Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1996

Post autor: pchla » (pn) 14 lip 2008, 8:42

Dżasta pisze:Wróciłaś :*
Wróciłam :* i ten tydzień śledzę poczynania Redaktora :) Niestety dzisiaj jeszcze nie widziałam :) Jak włączyłam telewizor była Justyna Wysocka :(
Dżasta pisze:Bardziej szczegółową u konkurencji znajdziesz :lol: Forum nie działało przez te dni, kiedy Paweł szalał i nie chciało mi się później jednego dnia wszystkiego naraz opisywać :) Ale zobrazowane masz wszystko na czym udało mi się Pawła przyłapać :D
Forum ostatnio ma problemy emocjonalne, ale myślę, że jakoś sobie z tym poradzimy. Jak tylko Paweł uraczy nas swoimi relacjami to zawsze się znajdzie sposób żeby o tym podyskutować :)
Dżasta pisze:Twoja pomoc bardzo się przyda :D Teraz będę bardziej spokojna o to, że nawet jeśli umknie mi jakaś rozmowa czy relacja, to ktoś mnie o tym poinformuje i opowie jak było :D A jak się mają sprawy łukasikowe na dziś? Ano tak, że od czwartku nie daje o sobie znać :roll: To już urlop przed Olimpiadą w Pekinie? Czy może kilkudniowa przerwa po to, aby od jutra rzucić się w wir pracy? :)
Myślę, że niestety mógł przyjść czas na urlop. Liczyłyśmy się z tym w lipcu :) Ale zawsze wtedy trzeba myśleć o sierpniu i wspaniałych relacjach z olimpiady :) Ale dajmy Pawłowi czas do PiŚ. :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1997

Post autor: Dżasta » (pn) 14 lip 2008, 21:25

pchla pisze: Wróciłam :* i ten tydzień śledzę poczynania Redaktora :)
Sledź uważnie bo ja malutko mam czasu dla naszego przystojnego profesjonalisty :/
pchla pisze:Niestety dzisiaj jeszcze nie widziałam :) Jak włączyłam telewizor była Justyna Wysocka :(
A kiedy ja włączyłam po południu tvn24, to Agnieszka Czajkowska przed Pałacem Prezydenckim stała :(
pchla pisze:Forum ostatnio ma problemy emocjonalne, ale myślę, że jakoś sobie z tym poradzimy. Jak tylko Paweł uraczy nas swoimi relacjami to zawsze się znajdzie sposób żeby o tym podyskutować :)
O tak :xx: Nawet gdybym miała paść z przepracowania i niewyspania :xx:
pchla pisze:Myślę, że niestety mógł przyjść czas na urlop. Liczyłyśmy się z tym w lipcu :) Ale zawsze wtedy trzeba myśleć o sierpniu i wspaniałych relacjach z olimpiady :) Ale dajmy Pawłowi czas do PiŚ. :)
Dałam :( A on się nie pojawił :( Ale masz rację :D Trzeba się krzepić tym, co sierpień nam przyniesie :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1998

Post autor: pchla » (wt) 15 lip 2008, 8:55

Dżasta pisze:Sledź uważnie bo ja malutko mam czasu dla naszego przystojnego profesjonalisty :/
Też nie jestem niestety pełnowymiarowa :D Ale staram się bardzo. Jednakże na próżno. Przynajmniej do teraz :(
Dżasta pisze:A kiedy ja włączyłam po południu tvn24, to Agnieszka Czajkowska przed Pałacem Prezydenckim stała :(
Ja jeszcze słyszałam Maćka Knapika na konferencji Tusk-Tymoszenko. Kasię Kozłowską widziałam w studiu. A Pawła nigdzie niestety :(
Dżasta pisze:O tak :xx: Nawet gdybym miała paść z przepracowania i niewyspania :xx:
Ja myślę, że takie dyskusje o zdolnym Panu Redaktorze mogą zadziałać jak bardzo mocna kawa.
Dżasta pisze:Dałam :( A on się nie pojawił :( Ale masz rację :D Trzeba się krzepić tym, co sierpień nam przyniesie :D
Ja nie widuję też Krzyśka Skórzyńskiego czy to oznacza, że panowie równocześnie urlop sobie zaplanowali? Z racji wspólnego wyjazdu?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1999

Post autor: Dżasta » (wt) 15 lip 2008, 22:02

pchla pisze: Też nie jestem niestety pełnowymiarowa :D Ale staram się bardzo. Jednakże na próżno. Przynajmniej do teraz :(
I nawet dla PiŚ nic nie przygotował :( Okrutny ;(
pchla pisze:Ja jeszcze słyszałam Maćka Knapika na konferencji Tusk-Tymoszenko. Kasię Kozłowską widziałam w studiu. A Pawła nigdzie niestety :(
To niedobrze, to bardzo niedobrze :roll: Nie znoszę takiej ciszy ze strony Pawła :roll:
pchla pisze:
Dżasta pisze:O tak :xx: Nawet gdybym miała paść z przepracowania i niewyspania :xx:
Ja myślę, że takie dyskusje o zdolnym Panu Redaktorze mogą zadziałać jak bardzo mocna kawa.
I zawsze wprowadzać w dobry nastrój :D
pchla pisze:Ja nie widuję też Krzyśka Skórzyńskiego czy to oznacza, że panowie równocześnie urlop sobie zaplanowali? Z racji wspólnego wyjazdu?
A może trenują wspólnie, gdzieś w ukryciu :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2000

Post autor: pchla » (śr) 16 lip 2008, 8:30

Dżasta pisze:I nawet dla PiŚ nic nie przygotował :( Okrutny ;(
Jak już PiŚ odpada to najlepszy dowód na to, że Pawełek nam się urlopuje. Osobiście obstawiam, że w tym tygodniu go nie będzie. A może nawet i w następnym. Pozostaje nam tylko zastanawiać się jak spędza te wakacje i trzymać kciuki żeby się pięknie opalił :)
Dżasta pisze:To niedobrze, to bardzo niedobrze :roll: Nie znoszę takiej ciszy ze strony Pawła :roll:
Może TW jak wróci nam Pawła podpyta gdzie był. Z nim Paweł tak chętnie koresponduje i wymienia poglądy :P
Dżasta pisze:A może trenują wspólnie, gdzieś w ukryciu :D
Żeby tylko to się jakąś bójką nie skończyło :x
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2001

Post autor: Dżasta » (śr) 16 lip 2008, 21:44

pchla pisze: Jak już PiŚ odpada to najlepszy dowód na to, że Pawełek nam się urlopuje.
Chyba masz rację :roll: To już trzecie wydanie tego magazynu w tym tygodniu i po Pawle ani śladu :roll:
pchla pisze:Osobiście obstawiam, że w tym tygodniu go nie będzie. A może nawet i w następnym. Pozostaje nam tylko zastanawiać się jak spędza te wakacje i trzymać kciuki żeby się pięknie opalił :)
A jak wróci, to my już obczaimy czy dobrze się bawił i wnikliwie zbadamy opaleniznę :P
pchla pisze:Może TW jak wróci nam Pawła podpyta gdzie był. Z nim Paweł tak chętnie koresponduje i wymienia poglądy :P
:> TW? A kto to jest TW? :DD
pchla pisze:
Dżasta pisze:A może trenują wspólnie, gdzieś w ukryciu :D
Żeby tylko to się jakąś bójką nie skończyło :x
Z Pawła serdecznością i słodyczą :P Nigdy :P
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2002

Post autor: pchla » (czw) 17 lip 2008, 8:10

Chyba masz rację :roll: To już trzecie wydanie tego magazynu w tym tygodniu i po Pawle ani śladu :roll:
Myślę, że spokojnie możemy już założyć urlop. Mam nadzieję, że nie w polskich górach bo pogoda taka sobie. Ale pewnie Paweł wybrał się gdzieś daleko. Trenuje przed Pekinem :D
Dżasta pisze:A jak wróci, to my już obczaimy czy dobrze się bawił i wnikliwie zbadamy opaleniznę :P
O ile puder czyli pani charakteryztarka nam na to pozwoli. Ale wnikliwe oczy fanek przekroczą chyba taką drobną barierę :)
Dżasta pisze: :> TW? A kto to jest TW? :DD
A ten taki... fioletowy z torebką. Czerwoną.
Dżasta pisze:Z Pawła serdecznością i słodyczą :P Nigdy :P
Co najwyżej jakaś słowna potyczka.

PS: Pawełek się pojawił w dzisiejszych Faktach. Archiwalne ujęcia pokazujące ściganie Religii :)
LinK: http://www.tvn24.pl/28377,1557690.1,0,1 ... omosc.html

Buziaczki :* Wracam za tydzień. Mam nadzieje, że przez ten tydzień Paweł zakończy już swoje urlopowanie :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2003

Post autor: Dżasta » (wt) 22 lip 2008, 21:32

pchla pisze: Myślę, że spokojnie możemy już założyć urlop. Mam nadzieję, że nie w polskich górach bo pogoda taka sobie. Ale pewnie Paweł wybrał się gdzieś daleko. Trenuje przed Pekinem :D
Już ponad tydzień trenuje :D
pchla pisze:O ile puder czyli pani charakteryztarka nam na to pozwoli. Ale wnikliwe oczy fanek przekroczą chyba taką drobną barierę :)
Moje dodatkowo wspomagane okularami :lol:
pchla pisze:
Dżasta pisze: :> TW? A kto to jest TW? :DD
A ten taki... fioletowy z torebką. Czerwoną.
Już kojarzę ;)
pchla pisze:PS: Pawełek się pojawił w dzisiejszych Faktach. Archiwalne ujęcia pokazujące ściganie Religii :)
LinK: http://www.tvn24.pl/28377,1557690.1,0,1 ... omosc.html
Mama mi o tym doniosła :D Od razu zerknęłam na stronę tvn24.pl :D Nie było tam jeszcze podziału na poszczególne materiały, więc zmuszona byłam obejrzeć Fakty prowadzone przez Durczoka w całości :lol: Jak ja muszę uwielbiać tego Łukasika, skoro jestem w stanie się tak bardzo dla niego poświęcić :lol:
pchla pisze:Buziaczki :* Wracam za tydzień.
Wszyscy mnie porzucają ;( Mój ulubiony Pan Redaktor ;( Moja ulubiona kompanka od zachwycania się owym Panem Redaktorem ;( Oboje będziecie musieli mi jakoś wynagrodzić to zaniedbanie ;> :D
pchla pisze: Mam nadzieje, że przez ten tydzień Paweł zakończy już swoje urlopowanie :)
Pewnie zakończy, ale co jeśli rzuci się w wir pracy dla naszych oczu i uszu niedostępnej? :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2004

Post autor: pchla » (czw) 24 lip 2008, 21:06

Dżasta pisze:Wszyscy mnie porzucają ;( Mój ulubiony Pan Redaktor ;( Moja ulubiona kompanka od zachwycania się owym Panem Redaktorem ;( Oboje będziecie musieli mi jakoś wynagrodzić to zaniedbanie ;> :D
Nie wiem jak Pawełek, ale ja już wróciłam i w najbliższym czasie dłuższej dezercji od internetu nie planuję. Także polowanie na Pawła staje się prostsze :) Ciekawe tylko czy sam zainteresowany powróci już z wojaży :) Mam nadzieje, że tak :)
Dżasta pisze:Pewnie zakończy, ale co jeśli rzuci się w wir pracy dla naszych oczu i uszu niedostępnej? :roll:
Zrobię wszystko żeby jak najwięcej z tego wiru zobaczyć i zreferować na poczet naszej internetowej kroniki :)

I jeszcze z WP:
Ekipa TVN24 jedzie na Olimpiadę do Pekinu. Od 4 sierpnia, codziennie o 18.30, reporterzy stacji będą relacjonować w specjalnym programie "Pekin Cafe" najciekawsze wydarzenia sportowe mające miejsce podczas imprezy.

Studio "Pekin Cafe" poprowadzi wrocławska reporterka TVN24 Sylwia Walendowska. Dziennikarka będzie rozmawiać z zapraszanymi gośćmi, w tym z byłymi olimpijczykami. Kluczowym elementem "Pekin Cafe" będą relacje z Pekinu, gdzie na czas igrzysk TVN24 ma stałe studio, z którego nadawać będą dwaj reporterzy: Paweł Łukasik i Krzysztof Skórzyński.

Studio umieszczone będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Olimpijskiego - popularnego "Gniazda", które będzie widoczne z chińskiego studia TVN24.
Ach ta Sylwia... :(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2005

Post autor: Dżasta » (pt) 25 lip 2008, 21:04

pchla pisze: Nie wiem jak Pawełek, ale ja już wróciłam i w najbliższym czasie dłuższej dezercji od internetu nie planuję. Także polowanie na Pawła staje się prostsze :)
Prostsze? No nie wiem :roll: Kiedy jest się fanem takiego żywiołu, to nic nie jest proste :lol:
pchla pisze:Ciekawe tylko czy sam zainteresowany powróci już z wojaży :) Mam nadzieje, że tak :)
Dajemy mu jeszcze dwa dni, coby miał pełne dwa tygodnie urlopu :D Ale od poniedziałku do pracy, Panie Łukasik :D
pchla pisze:Zrobię wszystko żeby jak najwięcej z tego wiru zobaczyć i zreferować na poczet naszej internetowej kroniki :)
No :roll: przydałaby się jakaś swieżutka relacja z relacji :roll:
pchla pisze:I jeszcze z WP:
Ekipa TVN24 jedzie na Olimpiadę do Pekinu. Od 4 sierpnia, codziennie o 18.30, reporterzy stacji będą relacjonować w specjalnym programie "Pekin Cafe" najciekawsze wydarzenia sportowe mające miejsce podczas imprezy.

Studio "Pekin Cafe" poprowadzi wrocławska reporterka TVN24 Sylwia Walendowska. Dziennikarka będzie rozmawiać z zapraszanymi gośćmi, w tym z byłymi olimpijczykami. Kluczowym elementem "Pekin Cafe" będą relacje z Pekinu, gdzie na czas igrzysk TVN24 ma stałe studio, z którego nadawać będą dwaj reporterzy: Paweł Łukasik i Krzysztof Skórzyński.

Studio umieszczone będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Olimpijskiego - popularnego "Gniazda", które będzie widoczne z chińskiego studia TVN24.
Ach ta Sylwia... :(
Buuuu... Zabierze naszemu ulubionemu sporo czasu antenowego, oj zabierze :( Ale przynajmniej wiemy, że - jeśli nie od poniedziałku, to na pewno od 4 sierpnia, Paweł regularnie będzie do nas z telewizorka przemawiał :P
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2006

Post autor: pchla » (pt) 25 lip 2008, 21:10

Dżasta pisze:Prostsze? No nie wiem :roll: Kiedy jest się fanem takiego żywiołu, to nic nie jest proste :lol:
Prosto to nigdy nam nie będzie :) Chyba że Pawła zamknęliby w jakimś jednym Magazynie. :) Albo gdyby Pawełek zdecydował się na jakiś mniej chaotyczny system dyżurów jak np koleżanka Brydzia: Skaner: środa, czwartek. Sejm: piątek. Weekend: serwisy. Ale z Pawłem nigdy nic nie wiadomo. A jak tylko coś zaczyna się wyłaniać z chaosu natychmiast wszystko się zmienia. Ale może w tym największy urok? :)
Dżasta pisze:Dajemy mu jeszcze dwa dni, coby miał pełne dwa tygodnie urlopu :D Ale od poniedziałku do pracy, Panie Łukasik :D
Skórzyny też nadal nie ma. Coś mi się wydaje, że dwaj koledzy z Pekinu razem powrócą :) Oby to było w poniedziałek :)
Dżasta pisze:No :roll: przydałaby się jakaś swieżutka relacja z relacji :roll:
Jak na razie musimy tworzyć coś z niczego. Ale ponieważ wątek wciąż żyję to można wysunąć odważny wniosek iż fanki ma Łukasio równie kreatywne jak on sam :)
Dżasta pisze:Buuuu... Zabierze naszemu ulubionemu sporo czasu antenowego, oj zabierze :( Ale przynajmniej wiemy, że - jeśli nie od poniedziałku, to na pewno od 4 sierpnia, Paweł regularnie będzie do nas z telewizorka przemawiał :P
Mam nadzieje, że SW będzie tylko zapowiadała swoich kolegów z Pekina. Mam też nadzieje, że panowie sprawiedliwie podzielą między siebie czas antenowy :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2007

Post autor: Dżasta » (ndz) 27 lip 2008, 21:44

pchla pisze: Prosto to nigdy nam nie będzie :) Chyba że Pawła zamknęliby w jakimś jednym Magazynie. :) Albo gdyby Pawełek zdecydował się na jakiś mniej chaotyczny system dyżurów jak np koleżanka Brydzia: Skaner: środa, czwartek. Sejm: piątek. Weekend: serwisy. Ale z Pawłem nigdy nic nie wiadomo. A jak tylko coś zaczyna się wyłaniać z chaosu natychmiast wszystko się zmienia. Ale może w tym największy urok? :)
Regularnie pojawiający się Łukasik to już ie byłoby to samo :D Ale Łukasik nie pojawiający się przez dwa tygodnie to troszkę za długo :roll:
pchla pisze:Skórzyny też nadal nie ma. Coś mi się wydaje, że dwaj koledzy z Pekinu razem powrócą :) Oby to było w poniedziałek :)
To myślisz, że oni nie urlpoują się, tylko trenują w Pekinie przed olimpiadą? :D
pchla pisze:Jak na razie musimy tworzyć coś z niczego. Ale ponieważ wątek wciąż żyję to można wysunąć odważny wniosek iż fanki ma Łukasio równie kreatywne jak on sam :)
Przypomniało mi się, że na chwilę przed zniknięciem, Paweł, pojawił się w SK :D Było go widać w trakcie konferencji PiS, zadawał pytanie :D Szukałam tego na tvn24.pl, ale barany najbardziej interesujący nas fragment wycięli ;)
pchla pisze:Mam nadzieje, że SW będzie tylko zapowiadała swoich kolegów z Pekina. Mam też nadzieje, że panowie sprawiedliwie podzielą między siebie czas antenowy :)
Już się nie mogę doczekać tego zniecierpliwienia na twarzy Pawła, kiedy koleżanka albo kolega, będąza długo się produkować :lol:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2008

Post autor: pchla » (pn) 28 lip 2008, 7:52

Dżasta pisze:Regularnie pojawiający się Łukasik to już ie byłoby to samo :D Ale Łukasik nie pojawiający się przez dwa tygodnie to troszkę za długo :roll:
A może dzisiaj coś drgnie? Może Paweł powróci? Czas pokaże :) Trzytygodniowy urlop to chyba za długo jak na Pawełka? Szkoda tylko, że sejm zacząć wakacje. Chociaż rok temu jak zaczęli wakacje to zaczęły się sensacje. Może i teraz tak będzie :)
Dżasta pisze:To myślisz, że oni nie urlpoują się, tylko trenują w Pekinie przed olimpiadą? :D
Może nie w Pekinie, ale np w nad polskim morzem się umówili i w miłej scenerii robią symulację :P
Dżasta pisze:Przypomniało mi się, że na chwilę przed zniknięciem, Paweł, pojawił się w SK :D Było go widać w trakcie konferencji PiS, zadawał pytanie :D Szukałam tego na tvn24.pl, ale barany najbardziej interesujący nas fragment wycięli ;)
Na SK ostatnimi czasy nie można liczyć. Przeliczyłam się już w kilku sprawach związanych z Pawłem niestety :D
Dżasta pisze:Już się nie mogę doczekać tego zniecierpliwienia na twarzy Pawła, kiedy koleżanka albo kolega, będąza długo się produkować :lol:
Żeby się tam tylko nie pobili. :P Chociaż... może wtedy stworzyliby nową dyscyplinę olimpijską: zapasy redaktorów imieniem Pawła Łukasika i Krzysztofa Skórzyńskiego :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2009

Post autor: Dżasta » (pn) 28 lip 2008, 22:21

pchla pisze: A może dzisiaj coś drgnie? Może Paweł powróci? Czas pokaże :)
Krzychu wrócił, a Łukasika nikt z moich śledczych w tvn24 dziś nie namierzył :roll: Nawet nie przygotował materiału dla swojego ulubionego PiŚ :roll:
pchla pisze: Trzytygodniowy urlop to chyba za długo jak na Pawełka?
Jak widać nie ;>
pchla pisze: Szkoda tylko, że sejm zacząć wakacje. Chociaż rok temu jak zaczęli wakacje to zaczęły się sensacje. Może i teraz tak będzie :)
Obecnej ekipie rządzącej brakuje pomysłów na robienie sensacji, ale opozycja jest bardzo kreatywna, więc kto wie? :lol:
pchla pisze:Może nie w Pekinie, ale np w nad polskim morzem się umówili i w miłej scenerii robią symulację :P
Mam nadzieję, że Łukasik dał do zrozumienia Skórzyńskiemu, kto będzie rządził w Pekinie :lol:
pchla pisze:Na SK ostatnimi czasy nie można liczyć. Przeliczyłam się już w kilku sprawach związanych z Pawłem niestety :D
Tam przydałby się ktoś, kto by im uświadomił w końcu, kto zasługuje na główną rolę w ich programie :D
pchla pisze:Żeby się tam tylko nie pobili. :P Chociaż... może wtedy stworzyliby nową dyscyplinę olimpijską: zapasy redaktorów imieniem Pawła Łukasika i Krzysztofa Skórzyńskiego :D
I oczywiście wiadomo do kogo powędrowałoby złoto :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2010

Post autor: pchla » (wt) 29 lip 2008, 8:07

Dżasta pisze:Krzychu wrócił, a Łukasika nikt z moich śledczych w tvn24 dziś nie namierzył :roll: Nawet nie przygotował materiału dla swojego ulubionego PiŚ :roll:
Może nie chcą budzić podejrzeń i Łukasio wróci dzień po Krzysztofie. :) A widok Skóry mnie pokrzepił bo to znaczy, że pekinowe chłopaki już urlopy kończą, więc na dniach doczekamy się Pawła :)
Dżasta pisze:Jak widać nie ;>
Może dojedzie tylko do 2,5 tygodnia? :D
Dżasta pisze:Obecnej ekipie rządzącej brakuje pomysłów na robienie sensacji, ale opozycja jest bardzo kreatywna, więc kto wie? :lol:
Dzisiaj jakieś spotkanie u prezydenta ktoś musi je relacjonować. :)
Dżasta pisze:Mam nadzieję, że Łukasik dał do zrozumienia Skórzyńskiemu, kto będzie rządził w Pekinie :lol:
Paweł raczej nie jest typem autorytarnym. Ale mam nadzieje, że postawią na demokrację i stworzą ładny kontrastowy duet :) Gra zespołowa to jest to :) Mają stworzyć mistrzowską sztafetę :) I oby tylko koleżanka SW z Warszawy nie miała aspiracji gwiazdorskich :)
Dżasta pisze:Tam przydałby się ktoś, kto by im uświadomił w końcu, kto zasługuje na główną rolę w ich programie :D
Paweł Łukasik :) Podpowiem :)
Dżasta pisze:I oczywiście wiadomo do kogo powędrowałoby złoto :D
I kwiaty i buziaki jak to zwykle w takich okolicznościach :)
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ