Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1051

Post autor: pchla » (sob) 02 lut 2008, 11:48

TinkiWinki pisze:Zapowiedzieli jakąś relację karnawałową z Rio, może @? :D Osobie która znalazła się na okładce People, się chyba należy :x
Twoje kreatywność TW nie zna granic :) A jak tam Twoje przeczucia dzisiaj? Agata będzie wieczorem?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1052

Post autor: Black Jack » (ndz) 10 lut 2008, 9:40

TinkiWinki pisze:Obserwował, obserwował i w końcu przemówił :D
O ku... :oo Zapomniałem, że miałem nie pisać :x :x
No, ale skoro już tu zajrzałem, to głupio byłoby nic nie napisać :x
TinkiWinki pisze:Całkowicie się z Tobą zgadzam. Mnie też taka pozycja kobiet bardzo się podoba :x Ale jeśli mnie pamięć nie myli to Funcky raczej ozięble ustosunkowała się do tego capsa :D
Wiedziałem, że jest leniwa, ale nigdy nie sądziłem, że aż tak bardzo :x
TinkiWinki pisze:
Black Jack pisze:Wygłodniałej kobiecie jest wszystko jedno - nic nie przeszkadza :x
Ja używam określenia wyposzczona :x
Wyposzczona :> Nie :D Tak to możesz pisać o zakonnicy :wow: Jaki ten świat przewrotny :> Wszyscy niemal ludzie pogrążyli się w wielkopostnej zadumie, a Agata najwyraźniej teraz zdecydowała się balować na maxa i nadrabiać stracony w ciągu roku czas :>
Chyba, że wyjechała, żeby pościć :> Szaty pokutne ze studia mam nadzieję zabrała ze sobą na pustynię :x I mam nadzieję, że ptactwo je rozdziobie :wow:
TinkiWinki pisze:Niestety uszy ją dyskwalifikują całkowicie. Już ją nie kocham :x
Ale był czas, że mimo wszystko Ty byłeś zakochany w Agatce ... po uszy :x :x :x
A tak w ogóle :> Jeśli jesteś taki wrażliwy, to Agatę w Twoich oczach, jej uszy powinny były zdyskwalifikować Cię już na wstępie Twojej "fascynacji" :> :D Agata nigdy nie ukrywała się ze swoimi uszami :D
TinkiWinki pisze:Zarejestrowałem sie tylko po to by oglądnąć sobie fotki znanych ludzi :D W znajomych mam już Paris Hilton, Muminki, Ryszarda Ochuckiego :x Niestety Jacek i Agatka odrzucili moje zaproszenie :x
Nie przyjęliśmy Twojego zaproszenia dlatego, że z reguły z nas tu szydzisz i Cię nie lubimy :foch: :x

Prawdziwe sprawy Agatko-okładkowe - myślę są kwestią czasu :D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1053

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 10 lut 2008, 11:19

Black Jack pisze:Jeśli jesteś taki wrażliwy, to Agatę w Twoich oczach, jej uszy powinny były zdyskwalifikować Cię już na wstępie Twojej "fascynacji" :> :D Agata nigdy nie ukrywała się ze swoimi uszami :D
Na początku zwracałem uwagę na inne części ciała, kiedy się opatrzyły to zauważyłem uszy :D

A wiecie że Renia Beger kończy?/skończyła? tę samą uczelnię i ten sam kierunek co @? :x Może wkrótce zobaczymy ją w TVN24? Albo np. jako współprowadzącą Teraz My, Morozowski i Sekielski mają do niej słabość :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1054

Post autor: Black Jack » (ndz) 10 lut 2008, 12:16

TinkiWinki pisze:Na początku zwracałem uwagę na inne części ciała, kiedy się opatrzyły to zauważyłem uszy :D
Jesteś pewien, że napatrzyłeś się na wszystkie części ciała :> Może jeszcze jakieś ostały niedopatrzone? :x Nie rezygnuj tak łatwo z miłości :x I to z powodu uszu :x

Teraz długi czas Agaty ma nie być :/ Ale ten czas paradoksalnie możesz wykorzystać na przemyślenia nt. istoty uszu w miłości :x Zobaczysz :) Z czasem okaże się, że są one nieistotnym elementem miłości ;)
TinkiWinki pisze:A wiecie że Renia Beger kończy?/skończyła? tę samą uczelnię i ten sam kierunek co @? :x Może wkrótce zobaczymy ją w TVN24? Albo np. jako współprowadzącą Teraz My, Morozowski i Sekielski mają do niej słabość :x
Nie wiedziałem :> A po co jej to? :x Dla spełnienia ambicji? :x
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1055

Post autor: TinkiWinki » (pn) 18 lut 2008, 15:36

Łups, nie odpowiedziałem panu Jackowi :x
Black Jack pisze:Jesteś pewien, że napatrzyłeś się na wszystkie części ciała :> Może jeszcze jakieś ostały niedopatrzone? :x
W zasadzie wszystkie kobiety wyglądają podobnie :x Wystarczy napatrzeć sie na inne a później uruchomić wyobraźnie :x
Już jakiś czas temu zauważyłem że @ jest podobna do Winony Ryder i Salmy Hayek :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Czyż nie? :> :D

Kiedys to robiono porządne ciuchy :

ObrazekObrazek

Ciepłe, praktyczne :x Tylko w takiej piżamce chyba strasznie ciągnęło po plecach :x Do kompletu potrzebny był ktoś kto by rozgrzał zawartość piżamki :x

Black Jack pisze:Nie wiedziałem :> A po co jej to? :x Dla spełnienia ambicji? :x
Renia to wieczna rewolucjonistka :x Wszystko robi na przekór. Normalnie to najpierw robi sie maturę, później studia i ew. startuje do Sejmu. Renia zrobiła na odwrót :x Sejm -> matura -> studia :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1056

Post autor: pchla » (pt) 21 mar 2008, 13:31

Nie ma TW, a tutaj Agatka w mokrym podkoszulku szaleje w Argentynie :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1057

Post autor: Dżasta » (pt) 21 mar 2008, 21:45

Albo nie widział, albo go zamurowało :lol: Cudowna, gorąca, pięknie i dowcipnie opowiedziana relacja :D Innej, w wykonaniu Agatki, się nie spodziewałam :D Mam nadzieję, że: muchas gracias kapitan, to nie wszystko co miała do powiedzenia w języku hiszpańskim, nasza urocza pani redkator :mrgreen:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1058

Post autor: pchla » (sob) 22 mar 2008, 8:20

Agata powraca w wielkim stylu :) I do tego przemawia do nas w najpiękniejszym języku świata :) Agata wie co dobre i sama wyznała, że kocha ten język, więc liczę, że przemówi :) I czekamy na więcej :) Bo jak na razie skąpią nam bardzo tych relacji :( Ale to pewnie ze względu na to, że radosna część Świąt dopiero przed nami :) Coś czuję, że prawdziwe atrakcje czekają nas dopiero w weekend :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1059

Post autor: TinkiWinki » (sob) 22 mar 2008, 13:01

pchla pisze:Nie ma TW, a tutaj Agatka w mokrym podkoszulku szaleje w Argentynie :D
Może i mokry ale jestem zawiedziony. Mokry cienki podkoszulek, zimna woda. Myślałem że jej organizm inaczej zareaguje na koszulce :twisted: A tu nic :x

Obrazek Obrazek

Tak się zastanawiam czy z takiej roboczej wycieczki uszczęśliwieni reporterzy się cieszą? Niby zwiedzili kawałek świata ale cały czas musieli myśleć o robocie. Normalnie to stanął bym sobie przy takim wodospadzie, popatrzył, podrapał po głowie, pogrzebał w nosie :x zadumał nad potęgą natury. Znowu podrapał, ziewnął, zadumał, napił piwa :x A w robocie tak się nie da. Trza myśleć co powiedzieć i to powiedzieć dowcipnie. później jeszcze trzeba to zmontować i wysłać.

Ciekawe czy odwiedzi jakąś Hacjende :x Taka drobna dziewczyna jak @ jest w Argentynie narażona na wiele pokus. Piękni, spoceni Latynosi :x taniec, wino, upał. Można się zapomnieć i ulec chwili :D

Tak w ogóle to w Argentynie nie ma nic ciekawego. Mogła pojechać do Peru czy Chile. Machu Picchu czy Wyspa Wielkanocna to byłoby to :)
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1060

Post autor: Dżasta » (ndz) 23 mar 2008, 14:25

TinkiWinki pisze: Tak się zastanawiam czy z takiej roboczej wycieczki uszczęśliwieni reporterzy się cieszą? Niby zwiedzili kawałek świata ale cały czas musieli myśleć o robocie. Normalnie to stanął bym sobie przy takim wodospadzie, popatrzył, podrapał po głowie, pogrzebał w nosie :x zadumał nad potęgą natury. Znowu podrapał, ziewnął, zadumał, napił piwa :x A w robocie tak się nie da. Trza myśleć co powiedzieć i to powiedzieć dowcipnie. później jeszcze trzeba to zmontować i wysłać.
W miłym towarzystwie nawet roboczy wypad sprawia przyjemność :D A jak wiemy Agatka ma ze sobą miłe towarzystwo ;-) Tym samym dała nam odpowiedź na nurtujące nas od pewnego czasu pytanie :D Okazuje się, że pracownicy tvn24 mogą zabierać ze sobą w podróż drugie połowy i nawet pokazywać je w materiałach :mrgreen:
Ciekawe czy odwiedzi jakąś Hacjende :x Taka drobna dziewczyna jak @ jest w Argentynie narażona na wiele pokus. Piękni, spoceni Latynosi :x taniec, wino, upał. Można się zapomnieć i ulec chwili :D
I na Hacjendzie może być sympatycznie :D Z darmowych zabiegów upiększających można skorzystać. Tylko spójrz :mrgreen: Nadziać się na przystojnego patrona, który - ni stąd, ni zowąd - może całkiem przyjemnie sponiewierać :mrgreen:

Tak w ogóle to w Argentynie nie ma nic ciekawego. Mogła pojechać do Peru czy Chile. Machu Picchu czy Wyspa Wielkanocna to byłoby to :)[/quote]
Dzisiejsza relacja chyba Ci się podobała :D Agatka bujała się jak na @ przystało :mrgreen:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1061

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 23 mar 2008, 16:07

Dżasta pisze:W miłym towarzystwie nawet roboczy wypad sprawia przyjemność :D A jak wiemy Agatka ma ze sobą miłe towarzystwo ;-) Tym samym dała nam odpowiedź na nurtujące nas od pewnego czasu pytanie :D Okazuje się, że pracownicy tvn24 mogą zabierać ze sobą w podróż drugie połowy i nawet pokazywać je w materiałach :mrgreen:
Ciekawe na jakiej zasadzie oni robią te materiały? Może np. TVN24 "kupuje" od nich 5 relacji z danego miejsca za powiedzmy 10.000 zł A to jak oni już to sobie zorganizują to już ich sprawa. Czy pojada tam na dwa dni czy na dziesięć. Czy będą jeść konserwy turystyczne czy szampana z kawiorem. Czy pojadą we dwoje czy troje. TVN wyznacza tylko tematykę a reszta w rękach reporterów.
Dżasta pisze:I na Hacjendzie może być sympatycznie :D Z darmowych zabiegów upiększających można skorzystać. Tylko spójrz :mrgreen:
To ta Twoja telenowela? :x Takie walki w błocie to tam często odstawiają? :D A ten pan to jakiś dziwny, ja bym się przyłączył :x Oczywiście dla poprawienia cery :x
Dżasta pisze:Nadziać się na przystojnego patrona, który - ni stąd, ni zowąd - może całkiem przyjemnie sponiewierać :mrgreen:
Wiesz co, parę razy rzuciłem okiem na Hacjende i rzuciła mi sie w oczy pewna pani. A raczej jej idealnie dopasowane dżinsy :D Takie że aż chciałoby sie poklepać :x Chyba to ta pani z długimi włosami. Jak widać temu panu tez podobały sie jej dżinsy i ją poklepał :x
A czy była relacja z szorowania z tego błotka? :x
Dżasta pisze:Dzisiejsza relacja chyba Ci się podobała :D Agatka bujała się jak na @ przystało :mrgreen:
Dopiero teraz skojarzyłem to bujanie z @ :x A relacja mi się nie podobała. Była zrobiona na odwal się. Wpadli gdzieś, bo trudno nazwać wioską dwa, trzy domy. Podobno mieszka tam 12 rodzin a na capsach widać góra 12 osób. Dzieciak gra na gitarze (tradycyjny instrument Indian Guarani :x ), kilku innych potrząsa tykwami. Jeśli dobrze słyszałem to wybijali rytm tanga :x Ludzie w ciuchach Made in China. I komentarz że chcą zachować odrębność kulturową. :x Na koniec ... i odjeżdżamy z żalem że do tej ukrytej w lesie wioski możemy już nigdy nie trafić te słowa padają kiedy widzimy Jeepa z jakąś naklejką, zapewne lokalnego przewoźnika, który obwozi turystów z Europy po okolicznych wiochach. Taki ichniejszy busiarz. :D A takie pamiątkowe tykwy to kiedyś sobie w ogródku hodowałem :D
Wioska niby trudno dostępna a samochodów tam ci dostatek :)
Obrazek
Jednym przyjechali a drugi, bardziej wypasiony to pewnie organizatora lokalnych wycieczek :D

Pewnie było tak. Bawili się cały dzień a że trzeba zrobić materiał dla TVN24 to wieczorem (na filmie widac długie cienie :D) trafili na miejscowego obwoźnika. Zapytali - Panie, są tu jakieś slumsy? Wpadli na godzinkę, połazili, pofilmowali. Później tylko montaż, jakiś komentarz i materiał gotowy. :D

Po przeprowadzeniu wnikliwego śledztwa, musze stwierdzić że ludzie z portalu tvn24.pl to nieuki :x Napisali Ocho del Agua a powinno być Ojo del agua czy jakoś tak :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1062

Post autor: Dżasta » (pn) 24 mar 2008, 22:53

TinkiWinki pisze: Ciekawe na jakiej zasadzie oni robią te materiały? Może np. TVN24 "kupuje" od nich 5 relacji z danego miejsca za powiedzmy 10.000 zł A to jak oni już to sobie zorganizują to już ich sprawa. Czy pojada tam na dwa dni czy na dziesięć. Czy będą jeść konserwy turystyczne czy szampana z kawiorem. Czy pojadą we dwoje czy troje. TVN wyznacza tylko tematykę a reszta w rękach reporterów.
Tez bym to chciała wiedzieć. To i wiele innych rzeczy, o kórych nie będę pisała, bo szkoda na to mojego cennego czasu i tak nikt mi nie odpowie :x
To ta Twoja telenowela? :x
Moje są tam tylko sceny ze Santosem :P Reszta jest mi całkowicie obojętna ;)
Takie walki w błocie to tam często odstawiają? :D
Ja widziałam tę jedną, ale podobno na Pulsie zabawiają się w wycinanie scen :x Częściej faceci się okładają ;)
A ten pan to jakiś dziwny, ja bym się przyłączył :x Oczywiście dla poprawienia cery :x
Ależ on nie musiał, ma nieskazitelną cerę :P
Wiesz co, parę razy rzuciłem okiem na Hacjende i rzuciła mi sie w oczy pewna pani. A raczej jej idealnie dopasowane dżinsy :D
Taaak, dżinsy ma idealnie dopasowane, tylko twarz trochę mniej idealną ;-)
A czy była relacja z szorowania z tego błotka? :x
Była, ale chyba nie spełniłaby Twoich oczekiwań ;) zresztą sam zobacz ;)

:> Dobrze nam się dyskutuje o tym serialu, zauważyłeś TW? Może się zarejestrujemy na jakimś forum poświęconym La Tormencie? :x
Dopiero teraz skojarzyłem to bujanie z @ :x
Zawiodłeś mnie :x
A relacja mi się nie podobała.
Przyjęłam. Dziennikarstwo Agatki Ci nie odpowiada. :> A Agatka i stroje w jakich się zaprezentowała w relacjach z Argentyny?

A teraz moje ogromne zdziwienie :oo Nie sądziłam, że aż tak wnikliwie oglądasz te Agatkowe relacje :oo
Była zrobiona na odwal się. Wpadli gdzieś, bo trudno nazwać wioską dwa, trzy domy. Podobno mieszka tam 12 rodzin a na capsach widać góra 12 osób.
A jednak nie słuchałeś uważnie. Agatka mówiła, że mężczyzn tam wtedy nie było, bo w tygodniu pracują ;-)
. I komentarz że chcą zachować odrębność kulturową. :x Na koniec ... i odjeżdżamy z żalem że do tej ukrytej w lesie wioski możemy już nigdy nie trafić te słowa padają kiedy widzimy Jeepa z jakąś naklejką, zapewne lokalnego przewoźnika, który obwozi turystów z Europy po okolicznych wiochach. Taki ichniejszy busiarz. :D
W czasie tego pobytu może już nie trafią, bo nie będą mieli pieniędzy na przewoźnika ;-)
Pewnie było tak. Bawili się cały dzień a że trzeba zrobić materiał dla TVN24 to wieczorem (na filmie widac długie cienie :D) trafili na miejscowego obwoźnika. Zapytali - Panie, są tu jakieś slumsy? Wpadli na godzinkę, połazili, pofilmowali. Później tylko montaż, jakiś komentarz i materiał gotowy. :D
A nie pomyślałeś, że może wyruszyli rano, a że wioska była położona daleko to dotarli tam dopiero wieczorem ;-)

Jedyne - co zarzucano do tej pory Agatkowym relacjom, to to, że są za krótkie. Widzę jednak, że jeśli komuś bardzo zależy to więcej defektów jest w stanie znaleźć :lol:
Po przeprowadzeniu wnikliwego śledztwa, musze stwierdzić że ludzie z portalu tvn24.pl to nieuki :x
Też mi odkrycie :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1063

Post autor: TinkiWinki » (wt) 25 mar 2008, 16:17

Dżasta pisze:Moje są tam tylko sceny ze Santosem :P Reszta jest mi całkowicie obojętna ;)
To ten który przypominał mi Planetę małp? :x
Dżasta pisze:Ja widziałam tę jedną, ale podobno na Pulsie zabawiają się w wycinanie scen :x Częściej faceci się okładają ;)
Ja cię kręcę, w tej telenoweli są brutalniejsi niż w Szklanych pułapkach :x Kobitka wali drągiem w tył głowy, facet kopie drugiego w twarz, kobitki nawalają sie w błocie :x
Dżasta pisze:Ależ on nie musiał, ma nieskazitelną cerę :P
On nie ale mógł panie wysmarować :x Dla ich dobra oczywiście :x
Dżasta pisze:Taaak, dżinsy ma idealnie dopasowane, tylko twarz trochę mniej idealną ;-)
Tak źle to znowu nie jest. Zresztą zawsze można wyłączyć światło :x
Dżasta pisze:Była, ale chyba nie spełniłaby Twoich oczekiwań ;) zresztą sam zobacz ;)
Riplej, riplej :x Tylko z innego ujęcia kamery :x Dlaczego tak rzuca tym brudnym ubraniem? Widać że nie będzie sprzątać :D Oj takie błoto to potrafi wejść w rożne zakamarki :x Między palce u stóp, do uszu :x Po takiej walce błotnej to musiała się nieźle szorować :x
Dlaczego ta pani chodzi tak wyrozbierana na brzuchu? Nerki sobie przeziębi :x
Dżasta pisze: :> Dobrze nam się dyskutuje o tym serialu, zauważyłeś TW? Może się zarejestrujemy na jakimś forum poświęconym La Tormencie? :x
Mam dziwne przeczucie że moje wypowiedzi zostałyby raczej chłodno przyjęte przez widzki Hacjendy :x
Fajne jest takie życie na hacjendzie. Co nie przełączę to nic nie robią, chodzą, knują albo sie kłócą :x Idealne miejsce dla mnie :x Nie wiecie gdzie jest dostępna najbliższa jakaś hacjenda? :x
Dżasta pisze: Przyjęłam. Dziennikarstwo Agatki Ci nie odpowiada. :> A Agatka i stroje w jakich się zaprezentowała w relacjach z Argentyny?
Dziennikarka w każdym odzieniu innym niż robocze robi wrażenie :x
Dżasta pisze:A jednak nie słuchałeś uważnie. Agatka mówiła, że mężczyzn tam wtedy nie było, bo w tygodniu pracują ;-)
Choćby nawet to 12 rodzin to 12 kobiet, pewnie w każdej rodzinie przynajmniej dwójka dzieci to jednak ciut więcej niz było widać.
Zauważyłem że tematem przewodnim była yerba mate :D Najpierw Polacy którzy prowadzą plantację, wczoraj mały samouczek jak pić. Co ciekawe ci Indianie podobno nazywali się Guarani. W Googlach wyskakuje polski sklep z yerba mate - http://www.guarani.pl. Gdybym był złośliwy :x to napisałbym że te wyprawę sponsorował jakiś importer. Ale oczywiście nie jestem złośliwcem i to był czysty przypadek :D
Może ktoś pił to cale yerba mate? Musze sobie znaleźć inną używkę bo kawa mnie wykończy :x

A przy okazji relacji. Amatorski opis picia ym, profesjonalny opis :x


Przeanalizowałem capsy i to co ma na dłoni to nie obrączka a różaniec :D
Obrazek Obrazek
Jak byłem mały to też taki miałem. Później na szczęście wyrosłem z takich zabobonów :x
Wygląda na to że @ to bardzo porządna dziewczyna. Ciekawe czy przestrzega wszystkich przykazań? :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1064

Post autor: Dżasta » (wt) 25 mar 2008, 22:26

TinkiWinki pisze: To ten który przypominał mi Planetę małp? :x
Ten sam :D
On nie ale mógł panie wysmarować :x Dla ich dobra oczywiście :x
On wolał jednej z nich ujędrniać pośladki - dla jej dobra oczywiście :lol:
Tak źle to znowu nie jest.
Mamy zatem inny gust :lol:
Zresztą zawsze można wyłączyć światło :x
Jak mawiała moja ś.p. ciocia Helena: w dzień się pracuje, a w nocy jest ciemno :lol:
Dlaczego tak rzuca tym brudnym ubraniem?
Bo jest zła na Santosa za to ujędrnianie :lol:
Dlaczego ta pani chodzi tak wyrozbierana na brzuchu? Nerki sobie przeziębi :x
Jak to dlaczego, żeby odciągnąć uwagę od dość nieciekawej face ;-)
Mam dziwne przeczucie że moje wypowiedzi zostałyby raczej chłodno przyjęte przez widzki Hacjendy :x
Nikt by nawet nie zauważył Twojego pojawienia się :lol:
Fajne jest takie życie na hacjendzie. Co nie przełączę to nic nie robią, chodzą, knują albo sie kłócą :x Idealne miejsce dla mnie :x Nie wiecie gdzie jest dostępna najbliższa jakaś hacjenda? :x
Z tak przystojnym patronsitem? :P Niestety nie wiem :(
Dziennikarka w każdym odzieniu innym niż robocze robi wrażenie :x
A jednak, a jednak coś Ci się spodobało :D A co powiesz o włosach Agatki? Nie wydaje Ci się, że straciły blask? To pewnie wina klimatu argentyńskiego. Jak wróci do kraju to z pewnością doprowadzi je do porządku ;-)
Choćby nawet to 12 rodzin to 12 kobiet, pewnie w każdej rodzinie przynajmniej dwójka dzieci to jednak ciut więcej niz było widać.
Może nie wszyscy mają tam parcie na kamerę ;-)
Może ktoś pił to cale yerba mate? Musze sobie znaleźć inną używkę bo kawa mnie wykończy :x
Zioła na dłuższą metę też są niezdrowe. Za bardzo oczyszczają organizm ;-)
A przy okazji relacji. Amatorski opis picia ym, profesjonalny opis :x
Agatkowa relacja jest bardziej wiarygodna, bo wypiła ym na wizji, a to co Ty zapodałeś to tylko drętwy opis ;-)
Przeanalizowałem capsy i to co ma na dłoni to nie obrączka a różaniec :D
Ależ Ty dużo swojego cennego czasu poświęcasz Agatce ;-)
Jak byłem mały to też taki miałem. Później na szczęście wyrosłem z takich zabobonów :x
Nie bluźnij.
Wygląda na to że @ to bardzo porządna dziewczyna. Ciekawe czy przestrzega wszystkich przykazań? :x
Na pewno działa wbrew piątemu :] Jak można tak ryzykować własne zdrowie i pić ym jedną bombizią z przypadkowo napotkanymi ludżmi :]
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1065

Post autor: TinkiWinki » (śr) 26 mar 2008, 16:33

Dżasta pisze:On wolał jednej z nich ujędrniać pośladki - dla jej dobra oczywiście :lol:
Czegóż to my faceci dla dobra Was kobiet nie robimy :x
Dżasta pisze:Mamy zatem inny gust :lol:
Rozumiem, podobają Ci sie inne kobiety :x
Dżasta pisze:Bo jest zła na Santosa za to ujędrnianie :lol:
Zbyt delikatnie to robił? :x
Dżasta pisze:A jednak, a jednak coś Ci się spodobało :D A co powiesz o włosach Agatki? Nie wydaje Ci się, że straciły blask? To pewnie wina klimatu

argentyńskiego. Jak wróci do kraju to z pewnością doprowadzi je do porządku ;-)
Prawdę mówiąc na blask jej włosów nie zwracałem uwagi :D Ale chyba w pierwszych występach jej włosy były też takie raczej wczorajsze :x Dopiero te warszawskie fryzy były takie modelowe :D
Dżasta pisze:Może nie wszyscy mają tam parcie na kamerę ;-)
Dzieci miały :D
Dżasta pisze: Nie bluźnij.
Akurat wczoraj czytałem sobie cytaty Stanisława Lema :D
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło. W moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył!
Spodobał mi sie też inny
Im bardziej zaawansowane technicznie (doskonalsze!) medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane.
A zacząłem ich szukać bo trafiłem na ten :x
Zanim skorzystałem z Internetu nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów
Dżasta pisze:Na pewno działa wbrew piątemu :] Jak można tak ryzykować własne zdrowie i pić ym jedną bombizią z przypadkowo napotkanymi ludżmi :]
Dostarczała organizmowi żywe kultury bakterii :x Nie było jogurtów to robiła to w ten sposób :D Chociaż przyjemniejszy byłby sposób bezpośredni, metodą usta usta :x

Na innym forum dałem link do lekcji hiszpańskiego, dam i tutaj :D Oprócz tego jeszcze hiszpańska piosenka. Ależ ten Latynos tańczy :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ