Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#946

Post autor: Dżasta » (czw) 27 wrz 2007, 19:08

TinkiWinki pisze: Nie wiem, może kobieca intuicja? :D
A skąd pewnść, że jesteśmy kobietami? :x
TinkiWinki pisze:Urlop? Raczej znowu coś kręci.
Za to Ty niezmiennie :x cały czas na tę samą nutę :x
Funcky pisze:
Zaś co do Asi Komolki i tego Krasnoluda :x Moim zdaniem on wcale nie miał dużo do powiedzenia :x
To zależy od tego, czy ma się umiejętność słuchania :) Ja mam, z tego co mi wiadomo, Agata też ma :) To Wy macie problem :x
Nie zamierzam się wypierać :lol:
Funcky pisze:
Dżasta pisze:
Funcky pisze:A ostatni dni podróżowała ,,Błękitnym 24'', żeby pilot nie zapomniał jak się lata
:oo Odważna dziewczyna z tej Agatki :> Podobno pilot tego śmigłowca nie ma pojęcia o lataniu. :oo
No to już wiemy, czemu nie ma tak długo Agatki :x Pewnie gdzieś pobłądzili, bo i z orientacją w terenie ma problem :x
I wszystko jasne. Zguba się odnalazła. Błękitny24 dziś bodaj nad Grudziądzem latał :mrgreen:

Tinky :> rzucił mi się dziś w oczy Twój podpis i coś mi się przypomniało ;-) Jakiś czas temu proponowałeś - tu, na forum Agatce, aby do Ciebie napisała. I co? Skusiła się? :DD
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#947

Post autor: TinkiWinki » (czw) 27 wrz 2007, 21:27

Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Obawiam się że AT mogłaby nie znać narzecza którym posługiwał się ten pan :x
Przebywając swego czasu w SQ pewnie nie takie żargony nauczyła się rozszyfrowywać :x
Ale ten krasnolud raczej był z alternatywnych klimatów i nie wiadomo czy @ lubi taką muzykę.

Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Ten film bardzo mnie rozwesela. Przypuszczam że pani Komolka nagrała go sobie i kiedyś będzie pokazywać wnukom jaka to babcia była dzielna :x
A skąd wiesz, jakich czasów będziemy świadkami za te 30, 40 lat? :x Być może dla wnuków Asi to nie będzie nic nadzwyczajnego ;)
Wtedy takie zachowanie może być normą ...
http://www.tvn24.pl/2072273,0,0,1,1,wideo.html
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Urlop? Raczej znowu coś kręci.
Dosłownie, czy w przenośni? :D Tylko nie mów, że masz jakieś informacje na temat tego, że jej nieobecność powodowana jest jakimś nowym niedorzecznym wymysłem TVN24 :>
Że na przykład szykują dla Agaty specjalny półgodzinny program w godzinach nocnych? :x
Nocny program z @? :twisted: To mogłoby być interesujące :x
Nie za dużo tych urlopów? W połowie lipca miała chyba wolne? Może wysłali ją na jakieś szkolenie? Np. jak szybko zaparzyć dobrą kawę dla szefa :x
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Niedawno skojarzyłem że inicjały Agaty to at czyli @ :D a @ to inaczej małpa :x
Słodko :P Ale to Ty nie wiesz, że Agata Tomaszewska, to tylko pseudonim artystyczny :> Prawdziwe imię i nazwisko ukrywa, a ma to związek z niejasną przeszłością :x Którą notabene skrzętnie przed opinią publiczną Agata ukrywa ;)
Rodzina i koledzy z pracy witają ją pewnie - Agato, małpo Ty nasza :x
Skoro tak ukrywa przeszłość to musi mieć coś na sumieniu. :x Wyślijcie jakiegoś maila do gazety z programem telewizyjnym, oni ją już przemaglują odpowiednio :x

A BJ gdzie? Wyjechał z @? :x Przeprowadza z nią wywiad? :D
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze: Nie wiem, może kobieca intuicja? :D
A skąd pewność, że jesteśmy kobietami? :x
Podpowiada mi to kobieca intuicja :x
Funcky pisze:Tinky :> rzucił mi się dziś w oczy Twój podpis i coś mi się przypomniało ;-) Jakiś czas temu proponowałeś - tu, na forum Agatce, aby do Ciebie napisała. I co? Skusiła się? :DD
Ona nie , za to pan SPAM skorzytał z adresu :x Codziennie przysyłał mi po kilka maili :x
Ciekawe co by pomyślała @ gdyby napisał do niej TinkiWinki ... w dodatku prawdziwy :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#948

Post autor: Funcky » (pt) 28 wrz 2007, 11:35

TinkiWinki pisze:Ale ten krasnolud raczej był z alternatywnych klimatów i nie wiadomo czy @ lubi taką muzykę.
Z tego, co mi wiadomo w SQ grają muzykę, która łączy różne elementy gatunków muzycznych ;) Taka co łagodzi obyczaje ;) Poza tym są ludzie, którzy czują każdy ,,klimat'' :D Być może Agata do nich właśnie należy? ;) Wystarczy spojrzeć jak czasami ,,tańczy'' w fotelu ;) A pozornie wydawać by się mogło, że muzyczka z serwisu nie skłania do podrygiwania ;)
TinkiWinki pisze:Wtedy takie zachowanie może być normą ...
http://www.tvn24.pl/2072273,0,0,1,1,wideo.html
Ouch :( Wróżę rok praktyki w takich warunkach i koniec w Polsce z reporterowaniem :x No, chyba, że wpiszą ten zawód do tych szczególnie niebezpiecznych, obniżą wiek emerytalny i siłą rzeczy podniosą uposażenie :x
Ufff... na szczęście Agata już nie jest tak często reporterką jak kiedyś :) I, co już śmiało można stwierdzić :) , nie przyciąga do siebie tarapatów i..... szaleńców :x
TinkiWinki pisze:Nocny program z @? :twisted: To mogłoby być interesujące :x

Nie wiem, co uroiło się w Twojej głowie :> Perspektywa nocnego INFORMACYJNEGO podsumowania dnia wydała ci się być szczególnie interesującą :>
TinkiWinki pisze:Nie za dużo tych urlopów? W połowie lipca miała chyba wolne? Może wysłali ją na jakieś szkolenie? Np. jak szybko zaparzyć dobrą kawę dla szefa :x
Dość już tych szkoleń :? Czy do Ciebie naprawdę nie dotarło, że Agata jest bardzo pojętną uczennicą :> :D Jak ci to można wytłumaczyć, żebyś zrozumiał :> Za pomocą młotka? :x
TinkiWinki pisze:Rodzina i koledzy z pracy witają ją pewnie - Agato, małpo Ty nasza :x
Myślę, że mają bardziej wyszukany redakcyjny slang ;) Black coś kiedyś pisał, że było to coś na wzór: Witaj, o boska....!!! ale na pewno nie ,,małpo'' pojawia się w miejscu kropek :x
TinkiWinki pisze:Skoro tak ukrywa przeszłość to musi mieć coś na sumieniu. :x Wyślijcie jakiegoś maila do gazety z programem telewizyjnym, oni ją już przemaglują odpowiednio :x
Gazeta z programem, to może ją co najwyżej w kuchni sfotografować ;) A przemaglować, to jedynie GW :x
TinkiWinki pisze:A BJ gdzie? Wyjechał z @? :x Przeprowadza z nią wywiad? :D
:oo Zgadł :oo
Czyżbyś już w jakimś brukowcu widział ich zdjęcia radośnie rozbujanych w klimatach ..... jakichś tam plaż? ;) Czy coś przeoczyłam :>
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze: Nie wiem, może kobieca intuicja? :D
A skąd pewność, że jesteśmy kobietami? :x
Podpowiada mi to kobieca intuicja :x
Ale jakoś tak niekomfortowo i niesmacznie się poczułam :x
TinkiWinki pisze:Ona nie , za to pan SPAM skorzytał z adresu :x Codziennie przysyłał mi po kilka maili :x
Ciekawe co by pomyślała @ gdyby napisał do niej TinkiWinki ... w dodatku prawdziwy :x
Pewnie pomyślałaby, że chce jej sprzedać tandetną czerwoną torebkę :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#949

Post autor: Dżasta » (pt) 28 wrz 2007, 19:24

Funcky pisze: Ufff... na szczęście Agata już nie jest tak często reporterką jak kiedyś :) I, co już śmiało można stwierdzić :) , nie przyciąga do siebie tarapatów i..... szaleńców :x
Taaak, tam gdzie pojawia się Agata to tylko pokój i miłość :xx:
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Nie za dużo tych urlopów? W połowie lipca miała chyba wolne? Może wysłali ją na jakieś szkolenie? Np. jak szybko zaparzyć dobrą kawę dla szefa :x
Dość już tych szkoleń :? Czy do Ciebie naprawdę nie dotarło, że Agata jest bardzo pojętną uczennicą :> :D Jak ci to można wytłumaczyć, żebyś zrozumiał :> Za pomocą młotka? :x
Szkoda młotka :x
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:A BJ gdzie? Wyjechał z @? :x Przeprowadza z nią wywiad? :D
:oo Zgadł :oo
Czyżbyś już w jakimś brukowcu widział ich zdjęcia radośnie rozbujanych w klimatach ..... jakichś tam plaż? ;) Czy coś przeoczyłam :>
Podobno każdemu, kto zrezygnuje z pisania w jej wątku urlopik funduje :x
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Ona nie , za to pan SPAM skorzytał z adresu :x Codziennie przysyłał mi po kilka maili :x
Ciekawe co by pomyślała @ gdyby napisał do niej TinkiWinki ... w dodatku prawdziwy :x
Pewnie pomyślałaby, że chce jej sprzedać tandetną czerwoną torebkę :x
Ciekawe czy dokonałaby zakupu? :DD I czy Tinky byłby w stanie rozstać się ze swoją torebką? :DD
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#950

Post autor: Funcky » (sob) 29 wrz 2007, 8:57

Dżasta pisze:Taaak, tam gdzie pojawia się Agata to tylko pokój i miłość :xx:
I ludźmi targają bardzo silne emocje ;)
Dżasta pisze:Szkoda młotka :x
Ojciec ma ich całkiem sporo: różnej masy i z różnego tworzywa :x
Dżasta pisze:Podobno każdemu, kto zrezygnuje z pisania w jej wątku urlopik funduje :x
No i co najważniejsze we własnym towarzystwie :x
Dżasta pisze:Ciekawe czy dokonałaby zakupu? :DD I czy Tinky byłby w stanie rozstać się ze swoją torebką? :DD
Pewnie nie, bo pewnie i w zupełnie innej sprawie by pisał :x Nawet nie chcę myśleć w jakiej :x Kto wie, co się kryje pod tym fioletowym pluszem? :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#951

Post autor: Dżasta » (sob) 29 wrz 2007, 16:20

:> Tinky do nas nie zajrzał? Czyżby znudziło go nasze towarzystwo? :x
Funcky pisze:
Dżasta pisze:Szkoda młotka :x
Ojciec ma ich całkiem sporo: różnej masy i z różnego tworzywa :x
I tak będę się upierała, że szkoda :x

Funcky pisze:
Dżasta pisze:Podobno każdemu, kto zrezygnuje z pisania w jej wątku urlopik funduje :x
No i co najważniejsze we własnym towarzystwie :x
A to ja zapomniałam o tym wspomnieć? :x
Funcky pisze:
Dżasta pisze:Ciekawe czy dokonałaby zakupu? :DD I czy Tinky byłby w stanie rozstać się ze swoją torebką? :DD
Pewnie nie, bo pewnie i w zupełnie innej sprawie by pisał :x Nawet nie chcę myśleć w jakiej :x Kto wie, co się kryje pod tym fioletowym pluszem? :x
Czasami lepiej żyć w niewiedzy :x

O czym my tu dyskutujemy? O młotkach, tandetnych torebkach i wnętrznościach pluszaka :x Agata mogłaby w końcu się pojawić :roll:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#952

Post autor: TinkiWinki » (sob) 29 wrz 2007, 18:15

Toście się popisały, nie wiadomo komu odpowiadać :D
Dżasta pisze::> Tinky do nas nie zajrzał? Czyżby znudziło go nasze towarzystwo? :x
Zatęskniłyście? :x
Funcky pisze:
Dżasta pisze:Szkoda młotka :x
Ojciec ma ich całkiem sporo: różnej masy i z różnego tworzywa :x
Oj, obawiam się że rozmiaru który skutecznie wybiłby mi to i owo z głowy nie ma :D Wielu już próbowało :x
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:
Nocny program z @? :twisted: To mogłoby być interesujące :x
Nie wiem, co uroiło się w Twojej głowie :> Perspektywa nocnego INFORMACYJNEGO podsumowania dnia wydała ci się być szczególnie interesującą :>
Kiedyś na Discovery, póxną porą oglądałem bardzo ciekawy serial. Dokładnie nie pamiętam tytułu ale leciał jakoś tak, "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o ...." :x Bardzo pouczający dokument. I tak sobie pomyślałem że AT mogłaby tam lektorować. Ma taki niski, uspokajający głos, troche podobny do Krystyny Czubówny :D
Funcky pisze: Gazeta z programem, to może ją co najwyżej w kuchni sfotografować ;) A przemaglować, to jedynie GW :x
GW zajmuje się poważnymi tematami. Gdyby była żoną/dziewczyną jakiegoś polityka to może trafiła by nawet do Wysokich Obcasów :D
Dżasta pisze:
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Ona nie , za to pan SPAM skorzytał z adresu :x Codziennie przysyłał mi po kilka maili :x
Ciekawe co by pomyślała @ gdyby napisał do niej TinkiWinki ... w dodatku prawdziwy :x
Pewnie pomyślałaby, że chce jej sprzedać tandetną czerwoną torebkę :x
Ciekawe czy dokonałaby zakupu? :DD I czy Tinky byłby w stanie rozstać się ze swoją torebką? :DD
Spokojnie, mam dwie :D Jedną kościółkową, oryginalną. Drugą, na co dzień, Koko Szanel, kupiłem za 50 zł na stadionie w Warszawie :x Z tą mógłbym się rozstać.
Funcky pisze:
Dżasta pisze:Ciekawe czy dokonałaby zakupu? :DD I czy Tinky byłby w stanie rozstać się ze swoją torebką? :DD
Pewnie nie, bo pewnie i w zupełnie innej sprawie by pisał :x Nawet nie chcę myśleć w jakiej :x Kto wie, co się kryje pod tym fioletowym pluszem? :x
Pod pluszem kryje się gruba skóra i kosmate myśli :x
Dżasta pisze:O czym my tu dyskutujemy? O młotkach, tandetnych torebkach i wnętrznościach pluszaka :x Agata mogłaby w końcu się pojawić :roll:
Widzę że mocno zaniżyłem poziom dyskusji :x Ciekawe czy @ zdarzyło się dyskutować o młotkach, torebkach i wnętrznościach pluszaka? :x


Przy okazji przeglądania komputera, przypomniałem sobie że jeszcze przed długą awarią forum zrobiłem małe porównanie :D
Obrazek
Jakość zdjęć taka sobie, takie znalazłem na forum. Chyba nikt nie zauważył że ten warszawki debiut nastąpił dokładnie 1,5 roku po debiucie na wizji. Ciekawe co będzie robić za następne 1,5?
Oczywiście nie trzeba wskazywać które ze zdjęć pochodzi ze wsi :x

A może dlatego jej nie ma na wizji bo zmieniła pracę? Kiedyś czytałem że Polsat ma rozbudowywać ośrodki regionalne m.in. w Poznaniu. Wczoraj przeczytałem że Puls też się wzmacnia. W ofertach może przebierać.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#953

Post autor: Dżasta » (ndz) 30 wrz 2007, 9:27

TinkiWinki pisze:Toście się popisały, nie wiadomo komu odpowiadać :D
Mi nie musisz :x
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze::> Tinky do nas nie zajrzał? Czyżby znudziło go nasze towarzystwo? :x
Zatęskniłyście? :x
Ja bardzo :DD Momentami bywasz okrutny, ale w przytłaczającej większości jesteś zabawny w tej swojej zrzędliwości - życia już sobie bez Ciebie nie wyobrażam - pluszaku :DD
TinkiWinki pisze:
Funcky pisze:
Dżasta pisze:Szkoda młotka :x
Ojciec ma ich całkiem sporo: różnej masy i z różnego tworzywa :x
Oj, obawiam się że rozmiaru który skutecznie wybiłby mi to i owo z głowy nie ma :D Wielu już próbowało :x
Czyli miałam rację upierając się przy tym, że szkoda młotka :x
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:O czym my tu dyskutujemy? O młotkach, tandetnych torebkach i wnętrznościach pluszaka :x Agata mogłaby w końcu się pojawić :roll:
Widzę że mocno zaniżyłem poziom dyskusji :x
Ależ skąd - nigdy nie był tak wysoki :x
TinkiWinki pisze:Ciekawe czy @ zdarzyło się dyskutować o młotkach, torebkach i wnętrznościach pluszaka? :x
Ztego co mi wiadomo, to nie miała jeszcze przyjemności :lol: Podejrzewam jednak, że i o tym potrafiłaby opowiadać bardzo zajmująco :D
TinkiWinki pisze:Chyba nikt nie zauważył że ten warszawki debiut nastąpił dokładnie 1,5 roku po debiucie na wizji
Najwierniejszym fanom powinno w tym momence zrobić się głupio :oops:
TinkiWinki pisze:Ciekawe co będzie robić za następne 1,5?
Będzie rządziła w tvn24 :DD
TinkiWinki pisze:Oczywiście nie trzeba wskazywać które ze zdjęć pochodzi ze wsi :x
No nie wiem? To wcale nie jest tak oczywiste. Sceneria na pierwszym wskazywałby na - jak to Ty pięknie nazywasz, prowincję. Jednak, kiedy popatrzy się na strój jaki Agata ma na sobie na drugim.... :x
TinkiWinki pisze:A może dlatego jej nie ma na wizji bo zmieniła pracę? Kiedyś czytałem że Polsat ma rozbudowywać ośrodki regionalne m.in. w Poznaniu. Wczoraj przeczytałem że Puls też się wzmacnia. W ofertach może przebierać.
Czyżbyś sugerował, że Agata zasypywana jest propozycjami? Plączesz się w zeznaniach Tinky :x Raz ganisz ją za wszystko, a za chwilę twierdzisz, że jest rozrywana przez inne tv :> To co najmniej dziwne jest :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#954

Post autor: Funcky » (ndz) 30 wrz 2007, 11:43

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Toście się popisały, nie wiadomo komu odpowiadać :D
Mi nie musisz :x
Ehno :> Dżasta, to tak nieładnie :> Dopingować i zachęcać trzeba :D A Ty tak odrzucasz przejaw chęci do dysputy :> :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Oj, obawiam się że rozmiaru który skutecznie wybiłby mi to i owo z głowy nie ma :D Wielu już próbowało :x
Czyli miałam rację upierając się przy tym, że szkoda młotka :x
A tępego drewnianego już ktoś próbował użyć? :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Widzę że mocno zaniżyłem poziom dyskusji :x
Ależ skąd - nigdy nie był tak wysoki :x
Jeżeli miernik/generator poziomu wysyłanego sygnału chęci do dyskusji przez dyskutantów jest na odpowiednim wysokim poziomie, to nie ma co sobie głowy poziomem dyskusji zaprzątać :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Ciekawe czy @ zdarzyło się dyskutować o młotkach, torebkach i wnętrznościach pluszaka? :x
Ztego co mi wiadomo, to nie miała jeszcze przyjemności :lol: Podejrzewam jednak, że i o tym potrafiłaby opowiadać bardzo zajmująco :D
Może jak się z siostrą w dzieciństwie biły o pluszowe zabawki to później dyskutowały nad tym co z zabawek zostało? :x ...... i co było w środku :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Chyba nikt nie zauważył że ten warszawki debiut nastąpił dokładnie 1,5 roku po debiucie na wizji
Najwierniejszym fanom powinno w tym momence zrobić się głupio :oops:
Ja takich dokładnych wyliczeń nigdy nie robiłam :) Daty, to nie moja specjalność ;) Ale zastanawiająca ta kolej rzeczy i analogie :>
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Ciekawe co będzie robić za następne 1,5?
Będzie rządziła w tvn24 :DD
Z tej Twojej, TinkiWinki trzeciej fotki wynika, że Agata zdecyduje się zrobić sobie trwałą ondulację za półtora roku :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Oczywiście nie trzeba wskazywać które ze zdjęć pochodzi ze wsi :x
No nie wiem? To wcale nie jest tak oczywiste. Sceneria na pierwszym wskazywałby na - jak to Ty pięknie nazywasz, prowincję. Jednak, kiedy popatrzy się na strój jaki Agata ma na sobie na drugim.... :x
A może to trzecie, to prorokowana przez Tinkiego, Agatki przeprowadzka na wieś? :)
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:A może dlatego jej nie ma na wizji bo zmieniła pracę? Kiedyś czytałem że Polsat ma rozbudowywać ośrodki regionalne m.in. w Poznaniu. Wczoraj przeczytałem że Puls też się wzmacnia. W ofertach może przebierać.
Czyżbyś sugerował, że Agata zasypywana jest propozycjami? Plączesz się w zeznaniach Tinky :x Raz ganisz ją za wszystko, a za chwilę twierdzisz, że jest rozrywana przez inne tv :> To co najmniej dziwne jest :x
A poza tym.... ;) ..... jak mogłaby kilka dni po otrzymaniu awansu, taki numer wykręcić szefom :> :x Znamy różne dziwne zachowania Agaty, ale względem fanów :x Względem szefów jest na pewno bardzo lojalna :smile:
TinkiWinki pisze:Kiedyś na Discovery, póxną porą oglądałem bardzo ciekawy serial. Dokładnie nie pamiętam tytułu ale leciał jakoś tak, "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o ...." :x Bardzo pouczający dokument. I tak sobie pomyślałem że AT mogłaby tam lektorować. Ma taki niski, uspokajający głos, troche podobny do Krystyny Czubówny :D
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Agacie Tomaszewskiej :smile: To mógłby być program autobiograficzny dla rzeszy fanów :smile: Mówiłaby o przeszłości, treaźniejszości i przyszłości :smile: Rozterkach, lękach, nadziejach, miłościach, rozstaniach, powrotach (...) rozczarowaniach (...) zainteresowaniach :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#955

Post autor: Black Jack » (ndz) 30 wrz 2007, 17:16

TinkiWinki pisze:Chyba nikt nie zauważył że ten warszawki debiut nastąpił dokładnie 1,5 roku po debiucie na wizji. Ciekawe co będzie robić za następne 1,5?
Szczęśliwi czasu nie liczą :x
Za 1,5 roku, to Agatka może odnotuje swój największy sukces życiowy i już będzie szczęśliwą mamą? :P

TW, może Ty widzisz pod tymi linkami więcej niż ja? :D

Obrazek

:D

I jeszcze to:

Obrazek

:D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#956

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 30 wrz 2007, 18:28

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Toście się popisały, nie wiadomo komu odpowiadać :D
Mi nie musisz :x
Czyli Ci nie odpowiadam? :D
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze::> Tinky do nas nie zajrzał? Czyżby znudziło go nasze towarzystwo? :x
Funcky pisze:Zatęskniłyście? :x
Ja bardzo :DD Momentami bywasz okrutny, ale w przytłaczającej większości jesteś zabawny w tej swojej zrzędliwości - życia już sobie bez Ciebie nie wyobrażam - pluszaku :DD
Mój Boże aż zaniepisałem ze wzruszenia :x

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Ciekawe co będzie robić za następne 1,5?
Będzie rządziła w tvn24 :DD
Z tej Twojej, TinkiWinki trzeciej fotki wynika, że Agata zdecyduje się zrobić sobie trwałą ondulację za półtora roku :x
Może wtedy wróci moda lat 80-tych a @ zostanie gwiazdą Disco :x Interesująco wyglądała by z takimi sprężynkami na głowie :x



Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Oczywiście nie trzeba wskazywać które ze zdjęć pochodzi ze wsi :x
No nie wiem? To wcale nie jest tak oczywiste. Sceneria na pierwszym wskazywałby na - jak to Ty pięknie nazywasz, prowincję. Jednak, kiedy popatrzy się na strój jaki Agata ma na sobie na drugim.... :x
Mi raczej chodziło o fryzurkę. Taka trochę nastoletniej, prowincjonalnej dziewczynki :D
Black Jack pisze:
TinkiWinki pisze:Chyba nikt nie zauważył że ten warszawki debiut nastąpił dokładnie 1,5 roku po debiucie na wizji. Ciekawe co będzie robić za następne 1,5?
Szczęśliwi czasu nie liczą :x
Za 1,5 roku, to Agatka może odnotuje swój największy sukces życiowy i już będzie szczęśliwą mamą? :P
Nie wykluczone że wybierze drogę Anity W. W TVN24 około 30 panie się parzą i są obrączkowane :x
TW, może Ty widzisz pod tymi linkami więcej niż ja? :D

Obrazek
Potrafię sobie wyobrazić ją np. w stroju kąpielowym :x


Dzisiaj zauważyłem pewne podobieństwo
Obrazek
Kiedyś śmiano się że w TVP panie występują ubrane w podobne same mundurki a w TVN24 są identyczne :x

Czy to możliwe by @chodziła do liceum w latach 1994-98, o numerze np. VIII?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#957

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 30 wrz 2007, 18:30

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Toście się popisały, nie wiadomo komu odpowiadać :D
Mi nie musisz :x
Czyli Ci nie odpowiadam? :D
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze::> Tinky do nas nie zajrzał? Czyżby znudziło go nasze towarzystwo? :x
Funcky pisze:Zatęskniłyście? :x
Ja bardzo :DD Momentami bywasz okrutny, ale w przytłaczającej większości jesteś zabawny w tej swojej zrzędliwości - życia już sobie bez Ciebie nie wyobrażam - pluszaku :DD
Mój Boże aż zaniepisałem ze wzruszenia :x

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Ciekawe co będzie robić za następne 1,5?
Będzie rządziła w tvn24 :DD
Z tej Twojej, TinkiWinki trzeciej fotki wynika, że Agata zdecyduje się zrobić sobie trwałą ondulację za półtora roku :x
Może wtedy wróci moda lat 80-tych a @ zostanie gwiazdą Disco :x Interesująco wyglądała by z takimi sprężynkami na głowie :x



Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Oczywiście nie trzeba wskazywać które ze zdjęć pochodzi ze wsi :x
No nie wiem? To wcale nie jest tak oczywiste. Sceneria na pierwszym wskazywałby na - jak to Ty pięknie nazywasz, prowincję. Jednak, kiedy popatrzy się na strój jaki Agata ma na sobie na drugim.... :x
Mi raczej chodziło o fryzurkę. Taka trochę nastoletniej, prowincjonalnej dziewczynki :D
Black Jack pisze:
TinkiWinki pisze:Chyba nikt nie zauważył że ten warszawki debiut nastąpił dokładnie 1,5 roku po debiucie na wizji. Ciekawe co będzie robić za następne 1,5?
Szczęśliwi czasu nie liczą :x
Za 1,5 roku, to Agatka może odnotuje swój największy sukces życiowy i już będzie szczęśliwą mamą? :P
Nie wykluczone że wybierze drogę Anity W. W TVN24 około 30 panie się parzą i są obrączkowane :x
TW, może Ty widzisz pod tymi linkami więcej niż ja? :D

Obrazek
Potrafię sobie wyobrazić ją np. w stroju kąpielowym :x


Dzisiaj zauważyłem pewne podobieństwo
Obrazek
Kiedyś śmiano się że w TVP panie występują ubrane w podobne same mundurki a w TVN24 są identyczne :x

Czy to możliwe by @chodziła do liceum w latach 1994-98, o numerze np. VIII?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#958

Post autor: Dżasta » (ndz) 30 wrz 2007, 21:17

Funcky pisze:
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Toście się popisały, nie wiadomo komu odpowiadać :D
Mi nie musisz :x
Ehno :> Dżasta, to tak nieładnie :> Dopingować i zachęcać trzeba :D A Ty tak odrzucasz przejaw chęci do dysputy :> :x
Widzisz jak go ładnie zdopingowałam :D Wcale się nie zniechęcił :D
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Toście się popisały, nie wiadomo komu odpowiadać :D
Mi nie musisz :x
Czyli Ci nie odpowiadam? :D
Wprost przeciwnie :DD
TinkiWinki pisze:Dzisiaj zauważyłem pewne podobieństwo
Obrazek
Kiedyś śmiano się że w TVP panie występują ubrane w podobne same mundurki a w TVN24 są identyczne :x

Czy to możliwe by @chodziła do liceum w latach 1994-98, o numerze np. VIII?
Tinki :D Skarbie :DD a nie chodziło Ci przypadkiem o tę marynarę :arrow:

Obrazek
Ta, którą Ty zapodałeś jest identycznie skrojona jak ta Joaśki ( choć na Agacie zdecydowanie lepiej leży ;-) ) Z kolei ta, którą ja zapodałam i ta Joanny są z tej samej dzianiny - okropnej dzianiny :x

Agatka chyba już jutro się pojawi :> Jak myślicie?? Mam nadzieję, że na tę ondulację półtora roku czekać nie będziemy musieli :DD
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#959

Post autor: Funcky » (pn) 01 paź 2007, 10:18

TinkiWinki pisze:Może wtedy wróci moda lat 80-tych a @ zostanie gwiazdą Disco :x Interesująco wyglądała by z takimi sprężynkami na głowie :x
Ta moda już wróciła :) Niestety, Agata jako ceniona prezenterka newsów, nie może sobie pozwolić na takie na maksa podążanie za wszystkimi krzykami mody ;)
TinkiWinki pisze:Nie wykluczone że wybierze drogę Anity W. W TVN24 około 30 panie się parzą i są obrączkowane :x
Agata wygląda mi na indywidualistkę :D W żadne szablony nie da się zapakować :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Dzisiaj zauważyłem pewne podobieństwo
Obrazek
Kiedyś śmiano się że w TVP panie występują ubrane w podobne same mundurki a w TVN24 są identyczne :x
Ta, którą Ty zapodałeś jest identycznie skrojona jak ta Joaśki ( choć na Agacie zdecydowanie lepiej leży ;-) ) Z kolei ta, którą ja zapodałam i ta Joanny są z tej samej dzianiny - okropnej dzianiny :x
Trafne spostrzeżenia, co do joty :D
Tylko tak.... :> Myślę, że Agata w marynarce Joaśki wyglądałaby jak chłopczyk idący do rocznicowej komunii :x Dla tych, co nie wiedzą, na czym polega dowcip, tłumaczę, że chodzi o za krótkie rękawki i ogólnie przyciasnawą marynareczkę, z której po upływie roku dziecko wyrasta :x
Agata pewnie kupuje M-ki, a Joaśka S-ki - albo i mniejsze rozmiary :D
TinkiWinki pisze:Czy to możliwe by @chodziła do liceum w latach 1994-98, o numerze np. VIII?
Może? :D Ale ja stawiam na ,,marcinka'' :P
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#960

Post autor: Dżasta » (pn) 01 paź 2007, 18:38

Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Może wtedy wróci moda lat 80-tych a @ zostanie gwiazdą Disco :x Interesująco wyglądała by z takimi sprężynkami na głowie :x
Ta moda już wróciła :) Niestety, Agata jako ceniona prezenterka newsów, nie może sobie pozwolić na takie na maksa podążanie za wszystkimi krzykami mody ;)
A wiecie co? Widziałam dziś o Poranku kręcącą się "na tyłach" wysokawą brunetkę z lokami na głowie :lol:
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Nie wykluczone że wybierze drogę Anity W. W TVN24 około 30 panie się parzą i są obrączkowane :x
Agata wygląda mi na indywidualistkę :D W żadne szablony nie da się zapakować :x
Z pewnością wprowadzi jakieś nowe trendy ;)
Trafne spostrzeżenia, co do joty :D
Dziękuję :D Ma się oko do tych cudnych marynar :x
Agata pewnie kupuje M-ki, a Joaśka S-ki - albo i mniejsze rozmiary :D
Przy Agacie Aśka wygląda jak pchełka :lol: Nie wiem jak inni, ale ja to chyba niedługo zapomnę jak to jest, kiedy Agatka serwis prowadzi albo nadaje relację :roll:
:( :( :(

ODPOWIEDZ