Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#931

Post autor: Dżasta » (sob) 22 wrz 2007, 21:32

TinkiWinki pisze:Czyżby AT nie przeszła pomyślnie testów prezenterskich? Nie widać jej. A może pojechała hen Hel nad morze odpocząć? :D
Czyżbyś tęsknił za nią? :x Moim zdaniem - i nie tylko moim - przeszła testy bardzo pozytywnie. A odpoczynek jej się należy - wszak od miesiąca wolnego weekendu nie miała dziewczyna.
Mnie ciekawi skąd w ogóle wziął się pomysł aby to akurat ona była prezenterką w Warszawie? Przecież nie tak dawno TVN24 zatrudnił nową, w dodatku poznaniankę.
Może po to, aby innych prezentero-reporterów odsunąć od prezenterowania :x
Czyżby te kilkaset podstron na rożnych forach przyczyniło sie do tego że szefostwo się nią zainteresowało?
Zapewne :x :x :x Może chodzić też o to, że jest bardzo dobrą dziennikarką, ale pewności nie mam :x
Jak tak już do niej piszecie to zapytajcie. Ciekawi mnie czy można w ten sposób kogoś wypromować? :D
A po co do niej pisać, skoro ona nieznajomym o sobie nie opowiada :x Sam spróbuj kogoś w ten sposób wypromować - zobaczymy czy na szefostwie tvn24 zrobi to wrażenie :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#932

Post autor: Funcky » (ndz) 23 wrz 2007, 10:07

TinkiWinki pisze:Czyżby AT nie przeszła pomyślnie testów prezenterskich?
Widzowie potwierdzili, że testy zdała bardzo dobrze :bravo:
Poza tym Agata jest nie tylko dla Warszawy ;) W Poznaniu tęskniący na nią i jej powrót z pewnością tłumnie czekają ;) więc nauczmy się dzielić z innymi :x
TinkiWinki pisze:Nie widać jej. A może pojechała hen Hel nad morze odpocząć? :D
Teraz to tylko nad jakieś zagraniczne morze ;) Po co na Hel jechać się trząść :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Czyżby te kilkaset podstron na rożnych forach przyczyniło sie do tego że szefostwo się nią zainteresowało?
Zapewne :x :x :x Może chodzić też o to, że jest bardzo dobrą dziennikarką, ale pewności nie mam :x
Paweł ma też po kilkadziesiąt stron na różnych forach i co go spotkało? :(
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Jak tak już do niej piszecie to zapytajcie. Ciekawi mnie czy można w ten sposób kogoś wypromować? :D
A po co do niej pisać, skoro ona nieznajomym o sobie nie opowiada :x Sam spróbuj kogoś w ten sposób wypromować - zobaczymy czy na szefostwie tvn24 zrobi to wrażenie :x
Racja ;) Spróbuj Tinky ;) Jak się uda i ten promowany ktoś awansuje, to się sprawdzi i potwierdzi, czy można w ten sposób coś zdziałać ;) No i powodzenia tylko pozostaje życzyć !!! :x :x :x Nie zapomnij przy doborze kandydata do wypromowania pokierować się siódmym zmysłem :x No i wiesz, to nie może być ktoś nijaki :x Musi wzbudzać kontrowersje, sprawiać, że ludzie dlań gotowi są na wyrzeczenia, poświęcenia etc. :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#933

Post autor: Dżasta » (ndz) 23 wrz 2007, 11:13

Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Nie widać jej. A może pojechała hen Hel nad morze odpocząć? :D
Teraz to tylko nad jakieś zagraniczne morze ;) Po co na Hel jechać się trząść :x
Ocenimy po powrocie ;)
Funcky pisze:
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Czyżby te kilkaset podstron na rożnych forach przyczyniło sie do tego że szefostwo się nią zainteresowało?
Zapewne :x :x :x Może chodzić też o to, że jest bardzo dobrą dziennikarką, ale pewności nie mam :x
Paweł ma też po kilkadziesiąt stron na różnych forach i co go spotkało? :(
Może Pawła fanki w nieodpowiedni sposób za promocję się zabrały? :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#934

Post autor: Funcky » (ndz) 23 wrz 2007, 17:47

Dżasta pisze:
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Nie widać jej. A może pojechała hen Hel nad morze odpocząć? :D
Teraz to tylko nad jakieś zagraniczne morze ;) Po co na Hel jechać się trząść :x
Ocenimy po powrocie ;)
Właściwie, to dzisiaj też u nas na miejscu można było złapać brązik :D Takie mocne słońce cały dzień świeciło i temperatury sprzyjały opalaniu :P Więc i tak się nie dowiemy, czy Agata urlop spędziła w domu, czy gdzieś poza ;)
Dżasta pisze:Może Pawła fanki w nieodpowiedni sposób za promocję się zabrały? :x
A że co niby gorzej od fanów (płci męskiej) Agaty robiłyśmy :>
To szefostwo TVN jest pogięte i ma głęboko w poważaniu opinie widzów :foch:
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#935

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 23 wrz 2007, 18:42

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Czyżby AT nie przeszła pomyślnie testów prezenterskich? Nie widać jej. A może pojechała hen Hel nad morze odpocząć? :D
Czyżbyś tęsknił za nią? :x Moim zdaniem - i nie tylko moim - przeszła testy bardzo pozytywnie. A odpoczynek jej się należy - wszak od miesiąca wolnego weekendu nie miała dziewczyna.
Prawdę mówiąc jest mi raczej obojętne kto czyta w tv, no oczywiście wolę kiedy są to ładne kobiety :D Czy ja wiem czy przeszła pozytywnie te testy? Głównie tylko czytała, nie było jakiejś nadzwyczajnej sytuacji która wymagałby rozmowy na żywo albo jakiegoś innego improwizowania.
Jedno co mi się w niej podobało to to ten delikatny stresik który jej towarzyszył :D Zawsze mnie cieszyło jak inni się denerwowali, np. przed egzaminami. Oczywiście pod warunkiem że ja już byłem po :x Zawsze ich pocieszałem dobrym słowem (że nie zdadzą) :x

W ostatnich dniach na wizji miała takie podkrążone oczy. Może zaniemogło biedactwo?
Funcky pisze:
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Jak tak już do niej piszecie to zapytajcie. Ciekawi mnie czy można w ten sposób kogoś wypromować? :D
A po co do niej pisać, skoro ona nieznajomym o sobie nie opowiada :x Sam spróbuj kogoś w ten sposób wypromować - zobaczymy czy na szefostwie tvn24 zrobi to wrażenie :x
Racja ;) Spróbuj Tinky ;) Jak się uda i ten promowany ktoś awansuje, to się sprawdzi i potwierdzi, czy można w ten sposób coś zdziałać ;) No i powodzenia tylko pozostaje życzyć !!! :x :x :x Nie zapomnij przy doborze kandydata do wypromowania pokierować się siódmym zmysłem :x No i wiesz, to nie może być ktoś nijaki :x Musi wzbudzać kontrowersje, sprawiać, że ludzie dlań gotowi są na wyrzeczenia, poświęcenia etc. :x
A nie da się wypromować?
Załóżmy że jakiś boss z TVN24 zaglądnie sobie do sieci co tam lud pisze o jego stacji. :x Patrzy a tu o AT dyskusja na kilkaset stron. Pomyśli sobie a któż to że ma więcej stron niż Pochanke, Tadla, Kuligowska czy inne :D Popatrzy, popyta i niech się dzieje wola ludu :D Niech się dziewczyna sprawdzi.
Tak w ogóle to patrzę i widzę że Wy jesteście tez z Poznania. Może jesteście jakąś rodziną do AT i tym nabijaniem postów ją promujecie? :x
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Nie widać jej. A może pojechała hen Hel nad morze odpocząć? :D
Teraz to tylko nad jakieś zagraniczne morze ;) Po co na Hel jechać się trząść :x
Gdzieś mi się o oczy obiło że klub w którym bawi się AT (tak właściwie to skąd ja wiem gdzie ona się bawi :> :D ) w lipcu robił chyba jakąś imprezę na Hellu, właściwie to m. in. w połowie lipca. Kiedy AT miała jakiś urlop? Nie w lipcu? :D


Aha, Wasze screeny są masowo kopiowane tutaj :D
http://znanekobiety.info/index.php?show ... 0&start=80
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#936

Post autor: Dżasta » (ndz) 23 wrz 2007, 22:02

Funcky pisze: Właściwie, to dzisiaj też u nas na miejscu można było złapać brązik :D Takie mocne słońce cały dzień świeciło i temperatury sprzyjały opalaniu :P Więc i tak się nie dowiemy, czy Agata urlop spędziła w domu, czy gdzieś poza ;)
W takim razie nadal będziemy mieli dylemat ;-)
Funcky pisze:
Dżasta pisze:Może Pawła fanki w nieodpowiedni sposób za promocję się zabrały? :x
A że co niby gorzej od fanów (płci męskiej) Agaty robiłyśmy :>
Się właśnie nad tym zastanawiam i aż temperatura mi się podniosła :x
Funcky pisze:To szefostwo TVN jest pogięte i ma głęboko w poważaniu opinie widzów :foch:
Jeszcze kiedyś za nami zatęsknią :x
TinkiWinki pisze: Prawdę mówiąc jest mi raczej obojętne kto czyta w tv, no oczywiście wolę kiedy są to ładne kobiety :D
A nie zależy Ci na tym, żeby były dobrze podane? :x
TinkiWinki pisze:Czy ja wiem czy przeszła pozytywnie te testy? Głównie tylko czytała, nie było jakiejś nadzwyczajnej sytuacji która wymagałby rozmowy na żywo albo jakiegoś innego improwizowania.
A rozmowy telefoniczne się nie liczą? Improwizowanie podczas łączeń z kolegami i koleżankami też było - zwłaszcza, kiedy przytrafiały się problemy techniczne, a Agatka bardzo dzielnie sobie wtedy radziła. :D
TinkiWinki pisze:Jedno co mi się w niej podobało to to ten delikatny stresik który jej towarzyszył :D Zawsze mnie cieszyło jak inni się denerwowali, np. przed egzaminami. Oczywiście pod warunkiem że ja już byłem po :x Zawsze ich pocieszałem dobrym słowem (że nie zdadzą) :x
Delikatnie mówiąc niedobry z Ciebie człowiek, ale to pewnie dla Ciebie komplement :x
TinkiWinki pisze:W ostatnich dniach na wizji miała takie podkrążone oczy. Może zaniemogło biedactwo?
Ty nie jesteś niedobry, Ty jesteś bardzo niedobry :x
TinkiWinki pisze:Tak w ogóle to patrzę i widzę że Wy jesteście tez z Poznania. Może jesteście jakąś rodziną do AT i tym nabijaniem postów ją promujecie? :x
Nie jesteśmy rodziną, ona nam za to płaci :x Po awansie Black zażądał od Agatki podwyżki, ale się nie zgodziła i przestał się nią zachwycać :x Ja nie mieszkam w Poznaniu ;-)
TinkiWinki pisze:Aha, Wasze screeny są masowo kopiowane tutaj :D
http://znanekobiety.info/index.php?show ... 0&start=80
To miłe, że tak się podobają :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#937

Post autor: Funcky » (pn) 24 wrz 2007, 13:23

TinkiWinki pisze:Prawdę mówiąc jest mi raczej obojętne kto czyta w tv, no oczywiście wolę kiedy są to ładne kobiety :D Czy ja wiem czy przeszła pozytywnie te testy? Głównie tylko czytała, nie było jakiejś nadzwyczajnej sytuacji która wymagałby rozmowy na żywo albo jakiegoś innego improwizowania.
Ja myślę, że Agata utrzymałaby się na powierzchni, gdyby wyrzucono ją od razu na głęboką wodę :D Niektórzy pokazują na co ich stać właśnie w takich nagłych i nieplanowanych sytuacjach :D Poczekajmy, może kiedyś się przydarzy ;) Jak na razie mogę już napisać, że jest świetnie :D
Jedno co mi się w niej podobało to to ten delikatny stresik który jej towarzyszył :D Zawsze mnie cieszyło jak inni się denerwowali, np. przed egzaminami. Oczywiście pod warunkiem że ja już byłem po :x Zawsze ich pocieszałem dobrym słowem (że nie zdadzą) :x
Miałam kiedyś takiego kolegę :D Nawet nie chcę pisać, jak skończył :x Nie żebym cię straszyła, ale chcę uświadomić, że taka postawa względem ludzi jest niehumanitarna :x
W ostatnich dniach na wizji miała takie podkrążone oczy. Może zaniemogło biedactwo?
Pewnie z niewyspania, albo ze zmęczenia ;) Ale jak wróci, to już na pewno śladów po zmęczeniu nie będzie ;)
TinkyWinky pisze:Tak w ogóle to patrzę i widzę że Wy jesteście tez z Poznania. Może jesteście jakąś rodziną do AT i tym nabijaniem postów ją promujecie? :x
Powtarzam za Dżastą :x :x
TinkiWinki pisze:Gdzieś mi się o oczy obiło że klub w którym bawi się AT (tak właściwie to skąd ja wiem gdzie ona się bawi :> :D ) w lipcu robił chyba jakąś imprezę na Hellu, właściwie to m. in. w połowie lipca. Kiedy AT miała jakiś urlop? Nie w lipcu? :D
Ja nic nie wiem na ten temat - mnie w lipcu nie było w kraju...... na forum ;)
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#938

Post autor: Dżasta » (pn) 24 wrz 2007, 16:44

Funcky pisze: Ja myślę, że Agata utrzymałaby się na powierzchni, gdyby wyrzucono ją od razu na głęboką wodę :D Niektórzy pokazują na co ich stać właśnie w takich nagłych i nieplanowanych sytuacjach :D Poczekajmy, może kiedyś się przydarzy ;) Jak na razie mogę już napisać, że jest świetnie :D
A ja przypomnę tylko, bo już jakiś czas temu o tym pisałam ;-) że moim zdaniem śmiało mogą Agatkę za biurkiem w dnż posadzić 8) Będę sobie zupełnie spokojnie serwisiątka oglądała 8) Jeśli nie odzwyczaję się od oglądania tvn24 :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#939

Post autor: Funcky » (wt) 25 wrz 2007, 13:10

Dżasta pisze:A ja przypomnę tylko, bo już jakiś czas temu o tym pisałam ;-) że moim zdaniem śmiało mogą Agatkę za biurkiem w dnż posadzić 8) Będę sobie zupełnie spokojnie serwisiątka oglądała 8) Jeśli nie odzwyczaję się od oglądania tvn24 :x
Czekam na tę chwilę (pojawienia się Agaty w DnŻ i w ogóle) z utęsknieniem :smile: I ze spokojem - oczywiście też częściowym, bo nie da się ukryć, że TVN24 chce nas wykończyć :( Tak źle jak obecnie, to chyba nigdy jeszcze nie było :zly: Nie ma żadnego z trójki moich ulubionych dziennikarzy :( Ani Pawła, ani Anity, ani Agaty :( (kolejność chronologiczna :P nie ,,odsercowa'' ;))

,,Zero satysfakcji'' - taką mogłabym teraz TVN24 opinię wystawić :(

A tyle się dzieje zawsze podczas nieobecności Agaty ważnych rzeczy :( Dzisiaj tak np. spadł i rozbił się jakiś wojskowy samolot :(
A ona...... może leży gdzieś nas morzem na plaży ;)
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#940

Post autor: Dżasta » (wt) 25 wrz 2007, 18:38

Funcky pisze: Tak źle jak obecnie, to chyba nigdy jeszcze nie było :zly: Nie ma żadnego z trójki moich ulubionych dziennikarzy :( Ani Pawła, ani Anity, ani Agaty :( (kolejność chronologiczna :P nie ,,odsercowa'' ;))
Już się tak nie tłumacz :lol:
Funcky pisze:,,Zero satysfakcji'' - taką mogłabym teraz TVN24 opinię wystawić :(
To się musi w końcu zmienić :x
Funcky pisze:A tyle się dzieje zawsze podczas nieobecności Agaty ważnych rzeczy :( Dzisiaj tak np. spadł i rozbił się jakiś wojskowy samolot :(
A, kiedy jest Agatka to zawsze taka sielanka :P
Funcky pisze:A ona...... może leży gdzieś nas morzem na plaży ;)
Agatko, jak długo można się tak lenić ;>
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#941

Post autor: TinkiWinki » (wt) 25 wrz 2007, 23:46

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Czy ja wiem czy przeszła pozytywnie te testy? Głównie tylko czytała, nie było jakiejś nadzwyczajnej sytuacji która wymagałby rozmowy na żywo albo jakiegoś innego improwizowania.
A rozmowy telefoniczne się nie liczą? Improwizowanie podczas łączeń z kolegami i koleżankami też było - zwłaszcza, kiedy przytrafiały się problemy techniczne, a Agatka bardzo dzielnie sobie wtedy radziła. :D
Ale to byli spokojni rozmówcy i proste rozmowy. Gdyby rozmawiała np. z Kurskim czy innym sympatycznym politykiem :D wtedy moglibyśmy się przekonać czy ma cięty język i czy potrafi ripostować :D
Ostatnio ta jej koleżanka chyba źle zacytowała wypowiedź Marcinkiewicza i Cymański ją ohuknął że nierzetelnie podaje informacje. Troszkę się zaczerwieniła :x
TinkiWinki pisze:Jedno co mi się w niej podobało to to ten delikatny stresik który jej towarzyszył :D Zawsze mnie cieszyło jak inni się denerwowali, np. przed egzaminami. Oczywiście pod warunkiem że ja już byłem po :x Zawsze ich pocieszałem dobrym słowem (że nie zdadzą) :x
Delikatnie mówiąc niedobry z Ciebie człowiek, ale to pewnie dla Ciebie komplement :x
Ale robiłem to dla ich dobra. Odrobina adrenaliny to najlepszy środek dopingujący :x
TinkiWinki pisze:W ostatnich dniach na wizji miała takie podkrążone oczy. Może zaniemogło biedactwo?
Ty nie jesteś niedobry, Ty jesteś bardzo niedobry :x
Dlaczego od razu niedobry? :D Pewnie do Warszawy dojeżdżała pociągiem a tam od samego patrzenia można złapać jakieś choróbsko. Jeszcze jak sie trafi "ciekawy" współpasażer to może do reszty osłabić organizm. :D
TinkiWinki pisze:Tak w ogóle to patrzę i widzę że Wy jesteście tez z Poznania. Może jesteście jakąś rodziną do AT i tym nabijaniem postów ją promujecie? :x
Nie jesteśmy rodziną, ona nam za to płaci :x Po awansie Black zażądał od Agatki podwyżki, ale się nie zgodziła i przestał się nią zachwycać :x Ja nie mieszkam w Poznaniu ;-)
A właśnie, czy wiadomo że AT mieszka w Poznaniu? :D Może mieszka na jakiejś pod poznańskiej wsi? :x Stąd te czasem nie najlepsze stroje :x
Funcky pisze:
TinkiWinki pisze:Prawdę mówiąc jest mi raczej obojętne kto czyta w tv, no oczywiście wolę kiedy są to ładne kobiety :D Czy ja wiem czy przeszła pozytywnie te testy? Głównie tylko czytała, nie było jakiejś nadzwyczajnej sytuacji która wymagałby rozmowy na żywo albo jakiegoś innego improwizowania.
Ja myślę, że Agata utrzymałaby się na powierzchni, gdyby wyrzucono ją od razu na głęboką wodę :D Niektórzy pokazują na co ich stać właśnie w takich nagłych i nieplanowanych sytuacjach :D Poczekajmy, może kiedyś się przydarzy ;) Jak na razie mogę już napisać, że jest świetnie :D
Ciekawe jakby się zachowała w takiej sytuacji jaką miała pani Komolka na Woodstocku z zielonym krasnoludem :x
http://www.tvn24.pl/2065004,0,0,1,1,wideo.html
Pani Komolka zachowała się niestosownie. Chłopak miał tyle do powiedzenia a ta nawet się nim nie zainteresowała i ciągle gadała :x A przecież podstawowa zasada dziennikarza mówi że trzeba umieć słuchać :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#942

Post autor: Funcky » (śr) 26 wrz 2007, 10:55

TinkiWinki pisze:Ale to byli spokojni rozmówcy i proste rozmowy. Gdyby rozmawiała np. z Kurskim czy innym sympatycznym politykiem :D wtedy moglibyśmy się przekonać czy ma cięty język i czy potrafi ripostować :D
Agata to potrafi krew wypić nierobiąc śladu :x
To będzie nowa jakość w TVN24, niech no tylko dopuszczą ją do głosu :D
TinkiWinki pisze:Ostatnio ta jej koleżanka chyba źle zacytowała wypowiedź Marcinkiewicza i Cymański ją ohuknął że nierzetelnie podaje informacje. Troszkę się zaczerwieniła :x (...)
Ciekawe jakby się zachowała w takiej sytuacji jaką miała pani Komolka na Woodstocku z zielonym krasnoludem :x
http://www.tvn24.pl/2065004,0,0,1,1,wideo.html
Pani Komolka zachowała się niestosownie. Chłopak miał tyle do powiedzenia a ta nawet się nim nie zainteresowała i ciągle gadała :x A przecież podstawowa zasada dziennikarza mówi że trzeba umieć słuchać :x
Mam wrażenie, że Ty postrzegasz nas za wróżki :x A skąd my u licha mamy wiedzieć jak Agata zachowałaby się w podobnych sytuacjach :> Czy dopuściłaby do takiej sytuacji.... :> Podejrzewam, że raczej nie, bo Agata myśli nad tym, co mówi, a już na pewno nie przekręca niczyich słów :D A jakby się przypadkiem zdarzyło, to myślę, że by się nie zarumieniła, bo ma na twarzy tyle pudru, że ledwo ją poznaję, kiedy prowadzi serwis, więc żaden rumieniec przez tę warstwę kosmetyków się nie przedostanie na wizję :x A taka sytuacja jak Asi, to nigdy jej się nie przytrafiła, bo jak już Dżasta wspomniała, Agata ma dyżury w spokojne dni ;) A gdyby się przytrafił podobny sympatyczny chętny do konwersacji, to pewnie odwróciłaby się do niego i zapytała, czy chce coś przekazać widzom TVN24 :smile: Przecież Agatka jest osobą tak bardzo otwartą na widzów :x
TinkiWinki pisze:
Ale robiłem to dla ich dobra. Odrobina adrenaliny to najlepszy środek dopingujący :x
To Ci wytłumaczę, że dla zestresowanego człowieka, taka dawka ,,adrenaliny'' może okazać się dawką śmiertelną, ewentualnie paraliżującą :x Więc jeśli naprawdę chcesz ,,pomóc'' to przytemperuj trochę język ;) Zresztą, poza nami to chyba to, co tu piszemy, nie trafia do osób, które na Twoją krytykę mogłyby być szczególnie wrażliwe ;)
TinkiWinki pisze:Dlaczego od razu niedobry? :D Pewnie do Warszawy dojeżdżała pociągiem a tam od samego patrzenia można złapać jakieś choróbsko. Jeszcze jak sie trafi "ciekawy" współpasażer to może do reszty osłabić organizm. :D
Pociągiem :> No coś Ty? :D Agata odbywała dziękczynne (za awans) piesze pielgrzymki na trasie Warszawa-Poznań i z powrotem :x
A ostatni dni podróżowała ,,Błękitnym 24'', żeby pilot nie zapomniał jak się lata :x
TinkiWinki pisze:A właśnie, czy wiadomo że AT mieszka w Poznaniu? :D Może mieszka na jakiejś pod poznańskiej wsi? :x Stąd te czasem nie najlepsze stroje :x
Wszystkiego mogę bronić, ale ,,niektórych'' strojów nie będę :x
Dżasta pisze:Agatko, jak długo można się tak lenić ;>
Do odwołania :x
Myślę, że w ten tydzień jej nie zobaczymy ;) Wygląda na jakiś dłuższy i niekrajowy urlopik :P
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#943

Post autor: Dżasta » (śr) 26 wrz 2007, 18:51

Może, kiedy wróci wypoczęta i odstresowana łaskawsza dla ciekawskich fanów będzie? :> Tylko, kto sprawdzi jak się ta łaskawość będzie miała? :x
Zaś co do Asi Komolki i tego Krasnoluda :x Moim zdaniem on wcale nie miał dużo do powiedzenia :x
Funcky pisze:A ostatni dni podróżowała ,,Błękitnym 24'', żeby pilot nie zapomniał jak się lata
:oo Odważna dziewczyna z tej Agatki :> Podobno pilot tego śmigłowca nie ma pojęcia o lataniu. :oo
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#944

Post autor: TinkiWinki » (śr) 26 wrz 2007, 23:25

Funcky pisze: Mam wrażenie, że Ty postrzegasz nas za wróżki :x A skąd my u licha mamy wiedzieć jak Agata zachowałaby się w podobnych sytuacjach :>
Nie wiem, może kobieca intuicja? :D
Funcky pisze: Czy dopuściłaby do takiej sytuacji.... :> Podejrzewam, że raczej nie, bo Agata myśli nad tym, co mówi, a już na pewno nie przekręca niczyich słów :D A jakby się przypadkiem zdarzyło, to myślę, że by się nie zarumieniła, bo ma na twarzy tyle pudru, że ledwo ją poznaję, kiedy prowadzi serwis, więc żaden rumieniec przez tę warstwę kosmetyków się nie przedostanie na wizję :x A taka sytuacja jak Asi, to nigdy jej się nie przytrafiła, bo jak już Dżasta wspomniała, Agata ma dyżury w spokojne dni ;) A gdyby się przytrafił podobny sympatyczny chętny do konwersacji, to pewnie odwróciłaby się do niego i zapytała, czy chce coś przekazać widzom TVN24 :smile: Przecież Agatka jest osobą tak bardzo otwartą na widzów :x
Obawiam się że AT mogłaby nie znać narzecza którym posługiwał się ten pan :x
Ten film bardzo mnie rozwesela. Przypuszczam że pani Komolka nagrała go sobie i kiedyś będzie pokazywać wnukom jaka to babcia była dzielna :x

Funcky pisze:
Dżasta pisze:Agatko, jak długo można się tak lenić ;>
Do odwołania :x
Myślę, że w ten tydzień jej nie zobaczymy ;) Wygląda na jakiś dłuższy i niekrajowy urlopik :P
Urlop? Raczej znowu coś kręci.

Niedawno skojarzyłem że inicjały Agaty to at czyli @ :D a @ to inaczej małpa :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#945

Post autor: Funcky » (czw) 27 wrz 2007, 10:13

Dżasta pisze:Może, kiedy wróci wypoczęta i odstresowana łaskawsza dla ciekawskich fanów będzie? :> Tylko, kto sprawdzi jak się ta łaskawość będzie miała? :x
Ktoś, komu życie forumowe niemiłe :x Kto, kto? :x
Coś mało rączek w górze widzę :> :x
Zaś co do Asi Komolki i tego Krasnoluda :x Moim zdaniem on wcale nie miał dużo do powiedzenia :x
To zależy od tego, czy ma się umiejętność słuchania :) Ja mam, z tego co mi wiadomo, Agata też ma :) To Wy macie problem :x
Dżasta pisze:
Funcky pisze:A ostatni dni podróżowała ,,Błękitnym 24'', żeby pilot nie zapomniał jak się lata
:oo Odważna dziewczyna z tej Agatki :> Podobno pilot tego śmigłowca nie ma pojęcia o lataniu. :oo
No to już wiemy, czemu nie ma tak długo Agatki :x Pewnie gdzieś pobłądzili, bo i z orientacją w terenie ma problem :x
TinkiWinki pisze:Obawiam się że AT mogłaby nie znać narzecza którym posługiwał się ten pan :x
Przebywając swego czasu w SQ pewnie nie takie żargony nauczyła się rozszyfrowywać :x
TinkiWinki pisze:Ten film bardzo mnie rozwesela. Przypuszczam że pani Komolka nagrała go sobie i kiedyś będzie pokazywać wnukom jaka to babcia była dzielna :x
A skąd wiesz, jakich czasów będziemy świadkami za te 30, 40 lat? :x Być może dla wnuków Asi to nie będzie nic nadzwyczajnego ;)
TinkiWinki pisze:Urlop? Raczej znowu coś kręci.
Dosłownie, czy w przenośni? :D Tylko nie mów, że masz jakieś informacje na temat tego, że jej nieobecność powodowana jest jakimś nowym niedorzecznym wymysłem TVN24 :>
Że na przykład szykują dla Agaty specjalny półgodzinny program w godzinach nocnych? :x
TinkiWinki pisze:Niedawno skojarzyłem że inicjały Agaty to at czyli @ :D a @ to inaczej małpa :x
Słodko :P Ale to Ty nie wiesz, że Agata Tomaszewska, to tylko pseudonim artystyczny :> Prawdziwe imię i nazwisko ukrywa, a ma to związek z niejasną przeszłością :x Którą notabene skrzętnie przed opinią publiczną Agata ukrywa ;)
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

ODPOWIEDZ