Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1321

Post autor: pchla » (ndz) 30 gru 2007, 13:31

TinkiWinki pisze:Bez twarzy. Jak to zabrzmiało :x
Zabrzmiało źle, ale jakże prawdziwe. Mnie bardzo nurtuje jak wygląda Karolina Tomaszewicz :P

A w ogóle TW co z Olą Charuk? Kiedyś w wątku u Agaty skarżyłeś się, że jak założysz jej wątek będziesz gadać sam ze sobą. Spróbuj może znajdzie się jakiś drugi wielbiciel ;)
TinkiWinki pisze:Tuskowi i prezydentowi potrzebne były cztery :x
Tylko cztery? Czyli to jednak jest szorstka przyjaźń :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1322

Post autor: Dżasta » (ndz) 30 gru 2007, 15:21

Rozpiło się towarzystwo pod moją nieobecność ;>
TinkiWinki pisze: Chciałem promować dziewcze z Superstacji ale Funcky mnie zniechęciła :D
A ja wprost przeciwnie. Zachęcam Cię i to nawet bardzo :> Cienias jesteś Winki :x
TinkiWinki pisze:Myślisz że mnie rozgryzłaś? :x To tylko pozory :x
To Ty tak twierdzisz ;)
TinkiWinki pisze:Może tylko spoważnieję :x i nie będę wypisywał głupot :x
Skoro lubisz okrągłe cyferki to zostań z nami do setnej strony ;)
TinkiWinki pisze:Może w Nowy Rok? Chyba we Włoszech prawdziwi mężczyźni skaczą do wody z jakiegoś mostu. Niektórzy nawet wychodzą z tego bez szwanku :x
W takim razie szkoda, że ten prawdziwy mężczyzna :DD który moje myśli zaprząta jest w Australii :> A może to nawet lepiej :roll:
TinkiWinki pisze:
Intryguje mnie ta blondyna, która siedzi obok Pawła przy stole :> Ciekawe kim ona jest?
No jak to kim? Przyjaciółką :x
:> Australijską?
TinkiWinki pisze:Siedmiu ludzi, trzy butelki wina. Wesoło musiało być :x Jeszcze operatora oderwali od talerza żeby zrobił kilka ujęć :D a kangur mu stygnie :x
Przyjaciólka chyba najbardziej spragniona była, jako jedyna ma pusty kieliszek :lol:
pchla pisze: Może zagubił bagaż? Albo ciuchy się nie nadają bo się pomięły w podróży i Paweł ratuje sytuację jak może :P
Sugerujesz, że taki poukładany młody człowiek nie przyłożył się do spakowania walizki? :oo
pchla pisze:A co jest po etapie fascynacji DP? Aż się boję pytać.
A ja się boję, że ona nigdy nie mija :/
Dżasta pisze:Zawiodłeś mnie :roll: Tak szybko stchórzyłeś :roll: A mogłeś dokonać czegoś wielkiego :roll: A ja tak się cieszyłam, że będzie ktoś nowy. Te wypromowane damy już mi się przejadły, są takie nudne :x
pchla pisze:Bez przesady :P Niektóre potrafią jeszcze zaskoczyć.
Ale przyznasz, że miło byłoby zobaczyć kogoś nowego? ;-)
pchla pisze: Mnie bardzo nurtuje jak wygląda Karolina Tomaszewicz :P
Ja ją widziałam raz czy dwa na żywo ;-) Ciemne, długie włosy wtedy miała. Live tak średnio jej wypadł ;-)

Zdaje się, że fan club redaktora Łukasika się powiększa :D Dziś o Poranku Jarosław czytał maila od pana Grzesia, który dopytywał się czy będą dziś relacje Pawła z Australii :D Tinki :> Jak Ty masz na imię? Domyślam się, że TinkiWinki to Twój pseudonim artystyczny? ;)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1323

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 30 gru 2007, 16:47

pchla pisze:A w ogóle TW co z Olą Charuk? Kiedyś w wątku u Agaty skarżyłeś się, że jak założysz jej wątek będziesz gadać sam ze sobą. Spróbuj może znajdzie się jakiś drugi wielbiciel ;)
Po wnikliwej analizie nie wróże jej większej kariery w telewizji :x Raczej na dłużej pozostanie tylko reporterką regionalną. W Warszawie nie zagości nawet na parzenie kawy :x
pchla pisze:Tylko cztery? Czyli to jednak jest szorstka przyjaźń :D
W robocie byli to nie wypadało się schlać. :D

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze: No jak to kim? Przyjaciółką :x
:> Australijską?
Profesjonalny dziennikarz ma przyjaciółkę w każdym porcie ... czy jakoś tak :x
Dżasta pisze:Przyjaciólka chyba najbardziej spragniona była, jako jedyna ma pusty kieliszek :lol:
Może PŁ maczał w tym palce? :> I zastosował ten sam trik co misą koalą? :x Tylko zamiast eukaliptusa było wino :x

Dżasta pisze:Tinki :> Jak Ty masz na imię? Domyślam się, że TinkiWinki to Twój pseudonim artystyczny? ;)
Me imię czterdzieści i 4 :x ale znajomi mówią mi Misiu :x Kuźniar nie jest w moim typie bym z nim korespondował :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1324

Post autor: pchla » (ndz) 30 gru 2007, 18:33

Dżasta pisze:Sugerujesz, że taki poukładany młody człowiek nie przyłożył się do spakowania walizki? :oo
Sugeruję, że to wysoce prawdopodobne znając temperament Pawła. Takie nudne zajęcia jak pakowanie na pewno nie zaprzątało jego uwagi zbyt intensywnie.
Dżasta pisze:A ja się boję, że ona nigdy nie mija :/
TW wypowiedz się jako miłośnik gatunku :P
Dżasta pisze:Ale przyznasz, że miło byłoby zobaczyć kogoś nowego? ;-)
Oj to zależy. Jeżeli będzie to ktoś z klasą, utalentowany, profesjonalny i znający język polski na odpowiednim poziomie to jak najbardziej. :)
Dżasta pisze:Zdaje się, że fan club redaktora Łukasika się powiększa :D
Ja myślę, że cała ludzkość jest fanem Pawła Łukasika tylko niektórzy jeszcze o tym nie wiedzą. :)
TinkiWinki pisze:Po wnikliwej analizie nie wróże jej większej kariery w telewizji :x Raczej na dłużej pozostanie tylko reporterką regionalną. W Warszawie nie zagości nawet na parzenie kawy :x
Cóż za okrutne proroctwo! TW dlaczego tak nisko oceniasz kwalifikacje Oli? Czyżby brunetki Ci się przejadły?
TinkiWinki pisze:W robocie byli to nie wypadało się schlać. :D
No tak. Jacy oni są powściągliwi i pracowici. Prawdziwi mężczyźni.
TinkiWinki pisze:Me imię czterdzieści i 4 :x ale znajomi mówią mi Misiu :x Kuźniar nie jest w moim typie bym z nim korespondował :x
Przecież już wymienialiście liściki między sobą. Coś Ci się gusta TW ostatnio zmieniają. Aż strach pomyśleć co będzie dalej...
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1325

Post autor: Dżasta » (ndz) 30 gru 2007, 20:04

:> Widzę Tinki, że nie masz już ochoty ciągnąć tematu promocji koleżanki Pawła?
TinkiWinki pisze: Profesjonalny dziennikarz ma przyjaciółkę w każdym porcie ... czy jakoś tak :x
W takim razie Paweł ma ich całkiem sporo :xx: Wszak bywa tu i tam :xx:
TinkiWinki pisze:Może PŁ maczał w tym palce? :> I zastosował ten sam trik co misą koalą? :x Tylko zamiast eukaliptusa było wino :x
Nie sądzę, żeby musiał się uciekać to takich czynów, aby zdobyć kobietę :xx:
pchla pisze: Sugeruję, że to wysoce prawdopodobne znając temperament Pawła. Takie nudne zajęcia jak pakowanie na pewno nie zaprzątało jego uwagi zbyt intensywnie.
Ciekawe czy nie zapomni zabrać ze sobą do domu tego, co w Australii kupił :lol:
pchla pisze:Oj to zależy. Jeżeli będzie to ktoś z klasą, utalentowany, profesjonalny i znający język polski na odpowiednim poziomie to jak najbardziej. :)
Chyba musimy poczekać na tę Łukasik.TV ;)
pchla pisze:Ja myślę, że cała ludzkość jest fanem Pawła Łukasika tylko niektórzy jeszcze o tym nie wiedzą. :)
Musimy zrobić wszystko, aby tych biedaków wyzwolić z nieświadomości :D
pchla pisze:Cóż za okrutne proroctwo! TW dlaczego tak nisko oceniasz kwalifikacje Oli? Czyżby brunetki Ci się przejadły?
On jest tylko mocny w klawiaturze :x
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:Me imię czterdzieści i 4 :x ale znajomi mówią mi Misiu :x Kuźniar nie jest w moim typie bym z nim korespondował :x
Przecież już wymienialiście liściki między sobą. Coś Ci się gusta TW ostatnio zmieniają. Aż strach pomyśleć co będzie dalej...
Nasz Tinki ma bardzo wybiórczą pamięć :x

A widzieli Łukasika popołudniową relację? Kiedy Madzia zapowiedziała wizytę na australijskiej plaży, to miałam nadzieję, że się w końcu kąpieli doczekamy. Kąpieli nie było, ale kolejna opowieść o rekinach jak najbardziej :D I jeszcze spacer podwodnym tunelem, w którym międzyinnymi rekiny można zobaczyć :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1326

Post autor: pchla » (pn) 31 gru 2007, 9:09

W takim razie Paweł ma ich całkiem sporo :xx: Wszak bywa tu i tam :xx:
Mam tylko nadzieje, że Paweł wykazuje się dobrym gustem i nie jest on podobny do gustu muzycznego :P
Ciekawe czy nie zapomni zabrać ze sobą do domu tego, co w Australii kupił :lol:
Wygląda na przywiązanego, więc obawiam się, że nie. Zresztą kto wie czy pod elegancką koszulą nie będzie nosił koszulki z kangurem? :P Poza tym znając Pawła tymi wystrzałowymi koszulkami wszyscy koledzy z redakcji zostaną obdarowani :P
Dżasta pisze:Chyba musimy poczekać na tę Łukasik.TV ;)
Też sądzę, że to jedyna nadzieja. Chociaż jest parę osób z tvn24 które się starają i rozwijają.
Dżasta pisze:Musimy zrobić wszystko, aby tych biedaków wyzwolić z nieświadomości :D
Musimy. trzeba siać pawłową ideologię na prawo i lewo.
Dżasta pisze:A widzieli Łukasika popołudniową relację? Kiedy Madzia zapowiedziała wizytę na australijskiej plaży, to miałam nadzieję, że się w końcu kąpieli doczekamy. Kąpieli nie było, ale kolejna opowieść o rekinach jak najbardziej :D I jeszcze spacer podwodnym tunelem, w którym międzyinnymi rekiny można zobaczyć :D
Coś mi się wydaję, że koleżanki redakcyjne jak Madzia czy Ania też czekają na tę kąpiel. Ciekawe czy się w końcu wszystkie doczekamy? Coś mi się jednak wydaje, że obejdziemy się smakiem, a nasza wyobraźnia pozostanie jedyną nadzieją :P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1327

Post autor: TinkiWinki » (pn) 31 gru 2007, 12:20

pchla pisze:Cóż za okrutne proroctwo! TW dlaczego tak nisko oceniasz kwalifikacje Oli? Czyżby brunetki Ci się przejadły?
Przyszłość to blondynki :D Doda, posłanka Kempa, ostatnio widziałem Gosie Andrzejewicz w Uwadze :x Blondynki rządzą i ciągle pracują na taką a nie inną opinie o sobie :x
Czy Nelly Rokita tez jest blondynką? :>
pchla pisze: Przecież już wymienialiście liściki między sobą. Coś Ci się gusta TW ostatnio zmieniają. Aż strach pomyśleć co będzie dalej...
;> Nie przypominam sobie. Być może to było moje drugie ego :x
Dżasta pisze::> Widzę Tinki, że nie masz już ochoty ciągnąć tematu promocji koleżanki Pawła?
A co tu ciągnąć. Nic o niej nie wiem. Jeśli zarumieniła się kiedy kamera ją filmowała to nawet gdybym znał jej maila raczej nie mam co liczyć na wylewność :D Chociaż cicha woda boki zrywa :x
Dżasta pisze:On jest tylko mocny w klawiaturze :x
Ale z ciebie psycholoszka :x
Dżasta pisze:Nasz Tinki ma bardzo wybiórczą pamięć :x
Sporo facetów tak ma :x
Dżasta pisze:Kiedy Madzia zapowiedziała wizytę na australijskiej plaży, to miałam nadzieję, że się w końcu kąpieli doczekamy.
Coś mi się wydaje że tam nie jest aż tak ciepło, więc raczej nie macie co liczyć że PŁ się zmoczy :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1328

Post autor: Dżasta » (pn) 31 gru 2007, 15:44

Od trzeciej rano na nogach już jestem. Czuję się tak, jakbym w innej strefie czasowej przebywała :xx:
pchla pisze: Mam tylko nadzieje, że Paweł wykazuje się dobrym gustem i nie jest on podobny do gustu muzycznego :P
Mógłby wziąć przykład z Anki K. i założyć sobie fotobloga :D
pchla pisze:Też sądzę, że to jedyna nadzieja. Chociaż jest parę osób z tvn24 które się starają i rozwijają.
Nie ma problemu :D Mogą przejść do Łukasik TV :D Tam nie będzie się uwsteczniało pracowników :]
pchla pisze:Musimy. trzeba siać pawłową ideologię na prawo i lewo.
A można jeszcze bardziej niż to do tej pory czyniłyśmy? :DD
pchla pisze:Coś mi się wydaję, że koleżanki redakcyjne jak Madzia czy Ania też czekają na tę kąpiel. Ciekawe czy się w końcu wszystkie doczekamy?
Danusię K. też możemy śmiało dopisać do naszej paczki :xx:
pchla pisze:Coś mi się jednak wydaje, że obejdziemy się smakiem, a nasza wyobraźnia pozostanie jedyną nadzieją :P
Jeszcze się nie poddawajmy. Wszak on cały czas tam jest. Kto wie czy po sylwestrowym szaleństwie dla ochłody nie poczuje potrzeby zażycia kąpieli w oceanie :xx:

Zanim odpowiem Pluszakowi ( :xx: )małe foto story :D

Z wczoraj. Z wizytą u rekina :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I z dzisiaj. Płynąc łodzią o najsłynniejszym australijskim moście nam opowiadał :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po opowieściach przyszedł czas na wspinaczkę :D Dzielny chłopak. Mi - ze względu na mój lęk wysokości, się niedobrze robi od samego patrzenia :roll: Na trzy godziny przed wybiciem północy wiedzieliśmy - gdzie i jakie fajerwerkowe niespodzianki kryje most Harbour Bridge :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I relacja na żywo :cool: na dwie godziny przed północą :cool:

Obrazek

Po północy też była :D Paweł przez ponad cztery minuty przekrzykiwał fajerwerki i trzeba przyznać, że całkiem nieżle mu szło :mrgreen: O powitaniu nowego roku w Sydney wiemy wszystko :D Ile ton petard zużyto, ile kosztowały. Wreszcie ilu ludzi zebrało się wokół mostu i jak się bawili w oczekiwaniu na wybicie północy :> Wspominał też coś o skąpo ubranych niewiastach :DD Ciekawe co na to żona? :DD
TinkiWinki pisze:
pchla pisze: Przecież już wymienialiście liściki między sobą. Coś Ci się gusta TW ostatnio zmieniają. Aż strach pomyśleć co będzie dalej...
;> Nie przypominam sobie. Być może to było moje drugie ego :x
Cofnij się o kilka stron a znajdziesz dowody :x
TinkiWinki pisze:A co tu ciągnąć. Nic o niej nie wiem. Jeśli zarumieniła się kiedy kamera ją filmowała to nawet gdybym znał jej maila raczej nie mam co liczyć na wylewność :D Chociaż cicha woda boki zrywa :x
Jeśli chce się kogoś wypromować nie można tak szybko się poddawać :] Twoje argumenty mnie nie przekonują :] Tchórz jesteś i tyle :]
TinkiWinki pisze:Ale z ciebie psycholoszka :x
Po prostu umiem czytać z postów :smiech:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Nasz Tinki ma bardzo wybiórczą pamięć :x
Sporo facetów tak ma :x
:> A ja słyszałam, że kobietom to dolega.
TinkiWinki pisze:Coś mi się wydaje że tam nie jest aż tak ciepło, więc raczej nie macie co liczyć że PŁ się zmoczy :x
O!!! Podły ;> Odbierasz nam resztki nadziei :roll:

Z Antypodów popłynęły już w naszą stronę życzenia noworoczne :mrgreen: Można zatem pokusić się o podsumowania kończącego się roku z prespektywy fanki Pawła Łukasika :D Pomijając (ale nie zapominając ;> ) degradację Pawła ze stanowiska prezentera i występ w SMS, śmiało rzec można, że był to rok bardzo udany i bardzo obfity w Pawła :mrgreen: Oby nadchodzący był jeszcze lepszy :mrgreen:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1329

Post autor: pchla » (pn) 31 gru 2007, 16:13

TinkiWinki pisze:Przyszłość to blondynki :D Doda, posłanka Kempa, ostatnio widziałem Gosie Andrzejewicz w Uwadze :x Blondynki rządzą i ciągle pracują na taką a nie inną opinie o sobie :x
Ufff jak dobrze, że już nie jestem blondynką. Ale z chęcią dorzucę jeszcze kilka: Mandaryna, Kasia Skrzynecka, Agata Młynarska...
TinkiWinki pisze:Czy Nelly Rokita tez jest blondynką? :>
Nie jest, ale może być wyjątkiem, który podkreśla Twoją regułę :P
TinkiWinki pisze:Sporo facetów tak ma :x
A ja myślałam, że jesteś indywidualistą....

Mógłby wziąć przykład z Anki K. i założyć sobie fotobloga :D
To była moja pierwsza myśl gdy zobaczyła stronę Ani.
Dżasta pisze:Nie ma problemu :D Mogą przejść do Łukasik TV :D Tam nie będzie się uwsteczniało pracowników :]
Tak to byłoby idealne. I od razu Łukasik.tv miałaby parę sprawdzonych nazwisk. Jak nic pokona konkurencję :P
Dżasta pisze:A można jeszcze bardziej niż to do tej pory czyniłyśmy? :DD
Musimy się postarać. Zacząć wysyłać ogłoszenia na maile, wieszać plakaty na murze. Jak propaganda to propaganda :P
Danusię K. też możemy śmiało dopisać do naszej paczki :xx:
Liczyłam na nią dzisiaj po cichu. Ale w końcu Danka wie co dobre. Raport z Pawłem w końcu prowadziła...
Dżasta pisze:Jeszcze się nie poddawajmy. Wszak on cały czas tam jest. Kto wie czy po sylwestrowym szaleństwie dla ochłody nie poczuje potrzeby zażycia kąpieli w oceanie :xx:
Zabawa sylwestrowa made in Łukasik to nasza ostatnia nadzieja :D Po Nowym Roku pewnie Pan Redaktor spoważnieje :P
Dżasta pisze: Po północy też była :D Paweł przez ponad cztery minuty przekrzykiwał fajerwerki i trzeba przyznać, że całkiem nieżle mu szło :mrgreen: O powitaniu nowego roku w Sydney wiemy wszystko :D Ile ton petard zużyto, ile kosztowały. Wreszcie ilu ludzi zebrało się wokół mostu i jak się bawili w oczekiwaniu na wybicie północy :> Wspominał też coś o skąpo ubranych niewiastach :DD Ciekawe co na to żona? :DD
Błagała i zaklinała w myślach tvn24 żeby w przyszłym roku nie wysłali Pawła do Rio?
Dżasta pisze:Z Antypodów popłynęły już w naszą stronę życzenia noworoczne :mrgreen: Można zatem pokusić się o podsumowania kończącego się roku z prespektywy fanki Pawła Łukasika :D Pomijając (ale nie zapominając ;> ) degradację Pawła ze stanowiska prezentera i występ w SMS, śmiało rzec można, że był to rok bardzo udany i bardzo obfity w Pawła :mrgreen: Oby nadchodzący był jeszcze lepszy :mrgreen:

Będzie lepszy bo Paweł należy do osób, które stale rozwijają swój warsztat, są pełne ciekawości świata i ludzi, otwarte na innych i potrafiący słuchać. Pozostaje tylko mieć nadzieje, że w Nowym Roku cechy te zostaną odkryte nie tylko przez wiernych fanów, ale także przez tych, którzy rządzą całym tym medialnym show.

Szczęśliwego Nowego Roku :*
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1330

Post autor: TinkiWinki » (pn) 31 gru 2007, 17:00

Dżasta pisze:Od trzeciej rano na nogach już jestem. Czuję się tak, jakbym w innej strefie czasowej przebywała :xx:
Fiu, fiu. Ranna z Ciebie ptaszka :x A mi akurat nad ranem śniły się koszmary :x
Dżasta pisze:Obrazek
Świetny ten kombinezon :x Mówili po co ich tak przebierają w takie komiczne ciuszki? :x
Dżasta pisze:Cofnij się o kilka stron a znajdziesz dowody :x
Jasne, teraz kiedy nadchodzi nowy rok będę się cofał :D Ten rok odchodzi niepamięć.
Dżasta pisze:Jeśli chce się kogoś wypromować nie można tak szybko się poddawać :] Twoje argumenty mnie nie przekonują :] Tchórz jesteś i tyle :]
I w tym miejscu muszę się z Tobą ... zgodzić :x
Dżasta pisze:Po prostu umiem czytać z postów :smiech:
To to każdy potrafi. Sztuka to czytać między postami :D
Dżasta pisze::> A ja słyszałam, że kobietom to dolega.
Masz calkiem niezły słuch :x Z reguły to chyba jest tak że to co facet woli nie pamietać babiczki wspominają ze zdwojoną siłą. :D I na odwrót :D
Dżasta pisze:O!!! Podły ;> Odbierasz nam resztki nadziei :roll:
Ruszczcie wyobraźnią. To łatwe :D Ja tam potrafię sobie wyobrazić prawie każdą dziennikarkę w kąpieli :x

pchla pisze: Ufff jak dobrze, że już nie jestem blondynką.
Farbnęłaś się? :> :x
pchla pisze:A ja myślałam, że jesteś indywidualistą....
Bardziej INDYWIDUUMalistą :x
pchla pisze: To była moja pierwsza myśl gdy zobaczyła stronę Ani.
Napiszcie do niego. Czasem niektórym trzeba impulsu rozruchowego :D
pchla pisze: Błagała i zaklinała w myślach tvn24 żeby w przyszłym roku nie wysłali Pawła do Rio?
Przypuszczam że na kilka lat PŁ ma spokój z wyprawami. Inni też chcą powojażować :D
Dżasta pisze: Z Antypodów popłynęły już w naszą stronę życzenia noworoczne :mrgreen:
Pewnie jeszcze zrobi materiał o skacowanym Sydney :x
A Wy już nawodniłyście organizmy? :> Dzisiaj mówili że jeśli przed Sylwestrem odpowiednio dużo sie pije wody to na drugi dzień nie ma kaca :x
Mały instruktaż otwierania szampana :x
Obrazek


Wystroiłyście się już na Sylwestra? :> :x Przed chwilą pokazywali pana który robi sobie maseczkę upiększającą Obrazek


A tak w ogóle to radosnego nowego roku, wszystkim życzę :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1331

Post autor: pchla » (wt) 01 sty 2008, 10:12

Witam w Nowym Roku :P
Fiu, fiu. Ranna z Ciebie ptaszka :x A mi akurat nad ranem śniły się koszmary :x
Gonił Cię Kubuś Puchatek?
TinkiWinki pisze:Świetny ten kombinezon :x Mówili po co ich tak przebierają w takie komiczne ciuszki? :x
Mówili. Specjalnie dla Ciebie :) Z dedykacją.
Ruszczcie wyobraźnią. To łatwe :D Ja tam potrafię sobie wyobrazić prawie każdą dziennikarkę w kąpieli :x
O kurcze :P Nieźle. Ale w niektórych przypadkach to musi być dość dokuczliwe :D
TinkiWinki pisze:Farbnęłaś się? :> :x
Odfarbnęłam :P
TinkiWinki pisze:Napiszcie do niego. Czasem niektórym trzeba impulsu rozruchowego :D
Jeżeli chodzi o Pawła pod tym względem przydałaby się jakaś detonacja, a nie impuls. On jest kompletnie niegwiazorski :( Mógłby wziąć przykład z koleżanki Brydzi. Okładka Press, artykuł w Sukcesie, artykuł w Pani itd...
TinkiWinki pisze:Przypuszczam że na kilka lat PŁ ma spokój z wyprawami. Inni też chcą powojażować :D
To wcale nie jest takie pewne. Niektórzy podróżują częściej. Na przykład Agata już drugi raz w Stanach :D


Aaaaaaaaaaa Dżasta! Widziałaś Pawła surfera? :jupi: :jupi: :jupi:
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1332

Post autor: Dżasta » (wt) 01 sty 2008, 21:17

Będzie bardziej chaotycznie niż zazywczaj :xx: Mam nadzieję, że mi wybaczycie, wszak dwa razy rozpoczęcie Nowego Roku świętowałam :xx:
Od końca zacznę ;-)
pchla pisze:Aaaaaaaaaaa Dżasta! Widziałaś Pawła surfera? :jupi: :jupi: :jupi:
Widziałam :DD :DD :DD Gdyby nie w kółko odtwarzane przeze mnie nagranie (płyta już prawie zdarta :DD) sądziłabym, że to mi się przyśniło :DD
Doczekałyśmy się Pawła zanurzonego w oceanie i skąpanego w australijskim słońcu :DD I nawet przebierał się w strój surfera na naszych oczach :DD Aż mi wstyd było na to patrzeć :oops: Mama to ze mną oglądała :oops: Mam capsy, ale niestety nie dało się wszystkiego ocapsować :roll: Paweł za szybko spadał z deski :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na capsach nie widać jak nieudolnie to eksperymentowanie Pawłowi wyszło :lol: Ale na filmiku , który zrobiła moja techniczna niczego nie da się ukryć :lol: Paweł, jak to Paweł uroczo wybrnął z tej swojej nieporadności surfingowej :D Od początku wiedziałem, że coś jest nie tak :lol: - powiedział, kiedy okazało się, że zamknięto plażę z powodu zbyt wysokich fal ;-) Na koniec relacji przesłał do Polski pozdrowienia, ciepło, słońce i piękne widoki :D Jest tak daleko a myśli o nas ( jak mło z jego strony :* ).
pchla pisze:
Mógłby wziąć przykład z Anki K. i założyć sobie fotobloga :D
To była moja pierwsza myśl gdy zobaczyła stronę Ani.
Szkoda, że nie każdy czuje potrzebę dzielenia się swoim szczęściem z innymi :roll:
pchla pisze:Zabawa sylwestrowa made in Łukasik to nasza ostatnia nadzieja :D Po Nowym Roku pewnie Pan Redaktor spoważnieje :P
Po tych wariackich relacjach nie wyobrażam go sobie w sejmie :lol: Ale jak będzie mus, to sobie wyobrażę :lol: Się zastanawiam czy po powrocie do kraju spieszno mu będzie do spotkania z nami? :roll: W południe, jeszcze z Australii opowiadał - w relacji telefonicznej o tym, czego życzyli sobie u progu Nowego Roku Australijczycy :D
pchla pisze:
Dżasta pisze: Ciekawe co na to żona? :DD
Błagała i zaklinała w myślach tvn24 żeby w przyszłym roku nie wysłali Pawła do Rio?
A może Paweł zabrał ją ze sobą? To jeden z licznych komentarzy mojej mamy, która ze mną śledziła wyczyny Pana Redaktora :D Trzeba przyznać, że miała wenę rodzicielka ;-)
TinkiWinki pisze: Fiu, fiu. Ranna z Ciebie ptaszka :x A mi akurat nad ranem śniły się koszmary :x
Śmiej się póki możesz :x Zobaczysz, jak będziesz w moim wieku, to też będziesz cierpiał na bezsenność :x
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Po prostu umiem czytać z postów :smiech:
To to każdy potrafi. Sztuka to czytać między postami :D
W takim razie mam problem. Zawsze wszystko biorę dosłownie :x
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:O!!! Podły ;> Odbierasz nam resztki nadziei :roll:
Ruszczcie wyobraźnią. To łatwe :D Ja tam potrafię sobie wyobrazić prawie każdą dziennikarkę w kąpieli :x
Wyobraźnie mam bujną :DD :DD :DD Ale dziś Paweł sprawił, że już niczego nie musimy sobie wyobrażać :DD No może jeszcze... :DD :DD :DD
TinkiWinki pisze:Napiszcie do niego. Czasem niektórym trzeba impulsu rozruchowego :D
Nie będę pisała do kogoś, kto dał mi wyraźnie do zrozumienia ( nie odpisując na moje życzenia świąteczne :( ), że nie życzy sobie maili ode mnie :( To moje postanowienie noworoczne :]
TinkiWinki pisze:A Wy już nawodniłyście organizmy? :> Dzisiaj mówili że jeśli przed Sylwestrem odpowiednio dużo sie pije wody to na drugi dzień nie ma kaca :x
Nie mam tego problemu ;) Nie piję alkoholu odkąd dowiedziałam się, że od tego zmniejsza się mózg :] Ja już nie mogę sobie na to pozwolić :x
TinkiWinki pisze:Wystroiłyście się już na Sylwestra? :> :x
Trochę bombek i kolorowe lampki z choinki :lol: Zrobiłam furrorę :lol:
pchla pisze:
Fiu, fiu. Ranna z Ciebie ptaszka :x A mi akurat nad ranem śniły się koszmary :x
Gonił Cię Kubuś Puchatek?
I pewnie złapał :> Milczący nasz Tinki dzisiaj.
pchla pisze:Jeżeli chodzi o Pawła pod tym względem przydałaby się jakaś detonacja, a nie impuls. On jest kompletnie niegwiazorski :( Mógłby wziąć przykład z koleżanki Brydzi. Okładka Press, artykuł w Sukcesie, artykuł w Pani itd...
Cierpliwości :D I na to przyjdzie czas :D
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:Przypuszczam że na kilka lat PŁ ma spokój z wyprawami. Inni też chcą powojażować :D
To wcale nie jest takie pewne. Niektórzy podróżują częściej. Na przykład Agata już drugi raz w Stanach :D
Z Pawła też często lubią robić specjalnego wysłannika :D A on się temu nie opiera :D

Dużo dobrego w Nowym Roku kochani :*
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1333

Post autor: pchla » (śr) 02 sty 2008, 8:12

Dżasta pisze:Będzie bardziej chaotycznie niż zazywczaj :xx: Mam nadzieję, że mi wybaczycie, wszak dwa razy rozpoczęcie Nowego Roku świętowałam :xx:
Wybaczymy? Wybaczymy!
Dżasta pisze:Widziałam :DD :DD :DD Gdyby nie w kółko odtwarzane przeze mnie nagranie (płyta już prawie zdarta :DD ) sądziłabym, że to mi się przyśniło :DD
Ja też na początku nie wierzyłam własnym oczom w nasze szczęście. Ale moja rodzina tak bardzo śmiała się z poczynań Pawła na desce, że to nie mógł być sen, halucynacje tudzież inne dziadostwo :P
Dżasta pisze:Doczekałyśmy się Pawła zanurzonego w oceanie i skąpanego w australijskim słońcu :DD I nawet przebierał się w strój surfera na naszych oczach :DD Aż mi wstyd było na to patrzeć :oops: Mama to ze mną oglądała :oops: Mam capsy, ale niestety nie dało się wszystkiego ocapsować :roll: Paweł za szybko spadał z deski :lol:
Ważne, że mamy pamiątkę :) I nawet udało się złapać moment przebierania :D Nie ma się co wstydzić trzeba się cieszyć. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie jeszcze dane zobaczyć w tak swobodnej sytuacji :D
Dżasta pisze:Na capsach nie widać jak nieudolnie to eksperymentowanie Pawłowi wyszło :lol: Ale na filmiku , który zrobiła moja techniczna niczego nie da się ukryć :lol:
Aaaaa czyli wszystko upamiętnione w całej swej spontaniczności na wieki :) :smile: Nie ma co Paweł nie może spać spokojnie. Każdy jego krok zostaje zarejestrowany :)
Dżasta pisze:Od początku wiedziałem, że coś jest nie tak :lol: - powiedział, kiedy okazało się, że zamknięto plażę z powodu zbyt wysokich fal ;-)
Paweł zachował się jak rasowy polski sportowiec. :) Chyba od nich zapożyczył tego typu tłumaczenia, ale cóż złej baletnicy rąbek od spódnicy. Ale skoro nie nauczył się jeszcze surfować to znaczy, że tvn24 w przyszłym roku też musi mu taką podróż zasponsorować. A może jakiś cykl wakacyjny w innym miejscu?
Dżasta pisze:Po tych wariackich relacjach nie wyobrażam go sobie w sejmie :lol: Ale jak będzie mus, to sobie wyobrażę :lol: Się zastanawiam czy po powrocie do kraju spieszno mu będzie do spotkania z nami? :roll: W południe, jeszcze z Australii opowiadał - w relacji telefonicznej o tym, czego życzyli sobie u progu Nowego Roku Australijczycy :D
Zależy czy traktować Pawła wypad do Australii jako urlop połączony z pracą czy jako ciężką pracę. Jeżeli jako to pierwsze to myślę, że możemy za kilka dni spodziewać się Pana Redaktora w poważnym wydaniu. A jeżeli nie to trzeba liczyć na przyszły tydzień albo dalej :( Trudne będzie to oczekiwanie. Te relacje nas bardzo rozbestwiły :D
Dżasta pisze:A może Paweł zabrał ją ze sobą? To jeden z licznych komentarzy mojej mamy, która ze mną śledziła wyczyny Pana Redaktora :D Trzeba przyznać, że miała wenę rodzicielka ;-)
Takie połączenie przyjemnego z pożytecznym? A mnie też to przyszło do głowy. Kto by chciał spędzać święta bez rodziny? Może Paweł urządził rodzinie święta australijskie :D
Dżasta pisze:I pewnie złapał :>
O nie! Słyszałam, że to niezły brutal :P
Dżasta pisze:Z Pawła też często lubią robić specjalnego wysłannika :D A on się temu nie opiera :D
Wcale mu się nie dziwię :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1334

Post autor: Dżasta » (śr) 02 sty 2008, 20:13

pchla pisze: Ja też na początku nie wierzyłam własnym oczom w nasze szczęście. Ale moja rodzina tak bardzo śmiała się z poczynań Pawła na desce, że to nie mógł być sen, halucynacje tudzież inne dziadostwo :P
Pamiętam jak - na kilka dni przed świętami, kiedy dowiedziałyśmy się o tej tvn'owskiej akcji, napisałam tu na forum, że Pawła mogliby do Australii posłać :mrgreen: Nie sądziłam, że mnie posłuchają :mrgreen:
Ważne, że mamy pamiątkę :) I nawet udało się złapać moment przebierania :D Nie ma się co wstydzić trzeba się cieszyć. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie jeszcze dane zobaczyć w tak swobodnej sytuacji :D
To był wspaniały świąteczno-noworoczny czas :P aż żal, że się skończył :( Ale tego, co zobaczyłyśmy już nikt nam nie odbierze :P A wiesz pchla, że fani innych dziennikarzy nam zazdroszczą? :P
Aaaaa czyli wszystko upamiętnione w całej swej spontaniczności na wieki :) :smile: Nie ma co Paweł nie może spać spokojnie. Każdy jego krok zostaje zarejestrowany :)
Dopóki fascynować mnie będzie jego wspaniałość :P Myślał, że nas przechytrzy i moment przebierania w przyspieszonym tempie pokazał w swoim materiale ;> Trudno było zatem to ocapsować :roll: Ale nie z nami takie numery Panie Łukasik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: My zawsze sobie jakoś damy radę :mrgreen: Czego się nie zrobi, żeby zmysły nacieszyć :mrgreen:
Paweł zachował się jak rasowy polski sportowiec. :) Chyba od nich zapożyczył tego typu tłumaczenia, ale cóż złej baletnicy rąbek od spódnicy.
To nie było jedyne tłumaczenie :lol: Przy bodaj drugim upadku do wody powiedział: To nie był skutek sylwestrowej nocy, bynajmniej - to naprawdę jest trudne :lol:
Ale skoro nie nauczył się jeszcze surfować to znaczy, że tvn24 w przyszłym roku też musi mu taką podróż zasponsorować. A może jakiś cykl wakacyjny w innym miejscu?
We wczorajszej rozmowie telefonicznej Kacper Kaliszewski pytał Pawła, czy będzie jeszcze próbował nauczyć się surfować :D Paweł odparł, że jeśl na Bałtyku będą warunki do tego, to owszem :D Zatem możemy liczyć na c.d. przygód Redaktora-Surfera :D
Zależy czy traktować Pawła wypad do Australii jako urlop połączony z pracą czy jako ciężką pracę. Jeżeli jako to pierwsze to myślę, że możemy za kilka dni spodziewać się Pana Redaktora w poważnym wydaniu. A jeżeli nie to trzeba liczyć na przyszły tydzień albo dalej :(
Miejmy nadzieję że Paweł nie może żyć bez pracy tak bardzo, jak my bez jego relacji :mrgreen:
Trudne będzie to oczekiwanie. Te relacje nas bardzo rozbestwiły :D
Rozbestwiły to za mało powiedziane :mrgreen: Nie sądziłam, że takich cudowności kiedykolwiek doświadczę :mrgreen:
Takie połączenie przyjemnego z pożytecznym? A mnie też to przyszło do głowy. Kto by chciał spędzać święta bez rodziny? Może Paweł urządził rodzinie święta australijskie :D
A, jeśli nie, to pewnie teraz nadrabia zaległości :mrgreen:
pchla pisze:
Dżasta pisze:I pewnie złapał :>
O nie! Słyszałam, że to niezły brutal :P
W takim razie możemy odetchnąć z ulgą, że - zanim dostał się w jego łapki, zdążył skąpać naszego ulubieńca w oceanie :mrgreen: Dzięki Winki :*
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1335

Post autor: pchla » (czw) 03 sty 2008, 8:05

Dżasta pisze:Pamiętam jak - na kilka dni przed świętami, kiedy dowiedziałyśmy się o tej tvn'owskiej akcji, napisałam tu na forum, że Pawła mogliby do Australii posłać :mrgreen: Nie sądziłam, że mnie posłuchają :mrgreen:
Oni coraz częściej słuchają naszych bezcennych rad. Aż strach pomyśleć co będzie dalej :) Może jest nadzieja na jakieś mądre decyzje odnośnie Pawła w tym roku. Mam nadzieje, że jako reporter dostanie zadania z najwyższej półki.
To był wspaniały świąteczno-noworoczny czas :P aż żal, że się skończył :( Ale tego, co zobaczyłyśmy już nikt nam nie odbierze :P A wiesz pchla, że fani innych dziennikarzy nam zazdroszczą? :P
A wcale się nie dziwię, że zazdroszczą. Chyba nikt nie pokazał się od tak luzackiej strony jak Paweł w tej wyprawie, nikt nie wykazał się taka pomysłowością i urokiem. Aż szkoda, że to nie wypad Pawła do Australii został uhonorowany materiałem dla Faktów o 19.00. Agata Adamek dostała taką szansę.
Dżasta pisze:Dopóki fascynować mnie będzie jego wspaniałość :P Myślał, że nas przechytrzy i moment przebierania w przyspieszonym tempie pokazał w swoim materiale ;> Trudno było zatem to ocapsować :roll: Ale nie z nami takie numery Panie Łukasik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: My zawsze sobie jakoś damy radę :mrgreen: Czego się nie zrobi, żeby zmysły nacieszyć :mrgreen:
Paweł chyba wyzbył się tej dziecięcej naiwności, że jest rzecz której nie wypatrzymy i nie obdarzymy komentarzem. Myślę, że on już wie jakie jesteśmy sprytne. Powinni nas zatrudnić w policji :D Albo może zagramy w Detektywach w tvn? Ci obecni nie wytrzymają konkurencji :D
To nie było jedyne tłumaczenie :lol: Przy bodaj drugim upadku do wody powiedział: To nie był skutek sylwestrowej nocy, bynajmniej - to naprawdę jest trudne :lol:
Pewnie Paweł chciał się od razu na wizji wytłumaczyć, żeby koledzy z pracy nie robili mu wymówek :)
Dżasta pisze: We wczorajszej rozmowie telefonicznej Kacper Kaliszewski pytał Pawła, czy będzie jeszcze próbował nauczyć się surfować :D Paweł odparł, że jeśl na Bałtyku będą warunki do tego, to owszem :D Zatem możemy liczyć na c.d. przygód Redaktora-Surfera :D
Tym razem nad naszym rodzimym morzem? Super :) Mnie się podoba. Świetny wakacyjny plan dla tvn24 cykl pod tytułem: Wakacje Redaktora Łukasika. Od poniedziałku do niedzieli przez trzy tygodnie tuż po północy :P
Dżasta pisze:Miejmy nadzieję że Paweł nie może żyć bez pracy tak bardzo, jak my bez jego relacji :mrgreen:
Jak na razie dzielnie walczy z nawałem pracy Maciek Knapik :)
Dżasta pisze:W takim razie możemy odetchnąć z ulgą, że - zanim dostał się w jego łapki, zdążył skąpać naszego ulubieńca w oceanie :mrgreen: Dzięki Winki :*
Na TW zawsze można liczyć :D
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ