Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2011

Post autor: Dżasta » (wt) 29 lip 2008, 22:15

pchla pisze:
Może nie chcą budzić podejrzeń i Łukasio wróci dzień po Krzysztofie. :)
Z moich informacji wynika, że nie wrócił :roll:
pchla pisze:A widok Skóry mnie pokrzepił bo to znaczy, że pekinowe chłopaki już urlopy kończą, więc na dniach doczekamy się Pawła :)
Prawie już zapomniałam jak smakuje Paweł nadający relacje :roll:
pchla pisze:Może dojedzie tylko do 2,5 tygodnia? :D
A co jeśli dłużej? :roll:
pchla pisze:Dzisiaj jakieś spotkanie u prezydenta ktoś musi je relacjonować. :)
Chyba to nie był Paweł? :roll:
pchla pisze:Paweł raczej nie jest typem autorytarnym. Ale mam nadzieje, że postawią na demokrację i stworzą ładny kontrastowy duet :) Gra zespołowa to jest to :) Mają stworzyć mistrzowską sztafetę :) I oby tylko koleżanka SW z Warszawy nie miała aspiracji gwiazdorskich :)
Może poprosimy ją o to, aby się powściągała? :lol:
pchla pisze:
Dżasta pisze:Tam przydałby się ktoś, kto by im uświadomił w końcu, kto zasługuje na główną rolę w ich programie :D
Paweł Łukasik :) Podpowiem :)
Albo któraś z nas :D
pchla pisze:
Dżasta pisze:I oczywiście wiadomo do kogo powędrowałoby złoto :D
I kwiaty i buziaki jak to zwykle w takich okolicznościach :)
Ja się zgłaszam na ochotniczkę do wręczania kwiatów i i nie tylko kwiatów :DD
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2012

Post autor: pchla » (śr) 30 lip 2008, 7:53

Dżasta pisze:Z moich informacji wynika, że nie wrócił :roll:
Z moich również: czyli możemy jasno powiedzieć: nie wrócił. ;( jeszcze... :)
Dżasta pisze:Prawie już zapomniałam jak smakuje Paweł nadający relacje :roll:
To ja troszkę spróbuję to przybliżyć: bardzo profesjonalny, zawsze przygotowany reporter jakich niewielu teraz w telewizjach wszelkiej maści. Wyważony, stonowany, czasem złośliwy i ironiczny jak trzeba bardzo taktowny :)
Dżasta pisze:A co jeśli dłużej? :roll:
Pozostaje nam wytrzymać. Nie takie rzeczy jak urlopy się znosiło :) A tak w ogóle to wielka szkoda, że Pawełka nie ma. Moim bardzo skromnym zdaniem temat o zatrzymaniu piłkarzy Majdana i Ś. :x bardzo by Pawłowi spasował. Mógłby użyć swojego kryptopastwienia się i ciętej ironii :)
Dżasta pisze:Może poprosimy ją o to, aby się powściągała? :lol:
Nie wiem czy to dobry pomysł. A jak zrobi nam na złość? :D
Dżasta pisze:Albo któraś z nas :D
Z naszą gadaną. czemu nie? :D
Dżasta pisze:Ja się zgłaszam na ochotniczkę do wręczania kwiatów i i nie tylko kwiatów :DD
Ok :D Ale wtedy musisz się poświęcić i dać także Skórzynce :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2013

Post autor: Dżasta » (śr) 30 lip 2008, 22:18

pchla pisze:
Dżasta pisze:Z moich informacji wynika, że nie wrócił :roll:
Z moich również: czyli możemy jasno powiedzieć: nie wrócił. ;( jeszcze... :)
Dzisiaj chyba też :roll: jeszcze... :)
pchla pisze:
Dżasta pisze:Prawie już zapomniałam jak smakuje Paweł nadający relacje :roll:
To ja troszkę spróbuję to przybliżyć: bardzo profesjonalny, zawsze przygotowany reporter jakich niewielu teraz w telewizjach wszelkiej maści. Wyważony, stonowany, czasem złośliwy i ironiczny jak trzeba bardzo taktowny :)
Teraz jeszcze większy głód odczuwam :P
pchla pisze:Pozostaje nam wytrzymać. Nie takie rzeczy jak urlopy się znosiło :)
Masz racę. Tak zachartowanych - w długich rozłąkach z mistrzem sztuki dziennikarskiej, fanek - jakimi my niewątpliwie jesteśmy, się raczej nie znajdzie :P
pchla pisze:A tak w ogóle to wielka szkoda, że Pawełka nie ma. Moim bardzo skromnym zdaniem temat o zatrzymaniu piłkarzy Majdana i Ś. :x bardzo by Pawłowi spasował. Mógłby użyć swojego kryptopastwienia się i ciętej ironii :)
I pomyśleć, że to jeden z wielu tematów, który Łukasika omija :roll:
pchla pisze:
Dżasta pisze:Może poprosimy ją o to, aby się powściągała? :lol:
Nie wiem czy to dobry pomysł. A jak zrobi nam na złość? :D
Poniekąd już nam zrobiła :roll:
pchla pisze:
Dżasta pisze:Ja się zgłaszam na ochotniczkę do wręczania kwiatów i i nie tylko kwiatów :DD
Ok :D Ale wtedy musisz się poświęcić i dać także Skórzynce :D
Chyba jestem gotowa się poświęcić :DD
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2014

Post autor: pchla » (czw) 31 lip 2008, 7:54

Dżasta pisze:Dzisiaj chyba też :roll: jeszcze... :)
Nadal nic... jeszcze :P Aczkolwiek coraz więcej urlopowiczów powraca w skromne progi

tvn24. Może i nasz urlopowicz wróci :)
Dżasta pisze:Teraz jeszcze większy głód odczuwam :P
Trzeba myśleć optymistycznie: na pewno zostało nam już mniej niż więcej tego pawłowego urlopu :)
Dżasta pisze:Masz racę. Tak zachartowanych - w długich rozłąkach z mistrzem sztuki dziennikarskiej, fanek - jakimi my niewątpliwie jesteśmy, się raczej nie znajdzie :P
Może jeszcze tylko fani Agaty mogą się poszczycić taką wytrzymałością. Jej pamiętny zimowy urlop dobijał długością :)
Dżasta pisze:I pomyśleć, że to jeden z wielu tematów, który Łukasika omija :roll:
Jak każdy rasowy dziennikarz Paweł zrobi ciekawy materiał nawet o stonce ziemniaczanej :) Wszystko przed nami.
Dżasta pisze:Poniekąd już nam zrobiła :roll:
Czyli złośliwa jest bestia :( A teraz odkąd nasz sojusznik: Aneta D. nas opuściła to nie wiem co będzie z ładnym zapowiadaniem relacji Pawła :(
Chyba jestem gotowa się poświęcić :DD
Ach ten Paweł :) Kruszy największe lody niechęci :P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2015

Post autor: Dżasta » (czw) 31 lip 2008, 21:39

pchla pisze:
Dżasta pisze:Dzisiaj chyba też :roll: jeszcze... :)
Nadal nic... jeszcze :P Aczkolwiek coraz więcej urlopowiczów powraca w skromne progi

tvn24. Może i nasz urlopowicz wróci :)
Oj, coś mi się zdaje, że wcześniej niż 4 sierpnia, to my się z nim nie spotkamy :roll:
pchla pisze:Trzeba myśleć optymistycznie: na pewno zostało nam już mniej niż więcej tego pawłowego urlopu :)
Tego możemy być pewne tak samo, jak Pawła profesjonalizmu dziennikarskiego :D
pchla pisze:Może jeszcze tylko fani Agaty mogą się poszczycić taką wytrzymałością. Jej pamiętny zimowy urlop dobijał długością :)
Oby nasz Paweł nigdy tak się nie popisał :oo
pchla pisze:Jak każdy rasowy dziennikarz Paweł zrobi ciekawy materiał nawet o stonce ziemniaczanej :) Wszystko przed nami.
Za nami wiele :P Przed nami jeszcze więcej :P
pchla pisze: Czyli złośliwa jest bestia :( A teraz odkąd nasz sojusznik: Aneta D. nas opuściła to nie wiem co będzie z ładnym zapowiadaniem relacji Pawła :(
Jeśli są przewidziane relacje o Poranku, to być może koleżanka Agata będzie Pawła do odpowiedzi wywoływać :D Zatem o jakość zapowiadania Pawełkowych wystąpeń możemy być spokojne :D Jest jednak coś, co mnie ogromnie zastanawia i poniekąd martwi :roll: Gdzieś czytałam, że Pekin Cafe ma być nadawany codziennie o 18:30 i trwać dwadzieścia minut :roll: Sylwia ma w tym czasie rozmawiać z gośćmi zaproszonymi do studia a chłopaki nadawać relacje z Pekinu. Dwadzieścia minut do podziału pomiędzy tyle osób to trochę za mało moim zdaniem :roll:
pchla pisze:
Chyba jestem gotowa się poświęcić :DD
Ach ten Paweł :) Kruszy największe lody niechęci :P
Teraz, kiedy praktycznie nie oglądam tvn24, to nikt z tej stacji nie działa źle na mój układ nerwowy :lol:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2016

Post autor: pchla » (pt) 01 sie 2008, 7:54

Dżasta pisze:Oj, coś mi się zdaje, że wcześniej niż 4 sierpnia, to my się z nim nie spotkamy :roll:
Ale 4 sierpnia już niedługo :) I to jest krzepiące. Ostatecznie może jakiś weekendowy powrót? Tak się czasem zdarzało :D
Dżasta pisze:Tego możemy być pewne tak samo, jak Pawła profesjonalizmu dziennikarskiego :D
I to już jest krzepiące. :)
Dżasta pisze:Oby nasz Paweł nigdy tak się nie popisał :oo
I to jeszcze w zimie nas zostawiać? W takim depresyjnym okresie? :D Paweł na pewno nam tego nie zrobi :D
Dżasta pisze:Jeśli są przewidziane relacje o Poranku, to być może koleżanka Agata będzie Pawła do odpowiedzi wywoływać :D Zatem o jakość zapowiadania Pawełkowych wystąpeń możemy być spokojne :D
No tak koleżanka Agatka! Tak dawno jej nie widziałam w porankowych serwisach, że zapomniałam, że jeszcze ten miły duet nam został. Ale dzisiaj jak Agatkę zobaczyłam to mnie oświeciło.
Dżasta pisze:Gdzieś czytałam, że Pekin Cafe ma być nadawany codziennie o 18:30 i trwać dwadzieścia minut :roll: Sylwia ma w tym czasie rozmawiać z gośćmi zaproszonymi do studia a chłopaki nadawać relacje z Pekinu. Dwadzieścia minut do podziału pomiędzy tyle osób to trochę za mało moim zdaniem :roll:
Jeżeli będzie to wyglądało tak jak Euro Cafe to i tak nie możemy narzekać. Arek Wierzuk i Tomek Marzec mieli zagwarantowane dość spore relacje i stanowiły one główny punkt programu między rozmową z gościem. Mam nadzieje, że i w Pekin Cafe sytuacja będzie podobna. W końcu naoczni świadkowie są chyba najważniejsi :) MNie ciekawi czy panowie będą w duecie czy będą mieli dyżury. :)
Dżasta pisze:Teraz, kiedy praktycznie nie oglądam tvn24, to nikt z tej stacji nie działa źle na mój układ nerwowy :lol:
Skóra spokorniał ostatnio moim zdaniem :)


Ogłaszam: WIELKI POWRÓT pana Łukasika! W serwisie o 18.00 :) Był gościem i o czym opowiadał? Wiadomo o czym! I na poniedziałek się zapowiedział!
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2017

Post autor: Dżasta » (pt) 01 sie 2008, 21:45

:mur: :mur: :mur: Przegapiłam ten wielki powrót :mur: :mur: :mur: Miły kolega z wrogiego foeum zapoda,ł capsy, stąd wiem, że Paweł bardzo przystojnie się prezentował i podobno jak zawsze bardzo zajmująco opowiadał :D Dlaczego tak łatwo jest mi w to uwierzyć? :D Buuuu... Jak ja - najwierniejsza fanka mogłam przegapić powrót swojego ulubionego pana redaktora :( I to nie koniec sumtnych (dla mnie przynajmniej) wieści :( Jak mawiał TW: wszystko ma swój początek i koniec, nawet kij. Moje udzielanie się na forach również :( Choć bardzo tego nie chcę, to nie mam innego wyjścia :( Pchelko, miło było Cię poznać i spędzać z Tobą chwile na konwersacjach o najwspanialszym dziennikarzu :D To, że przestaję się udzielać na forach nie oznacza oczywiście, że nie będę już kibicowała Pawłowi :) On i jego poczynania zawsze mogą liczyć na wsparcie i uwielbienie :D Wszystkim, którzy cenią Pawła, życzę wielu spotkań z jego profesjonalizmem :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2018

Post autor: pchla » (sob) 02 sie 2008, 8:17

Dżastinko! ;(;(;( Ja oczywiście szanuję Twoją decyzję, ale nie zmienia to faktu, że jestem w otchłani rozpaczy gdyż wiem, że sama sobie w tym wątku nie poradzę. Jesteś Mózgiem, Sterem, Żeglarzem, Okrętem i Główną Siłą Napędową tego naszego dzienniczka. I mimo wszystko wierzę, że jeszcze kiedyś tutaj razem pokomentujemy profesjonalizm Pawła Łukasika. Mam nadzieje, że to tylko chwilowy koniec przed nowego początkiem. Mam nadzieje do zobaczenia... za jakiś czas :*:*:*
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2019

Post autor: TinkiWinki » (sob) 09 sie 2008, 20:44

Dlaczego nikt nic nie pisze w tym temacie? :> Facet wyrabia 200% normy a tu cisza :x
Dżasta pisze: :( I to nie koniec sumtnych (dla mnie przynajmniej) wieści :( Jak mawiał TW: wszystko ma swój początek i koniec, nawet kij. Moje udzielanie się na forach również :(
Rzekłbym to kijowo :D Pewnie wygrała w Lotto i se poszła. Gdybym ja wygrał to ... też bym sobie poszedł :x
A propos kija :x Gdybym miał pisać maturę to wybrałbym temat Motyw kija w języku polskim :x Każdy kij ma dwa końce, Kij ci w oko, Nie zawrócisz kijem Wisly, Zamienił stryjek siekierkę na kijek, Kij i marchewka, długi, cętkowany, kręty a nie to nie był kij :x Jakiż piękny i oryginalny temat na maturę :x Na pewno zagościłbym w Faktach :x
pchla pisze:Dżastinko! ;( ;(;( Ja oczywiście szanuję Twoją decyzję, ale nie zmienia to faktu, że jestem w otchłani rozpaczy gdyż wiem, że sama sobie w tym wątku nie poradzę.
Już dawno, dawno temu, za siedmioma górami ... :x wróżyłem Ci że zostaniesz sama :D Przenieś się na drugie forum, tam też jest życie :x


Udało mi się kilka razy uchwycić PŁ. Narzekał że strasznie tam gorąco. No nie dziwię się że gorąco jeśli ktoś ubiera sobie czarną koszulę :D Ciekawe czy zabrał ja z domu czy na miejscu kupił? Wożenie ubrania do Chin to jak zabieranie lodu na Antarktydę :x


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Łukasik ostatnio często gości w Szkle :D
http://www.tvn24.pl/2149983,28378,0,0,1,wideo.html
A tutaj ...
[hide]
... to samo lepszej jakości
http://rapidshare.com/files/135737754/PL070808SK.avi
I Łukasik łażący po Pekinie
http://rapidshare.com/files/135767300/PL07082008.avi

[/hide]
Jeszcze raz zagościł ale nie udało mi się uchwycić. Też posługiwał się piękną chińszczyzną :D

Male porównanie kwiecień/sierpień
Obrazek
W polskich warunkach byłby to kwiecień 2008/sierpień 2010 :x


:x Ciekawe czy to po mężu? :x Ciekawe czy w TVN24 się śmiali? :x
Obrazek
Przypomniało mi się jak kilkanaście lat temu na olimpiadzie startował bodajże Hui Ling :x Jakoś tak się zwał. Komentator jedzie z tekstem - tor pierwszy ...., tor drugi ...., tor trzeci Hhhhhhhhh (chwila ciszy) Chińczyk Ling :x






Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Chyba go troszku poniosło :D
http://www.dailymotion.com/video/x6grx4_pl17082008_news
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2020

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 14 wrz 2008, 9:43

W innym wątku wspominałem o geotagowaniu zdjęć. :D Taka moja zabawa w serwisie Panoramio :D
http://www.panoramio.com/map/?user=2230 ... &a=1&tab=2
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2021

Post autor: TinkiWinki » (śr) 17 wrz 2008, 18:29

Ale się zawstydził :x Jak ośmiolatek który zapomniał ostatniej zwrotki, podczas recytacji wiersza przed całą szkołą :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

http://patrz.pl/filmy/pis-pl-16092008

Lepszej jakości tutaj. Polecam :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2022

Post autor: TinkiWinki » (śr) 22 lip 2009, 18:50

Straszna posucha w tym wątku :x

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Człowiek w krawacie jest mniej awanturującym się :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ