Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1981

Post autor: pchla » (pt) 27 cze 2008, 20:57

TinkiWinki pisze:Na ekranie na pewno będą się lubić. A jak jest poza to nie wiadomo.
Na pewno coś wyczytamy między wierszami. Wielkiej niechęci i wielkiej przyjaźni nie da sie ukryć :P
TinkiWinki pisze:On tam może jechać z tydzień przed Igrzyskami. Musi się zamelinować, zaaklimatyzować, jakiś materiał zrobić. Wiec urlop może spędzić w Chinach :D
Urlop w Chinach ;) Nieźle :D

A materiał dzisiejszy w PiŚ to materiał przez wielkie M. Dzisiaj nie żałuję, że Paweł nie pojawił się w relacjach. Pobił wszystko. Pokazał się wielokrotnie w różnych dziwnych okolicznościach. Oczywiście najlepsze było na koniec: Paweł na koniu, który nie za bardzo miał ochotę go słuchać. Ale wcześniej też było pięknie: Paweł w samochodzie, Paweł rozmawiający. Warto też wspomnieć o merytorycznej części materiału :P Ta bez zarzutu. Paweł z ironią i dystansem, której często brakuje jeżeli chodzi o EURo 2012 obśmiał delikatnie optymizm pana Listkiewicza, zapędy Włochów i ogólnie tę całą zawieruchę. I pana Jacka o zdanie zapytał. Jednym słowem wszystko tak jak być powinno i ten koń...
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1982

Post autor: Dżasta » (pt) 27 cze 2008, 22:00

pchla pisze: O to jedno jestem spokojna zawsze. Ale wracając do tematyki Pekinu. To ma być łączenie ze studiem codziennie około 18.30. Ciekawe czy potrawa aż do 19.00 czyli do FLP? Jeżeli tak to naprawdę jest na co czekać. Ciekawe też jak to studio będzie wyglądać? :) Ach ile wrażeń merytorycznych i estetycznych nas czeka. Szkoda tylko, że lekkoatletyka nigdy nie była moją mocną stroną.
Dzięki relacjom Pawła może się takową stanie :D Towarzysząc Pawłowej karierze dziennikarskiej zaczynamy się interesować rzeczami, którymi wcześniej pewnie byśmy się nigdy nie zainteresowały :D
pchla pisze:Wczoraj niestety nie widziałam. Ale można powiedzieć, że Paweł bitwę o telewizory w moim domu przegrał honorowo. Na jednym ze sztuką wysoką czyli z Cyrulikiem Syberyjskim a na drugim z meczem Rosja-Hiszpania. Ale dzisiaj już na pewno będę walczyła o PiŚ :)
No, ja mam ogromną nadzieję, że udało Ci się wywalczyć :DD Nie widzieć i nie słyszeć dzisiejszego dzieła Pawła, to ogromna strata :DD Uczta dla ucha i oka niewiarygodnie smakowita :DD Materiał sprowokowany ostatnimi doniesieniami włoskiej prasy o tym, jakoby UEFA zamierzała odebrać nam organizację EURO2012. Paweł, w charakterystyczny dla siebie sposób, wykpił dotychczasowe przygotowania w naszym kraju, ale nie tylko - Ukraińcom też się dostało :lol: Ale Paweł, najwyraźniej wzomcniony optymizmem ludzi odpowiadających za przygotowania, też nie traci nadziei na to, że nam się uda :D Bo, jak twierdzi, wszak nie ze stanu dróg słynie nasz kraj, ale z ułańskiej fantazji :lol: Oczom naszym ukazał się dziś Paweł za kierownicą, Paweł rozmawiający z ludźmi iiiii... Paweł w siodle :DD Brakowało mu tylko kapelusza kowbojskiego na głowie i tlącego się cygara w ustach :DD Wyglądałby wtedy, jak mój ulubiony kreskówkowy bohater - Lucky Luck :DD
pchla pisze:Może to ze względów bezpieczeństwa nie pojechali razem? :P W końcu tam się jedzie pracować ... :D
Oczywiście, że pracować :D Ale temat luźny, więc dowcip na najwyższym poziomie byłby jak najbardziej wskazany :D
TinkiWinki pisze: Na ekranie na pewno będą się lubić. A jak jest poza to nie wiadomo.
Już my wyczujemy to, co ich łączy :D
TinkiWinki pisze: TVN24 pewnie wyśle jakąś większą ekipę, w końcu to IO. Tylko znając TVN24 pokarzą wszystko oprócz sportu :x Nie wykupią materiałów filmowych tylko będą prezentować symulacje komputerowe :x
Dla mnie najważniejsze jest to, kto te symulacje będzie nam prezentował :P
TinkiWinki pisze:On tam może jechać z tydzień przed Igrzyskami. Musi się zamelinować, zaaklimatyzować, jakiś materiał zrobić. Wiec urlop może spędzić w Chinach :D
:> Tak źle życzysz Pawłowi? Chociaż, dla nas - fanów, to byłoby całkiem zadowalające rozwiązanie ;-)
TinkiWinki pisze:Markiewicz nazwałby to prysznic myśli :x Tak określił w Bumerangu stan-up, tak się to chyba nazywa, Płuski w materiale z Faktów. Może ta myśl Płuski w połączeniu z materiałem nie była taka zła, ale puszczona solo stwarzała wrażenie wyjątkowo bezsensownej :x I bardzo spodobało mi się to stwierdzenie prysznic myśli :x Chociaż bardziej pasuje ono do wypowiedzi polityków :x
Proszę mi tu nie porównywać Pawła twórczości z twórczością cwaniaków z Faktów :] A co powiesz o dzisiejszym Pawła komentarzu zwieńczającym jego dzieło? Innej odpowiedzi, jak ta, że Ci się podobał, nie przyjmuję :DD

Się minęłyśmy :D ale z tego, co widzę nasze wrażenia po dzisiejszym materiale Pawła są bardzo zbieżne :P
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1983

Post autor: pchla » (sob) 28 cze 2008, 8:15

Dżasta pisze:Dzięki relacjom Pawła może się takową stanie :D Towarzysząc Pawłowej karierze dziennikarskiej zaczynamy się interesować rzeczami, którymi wcześniej pewnie byśmy się nigdy nie zainteresowały :D
Mnie jeszcze bardziej dzięki niemu wciągnęła polityka chociaż wydawało mi się, że interesuje się nią bardzo. To może i rzeczywiście lekkoatletyka również mnie złapie :)
Dżasta pisze:No, ja mam ogromną nadzieję, że udało Ci się wywalczyć :DD Nie widzieć i nie słyszeć dzisiejszego dzieła Pawła, to ogromna strata :DD
Słyszałam, widziałam i nawet opisałam powyżej :) I nawet nasz opis się bardzo ze sobą łączy :)
Dżasta pisze:Oczywiście, że pracować :D Ale temat luźny, więc dowcip na najwyższym poziomie byłby jak najbardziej wskazany :D
No tak... ale tutaj w przypadku tych dwóch Nicponi dowcip może być za luźny jak na warunki tvn24 :D
Dżasta pisze:Się minęłyśmy :D ale z tego, co widzę nasze wrażenia po dzisiejszym materiale Pawła są bardzo zbieżne :P
Zaskakujące :P Materiał boski... :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1984

Post autor: Dżasta » (pn) 30 cze 2008, 21:24

pchla pisze: Mnie jeszcze bardziej dzięki niemu wciągnęła polityka chociaż wydawało mi się, że interesuje się nią bardzo. To może i rzeczywiście lekkoatletyka również mnie złapie :)
Ale zanim lekkoatletyka i Olimpiada w Pekinie nadejdą, przy tym, dlaczego Barack Obama - podczas swojej wizyty w Europie, nie odwiedzi Polski, się zatrzymajmy :D Bo i nasz Paweł dziś nad tym tematem się zatrzymał, przygotowując swój kolejny materiał dla PiŚ :D Właściwie to nie zatrzymał, bo dość ruchliwe swoje dzieło przygotowywał :D Biegał z mikrofonem po ulicach Warszawy :D Tu zdobył komentarz od amerykanisty, tam uciął sobie pogawędkę z pucybutem, który miał przypiętą plakietkę z wizerunkiem Obamy :D Na koniec puścił wypowiedź pana z New Jersey, który powiedział, że jego też Obama nie odwiedził :lol: To miało być pocieszenie, że nasz kraj nie jest na szarym końcu wśród pominiętych :lol:
pchla pisze:No tak... ale tutaj w przypadku tych dwóch Nicponi dowcip może być za luźny jak na warunki tvn24 :D
Nicponie :P Jakie trafne określenie dla tych dwóch gagatków :P
pchla pisze:
Dżasta pisze:Się minęłyśmy :D ale z tego, co widzę nasze wrażenia po dzisiejszym materiale Pawła są bardzo zbieżne :P
Zaskakujące :P Materiał boski... :)
Taaa, boski :roll: Tak boski, że chciałam go sobie dzisiaj jeszcze raz obejrzeć, ale okazało się, że moja capsiarka skasowała płytę :( Boskich capsów zatem nie będzie :( W ogóle nie będzie już upiększania wątku capsami :( I ja mniej czasu dla Pawła mieć będę :( Tak mi się troszku w życiu poprzewracało :(
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1985

Post autor: pchla » (wt) 01 lip 2008, 7:56

Dżasta pisze:Ale zanim lekkoatletyka i Olimpiada w Pekinie nadejdą, przy tym, dlaczego Barack Obama - podczas swojej wizyty w Europie, nie odwiedzi Polski, się zatrzymajmy :D
Bardzo chętnie się zatrzymam na tym właśnie etapie. Zwłaszcza, że dzieło Pawła bardzo było miłe dla oka i ucha. :)
Dżasta pisze:Bo i nasz Paweł dziś nad tym tematem się zatrzymał, przygotowując swój kolejny materiał dla PiŚ :D
Materiał trochę spadkowy po weekendowych Faktach, ale za to o wiele lepiej zrobiony niż ten w tym sztandarowym programie tvn :) Z pewnością Paweł wykazał się większą pomysłowością :)
Dżasta pisze:Biegał z mikrofonem po ulicach Warszawy :D Tu zdobył komentarz od amerykanisty, tam uciął sobie pogawędkę z pucybutem, który miał przypiętą plakietkę z wizerunkiem Obamy :D
Rozmowa z pucybutem urocza. Warto jeszcze dodać o rozmowie z początku materiału. Paweł rozmawiał zdaje się z amerykańskim kucharzem? :D
Dżasta pisze:Nicponie :P Jakie trafne określenie dla tych dwóch gagatków :P
Szkoda tylko, że zostali rozdzieleni :) A mogło być tak pięknie. A tak to będzie tylko połowicznie pięknie :)
Dżasta pisze:Taaa, boski :roll: Tak boski, że chciałam go sobie dzisiaj jeszcze raz obejrzeć, ale okazało się, że moja capsiarka skasowała płytę :( Boskich capsów zatem nie będzie :( W ogóle nie będzie już upiększania wątku capsami :( I ja mniej czasu dla Pawła mieć będę :( Tak mi się troszku w życiu poprzewracało :(
Oj oj oj :( To smutno się zrobi w wątku :( Ale zwalimy to na wakacyjne lenistwo i powrócimy w pełnym pędzie za jakiś czas. Bo ja w sobotę też na tydzień opuszczam Pawła potem wracam na tydzień i znowu go opuszczam. Także wakacyjne lenistwo i pilne sprawy niech trwają a w przypływie wolnych chwil zawsze czas na jakiś komentarz się znajdzie :*
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1986

Post autor: Dżasta » (wt) 01 lip 2008, 22:10

pchla pisze: Bardzo chętnie się zatrzymam na tym właśnie etapie. Zwłaszcza, że dzieło Pawła bardzo było miłe dla oka i ucha. :)
I bardzo krzepi w chwilach lęków, obaw, niepokojów jakie niesie ze sobą życie :D Paweł, nasz profesjonalny i słodki Paweł :D Dziś też krzepił :D Kolejnym materiałem dla PiŚ przygotowanym :D Opowiedział nam o nieustającym konflikcie na lini prezydent-premier, z polityką zagraniczną w tle. Z rana czytał sobie pan redaktor gazety na ulicy i przy tej okazji - przystojnym i merytorycznym - stand up' em nas uraczył :P
pchla pisze:Materiał trochę spadkowy po weekendowych Faktach, ale za to o wiele lepiej zrobiony niż ten w tym sztandarowym programie tvn :) Z pewnością Paweł wykazał się większą pomysłowością :)
Pomysłowością, która nigdy nie zawodzi :D
pchla pisze:Rozmowa z pucybutem urocza. Warto jeszcze dodać o rozmowie z początku materiału. Paweł rozmawiał zdaje się z amerykańskim kucharzem? :D
Przegapiłam :( Toczyłam ostrą walkę z pilotem od nagrywarki, też sobie wybrał moment na to, coby tak po prostu przestać działać :(
pchla pisze:
Dżasta pisze:Nicponie :P Jakie trafne określenie dla tych dwóch gagatków :P
Szkoda tylko, że zostali rozdzieleni :) A mogło być tak pięknie. A tak to będzie tylko połowicznie pięknie :)
A ja już nie narzekam :) Cieszę się i delektuję każdą chwilą spędzoną w towarzystwie Pawła :) Szkoda tylko, że nie będę mogła towarzyszyć jego karierze tak wiernie, jak dotychczas :roll:
pchla pisze:Oj oj oj :( To smutno się zrobi w wątku :( Ale zwalimy to na wakacyjne lenistwo i powrócimy w pełnym pędzie za jakiś czas.
No, nie wiem, jak to będzie z moim powrotem :roll: Moje dotychczasowe życie to było coś w rodzaju wakacyjnego lenistwa. Od poniedziałku czeka mnie więcej obowiązków, a co za tym idzie mniej czasu na przyjemności :roll: Choć wyobraźnię mam bujną, to nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić :roll:
pchla pisze:Bo ja w sobotę też na tydzień opuszczam Pawła potem wracam na tydzień i znowu go opuszczam. Także wakacyjne lenistwo i pilne sprawy niech trwają a w przypływie wolnych chwil zawsze czas na jakiś komentarz się znajdzie :*
Na komentarze i zachwyty, jeśli tylko uda mi się go pprzyłapać, zawsze może liczyć :D Sercem i myślą zawsze z Pawłem :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1987

Post autor: pchla » (śr) 02 lip 2008, 7:48

Dżasta pisze:Paweł, nasz profesjonalny i słodki Paweł :D Dziś też krzepił :D Kolejnym materiałem dla PiŚ przygotowanym :D
I to pierwszym w kolejności :) Chociaż mały bonus w postaci Pawła był też w drugiej części PiŚ :)
Dżasta pisze:Opowiedział nam o nieustającym konflikcie na lini prezydent-premier, z polityką zagraniczną w tle. Z rana czytał sobie pan redaktor gazety na ulicy i przy tej okazji - przystojnym i merytorycznym - stand up' em nas uraczył :P
A tworzenie... bardzo bolesne tworzenie tego stand up'a było pokazane. Ciekawe tylko czy za zgodą czy bez zgody Pawła?
Dżasta pisze:Pomysłowością, która nigdy nie zawodzi :D
Nigdy. Możemy być jej pewne jak niczego :)
Dżasta pisze:Przegapiłam :( Toczyłam ostrą walkę z pilotem od nagrywarki, też sobie wybrał moment na to, coby tak po prostu przestać działać :(
Rozmowa była równie sympatyczna jak ta z pucybutem. A Paweł dopadł delikwenta na lotnisku :)
Dżasta pisze:A ja już nie narzekam :) Cieszę się i delektuję każdą chwilą spędzoną w towarzystwie Pawła :) Szkoda tylko, że nie będę mogła towarzyszyć jego karierze tak wiernie, jak dotychczas :roll:
Na pewno jakoś wspólnymi siłami ułożymy wszystkie elementy w jedną całość tworząc dalej naszą dzielną kronikę wydarzeń z życia zawodowego Pawła Ł. :)
Dżasta pisze:No, nie wiem, jak to będzie z moim powrotem :roll: Moje dotychczasowe życie to było coś w rodzaju wakacyjnego lenistwa. Od poniedziałku czeka mnie więcej obowiązków, a co za tym idzie mniej czasu na przyjemności :roll: Choć wyobraźnię mam bujną, to nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić :roll:
Po obowiązkach zawsze należą się jakieś przyjemności :) Nawet gdy jest ich dużo :)
Dżasta pisze:Na komentarze i zachwyty, jeśli tylko uda mi się go pprzyłapać, zawsze może liczyć :D Sercem i myślą zawsze z Pawłem :D
I to najważniejsze.

To ja jeszcze dopiszę tylko, że we wczorajszym PiŚ Paweł był gwiazdą nie tylko na początku. Tuż przed ostatnim materiałem o egzaminie do szkoły aktorskiej Ania i Łukasz pokazali nam jak boleśnie wygląda przygotowania finałów materiałów :P W rolach głównych: Paweł Łukasik i Leszek Jarosz. Paweł a to raz wybuchał śmiechem, a to coś mu się schrzaniło a to samochód przejechał z piskiem i zagłuszył nam Pawła. Było wesoło. I Pawełek tak pięknie się do nas uśmiechał :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1988

Post autor: Dżasta » (śr) 02 lip 2008, 21:23

Do Ciebie pchelko, do Ciebie :( Ja oczywiście zaraz po magicznych słowach: Paweł Łukasik, Tvn24, wyłączyłam tv :( Dziękuję Ci za wyczerpujący opis całej sytuacji :?* To strasznie boli, ale muszę zacząć się przyzwyczajać do tego, że teraz wiele spraw związanych z Pawłem będzie mi umykać :mur: Na pocieszenie (zwłaszcza dla mnie :mrgreen:) mam capsy z ubiegłotygodniowego czaderskiego materiału Pawła :DD A myślałam, że przepadły bezpowrotnie :DD

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pchla pisze: I to pierwszym w kolejności :) Chociaż mały bonus w postaci Pawła był też w drugiej części PiŚ :)
Buuu... ;( Buuu... ;( Buuu... ;(
pchla pisze:A tworzenie... bardzo bolesne tworzenie tego stand up'a było pokazane. Ciekawe tylko czy za zgodą czy bez zgody Pawła?
Paweł to wesoły chłopak i pewnie z siebie też lubi się pośmiać :P
pchla pisze:Rozmowa była równie sympatyczna jak ta z pucybutem. A Paweł dopadł delikwenta na lotnisku :)
Jak my się uzupełniamy :D
pchla pisze:Na pewno jakoś wspólnymi siłami ułożymy wszystkie elementy w jedną całość tworząc dalej naszą dzielną kronikę wydarzeń z życia zawodowego Pawła Ł. :)
Oj, będzie ciężko :( O śledzeniu Poranka i Dnż w miarę na bieżąco mogę zapomnieć :( Z playbacku raczej też :( Ale przynajmniej capsy będą :D Do czasu mojego kolejnego spięcia z capsiarką :lol:
pchla pisze:Po obowiązkach zawsze należą się jakieś przyjemności :) Nawet gdy jest ich dużo :)
Do tej pory pięknie mi wychodziło łączenie jednego z drugim :roll: Ech! Dość już narzekania :D Trzeba się delektować Pawłem i jego pracą póki można :D A że jest się czym delektować to skosztujmy :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Popołudniowy dyżur w Sejmie się nam dziś przydarzył :D I kilka dość obszernych, przekazanych na najwyższym poziomie, relacji było dane nam wysłuchać i obejrzeć :D

A, i jeszcze coś :D Krzychu Skórzyński pokazał dziś w swoim materiale Pawła :D Czyżby chciał się nam przypodobać? :lol:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1989

Post autor: pchla » (czw) 03 lip 2008, 9:20

Dżasta pisze:a oczywiście zaraz po magicznych słowach: Paweł Łukasik, Tvn24, wyłączyłam tv :( Dziękuję Ci za wyczerpujący opis całej sytuacji :? * To strasznie boli, ale muszę zacząć się przyzwyczajać do tego, że teraz wiele spraw związanych z Pawłem będzie mi umykać :mur:
Nie przejmuj się. Jakoś wspólnymi siłami będziemy się uzupełniać. Szukałam tego na stronie tvn24.pl ale jak na złość chyba Szkło tego nie przechwyciło. A szkoda.
Dżasta pisze:Na pocieszenie (zwłaszcza dla mnie :mrgreen: ) mam capsy z ubiegłotygodniowego czaderskiego materiału Pawła :DD A myślałam, że przepadły bezpowrotnie :DD
To jest dopiero news! Materiał był genialny. Capsy upamiętnią go na zawsze :) A był tego zaprawdę godzien :)
Dżasta pisze:Buuu... ;( Buuu... ;( Buuu... ;(
Liczę, że może za jakiś czas wrzucą to do jakiś michałków. Albo może na youtube się pojawi
Dżasta pisze:Paweł to wesoły chłopak i pewnie z siebie też lubi się pośmiać :P
Znając Anię i Łukasza mogli to zrobić za plecami kolegi :)
Oj, będzie ciężko :( O śledzeniu Poranka i Dnż w miarę na bieżąco mogę zapomnieć :( Z playbacku raczej też :( Ale przynajmniej capsy będą :D Do czasu mojego kolejnego spięcia z capsiarką :lol:
Capsy cenna sprawa. Ja postaram się bronić honoru przedpołudniem. Chociaż w przyszłym tygodniu nie będzie to niestety możliwe :(
Dżasta pisze:Do tej pory pięknie mi wychodziło łączenie jednego z drugim :roll: Ech! Dość już narzekania :D Trzeba się delektować Pawłem i jego pracą póki można :D A że jest się czym delektować to skosztujmy :P
Pięknie się delektować Pawłem :)
Dżasta pisze:Popołudniowy dyżur w Sejmie się nam dziś przydarzył :D I kilka dość obszernych, przekazanych na najwyższym poziomie, relacji było dane nam wysłuchać i obejrzeć :D
I dobrze bo ja się już zaczynałam martwić. W wawie pojawił się Mariusz Sidorkiewicz. Została Sylwia Walendowska i nawet sportowy temat stworzony dla Pawła dostała Kaczmara Dagmara. Ale całe szczęście honor obroniony :)
Dżasta pisze:A, i jeszcze coś :D Krzychu Skórzyński pokazał dziś w swoim materiale Pawła :D Czyżby chciał się nam przypodobać? :lol:
W ogóle muszę Krzyśka pochwalić bo pomysł na materiał miał niezły. Z tą pogodą naprawdę dobry pomysł. Jakby uczył się od mistrza... :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1990

Post autor: TinkiWinki » (czw) 03 lip 2008, 19:37

Obrazek
Ciekawe czy PŁ lubi kabanosy? :x
Obrazek
Dlaczego panie i panowie z telewizji zawsze na wsi zaczepiają panów Józków którzy majom pindziesiont krów i czysta hektarów pola? :x A nigdy nie takich gdzie przed domem stoi mercedes i biega sobie bernardyn? :D


Chyba nie wypada panu redaktorowi tak wystawiać język do kamery? :D Nawet jesli to kamera konkurencji :x
Obrazek Obrazek Obrazek
I jeszcze Polsat :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1991

Post autor: Dżasta » (czw) 03 lip 2008, 22:48

TW :D wpadasz - ni stąd, ni zowąd - i trudnymi pytaniami nas zasypujesz :D A niby skąd my mamy znać odpowiedź ;> Pawła się zapytaj :D
TinkiWinki pisze: Chyba nie wypada panu redaktorowi tak wystawiać język do kamery? :D Nawet jesli to kamera konkurencji :x
Z pewnością chciał wzbudzić kontrowersje i jak widać udało mu się :lol: Od rana dziś tworzył za plecemi kolegów - nie tylko z konkurencji, z rodzimej stacji też :D Od kolegi z wrogiego forum wiem, że już w trakcie porankowej relacji Rafała Poniatowskiego, kręcił się za jego plecami z plecaczkiem na ramieniu :D I co z tego kręcenia wyszło? Kolejny materiał dla PiŚ :D Zajął się nasz ulubiony dzisiejszym tłumazeniem Leo B. za porażkę naszej drużyny na EURO, przed zarządem PZPN. Całkiem miły dla zmysłów byłby to materiał gdyby nie dziewczę, którego nieudolne popisy teatralne, go przeplatały :roll: Ja bym jej nawet na korytarz szkoły aktorskiej nie wpuściła :x Ale sam pomysł Pawła na utrzymanie materiału w tonacji spektaklu teatralnego o zabarwieniu dramatycznym, genialny :P Ech! Może zapodam capsy :P Patrzcie uważnie, bo Paweł czai się wszędzie :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pchla pisze: Nie przejmuj się. Jakoś wspólnymi siłami będziemy się uzupełniać. Szukałam tego na stronie tvn24.pl ale jak na złość chyba Szkło tego nie przechwyciło. A szkoda.
Oni nigdy nie mieli wyczucia smaku :]
pchla pisze:To jest dopiero news! Materiał był genialny. Capsy upamiętnią go na zawsze :) A był tego zaprawdę godzien :)
Nie ukrywam, że wyczyny Pawła przeszły moje najśmielsze oczekiwania :P Ale pewna też jestem, że jeszcze nie raz nas zaskoczy :P
pchla pisze:Liczę, że może za jakiś czas wrzucą to do jakiś michałków. Albo może na youtube się pojawi

Będziemy cierpliwie czekać :D
pchla pisze:
Dżasta pisze:Paweł to wesoły chłopak i pewnie z siebie też lubi się pośmiać :P
Znając Anię i Łukasza mogli to zrobić za plecami kolegi :)
Znają Pawła i wiedzą na ile mogą sobie pozwolić :D
pchla pisze:Capsy cenna sprawa. Ja postaram się bronić honoru przedpołudniem. Chociaż w przyszłym tygodniu nie będzie to niestety możliwe :(
To nie brzmi zbyt optymistycznie :(
pchla pisze:Pięknie się delektować Pawłem :)
A wiesz co Paweł by Ci na to odpowiedział? :P Proszę nie przesadzać z tym delektowaniem :P
pchla pisze:I dobrze bo ja się już zaczynałam martwić. W wawie pojawił się Mariusz Sidorkiewicz. Została Sylwia Walendowska i nawet sportowy temat stworzony dla Pawła dostała Kaczmara Dagmara. Ale całe szczęście honor obroniony :)
No i dziś temat sportowy do niego powrócił :D
pchla pisze:W ogóle muszę Krzyśka pochwalić bo pomysł na materiał miał niezły. Z tą pogodą naprawdę dobry pomysł. Jakby uczył się od mistrza... :D
Przyzwyczaja się do starszego kolegi profesjonalisty :D Niebawem będą dużo czasu ze sobą spędzać :D Jak ja Krzychowi zazdroszczę :DD
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1992

Post autor: pchla » (pt) 04 lip 2008, 8:09

TinkiWinki pisze:Dlaczego panie i panowie z telewizji zawsze na wsi zaczepiają panów Józków którzy majom pindziesiont krów i czysta hektarów pola? :x A nigdy nie takich gdzie przed domem stoi mercedes i biega sobie bernardyn? :D
Bo chcą być bliżej ludzkich spraw? :P
TinkiWinki pisze:Chyba nie wypada panu redaktorowi tak wystawiać język do kamery? :D Nawet jesli to kamera konkurencji :x
TW jesteś boski :) Wiedziałam, że to Twoje śledzenie dziennikarzy tvn24 w kamerach innych stacji w końcu się opłaci i miałam rację. Pawełek walczący :)
Dżasta pisze:Z pewnością chciał wzbudzić kontrowersje i jak widać udało mu się :lol: Od rana dziś tworzył za plecemi kolegów - nie tylko z konkurencji, z rodzimej stacji też :D
A to Ci Paweł. To dość duża rzadkość. Zazwyczaj gdzieś w ukryciu tworzy te swoje perełki. Pojawiają się one nagle w PiŚ a same momenty tworzenia są pilnie przed widzami strzeżone :) A tutaj taki bonus :)
Dżasta pisze:Od kolegi z wrogiego forum wiem, że już w trakcie porankowej relacji Rafała Poniatowskiego, kręcił się za jego plecami z plecaczkiem na ramieniu :D
Gdyby nie plecaczek to nie uwierzyłabym, że to Pawełek :)
Dżasta pisze:Całkiem miły dla zmysłów byłby to materiał gdyby nie dziewczę, którego nieudolne popisy teatralne, go przeplatały :roll: Ja bym jej nawet na korytarz szkoły aktorskiej nie wpuściła :x
Zawsze może grać beztalencia :)
Dżasta pisze:Oni nigdy nie mieli wyczucia smaku :]
Zupełnie nie wiem dlaczego. Niektóre dziennikarskie wpadki też puszczają. Może już nie chcieli Pawła i Leszka Jarosza dobijać? :P
Dżasta pisze:Nie ukrywam, że wyczyny Pawła przeszły moje najśmielsze oczekiwania :P Ale pewna też jestem, że jeszcze nie raz nas zaskoczy :P
On nas codziennie zaskakuje :)
Dżasta pisze:To nie brzmi zbyt optymistycznie :(
TW przybył z odsieczą. Może obroni honor :)
Dżasta pisze:A wiesz co Paweł by Ci na to odpowiedział? :P Proszę nie przesadzać z tym delektowaniem :P
A pchla mu na to: proszę nie przesadzać z tą skromnością :)
Dżasta pisze:Przyzwyczaja się do starszego kolegi profesjonalisty :D Niebawem będą dużo czasu ze sobą spędzać :D Jak ja Krzychowi zazdroszczę :DD
Nie wiem czy Krzychu wytrzyma ten pressing intelektualny jak to mówią komentatorzy sportowi :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1993

Post autor: Dżasta » (czw) 10 lip 2008, 21:32

Długo nie mogłam się tu dostać :roll: I się z tej okazji troszku zaległości nazbierało, które czas najwyższy nadrobić :D Na początek miniony weekend. Bardzo Łukasikowy :P Sobota rozpoczęła się relacjami sprzed kancelarii premiera...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

...a zakończyła relacjami ze studia :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W niedzielę tez w tvn24 było profesjonalnie i przystojnie :P


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Poniedziałek przyniósł nam materiał dla PiŚ :D O tym, jak mogą wyglądać negocjacje polsko-amerykańskie ws, tarczy antyrakietowej. Capsów nie będzie bo nie udało mi się nagrać tego dzieła :/

Wtorek przyniósł nam kolejny materiał, tym razem o rakietach patriot. Z kilkoma cudnymi ujęciami :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Środa obfitowała w relacje sejmowe oczywiście w najlepszym wydaniu :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W materiałach powtórkowych widziałam, że Paweł dużo rozmów tego dnia przeprowadził, ale ja widziałam tylko jedną :roll: Po capsach może tego nie widać, ale ta rozmowa dotyczyła poważnych politycznych tematów :lol: Jednocześnie pozwoliła dać upust Pawłowemu specyficznemu poczuciu humoru :P Panu posłowi jestem ogromnie wdzięczna - zwłaszcza za zagadywanie do Pawła, po tym, jak on już podziękował za rozmowę i próbował ją podsumować :P

Dzień dzisiejszy, jak mi doniesiono, bardzo niepawłowy :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1994

Post autor: pchla » (ndz) 13 lip 2008, 13:06

A ja dziękuję za wspaniałą relację :) I zapowiadam, że od jutra oferuję swoją pomoc w łowieniu Pawła :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1995

Post autor: Dżasta » (ndz) 13 lip 2008, 21:49

Wróciłaś :*
pchla pisze:A ja dziękuję za wspaniałą relację :)
Bardziej szczegółową u konkurencji znajdziesz :lol: Forum nie działało przez te dni, kiedy Paweł szalał i nie chciało mi się później jednego dnia wszystkiego naraz opisywać :) Ale zobrazowane masz wszystko na czym udało mi się Pawła przyłapać :D
pchla pisze:I zapowiadam, że od jutra oferuję swoją pomoc w łowieniu Pawła :)
Twoja pomoc bardzo się przyda :D Teraz będę bardziej spokojna o to, że nawet jeśli umknie mi jakaś rozmowa czy relacja, to ktoś mnie o tym poinformuje i opowie jak było :D A jak się mają sprawy łukasikowe na dziś? Ano tak, że od czwartku nie daje o sobie znać :roll: To już urlop przed Olimpiadą w Pekinie? Czy może kilkudniowa przerwa po to, aby od jutra rzucić się w wir pracy? :)
:( :( :(

ODPOWIEDZ