Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1471

Post autor: pchla » (czw) 14 lut 2008, 7:56

Dżasta pisze:Nie, to nie choroba :] Oprócz tego, że przystojnie :mrgreen: to całkiem zdrowo wyglądał :mrgreen: Zresztą sama zobacz :mrgreen:
Po capsach dobry humor mi wrócił i zapał do szukania Pawła w nowym dniu. :) Rzeczywiście chorobę wykreślam :)
Dżasta pisze:Jedyne co może zaskakiwać to to, że Paweł pozwalał Kubulkowi ciągnąć ten jego - czasami męczący, monolog :roll: Nie przerywał mu, tak jak Kuźniarowi :roll: Zresztą trudno jest przerwać Poradzie, kiedy ten wpadnie w słowotok :lol: A może Paweł chciał być uprzejmy i pozwolił się wypowiedzieć starszemu koledze? :)
A może po prostu zapatruje się na gadulstwo Kuby tak jak większość? Z lekkim przymrużeniem oka? I po prostu chce sprawdzić ile można na jednym oddechu? Trzeba też wziąć pod uwagę, że z Jakubem Paweł się lubi, a z Jarkiem tak sobie. Zresztą chyba się dogadują. Kiedy Kuba prowadził program tvn24 na żywo na Onecie ucięli sobie taką miłą pogawędkę :)
Dżasta pisze:Jak ja sobie przypomnę to, co czułam, kiedy Joanna Kryńska wywołała temat stu dni obecnej kadencji sejmu, a przy ekranie czekał na nas nie ten, którego się spodziewałam zobaczyć - zdziwienie , a potem rozpacz :( Tak, masz rację - lepiej, że nie doświadczyłaś tego rozczarowania i :(
Może dzisiaj obada dnia na żywo będzie bardziej godna pawłowych relacji :) Obojętnie czy z terenu czy ze studia :)
Dżasta pisze:Żeby odciągnąć na chwilę ponure myśli może wspomnę o tym, co Pawełek zdążył nam dziś przekazać :D Jest wyrażnie urzeczony nową sejmową salą konferencyjną. Muszę przyznać, że i mi ona się podoba, a najbardziej to, że czasami podczas konferencji pokazują dziennikarzy zadających pytania :P Szkoda tylko, że ostatnio ani Pawełkowi, ani nam nie jest dane zbyt często korzystać z jej uroków :( Nie da się uciec od ponurej rzeczywistości, choćby nie wiem jak bardzo się starało :(
Pora odpędzić okropne myśli. Bo jeszcze jakieś samospełniające się proroctwa wykraczemy i się naprawdę na Pawła nie doczekamy. A dzisiaj cały czas jest jeszcze nadzieja. Na razie tylko jedno stanowisko zajęła Małgorzata Telmińska. Może dzisiaj... oby :)
Dżasta pisze: :> Coś mi tu jednak nie pasuje. Jeszcze rano byłam pewna, że to ujęcie z wizyty w Moskwie pochodzi, ale teraz już tej pewności nie mam. Na tym capsie Paweł ma króciutko wystrzyżone włosy, a na dzisiejszych kędziorki opadają mu na szyję :P To chyba niemożliwe, aby przez kilka dni, aż tak mu włosy podrosły? Z Moskwy czy nie najważniejze, że mamy kolejny cudny caps do naszej kolekcji :P
Wygląda na Moskwę. I nawet chyba flaga jakaś wisi. Oj ten Paweł nawet w takim krótkim spodzie potrafi zaintrygować i rozpętać jakąś dyskusję. Moskwa to czy nie Moskwa? Trudno ocenić.
PS: Właśnie widziałam ten spot. To na pewno Rosja. I to ostatnia wizyta. Ale co Paweł zrobił z włosami? :) Nie wiem.
Mam nadzieję, że Paweł jutro się pojawi i rozwieje wszystkie nasze lęki, obawy i niepokoje :roll:
I jak na razie nie :(

Dżasta...
TW....
Gdzie jesteście? ;(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1472

Post autor: Dżasta » (pt) 15 lut 2008, 21:36

Już jestem pchelko. A TW? Najpewniej zamknął się w sobie albo, najdłużej z naszej trójki, rozkoszuje się świętem zakochanych :DD
Przepraszam bardzo, że Cię zostawiłam na chwilę samą :* Łudziłam się, że jeśli będę stroniła od miejsc i ludzi, którzy z Pawłem mi się kojarzą, to lżej mi będzie - byłam w błędzie :roll:
pchla pisze: Po capsach dobry humor mi wrócił i zapał do szukania Pawła w nowym dniu. :)
To było wczoraj. Podejrzewam, że Ty, podobnie zresztą jak i ja, Pawła nigdzie nie znalazłaś :roll: Dziś pawłowe sprawy mają się duuuużo lepiej :mrgreen: Wieczór przyniósł nam materiał dla PiŚ, który wyszedł spod ręki naszego cudownego redaktora :mrgreen: Olsztyńskiej seks-afery dotyczył, a dokładniej referendum w sprawie odwołania prezydenta tego miasta. W tym celu Paweł - osobiście, pytał pana z PKW, co jest potrzebne, aby takie referendum można było przeprowadzić. Przypomniał także podobne historie, jakie miały miejsce w innych miastach naszego kraju. Pewności nie mam (muszę ten materiał obejrzeć jeszcze raz, a może dwa, a może więcej razy :DD ), ale wydaje mi się, że Paweł pod szarym sweterkiem miał pomarańczową koszulę, która mnie i Funcky tak bardzo kiedyś urzekała :DD Widziałam go w niej bodaj dwa razy. Całkiem niedawno zastanawiałam się gdzie ona przepadła, a tu proszę - dziś się wyłoniła :DD A tak mniej więcej się prezentuje Paweł w tej koszuli :DD

Obrazek

Jakość nie najlepsza, relacja przegrywana z VHSu. To było moje drugie spotkanie z Pawłem w Faktach popołudniowych :DD Nie mogłam pozostać obojętna wobec takiej przystojności i profesjonalizmu, rzecz jasna :DD Capsiaki z dzisiejszego materiału jutro - cudne będą :P
Rzeczywiście chorobę wykreślam :)
Dzięki Bogu, bo już się zaczynałam martwić.
Może dzisiaj obada dnia na żywo będzie bardziej godna pawłowych relacji :) Obojętnie czy z terenu czy ze studia :)
A może jutro będzie dla nas pawłowo łaskawsze?
Pora odpędzić okropne myśli. Bo jeszcze jakieś samospełniające się proroctwa wykraczemy i się naprawdę na Pawła nie doczekamy.
Z ulgą stwierdzam, że żadnych złych mocy nie posiadamy :D
Wygląda na Moskwę. I nawet chyba flaga jakaś wisi. Oj ten Paweł nawet w takim krótkim spodzie potrafi zaintrygować i rozpętać jakąś dyskusję. Moskwa to czy nie Moskwa? Trudno ocenić.
PS: Właśnie widziałam ten spot. To na pewno Rosja. I to ostatnia wizyta. Ale co Paweł zrobił z włosami? :) Nie wiem.
Jakby było za mało niejasności, dojrzałam jeszcze, że marynara ze spotu, to nie ta sama marynara, którą Paweł miał w Rosji. Dziwna sprawa, naprawdę :roll:


Ps. TW wracaj :cisza: Wydaje mi się, że odkryłam nowy talent dziennikarski (żeński ;-) ). Strasznie ciekawa jestem Twojej opinii ;-)
:( :( :(

kot
Chipsy przyszły
Posty: 27
Rejestracja: (pn) 20 sie 2007, 14:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1473

Post autor: kot » (sob) 16 lut 2008, 10:26

Paweł ostatnio bardzo często pojawia się ze swoimi reportażami w Polska i Świat.
Zapewne czytałyście wywiad w Pressie z Anią Kalczyńską... Mówiła tam, że są na etapie rekrutowania na stałe dziennikarzy dla magazynu- tak jak w Faktach czy innych programach informacyjnych. Pewnie jest więc duże prawdopodobieństwo, że Paweł zostanie ich stałym reporterem. Ale to chyba dobrze, bo robi bardzo dobre materiały.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1474

Post autor: TinkiWinki » (sob) 16 lut 2008, 10:28

pchla pisze: Dżasta...
TW....
Gdzie jesteście? ;(
Dżasta pisze: Ps. TW wracaj :cisza:
Jak tak prosicie to coś skrobnę :D Chociaż to nasze pisanie jest bez sensu. Tak piszemy sobie a muzom :D A jeśli za 100 lat będę chciał sobie przypomnieć dziecięce lata i pisanie głupot na tym forum, to nie będę mógł tego zrobić. Forum gdzieś przepadnie bezpowrotnie. Pewnie już za pięć lat nie będzie śladu po moich genialnych, odkrywczych i dowcipnych wypowiedziach :x
Dżasta pisze:Już jestem pchelko. A TW? Najpewniej zamknął się w sobie albo, najdłużej z naszej trójki, rozkoszuje się świętem zakochanych :DD
Tubisie nie kochają nikogo ... poza samym sobą :x Przy okazji Walentynek odkryłem fantastyczne narzędzie inwigilacyjne :D Wysyłając kartkę z internetu i jest opcja która powiadamia nas kiedy druga osoba ją przeczyta :D I tak jedna pani przeczytała ją o 13:55. Biorąc pod uwagę ewentualną różnicę czasu wychodzi 7:55 :D Tylko dlaczego ktoś na urlopie siedzi o tej przy komputerze? Czyżby tak nudne było towarzystwo? :x Inna osoba przeczytał o 11:33 i musiała ostro walentynkować bo odezwała się dopiero następnego dnia :x Reszta osób się nie odezwała. Może to oznaczać że większość pań z tv jest nieinternetowych lub są bardzo ostrożne i nie otwierają linków od obcych osób :D


Czyżbyście nie zauważyły że PŁ był w Faktach? W materiale Sianeckiego. Z jakąś koleżanką z Faktów molestował Religę :x
Dżasta pisze: Wydaje mi się, że odkryłam nowy talent dziennikarski (żeński ;-) ). Strasznie ciekawa jestem Twojej opinii ;-)
No to czekam na szczegóły :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1475

Post autor: pchla » (sob) 16 lut 2008, 10:43

Dżasta pisze:Już jestem pchelko. A TW? Najpewniej zamknął się w sobie albo, najdłużej z naszej trójki, rozkoszuje się świętem zakochanych :DD
Chyba jesteśmy wszyscy w komplecie :) TW coś tam namaział na dole. Zaraz będę się wgłębiać w jego post :P
Dżasta pisze:Przepraszam bardzo, że Cię zostawiłam na chwilę samą :* Łudziłam się, że jeśli będę stroniła od miejsc i ludzi, którzy z Pawłem mi się kojarzą, to lżej mi będzie - byłam w błędzie :roll:
Lepiej cierpieć w grupie to udowodnione :) Zwłaszcza, że jesteśmy świetni w pocieszaniu siebie nawzajem :)
Dżasta pisze:To było wczoraj. Podejrzewam, że Ty, podobnie zresztą jak i ja, Pawła nigdzie nie znalazłaś :roll: Dziś pawłowe sprawy mają się duuuużo lepiej :mrgreen: Wieczór przyniósł nam materiał dla PiŚ, który wyszedł spod ręki naszego cudownego redaktora :mrgreen:
A i owszem piątek okazał się lepszy dla nas. Paweł pojawił się w PiŚ i w Faktach :) Kto nie widział niech szuka. A długo nie będzie musiał bo jest na samym początku materiału Tomasza Sianeckiego. jednak materiał bardzo dobry, więc polecam cały ;):

http://www.tvn24.pl/28377,1539045,0,1,f ... omosc.html
Dżasta pisze:Pewności nie mam (muszę ten materiał obejrzeć jeszcze raz, a może dwa, a może więcej razy :DD ), ale wydaje mi się, że Paweł pod szarym sweterkiem miał pomarańczową koszulę, która mnie i Funcky tak bardzo kiedyś urzekała :DD Widziałam go w niej bodaj dwa razy. Całkiem niedawno zastanawiałam się gdzie ona przepadła, a tu proszę - dziś się wyłoniła :DD A tak mniej więcej się prezentuje Paweł w tej koszuli :DD
Pomarańczowa koszula reaktywacja? :P To byłby news :)
Ech... jak my się cieszymy z tego wczorajszego materiału. Po tym ogromnym bezrybiu cieszy ten materiał jak nigdy :)
Dżasta pisze:Jakby było za mało niejasności, dojrzałam jeszcze, że marynara ze spotu, to nie ta sama marynara, którą Paweł miał w Rosji. Dziwna sprawa, naprawdę :roll:
A może nie mieli ujęć dziennikarzy z Rosji i wygrzebali jakiegoś archiwalnego Pawła i udają że to ten moskiewski? :P z nimi nigdy nic nie wiadomo :P
Dżasta pisze:Ps. TW wracaj :cisza: Wydaje mi się, że odkryłam nowy talent dziennikarski (żeński ;-) ). Strasznie ciekawa jestem Twojej opinii ;-)
A któż to taki? :)
kot pisze:Paweł ostatnio bardzo często pojawia się ze swoimi reportażami w Polska i Świat.
Zapewne czytałyście wywiad w Pressie z Anią Kalczyńską... Mówiła tam, że są na etapie rekrutowania na stałe dziennikarzy dla magazynu- tak jak w Faktach czy innych programach informacyjnych. Pewnie jest więc duże prawdopodobieństwo, że Paweł zostanie ich stałym reporterem. Ale to chyba dobrze, bo robi bardzo dobre materiały.
Kocie myślałam o tym czytając wywiad z Anią. Ale mam nadzieje, że jednak tak się nie stanie. Materiał od czasu do czasu popieram jak najbardziej, ale codziennie tylko materiały i brak relacji? Nie zgadzam się. I myślę, że Paweł też nie zgodzi się na takie ograniczenie. Zwłaszcza, że chyba lubi relacjonowanie i bycie w centrum politycznych wydarzeń. Już nie mówiąc o tym jak świetnie relacjonuje wydarzenia zagraniczne. Mam nadzieje, że są inni kandydaci na stałych reporterów.
TinkiWinki pisze:Jak tak prosicie to coś skrobnę :D Chociaż to nasze pisanie jest bez sensu. Tak piszemy sobie a muzom :D A jeśli za 100 lat będę chciał sobie przypomnieć dziecięce lata i pisanie głupot na tym forum, to nie będę mógł tego zrobić. Forum gdzieś przepadnie bezpowrotnie. Pewnie już za pięć lat nie będzie śladu po moich genialnych, odkrywczych i dowcipnych wypowiedziach :x
TW zacznij prowadzić pamiętnik. :P I zapisuj tam te wszystkie wiekopomne myśli :)
TinkiWinki pisze:Czyżbyście nie zauważyły że PŁ był w Faktach? W materiale Sianeckiego. Z jakąś koleżanką z Faktów molestował Religę :x
Napisałam o tym powyżej i nawet linka wkleiłam jakbyś chciał obejrzeć jeszcze raz. Ja tam bym się chętnie z Religą na ten moment zamieniła. Ale tylko na ten moment :P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1476

Post autor: TinkiWinki » (sob) 16 lut 2008, 10:50

kot pisze:...
pchla pisze: Kocie ...
Kot i pchla w jednym stali wątku :x Sie dobraliście :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1477

Post autor: pchla » (sob) 16 lut 2008, 10:52

TinkiWinki pisze:Kot i pchla w jednym stali wątku :x Sie dobraliście :x
Czyżbyś był zoofobem? :x :x
I jeszcze Teletubiś :P Dżasta gdzie Ty trafiłaś? uciekaj :P

A tak na serio: zauważyliście, że powoli dobijamy do setki? :jupi:
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1478

Post autor: Dżasta » (sob) 16 lut 2008, 16:25

kot pisze:Paweł ostatnio bardzo często pojawia się ze swoimi reportażami w Polska i Świat.
Często? Czy ja wiem :roll: Raz miał tygodniowy maraton, a w kończącym się właśnie tygodniu tylko jeden przygotował ;-)
kot pisze:]Zapewne czytałyście wywiad w Pressie z Anią Kalczyńską... Mówiła tam, że są na etapie rekrutowania na stałe dziennikarzy dla magazynu- tak jak w Faktach czy innych programach informacyjnych.
Zauważyłam, że niektórzy dziennikarze nie wychodzą poza ten magazyn :roll: Maciek Warsiński, Karolina Tomaszewicz czy Jakub Loska :roll:
kot pisze:Pewnie jest więc duże prawdopodobieństwo, że Paweł zostanie ich stałym reporterem. Ale to chyba dobrze, bo robi bardzo dobre materiały.
O nie :oo Tylko nie to :oo Materiały robi rzeczywiście rewelacyjne, ale ograniczyć taki talent do przygotowywania tylko i wyłącznie materiałów :oo Nie mogą nam i Pawłowi tego zrobić :(
TinkiWinki pisze: Jak tak prosicie to coś skrobnę :D
Jaki grzeczny :D
TinkiWinki pisze:Chociaż to nasze pisanie jest bez sensu. Tak piszemy sobie a muzom :D A jeśli za 100 lat będę chciał sobie przypomnieć dziecięce lata i pisanie głupot na tym forum, to nie będę mógł tego zrobić. Forum gdzieś przepadnie bezpowrotnie. Pewnie już za pięć lat nie będzie śladu po moich genialnych, odkrywczych i dowcipnych wypowiedziach :x
Się o nic nie martw. Ja się uczę Twoich postów na pamięć, tak więc służę w razie potrzeby :D
TinkiWinki pisze:Tubisie nie kochają nikogo ... poza samym sobą :x
Przyznaj się lepiej, żeś się zaszył i oddał oglądaniu komedii romantycznych, które w tym roku na Walentynki zalały kina :x
TinkiWinki pisze:Przy okazji Walentynek odkryłem fantastyczne narzędzie inwigilacyjne :D Wysyłając kartkę z internetu i jest opcja która powiadamia nas kiedy druga osoba ją przeczyta :D
Jaki Ty jesteś bystry :oo Niczego nie można przed Tobą ukryć :oo
TinkiWinki pisze:I tak jedna pani przeczytała ją o 13:55. Biorąc pod uwagę ewentualną różnicę czasu wychodzi 7:55 :D Tylko dlaczego ktoś na urlopie siedzi o tej przy komputerze? Czyżby tak nudne było towarzystwo? :x
A co tu się dużo zastanawiać. Na Walentynkę od Ciebie, bez względu na strefę czasową i towarzystwo, należy zareagować. Nie ma innego wyjścia :D
TinkiWinki pisze: Inna osoba przeczytał o 11:33 i musiała ostro walentynkować bo odezwała się dopiero następnego dnia :x
:> Inna osoba przeczytał? Albo musiała się długo zastanawiać nad tym, co odpisać na Twoje zwierzenia :x
TinkiWinki pisze:Czyżbyście nie zauważyły że PŁ był w Faktach? W materiale Sianeckiego. Z jakąś koleżanką z Faktów molestował Religę :x
Nie zauważyłam w Faktach ponieważ nie oglądam :x Ale dziś o Poranku widziałam ;)
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: Wydaje mi się, że odkryłam nowy talent dziennikarski (żeński ;-) ). Strasznie ciekawa jestem Twojej opinii ;-)
No to czekam na szczegóły :D
Sama już nie wiem czy skazywać to Bogu ducha winne dziewczę na Twoją krytykę? :roll:
pchla pisze: A i owszem piątek okazał się lepszy dla nas. Paweł pojawił się w PiŚ i w Faktach :) Kto nie widział niech szuka. A długo nie będzie musiał bo jest na samym początku materiału Tomasza Sianeckiego. jednak materiał bardzo dobry, więc polecam cały ;):
Ubiegłaś mnie ;> A tak się spieszyłam na forum, żeby o tym donieść ;> Jakoś to przeżyję, u konkurencji na pewno nikt mnie nie uprzedzi :x Cieszę się ogromnie, że Paweł został tam umieszczony, a jeszcze bardziej cieszę się, że jest na początku. Materiału Sianeckiego w całości nie obejrzę :] Nie lubię tego, co fakciarskie :]
pchla pisze:Pomarańczowa koszula reaktywacja? :P To byłby news :)
Oto i ona :P

Obrazek Obrazek Obrazek
pchla pisze:Ech... jak my się cieszymy z tego wczorajszego materiału. Po tym ogromnym bezrybiu cieszy ten materiał jak nigdy :)
I bawi :D Zwłaszcza fragment z panią, która pytana o to w jakiej sprawie odbyć ma się referendum w jej mieście, odpowiada: w sprawie likwidacji burmistrza :lol: Na co Paweł: Burmistrza bynajmniej nie zlikwidowano :lol:
pchla pisze:
Dżasta pisze:Ps. TW wracaj :cisza: Wydaje mi się, że odkryłam nowy talent dziennikarski (żeński ;-) ). Strasznie ciekawa jestem Twojej opinii ;-)
A któż to taki? :)
Skoro oboje pytacie, to nie mam innego wyjścia, muszę Wam to wyjawić :D W TVPuls ją odnalazłam. Nazywa się Paulina Drapała. Była reporterką, a teraz, u boku Krzysztofa Ziemca, Puls Raport prezentuje :D Ciekawie relacjonuje, ma wspaniałą dykcję. Tylko okulary moim zdaniem zbędne :roll: A właściwie oprawki :roll: Może i modne, ale uroku nie dodają :roll:
pchla pisze:Kocie myślałam o tym czytając wywiad z Anią. Ale mam nadzieje, że jednak tak się nie stanie. Materiał od czasu do czasu popieram jak najbardziej, ale codziennie tylko materiały i brak relacji? Nie zgadzam się. I myślę, że Paweł też nie zgodzi się na takie ograniczenie. Zwłaszcza, że chyba lubi relacjonowanie i bycie w centrum politycznych wydarzeń. Już nie mówiąc o tym jak świetnie relacjonuje wydarzenia zagraniczne. Mam nadzieje, że są inni kandydaci na stałych reporterów.
Tak, tak jest całe mnóstwo - mam wyliczać? :lol: Pawełek niech dalej robi to, co lubi i za co my go tak cenimy i uwielbiamy :D
pchla pisze:Napisałam o tym powyżej i nawet linka wkleiłam jakbyś chciał obejrzeć jeszcze raz. Ja tam bym się chętnie z Religą na ten moment zamieniła. Ale tylko na ten moment :P
Ech!!! Masz rację, chciałoby się tak z Panem Redaktorem podroczyć :P
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:Kot i pchla w jednym stali wątku :x Sie dobraliście :x
Czyżbyś był zoofobem? :x :x
Jeśli tak, to znalazł się w ogromnych tarapatach :x Na mnie w szkole komar wołali :x
pchla pisze:I jeszcze Teletubiś :P Dżasta gdzie Ty trafiłaś? uciekaj :P
Tylko gdzie? U konkurencji nie ma takich sympatycznych zwierzątek :P
pchla pisze:A tak na serio: zauważyliście, że powoli dobijamy do setki? :jupi:
Zauważyliśmy :P I co my poczniemy jak już dobijemy? :oo
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1479

Post autor: pchla » (sob) 16 lut 2008, 17:39

Dżasta pisze:Zauważyłam, że niektórzy dziennikarze nie wychodzą poza ten magazyn :roll: Maciek Warsiński, Karolina Tomaszewicz czy Jakub Loska :roll:
Nie wiem czy mam dobre obserwacje, ale ja coraz częściej słyszę tam Arka Wierzuka :)
Dżasta pisze:O nie :oo Tylko nie to :oo Materiały robi rzeczywiście rewelacyjne, ale ograniczyć taki talent do przygotowywania tylko i wyłącznie materiałów :oo Nie mogą nam i Pawłowi tego zrobić :(
Na pewno nie zrobią. To byłaby już skrajna ignorancja. Sprawa mogłaby się otrzeć o skrajną głupotę i debilizm. Nie da się tego inaczej nazwać. Paweł jest świetny we wszystkim i powinien robić wszystko :)
Sama już nie wiem czy skazywać to Bogu ducha winne dziewczę na Twoją krytykę? :roll:
A co? Niech się uczy życia :)
Dżasta pisze:Ubiegłaś mnie ;> A tak się spieszyłam na forum, żeby o tym donieść ;> Jakoś to przeżyję, u konkurencji na pewno nikt mnie nie uprzedzi :x Cieszę się ogromnie, że Paweł został tam umieszczony, a jeszcze bardziej cieszę się, że jest na początku. Materiału Sianeckiego w całości nie obejrzę :] Nie lubię tego, co fakciarskie :]
A ja patrzyłam jeszcze raz na ten materiał w necie coby jeszcze Pawła powypatrywać wśród innych uciekających :P
Dżasta pisze:Skoro oboje pytacie, to nie mam innego wyjścia, muszę Wam to wyjawić :D W TVPuls ją odnalazłam. Nazywa się Paulina Drapała. Była reporterką, a teraz, u boku Krzysztofa Ziemca, Puls Raport prezentuje :D Ciekawie relacjonuje, ma wspaniałą dykcję. Tylko okulary moim zdaniem zbędne :roll: A właściwie oprawki :roll: Może i modne, ale uroku nie dodają :roll:
Muszę zacząć polować. Zwłaszcza, że wstyd się przyznać ja jeszcze programu Ziemca nie widziałam, a bardzo go kiedyś lubiłam :(
Dżasta pisze:Jeśli tak, to znalazł się w ogromnych tarapatach :x Na mnie w szkole komar wołali :x
TW jesteś zgubiony :P
Dżasta pisze:Zauważyliśmy :P I co my poczniemy jak już dobijemy? :oo
Do 200 będziemy dążyć :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1480

Post autor: TinkiWinki » (sob) 16 lut 2008, 20:15

pchla pisze:TW zacznij prowadzić pamiętnik. :P I zapisuj tam te wszystkie wiekopomne myśli :)
Zbyt leniwy jestem :D Ale nadal zbieram mądrości ludowe. ostatnio wpadła mi taka:
Nic nie wzbudza we mnie takiego podziwu, jak praca ludzka. Mogę się jej przyglądać godzinami. :x
pchla pisze: Napisałam o tym powyżej i nawet linka wkleiłam jakbyś chciał obejrzeć jeszcze raz. Ja tam bym się chętnie z Religą na ten moment zamieniła. Ale tylko na ten moment :P
Religa zachował się inaczej niż Jasiński :D Przeszedł do ataku wymachując (<-wymac*ując :x)rękami. Dziennikarze od razu sobie odpuścili :D
pchla pisze: Czyżbyś był zoofobem? :x :x
Wręcz przeciwnie. Koty uwielbiam a pchły uwielbiają mnie :x Kiedyś po zimie czyściłem kocie legowisko w piwnicy. Pchły się na mnie rzuciły a podobno ludzi nie atakują :D
Dżasta pisze: Się o nic nie martw. Ja się uczę Twoich postów na pamięć, tak więc służę w razie potrzeby :D
To za 100 lat się z Tobą skontaktuję i mi wszystko przypomnisz :x
Dżasta pisze:Przyznaj się lepiej, żeś się zaszył i oddał oglądaniu komedii romantycznych, które w tym roku na Walentynki zalały kina :x
Tak, uwielbiam komedie romantyczne, szczególnie te polskie :x Są cudowne, Są takie, takie ... aż trudno powiedzieć jakie :x
Dżasta pisze::> Inna osoba przeczytał? Albo musiała się długo zastanawiać nad tym, co odpisać na Twoje zwierzenia :x
A nad czym tu się zastanawiać. Posłałem urocze i neutralne walentynki z równie uroczymi małpami :x
Dżasta pisze:Ubiegłaś mnie ;> A tak się spieszyłam na forum, żeby o tym donieść ;> Jakoś to przeżyję, u konkurencji na pewno nikt mnie nie uprzedzi :x
To kobitki też lubią być pierwsze? Myślałem że tylko faceci lubią być pierwszymi ... :x Ups znowu zbaczam, strasznie deprawujące to forum :x
Obrazek
Wysokie to biurko albo PŁ dostał bardzo niskie krzesełko :x
Dżasta pisze:Skoro oboje pytacie, to nie mam innego wyjścia, muszę Wam to wyjawić :D W TVPuls ją odnalazłam. Nazywa się Paulina Drapała.
Widziałem. Nawet, nawet :x Za dużo to się nie nagadała :D W tym o 22 też się pojawia?
Dżasta pisze:Jeśli tak, to znalazł się w ogromnych tarapatach :x Na mnie w szkole komar wołali :x
Jak uroczo :x Byłaś tak upierdliwa jak komary? :> :x
pchla pisze: Muszę zacząć polować. Zwłaszcza, że wstyd się przyznać ja jeszcze programu Ziemca nie widziałam, a bardzo go kiedyś lubiłam :(
Pulsu to w ogóle nie oglądam. Wolę rzucić czasem okiem na Superstację, przynajmniej pośmiać się można :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1481

Post autor: pchla » (ndz) 17 lut 2008, 9:58

TinkiWinki pisze:Zbyt leniwy jestem :D Ale nadal zbieram mądrości ludowe. ostatnio wpadła mi taka:
Nic nie wzbudza we mnie takiego podziwu, jak praca ludzka. Mogę się jej przyglądać godzinami. :x
Tak mądrości życiowe to czasem prawdziwe mądrości życiowe. To chyba jakaś wariacja na temat powiedzonka: "Ja się żadnej pracy nie boję. Może koło mnie leżeć godzinami i tak się za nią nie wezmę" :P
Religa zachował się inaczej niż Jasiński :D Przeszedł do ataku [bluzg] (<-wymac*ując :x )rękami. Dziennikarze od razu sobie odpuścili :D
Bo Religa to krwisty facet ze słowiańską fantazją. lepiej nie ryzykować :P
Wręcz przeciwnie. Koty uwielbiam a pchły uwielbiają mnie :x Kiedyś po zimie czyściłem kocie legowisko w piwnicy. Pchły się na mnie rzuciły a podobno ludzi nie atakują :D
Może dla niektórych robią wyjątek?:P
TinkiWinki pisze:To kobitki też lubią być pierwsze? Myślałem że tylko faceci lubią być pierwszymi ... :x Ups znowu zbaczam, strasznie deprawujące to forum :x
Bardzo lubią :P
TinkiWinki pisze:Jak uroczo :x Byłaś tak upierdliwa jak komary? :> :x
Lubiła wyssać krew teletubisiom :P
Pulsu to w ogóle nie oglądam. Wolę rzucić czasem okiem na Superstację, przynajmniej pośmiać się można :x
Pośmiać ... no TW przyznaj się, że lubisz popatrzeć na dziewczyny :P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1482

Post autor: Dżasta » (ndz) 17 lut 2008, 16:14

pchla pisze:
Dżasta pisze:Zauważyłam, że niektórzy dziennikarze nie wychodzą poza ten magazyn :roll: Maciek Warsiński, Karolina Tomaszewicz czy Jakub Loska :roll:
Nie wiem czy mam dobre obserwacje, ale ja coraz częściej słyszę tam Arka Wierzuka :)
Arek w minionym tygodniu, podobnie jak Paweł jakiś czas temu zaliczył pięciodniowy maraton. Dzień p dniu przygotowywał materiały dla PiŚ :roll: Oj, coś czuję, że tegoroczna wiosna nie przyniesie nam nic dobrego :roll:
pchla pisze:Na pewno nie zrobią. To byłaby już skrajna ignorancja. Sprawa mogłaby się otrzeć o skrajną głupotę i debilizm. Nie da się tego inaczej nazwać. Paweł jest świetny we wszystkim i powinien robić wszystko :)
W tvn24 nie trudno o debilizm i głupotę :x My - fani Pawła wiemy o tym najlepiej :( Myślałam, że po odsunięciu naszego ulubieńca od serwisowania nie może spotkać nas nic gorszego :( Wszystko wskazuje na to, że może :( Jeśli pracę Pawła ograniczą do przygotowywania materiałów, nie wyobrażam sobie mojego dalszego trwania przy tvn24.
pchla pisze:A ja patrzyłam jeszcze raz na ten materiał w necie coby jeszcze Pawła powypatrywać wśród innych uciekających :P
Jaki z tego wniosek? Panu Łukasikowskiemu mało kto ucieknie :D
pchla pisze:Muszę zacząć polować. Zwłaszcza, że wstyd się przyznać ja jeszcze programu Ziemca nie widziałam, a bardzo go kiedyś lubiłam :(
A ja nie wiem czy lubię Ziemca :roll: Może dlatego, że nie rozumiem tego, co on mówi - fatalną ma facet dykcję :roll:
pchla pisze:
Dżasta pisze:Zauważyliśmy :P I co my poczniemy jak już dobijemy? :oo
Do 200 będziemy dążyć :)
Czuję, że będzie ciężko :( Po tych doniesieniach o nowych ( jak zawsze rewelacyjnych :x ) pomysłach tvn24 mój podziw do pracy dziennikarskiej i zapał do udzielania się na forach bardzo osłabł :( Materiały - jeden po drugim :( Żadnych relacji na żywo :( Żadnych rozmów :( Zdaję sobie sprawę, że przygotowanie materiału, to też ogromne wyzwanie i trzeba w to włożyć dużo pracy, ale ile przyjemności z ich oglądania mamy my - widzowie? Dwie, trzy minuty? :(
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: Się o nic nie martw. Ja się uczę Twoich postów na pamięć, tak więc służę w razie potrzeby :D
To za 100 lat się z Tobą skontaktuję i mi wszystko przypomnisz :x
Nawet za 150 albo i 200 :x
TinkiWinki pisze:Tak, uwielbiam komedie romantyczne, szczególnie te polskie :x Są cudowne, Są takie, takie ... aż trudno powiedzieć jakie :x
Bardzo romantyczne :x
TinkiWinki pisze:A nad czym tu się zastanawiać. Posłałem urocze i neutralne walentynki z równie uroczymi małpami :x
A co Ty się nam tak tłumaczysz? Czyżbyś się obawiał tego, iż Twój gest może zostać, nie po Twojej myśli zinterpretowany? ;)
TinkiWinki pisze:To kobitki też lubią być pierwsze? Myślałem że tylko faceci lubią być pierwszymi ... :x Ups znowu zbaczam, strasznie deprawujące to forum :x
To forum to pikuś :x Bardziej deprawująca jest telenowela, która aktualnie podbija serca widzów TVPuls :x Nosi tytuł: Hasjenda La Tormenta.
TinkiWinki pisze:Wysokie to biurko albo PŁ dostał bardzo niskie krzesełko :x
Czułam, że właśnie to uczyni na Tobie największe wrażenie :> Skąd pewność, że Paweł siedzi na krześle? Może przykucnął sobie pod biureczkiem? :lol:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Skoro oboje pytacie, to nie mam innego wyjścia, muszę Wam to wyjawić :D W TVPuls ją odnalazłam. Nazywa się Paulina Drapała.
Widziałem. Nawet, nawet :x
:> Nawet, nawet? Bardziej rozbudowanej wypowiedzi się spodziewałam :x
TinkiWinki pisze: Za dużo to się nie nagadała :D
Musisz koniecznie przyłapać ją na relacji ;)
TinkiWinki pisze:W tym o 22 też się pojawia?
Tego nie wiem, nigdy Pulsu o tej godzinie nie oglądałam ;)
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Jeśli tak, to znalazł się w ogromnych tarapatach :x Na mnie w szkole komar wołali :x
Jak uroczo :x Byłaś tak upierdliwa jak komary? :> :x
To też :x Ale bardziej od nazwiska wzęła się ta ksywka;)
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:Jak uroczo :x Byłaś tak upierdliwa jak komary? :> :x
Lubiła wyssać krew teletubisiom :P
Błagam, nie piszcie już o krwi, bo zaraz zemdleję :roll:
pchla pisze:Pośmiać ... no TW przyznaj się, że lubisz popatrzeć na dziewczyny :P
Pewnie, że lubi, ale jak go znam to się do tego publicznie nie przyzna ;)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1483

Post autor: pchla » (ndz) 17 lut 2008, 17:46

Dżasta pisze:Arek w minionym tygodniu, podobnie jak Paweł jakiś czas temu zaliczył pięciodniowy maraton. Dzień p dniu przygotowywał materiały dla PiŚ :roll: Oj, coś czuję, że tegoroczna wiosna nie przyniesie nam nic dobrego :roll:
Ale dzisiaj Arek jest w studiu. Pomaga Madzi i Brydzi sprawami Kosowa się zajmować. Może alarm jest przedwczesny? Może mają kogoś innego na boku niż Paweł, Arek czy Maciek :)
Dżasta pisze:W tvn24 nie trudno o debilizm i głupotę :x My - fani Pawła wiemy o tym najlepiej :( Myślałam, że po odsunięciu naszego ulubieńca od serwisowania nie może spotkać nas nic gorszego :( Wszystko wskazuje na to, że może :( Jeśli pracę Pawła ograniczą do przygotowywania materiałów, nie wyobrażam sobie mojego dalszego trwania przy tvn24.
Ja cały czas wierzę, że przy tego typu decyzjach decydujący głos ma sam zainteresowany. W tym przypadku Paweł. Wierzę, że nigdy nie zgodziłby się tylko na przygotowanie materiałów. Paweł kocha biegania z mikrofonem i komentowanie wydarzeń na bieżąco. Myślę, że nigdy by się tego nie wyrzekł. Wierzę w to, że na stałe do PiŚ są przewidziani tacy reporterzy jak Warsiński czy Kaczmarek, a także ci którzy awansują z PzP.
Dżasta pisze:Czuję, że będzie ciężko :( Po tych doniesieniach o nowych ( jak zawsze rewelacyjnych :x ) pomysłach tvn24 mój podziw do pracy dziennikarskiej i zapał do udzielania się na forach bardzo osłabł :( Materiały - jeden po drugim :( Żadnych relacji na żywo :( Żadnych rozmów :( Zdaję sobie sprawę, że przygotowanie materiału, to też ogromne wyzwanie i trzeba w to włożyć dużo pracy, ale ile przyjemności z ich oglądania mamy my - widzowie? Dwie, trzy minuty? :(
Nie panikujmy jeszcze. Na to zawsze mamy czas. Jutro poniedziałek. Nowy tydzień. Może przyniesie nam wyczekany maraton relacji Pawła. Może zobaczymy Pawła w studio komentującego jakieś wydarzenie.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1484

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 17 lut 2008, 18:23

pchla pisze: "Ja się żadnej pracy nie boję. Może koło mnie leżeć godzinami i tak się za nią nie wezmę" :P
Też dobre. Przypuszczam że to z autopsji :x
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:To kobitki też lubią być pierwsze? Myślałem że tylko faceci lubią być pierwszymi ... :x Ups znowu zbaczam, strasznie deprawujące to forum :x
Bardzo lubią :P
No proszę, cicha pchełka brzegi rwie :x
pchla pisze: Pośmiać ... no TW przyznaj się, że lubisz popatrzeć na dziewczyny :P
Te z SS prezentują się bardziej naturalnie, zwyczajnie.
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:To za 100 lat się z Tobą skontaktuję i mi wszystko przypomnisz :x
Nawet za 150 albo i 200 :x
Za 150 to inna będzie mi przypominać to co napiszę za 50 lat :D A za 200 to będę się reinkarnował.
Dżasta pisze:A co Ty się nam tak tłumaczysz? Czyżbyś się obawiał tego, iż Twój gest może zostać, nie po Twojej myśli zinterpretowany? ;)
Tak na wszelki wypadek co by odbiorczynie nie znadinterpretowały przekazu :x
Dżasta pisze:To forum to pikuś :x Bardziej deprawująca jest telenowela, która aktualnie podbija serca widzów TVPuls :x Nosi tytuł: Hasjenda La Tormenta.
Deprawująca telenowela? ;> Musiałem rzucić okiem co to :D Fragment opisu :D
Przyzwyczajona do miejskich wygód Maria Teresa wyjeżdża na prowincję, by zająć się podupadłą plantacją ojca. Na miejscu zmuszona jest współpracować z nadzorcą plantacji, Santosem Torrealbą, który ma opinię kobieciarza i człowieka wykorzystującego ludzi.

... oszpecona po wypadku, zawsze pokazuje się w masce.
... umiera, zostaje uduszona przez węża.
... zostaje zjedzona przez krokodyla, niestety ... nie zdążyła jej rzucić liny.
Normalnie klasyk pośród klasyków telenowel :x Wykropkowałem imiona żeby nie zepsuć Ci oglądania :x
Znalazłem jeszcze ciekawego avatara http://i25.tinypic.com/263hbp2.gif , długo się wczytuje. Facet w kapeluszu, koń, nie dziwię się że spodobała Ci się Dżasta ta telenowela :x W tym obrazku podoba mi sie pan który pomaga pani dosiąść konia :D Chyba z reguły podkłada się ręce pod but wsiadającej. pan wybrał przyjemniejszy sposób, łapie ją za tyłek :x Chyba rzucę okiem na tę telenowele :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Widziałem. Nawet, nawet :x
:> Nawet, nawet? Bardziej rozbudowanej wypowiedzi się spodziewałam :x
A tak w ogóle to skąd ją wytrzasnęłaś? Znowu jakaś Wielkopolanka? :x Szukałem po NK i Googlach ale znajduje kogoś innego, tej pani nie ma.
Dżasta pisze:Błagam, nie piszcie już o krwi, bo zaraz zemdleję :roll:
Oglądałaś może Hostel? :x Na pewno Ci się spodoba :x Rzadko mi się zdarza na filmach odwracać głowę, na tym musiałem to robić kilka razy :x
pchla pisze: Ja cały czas wierzę, że przy tego typu decyzjach decydujący głos ma sam zainteresowany. W tym przypadku Paweł. Wierzę, że nigdy nie zgodziłby się tylko na przygotowanie materiałów.
Napiszcie do niego maila, będziecie wiedziały wszystko :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1485

Post autor: Dżasta » (ndz) 17 lut 2008, 20:38

pchla pisze: Ale dzisiaj Arek jest w studiu. Pomaga Madzi i Brydzi sprawami Kosowa się zajmować. Może alarm jest przedwczesny? Może mają kogoś innego na boku niż Paweł, Arek czy Maciek :)
A jeśli nie mają, to ja im chętnie podsunę kilka nazwisk :x
pchla pisze:Ja cały czas wierzę, że przy tego typu decyzjach decydujący głos ma sam zainteresowany. W tym przypadku Paweł.
Tak samo myślałyśmy, kiedy przeczuwałyśmy jego prezenterską degradację :(
pchla pisze:Wierzę, że nigdy nie zgodziłby się tylko na przygotowanie materiałów. Paweł kocha biegania z mikrofonem i komentowanie wydarzeń na bieżąco. Myślę, że nigdy by się tego nie wyrzekł.
Anka w wywiadzie upiera się, że ten program to pieszczoch stacji :x Chyba sama nie wierzy w to, co mówi :x
pchla pisze:Wierzę w to, że na stałe do PiŚ są przewidziani tacy reporterzy jak Warsiński czy Kaczmarek, a także ci którzy awansują z PzP.
Oby pchelko, oby :roll:
pchla pisze:Nie panikujmy jeszcze. Na to zawsze mamy czas.
Dobra. Poczekajmy jeszcze dwa lata :lol:
pchla pisze: Jutro poniedziałek. Nowy tydzień. Może przyniesie nam wyczekany maraton relacji Pawła. Może zobaczymy Pawła w studio komentującego jakieś wydarzenie.
Taaak, może jeszcze nie zadecydowali o jego zesłaniu :roll:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:A co Ty się nam tak tłumaczysz? Czyżbyś się obawiał tego, iż Twój gest może zostać, nie po Twojej myśli zinterpretowany? ;)
Tak na wszelki wypadek co by odbiorczynie nie znadinterpretowały przekazu :x
No tak, przezorny zawsze ubezpieczony :] Znam taką jedną, co ma skłonności do nadinterpretacji słów i gestów - zwłaszcza mężczyzn :> Może chcez jej adres? :x
TinkiWinki pisze:Deprawująca telenowela? ;> Musiałem rzucić okiem co to :D Fragment opisu :D
Przyzwyczajona do miejskich wygód Maria Teresa wyjeżdża na prowincję, by zająć się podupadłą plantacją ojca. Na miejscu zmuszona jest współpracować z nadzorcą plantacji, Santosem Torrealbą, który ma opinię kobieciarza i człowieka wykorzystującego ludzi.

... oszpecona po wypadku, zawsze pokazuje się w masce.
... umiera, zostaje uduszona przez węża.
... zostaje zjedzona przez krokodyla, niestety ... nie zdążyła jej rzucić liny.
Oooo, tam się dzieją ciekawsze rzeczy :x Właśnie do wioski wrócił Migelon - ukochany syn komendanta. Jednak trochę się zmienił i ma teraz na imię Miszel :x Ten wątek jest dopiero deprawujący :x
TinkiWinki pisze:Normalnie klasyk pośród klasyków telenowel :x Wykropkowałem imiona żeby nie zepsuć Ci oglądania :x
Zupełnie niepotrzebnie. Nie jestem do tej telenoweli przywiązana :x Zatrzymuję się tam od czasu do czasu, kiedy nudzę się podczas oglądania tvn24 :> a ostatnio bardzo często się nudzę :x
TinkiWinki pisze:Znalazłem jeszcze ciekawego avatara http://i25.tinypic.com/263hbp2.gif , długo się wczytuje. Facet w kapeluszu, koń, nie dziwię się że spodobała Ci się Dżasta ta telenowela :x
Jak Ty mnie znasz :x To Christian Mayer :P Grał Gustawa w telenoweli Luz Maria ;) W Tormencie bardzo mało go pokazują i partnerkę średnio urodziwą mu dali :roll:
TinkiWinki pisze: tym obrazku podoba mi sie pan który pomaga pani dosiąść konia :D Chyba z reguły podkłada się ręce pod but wsiadającej. pan wybrał przyjemniejszy sposób, łapie ją za tyłek :x Chyba rzucę okiem na tę telenowele :x
Sporo tam pięknych kobiet, ale lepiej daj sobie spokój, oglądanie tej telenowli naprawdę źle działa na psychikę :x Chociaż, w przerwach na reklamę reporterzy i prezenterzy zapraszają na Puls raport ;)
TinkiWinki pisze:A tak w ogóle to skąd ją wytrzasnęłaś?
Zerkam sobie na różne dzienniki i wychwycam talenty :D
TinkiWinki pisze:Znowu jakaś Wielkopolanka? :x
Nic mi na ten temat nie wiadomo ;-) Znalazłam tylko gdzieś notkę, że w tvp pracowała ;-)
TinkiWinki pisze:Szukałem po NK i Googlach ale znajduje kogoś innego, tej pani nie ma.
Widać, że nie jest próźna ;-)
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Błagam, nie piszcie już o krwi, bo zaraz zemdleję :roll:
Oglądałaś może Hostel? :x Na pewno Ci się spodoba :x Rzadko mi się zdarza na filmach odwracać głowę, na tym musiałem to robić kilka razy :x
Jeśli Ciebie odrzucało od TV, to boję się nawet pomyśleć, co ze mną by się działo :lol:
TinkiWinki pisze:
pchla pisze: Ja cały czas wierzę, że przy tego typu decyzjach decydujący głos ma sam zainteresowany. W tym przypadku Paweł. Wierzę, że nigdy nie zgodziłby się tylko na przygotowanie materiałów.
Napiszcie do niego maila, będziecie wiedziały wszystko :D
Nie żartuj sobie z nas TW :( My cierpimy :( A może Ty do niego napiszesz? Tobie tak chętnie wszyscy odpisują ;)
:( :( :(

ODPOWIEDZ