowiadałby każdy temat ;) Byle zajmowała się nim Agata :D

A do wewnętrznego ''skrycia'' - że tak to ujmę - wracając ;) Agata może jeszcze być oszołomiona z lekka nową pracą, a jeśli pracuje w poznańskiej redakcji od dawna, to jednak ma nową forma jej pracy - jest na wizji – w dodatku została przez widzów niemal od razu zauważona i spotkała się od razu z takim ciepłym przyjęciem :-P
Może nie spodziewała się tego i nie jest na to jeszcze gotowa ;) A jak się już oswoi z popularnością, to zacznie mówić o sobie :D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: Funcky » (wt) 23 maja 2006, 9:51

No, no :D U maniaka na stronie pojawił się kwestionariusz osobowy Agaty :D

Ale ona wylewna i skora do mówienia na swój temat to nie jest :/ :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: Black Jack » (wt) 23 maja 2006, 12:49

Wreszcie :smile:

Co szokuje, zadziwia i złości w pierwszej kolejności to to, że w stacji Agata pracuje od jesieni 2005 roku i dopiero teraz, a właściwie to w marcu wpuścili ją na wizję :shock: :evil:
Ale można się domyślać, że początkowo jej praca miała charakter półrocznego stażu :> No a później nastał marzec :jupi:
Marzę... i wierzę, że się spełni - ja też ;)

Boję się... tego, co nieprzewidywalne - :/ stacja tvn24 niestety taka jest - to już żałuję, że dostała się akurat do tej stacji ... :/ no ale inaczej bym jej nie odkrył :>

Uwielbiam... kanapki na drogę :) – ciekawe z czym te kanapki? Ciekawe, czy sama sobie przyrządza, czy w sprawach kulinarnych sięga raczej po pomoc np. mamy? :lol:

Kocham... rodzinę ponad wszystko - mogłaby zdradzić, czy mamę, tatę, siostrę, brata, męża, syna., córkę ... :roll: A nie tak ogólnie :/

Nienawidzę... bezsilności – nie ma chyba nic gorszego od tego stanu :(

Zazdroszczę... i szybko sama się za to besztam - Agata używa słowa: besztać – od wieków moje ukochane słówko :lol: :P

Kłamię... niewinnie ;) – już ja znam te niewinne kobiece kłamstewka :evil: ;)

Zarabiam... na siebie – a jednak tylko na siebie :D

Mam... plany i nadzieje – cudownie, szkoda jednak, że w tvn-ie liczy się tylko koteria :/ ... no ewentualnie nepotyzm :? :x

Śpię... jak dziecko – wspaniale :P A więc praca jeszcze nie jest jej życiem, ani życie pracą – wszystko na swoim miejscu :D ... :> ja właśnie szukam kogoś, od kogo mógłbym się tego nauczyć, bo od pewnego czasu mam problemy ze snem, a jak już zasnę, to śpię bardzo nerwowo i śnią mi się koszmary :( ;)

Jem... szybko, chętnie włosko – ja jem wolno, ale też uwielbiam włoszczyznę :lol:

Nałogowo... nie ze szkodą dla zdrowia ;) – papierosy? :/ ;(

Czytam... mniej niż bym chciała - każdy tak mówi ;) :x

Słucham... zawsze uważnie – czyli Agata nie jest fanką dziennikarstwa a la Pochanke :jupi:

Oglądam... chętniej uczestniczę – ambitna :D Chyba marzyła o pracy w tivi? :D

Podziwiam... ludzi z pasją – pełno takich w naszym kraju :x a już najwięcej w tvn24 ;)

Jestem... mam nadzieję lepsza w zadawaniu pytań :) - I dała nam do zrozumienia, że woli zadawać, niż odpowiadać na pytania – czyli rasowa dziennikarka :lol:

No trudno, tylko tyle zechciała nam Agata zdradzić ... trzeba i z tym jakoś żyć :D a przynajmniej próbować :x

A dziś w tvn24 ... Gdańsk, Wrocław ... Poznań :( I znów nie ma Agaty :( :( :(
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: Grzesioo » (wt) 23 maja 2006, 13:54

Była w TV :P Ale capsów nie będzie :]
Zresztą ubrana była tak samo jak 11.05, miała tylko spięte włosy :D
Oni tam stoją na jakimś balkonie czy tylko w oknie?

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: Black Jack » (wt) 23 maja 2006, 14:00

Grzesioo ;( Przecież Ty nie karzesz jej, a nas - cóżeśmy Ci zrobili?


Stoją przy oknie :>
Oni tam chyba mają lekki przeciąg :( Jeszcze nam się Agata rozchoruje :(

PS Grzesioo, to może na PM? Próbkę głosu - jeśli nie capsy? :D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: Funcky » (wt) 23 maja 2006, 20:18

Grzesioo, miej litość :(
Black jest pogrążony w smutku z powodu tego, że nie zapodaleś żadnego capsa :( Odmawia przyjmowania jadła i napoju, a wygląda już jak cień człowieka ;( Nie wzruszyły cię jego łzy, to może moje kobiece łzy cię poruszą na tyle, że zapodasz kilka casów albo tę próbkę głosu Agaty, o którą tak prosi Blackuś ;)

A tak w ogóle, to strasznie dziwny był dzisiejszy dyżur poznańskiej redakcji :?
Najpierw Joanna, później ni stąd ni zowąd wyłoniła się Agata :> No i jeszcze w popołudniowych był materiał Zakrzewskiego - nie przypuzczałam, że oni muszą wszyscy codziennie się w pracy pojawiać :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: Grzesioo » (śr) 24 maja 2006, 16:01

Funcky pisze:Grzesioo, miej litość :(
Black jest pogrążony w smutku z powodu tego, że nie zapodaleś żadnego capsa :( Odmawia przyjmowania jadła i napoju, a wygląda już jak cień człowieka ;(
Mam nadzieje że nieobecność Blacka nie jest spowodowana brakiem capsów :x
Nie wzruszyły cię jego łzy, to może moje kobiece łzy cię poruszą na tyle, że zapodasz kilka casów albo tę próbkę głosu Agaty, o którą tak prosi Blackuś ;)
Mnie nic nie wzrusza (no może poza telenowelami brazylijskimi i dowcipami Andrzeja Leppera :x)
No to macie zapis głosu panny Agaty :D
[hide]http://rapidshare.de/files/21262602/at24052006.mp3.html [/hide]
Chyba nie naruszyłem zbytnio jej prywatności? :twisted:

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: Funcky » (śr) 24 maja 2006, 19:13

Grzesioo pisze:Mam nadzieje że nieobecność Blacka nie jest spowodowana brakiem capsów :x
:( Tak Grzesioo – to dlatego go nie ma :( ........ na forum ;) a rzeczywistość jest równie, jeśli nie jeszcze bardziej tragiczna :/ Wszystko zbiegło się biedakowi w jednym czasie :( :( ;(
Grzesioo pisze: Mnie nic nie wzrusza (no może poza telenowelami brazylijskimi i dowcipami Andrzeja Leppera) :x
No to macie zapis głosu panny Agaty :D
A jednak nie jesteś taki zawzięty, uparty i nieprzejednany jak myślałam :) Dzięki :* Blackuś na pewno się ucieszy :D Na pewno będzie chciał sobie ten plik na dzwonek do telefonu ustawić :x
Chyba nie naruszyłem zbytnio jej prywatności? :evil:
Och daj już spokój tej prywatności Grzesioo :* ;)
Zobacz - kwestionariusz już jest :x Oby tak dalej i nie wszystko od razu ;) Cierpliwości :)


:x :x :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: Grzesioo » (czw) 25 maja 2006, 14:07

Funcky pisze:
Grzesioo pisze:Mam nadzieje że nieobecność Blacka nie jest spowodowana brakiem capsów :x
:( Tak Grzesioo – to dlatego go nie ma :( ........ na forum ;) a rzeczywistość jest równie, jeśli nie jeszcze bardziej tragiczna :/ Wszystko zbiegło się biedakowi w jednym czasie :( :( ;(
No to łączę się z nim w bólu i nieszczęściu (czy co tam mu sie przytrafiło :))
Jak wróci to będzie miał niespodziankę :D

[hide]ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek[/hide]

ODPOWIEDZ