Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1306

Post autor: pchla » (pt) 28 gru 2007, 17:08

TinkiWinki pisze:No zdarza sie, głównie wtedy gdy kamery się włączają :D W TVN-ie pewnie trwa ciągła walka o przetrwanie. Kto bardziej przypodoba sie szefostwu wygrywa :D
Myślisz, że strategia na wazelinę jest tam na porządku dziennym? Czyli to, że Paweł nie jest już prezenterem bardzo dobrze o nim świadczy.
TinkiWinki pisze:Dzisiaj PŁ w kapelusiku jak Krokodyl Dundee :x Z tego co słyszałem to do PŁ przylgnął już przydomek Koala :x
Mógłby jeszcze raz miśki odwiedzić. To jest hit. A do kapelusika owszem. Przywiązał się niezwykle.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1307

Post autor: Dżasta » (pt) 28 gru 2007, 18:01

Nie przesadzacie z tym pisaniem :oo Nie wiem czy dam radę ustosunkować się do wszystkich poruszonych przez Was kwestii :oo
TinkiWinki pisze: Zamiast błagać lepiej zaszantażować :x Drobny szantażyk jest dobry na wszystko :x
Pewnie, że jest dobry, ale czym szantażować kogoś, kto żadnego wykroczenia w swoim życiu się nie dopuścił ;-)
TinkiWinki pisze:Na razie zdobywa sprawności. Wyszukiwanie w archiwum, parzenie kawy, sprzątanie, no akurat PŁ niezły bajzel ma na biurku :x , latanie z mikrofonem po sejmie, mieście, umawianie spotkań, rezerwacja hoteli itp. Jak zdobędzie odpowiedni dużo tych sprawności to otrzyma czarny pas dziennikarstwa :x
:> Widzę, że to dziewczę nie może wyjść Ci z głowy.Mam pomysł, wypromujmy ją. Tinki dowiedz się - najlepiej od Pawła ( :x ), jak ona się nazywa. Założymy jej wątek i zrobimy takie promo, że od razu za stołem prezenterskim zasiądzie :D A ona, z wdzięczności ( :xx: ) informacji o koledze redakcyjnym nam dostarczy :xx:

:> Tinki sugerujesz, że Paweł własne biurko ma w firmie do dyspozycji?
TinkiWinki pisze:Jestem zdruzgotany tą informacją. Nie wiem czy się pozbieram. A tak na nią liczyłem :x Ja tam nie widzę żadnych reklam. Firefox jest dobry na wszystko :D
Mam już dosyć tego pośredniczenia między Tobą Tinki, a moją capsiarką :foch: Sami ze sobą gadajcie :foch:
TinkiWinki pisze:Jak Ty się wyrażasz? :> :x
Jak tylko najpiękniej potrafię :x
TinkiWinki pisze:Ciekawe czy jak wyjeżdżają na takie dalekie relacje to cały plan mają przygotowany czy ktoś na miejscu im doradza, sugeruje?
O to, to już byś się musiał tych wyjeżdżających zapytać :D
TinkiWinki pisze:Przecież oni na tym filmie wszyscy udawali :D
Naprawdę :oo A ja tak we wszystko, co w tvn24 zobaczę i usłyszę, wierzę :x
TinkiWinki pisze:Chyba nie wierzycie że tam jest taka sielanka? :x
Zwłaszcza wtedy, kiedy Lis wszedł do charakteryzatorni :x Beatę T. akurat wtedy do wejścia na wizję świechtali :x Było tam jeszcze kilka innych osób, Lis się odzywał a nikt na niego nie reagował :x
TinkiWinki pisze:A życzenia świąteczne mu wysłałyście? :>
Naturalnie ;)
TinkiWinki pisze:W tym kapelusiku wygląda jak zwiędły liść
Dogadałbyś się z moją mamą :smiech: A co powiesz o Pawła bicepsach? :DD
pchla pisze: Może po prostu: "Jestem cudowny" albo może po prostu Paweł Łukasik?
"Jestem cudowny" z rozszerzeniem: kiedy nie śpiewam disco polo :x I będzie idealnie :P
pchla pisze:oczywiście oprócz tego, że jesteśmy reżyserkami to także jesteśmy prowadzącymi :)
Nikogo innego w tej roli sobie nie wyobrażam :P
pchla pisze:Może chce nas adoptować? Albo zatrudnić jako pomocnice?
Niech po prostu odda nam kamerę a my już sobie damy radę :xx:
pchla pisze:Myślę, że nie. Co najwyżej jakimiś świątecznymi piosnkami nas uraczy :) Ale wydaje mi się, że i to może być drastyczne :)
Niekoniecznie ;) Jeśli ja mu podrzucę repertuar może być tylko cudownie :P
TinkiWinki pisze: Dzisiaj PŁ w kapelusiku jak Krokodyl Dundee :x
O tym piszesz? :DD

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kręcą mnie takie kowbojskie klimaty :DD Od kreskówki z Lucky Lukiem się zaczęło :DD

Dziś zabrał nas Paweł w podróż i zasypywał opoweściami o Blue Mountain :D Ciekawe czy próbował odczarować trzy siostry? :xx:
TinkiWinki pisze: Z tego co słyszałem to do PŁ przylgnął już przydomek Koala :x
Jak słodko :P A tak w ogóle to skąd Ty o tym wiesz? ;>
pchla pisze:Myślisz, że strategia na wazelinę jest tam na porządku dziennym? Czyli to, że Paweł nie jest już prezenterem bardzo dobrze o nim świadczy.
A już najlepiej będzie, jeśli opuści tvn24 i rozkręci własną 24h telewizję informacyjną :xx:
Ostatnio zmieniony (pt) 28 gru 2007, 20:41 przez Dżasta, łącznie zmieniany 1 raz.
:( :( :(

dawidTVP
Chipsy przyszły
Posty: 43
Rejestracja: (ndz) 09 gru 2007, 21:00

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1308

Post autor: dawidTVP » (pt) 28 gru 2007, 20:09

mogli by zrobić taki program o pracy w tvn24 w zwykły dzień.

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1309

Post autor: Dżasta » (pt) 28 gru 2007, 20:43

Jestem jak najbardziej za :D Każdy dzień, kiedy Paweł będzie w pracy mogą mi "od kuchni" pokazywać :xx:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1310

Post autor: TinkiWinki » (pt) 28 gru 2007, 21:40

pchla pisze: Myślisz, że strategia na wazelinę jest tam na porządku dziennym?
Wszędzie jest. Od przedszkola aż po komisje przyznające renty :D
Dżasta pisze:Pewnie, że jest dobry, ale czym szantażować kogoś, kto żadnego wykroczenia w swoim życiu się nie dopuścił ;-)
Sawicka kiedy wchodziła do Sejmu była zwykłą szarą myszką, była nauczycielką. Minęły dwa lata i jak skończyła? :D Wystarczy tylko nad człowiekiem popracować :x
Dżasta pisze: :> Widzę, że to dziewczę nie może wyjść Ci z głowy.Mam pomysł, wypromujmy ją. Tinki dowiedz się - najlepiej od Pawła ( :x ), jak ona się nazywa. Założymy jej wątek i zrobimy takie promo, że od razu za stołem prezenterskim zasiądzie :D A ona, z wdzięczności ( :xx: ) informacji o koledze redakcyjnym nam dostarczy :xx:
OK, to bierymy się za promocje :x Pisałem o zdobywaniu sprawności :x Filmik o TVN24 powstał ponad miesiąc temu. Dziewczę zdobywało sprawność archiwistki. :D
Zobaczyłem materiał w Wydarzeniach, telefon do przyjaciela i oto co widać :D
Obrazek Obrazek Obrazek
A tutaj z PŁ
Obrazek
Ta sama? :> Czyli sprawność archiwistki już zdobyła. Zuch dziewczyna :x W wiadomościach tez ją było widać.
Dżasta pisze::> Tinki sugerujesz, że Paweł własne biurko ma w firmie do dyspozycji?
Tak, ma swoje biurko. Niestety na fotel musi jeszcze zapracować :x
Dżasta pisze:Zwłaszcza wtedy, kiedy Lis wszedł do charakteryzatorni :x Beatę T. akurat wtedy do wejścia na wizję świechtali :x Było tam jeszcze kilka innych osób, Lis się odzywał a nikt na niego nie reagował :x
Bo nie wiedzieli czy przypadkiem nie przyszedł kogoś wygryźć :x W takich sytuacjach lepiej siedzieć cicho i odwracać wzrok :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:A życzenia świąteczne mu wysłałyście? :>
Naturalnie ;)
I tak nie odpowie :x
Dżasta pisze:Dogadałbyś się z moją mamą :smiech: A co powiesz o Pawła bicepsach? :DD
Bicepsy to jedna z ostatnich rzeczy na które zwracam uwagę u faceta. No chyba że mnie atakuje :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Dzisiaj PŁ w kapelusiku jak Krokodyl Dundee :x
O tym piszesz? :DD

Kręcą mnie takie kowbojskie klimaty :DD Od kreskówki z Lucky Luckiem się zaczęło :DD
Daltonowie rządzą :D Chyba to leciało w Teleranku. Przez ten serial chodziłem do Kościółka na 7 :x Później mi to przeszło, i chodzenie do Kościoła i LL :x
I tak nic nie przebije Lemoniadowego Joe. Którego prawie go w ogóle nie pamiętam ale wiem że mnie śmieszył. Zwłaszcza czeski język. Aż poszukam tego w sieci :D
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Z tego co słyszałem to do PŁ przylgnął już przydomek Koala :x
Jak słodko :P A tak w ogóle to skąd Ty o tym wiesz? ;>
Jesli dobrze słyszałem to Porada dzisiaj rano powiedział Paweł "Koala" Łukasik :x Dokładnie tak samo miałem zamiar go nazwać ale w ramach oszczędzania klawiatury piszę skrótami :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

dawidTVP
Chipsy przyszły
Posty: 43
Rejestracja: (ndz) 09 gru 2007, 21:00

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1311

Post autor: dawidTVP » (pt) 28 gru 2007, 23:11

radzi sobie kobieta

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1312

Post autor: pchla » (sob) 29 gru 2007, 10:06

Dżasta pisze:Nie przesadzacie z tym pisaniem :oo Nie wiem czy dam radę ustosunkować się do wszystkich poruszonych przez Was kwestii :oo
Obiecujemy poprawę :) Ale nagromadziło się tyle ciekawych rzeczy, że nie można nie skomentować :)
"Jestem cudowny" z rozszerzeniem: kiedy nie śpiewam disco polo :x I będzie idealnie :P
Tak :)trzeba koniecznie to Pawłowi zaznaczyć w kontrakcie :)
Dżasta pisze:Dziś zabrał nas Paweł w podróż i zasypywał opoweściami o Blue Mountain :D Ciekawe czy próbował odczarować trzy siostry? :xx:
A jak Paweł lubi takie legendy to niech wpada w Bieszczady, tam są Prządki i też rzekomo zaczarowane siostry. Może odczarowywać do woli i to bliżej domu. Tylko eukaliptusów nie ma :)
Dżasta pisze:A już najlepiej będzie, jeśli opuści tvn24 i rozkręci własną 24h telewizję informacyjną :xx:
Ostatecznie może zostać szefem tvn24 :P
mogli by zrobić taki program o pracy w tvn24 w zwykły dzień.
Mogliby. A ja byłam bym za programem o samej pracy reporterów podczas relacji. To zawsze jest bardzo ciekawe. A Paweł mógłby być w roli głównej.
TinkiWinki pisze:Ta sama? :> Czyli sprawność archiwistki już zdobyła. Zuch dziewczyna :x W wiadomościach tez ją było widać.
Jak nic jest gotowa zacząć pracę na wizji. Od czego się najpierw zaczyna? Pewnie od jakiś świątecznych relacji z dróg.
TinkiWinki pisze:esli dobrze słyszałem to Porada dzisiaj rano powiedział Paweł "Koala" Łukasik :x Dokładnie tak samo miałem zamiar go nazwać ale w ramach oszczędzania klawiatury piszę skrótami :x
Obstawiała właśnie Poradę, ale tylko dlatego, że Kuźniara nie było w Poranku :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1313

Post autor: Dżasta » (sob) 29 gru 2007, 14:15

TinkiWinki pisze: OK, to bierymy się za promocje :x
Proponuję, abyś to Ty założył jej wątek. Facet (to nic, że we fioletowym pliszu :DD) lepiej będzie się prezentował jako założyciel wątku o pani dziennikarce :D Capsy masz, ja od mojej capsiarki dodaję filmik - oczywiście dźwięk mija się z obrazem, ale Ty na pewno dasz sobie z tym radę ;-) Na początek wystarczy :> Tylko się teraz w sobie nie zamykaj tinki :x A może poczekajmy jednak do czasu, aż wypuszczą ją na live' a? Cobyśmy totalnego beztalencia nie wypromowali :x
TinkiWinki pisze:Tak, ma swoje biurko. Niestety na fotel musi jeszcze zapracować :x
Po tych relacjach z Australii dorobi się i fotela :DD
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:A życzenia świąteczne mu wysłałyście? :>
Naturalnie ;)
I tak nie odpowie :x
No wiesz!!! Kto jak kto, ale nie Paweł :x
TinkiWinki pisze:Jesli dobrze słyszałem to Porada dzisiaj rano powiedział Paweł "Koala" Łukasik :x
A ja już zacczynałam snuć przypuszczenia, że Ty w tvn24 pracujesz? :x Nie słyszałam tego :oops: Ojej!!! Wydało się, że nie oglądam tvn24 całą dobę :x
pchla pisze: Tak :)trzeba koniecznie to Pawłowi zaznaczyć w kontrakcie :)
Dzięki nam nie zapomni nigdy o tym (mam nadzieję ;>) epizodzie w swojej karierze dziennikarskiej ;)
pchla pisze:A jak Paweł lubi takie legendy to niech wpada w Bieszczady, tam są Prządki i też rzekomo zaczarowane siostry. Może odczarowywać do woli i to bliżej domu. Tylko eukaliptusów nie ma :)
Uwielbia góry, więc pewnie skorzysta z Twojego zaproszenia :D
pchla pisze:Ostatecznie może zostać szefem tvn24 :P
Nie, nie :] To musi być od początku do końca Pawła dzieło :D
pchla pisze:Obstawiała właśnie Poradę, ale tylko dlatego, że Kuźniara nie było w Poranku :)
A od dzisiaj będą go pewnie tytułować Paweł "Kangur" Łukasik :DD Ale od początku. Udało mi się przyłapać dzisiaj Pawła już na dwóch relacjach :D W pierwszej - o tym, że w Australi, przez godzinę dziennie można posłuchać w radio audycji po polsku nadawanych - nam opowiadał :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejna, na leżąco :DD. Rozłożył się Pan redaktor między kangurami i o tych zwierzątkach nam opowiadał. Zabrał nas na zakupy i pokazywał co i za ile można kupić w takim "kangurowym sklepie". A kupić można skóry z kangura i...jeśli nie widzieliście relacji, to zobaczycie na capsach co jeszcze można kupić :smiech: Capsy potem, jak tylko moja capsiarka wróci ;)
Ufff...Ciężko się pisze, kiedy kocica śpi na kolanach i strasznie się rozpycha :xx:
:( :( :(

dawidTVP
Chipsy przyszły
Posty: 43
Rejestracja: (ndz) 09 gru 2007, 21:00

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1314

Post autor: dawidTVP » (sob) 29 gru 2007, 15:36

ciekawe ile takie coś z ''kangurowego sklepu'' kosztuje ??

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1315

Post autor: pchla » (sob) 29 gru 2007, 15:47

Dżasta pisze:A może poczekajmy jednak do czasu, aż wypuszczą ją na live' a? Cobyśmy totalnego beztalencia nie wypromowali :x
TW ma na pewno genialną intuicję. Z pewnością odkrył brylant. Trzeba tylko oszlifować :P
Dżasta pisze:Dzięki nam nie zapomni nigdy o tym (mam nadzieję ;> ) epizodzie w swojej karierze dziennikarskiej ;)
No nie wiem. A jak sobie nagrał i odtwarza teraz przed snem i napawa się swoim głosem? :P
Dżasta pisze:Nie, nie :] To musi być od początku do końca Pawła dzieło :D
Masz rację. Jak myślisz dostanie koncesję na Łukasik.tv?
Dżasta pisze:A od dzisiaj będą go pewnie tytułować Paweł "Kangur" Łukasik :DD Ale od początku. Udało mi się przyłapać dzisiaj Pawła już na dwóch relacjach :D W pierwszej - o tym, że w Australi, przez godzinę dziennie można posłuchać w radio audycji po polsku nadawanych - nam opowiadał :D
Widzę, że fascynacja krajem nie minęła. Koszulka w dalszym ciągu promująca Australię, ale tym razem muszę Pawła pochwalić: t-shirt w przepięknej kolorystyce.
Dżasta pisze:Kolejna, na leżąco :DD . Rozłożył się Pan redaktor między kangurami i o tych zwierzątkach nam opowiadał. Zabrał nas na zakupy i pokazywał co i za ile można kupić w takim "kangurowym sklepie".
Coraz bardziej mi się te relacje podobają. Aż strach pomyśleć co będzie dalej. Mam tylko nadzieje, że Paweł nie szuka już pracy w australijskiej tv i nie przekonuje żony do emigracji bo wygląda na zachwyconego.
Dżasta pisze:A kupić można skóry z kangura
Mam nadzieje, że Paweł nie skorzysta
dawidTVP pisze:ciekawe ile takie coś z ''kangurowego sklepu'' kosztuje ??
Na pewno zdzierają na tym jak nasi górale na oscypkach podrabianych.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1316

Post autor: TinkiWinki » (sob) 29 gru 2007, 16:05

pchla pisze:Jak nic jest gotowa zacząć pracę na wizji. Od czego się najpierw zaczyna? Pewnie od jakiś świątecznych relacji z dróg.
E chyba nie. Na start od razu dają im jakieś gwałty, napady, morderstwa :x
Przypuszczam że na sucho to już teraz wiekszość tych zbierających materiały, gada coś do kamery :D A nuż ktoś zachoruje i potrzebne będzie zastępstwo.
Dżasta pisze:Proponuję, abyś to Ty założył jej wątek. Facet (to nic, że we fioletowym pliszu :DD ) lepiej będzie się prezentował jako założyciel

wątku o pani dziennikarce :D
Dam jej jeszcze czas. Niech dziewczyna sie rozwija w spokoju. Nie chcę wywierać na nią presji bo może wykonać falstart zawodowy :x
Dżasta pisze:Capsy masz, ja od mojej capsiarki dodaję filmik - oczywiście dźwięk mija się z obrazem, ale Ty na pewno dasz sobie z tym radę

;-)
VirtualDub-Audio-Interleaving-Delay audio track by ... - 600. Później Audio-Direct stream copy, Video-Direct stream copy, Save as... i już prawie idealnie zsynchronizowane :D
dziewczyna, nie boi sie owadów. Jakaś ważka przysiadła jej na bluzce a ta nic :x
Dżasta pisze:Tylko się teraz w sobie nie zamykaj tinki :x
Spokojnie, poczekam do Nowego Roku :x Lubię okrągłe daty :x
Dżasta pisze:Po tych relacjach z Australii dorobi się i fotela :DD
Ze skóry krokodyla i ze strusimi piórami :x
Dżasta pisze:No wiesz!!! Kto jak kto, ale nie Paweł :x
Widzę że na innym forum chłopcy cieszą się że @ im odpisała :D Przypuszczam że wszyscy dostali takie same życzenia :x
pchla pisze:Widzę, że fascynacja krajem nie minęła. Koszulka w dalszym ciągu promująca Australię, ale tym razem muszę Pawła pochwalić: t-shirt w przepięknej kolorystyce.
Czy on tam pojechał w jednej koszuli i jednych spodniach? :x Przed kamerami prezentuje się głównie w australijskich nabytkach :D
pchla pisze:Coraz bardziej mi się te relacje podobają. Aż strach pomyśleć co będzie dalej. Mam tylko nadzieje, że Paweł nie szuka już pracy w australijskiej tv i nie przekonuje żony do emigracji bo wygląda na zachwyconego.
A kto nie byłby zachwycony po poklepaniu po tyłku misi koali, nawdychaniu się olejków eukaliptusowych i skonsumowaniu steku z kangura? :x A najlepsze pewnie jeszcze przed nim.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1317

Post autor: Dżasta » (sob) 29 gru 2007, 19:57

pchla pisze: No nie wiem. A jak sobie nagrał i odtwarza teraz przed snem i napawa się swoim głosem? :P
Głosem może się zachwycać bo ma cudowny :P Miejmy jednak nadzieję, że z czasem zapragnie bardziej głębokie teksty wyśpiewywać ;)
pchla pisze:Masz rację. Jak myślisz dostanie koncesję na Łukasik.tv?
Czy ktoś jest w stanie się mu oprzeć? :DD
pchla pisze:Widzę, że fascynacja krajem nie minęła. Koszulka w dalszym ciągu promująca Australię, ale tym razem muszę Pawła pochwalić: t-shirt w przepięknej kolorystyce.
To mój, od zawsze ulubiony kolor :DD
pchla pisze:Coraz bardziej mi się te relacje podobają. Aż strach pomyśleć co będzie dalej. Mam tylko nadzieje, że Paweł nie szuka już pracy w australijskiej tv i nie przekonuje żony do emigracji bo wygląda na zachwyconego.
Taak :D Już nawet czuje się Australijczykiem, co prawda - jak sam mówi - niedzielnym, a w tym wypadku świątecznym :D
TinkiWinki pisze: Dam jej jeszcze czas. Niech dziewczyna sie rozwija w spokoju. Nie chcę wywierać na nią presji bo może wykonać falstart zawodowy :x
Zawiodłeś mnie :roll: Tak szybko stchórzyłeś :roll: A mogłeś dokonać czegoś wielkiego :roll: A ja tak się cieszyłam, że będzie ktoś nowy. Te wypromowane damy już mi się przejadły, są takie nudne :x
Ale skoro chcesz dać spokój dziewczynie :roll: W gruncie rzeczy nie jesteś taki zły za jakiego chciałbyś uchodzić :x
TinkiWinki pisze:VirtualDub-Audio-Interleaving-Delay audio track by ... - 600. Później Audio-Direct stream copy, Video-Direct stream copy, Save as... i już prawie idealnie zsynchronizowane :D
Pisałam już, że nie będę między Wami pośredniczyć ;)
TinkiWinki pisze:dziewczyna, nie boi sie owadów. Jakaś ważka przysiadła jej na bluzce a ta nic :x
I kumata jest :D Znalazła wszystko to o co Paweł ją prosił :D
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Tylko się teraz w sobie nie zamykaj tinki :x
Spokojnie, poczekam do Nowego Roku :x Lubię okrągłe daty :x
Ech!!! I znowu będziemy usychały z tęsknoty ;(
TinkiWinki pisze:Widzę że na innym forum chłopcy cieszą się że @ im odpisała :D Przypuszczam że wszyscy dostali takie same życzenia :x
Tego nie wiem. Urwał mi się z nimi kontakt ;)
TinkiWinki pisze:Czy on tam pojechał w jednej koszuli i jednych spodniach? :x Przed kamerami prezentuje się głównie w australijskich nabytkach :D
I o to chyba chodzi :D coby od każdej strony odwiedzany kraj widzom pokazać :D Po tych Pawła relacjach Australia już niczym nas nie zaskoczy :D
TinkiWinki pisze:A kto nie byłby zachwycony po poklepaniu po tyłku misi koali, nawdychaniu się olejków eukaliptusowych i skonsumowaniu steku z kangura? :x A najlepsze pewnie jeszcze przed nim.
Ja cały czas czekam na tę obiecaną kąpiel :DD Tinki może Ty Pawłowi to zasugerujesz? On chyba korzysta z Twoich wskazówek ;-) Czy to nie Ty wspominałeś kilka dni temu, że kangury powinien pokazać? I proszę dziś pokazał :D

Obiecane capsy :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Intryguje mnie ta blondyna, która siedzi obok Pawła przy stole :> Ciekawe kim ona jest?
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1318

Post autor: TinkiWinki » (sob) 29 gru 2007, 21:23

Dżasta pisze:Zawiodłeś mnie :roll: Tak szybko stchórzyłeś :roll: A mogłeś dokonać czegoś wielkiego :roll: A ja tak się cieszyłam, że będzie

ktoś nowy. Te wypromowane damy już mi się przejadły, są takie nudne :x
Chciałem promować dziewcze z Superstacji ale Funcky mnie zniechęciła :D
Dżasta pisze:W gruncie rzeczy nie jesteś taki zły za jakiego chciałbyś uchodzić :x
Myślisz że mnie rozgryzłaś? :x To tylko pozory :x

Dżasta pisze:Ech!!! I znowu będziemy usychały z tęsknoty ;(
Może tylko spoważnieję :x i nie będę wypisywał głupot :x
Dżasta pisze:Ja cały czas czekam na tę obiecaną kąpiel :DD Tinki może Ty Pawłowi to zasugerujesz? On chyba korzysta z Twoich

wskazówek ;-)
Może w Nowy Rok? Chyba we Włoszech prawdziwi mężczyźni skaczą do wody z jakiegoś mostu. Niektórzy nawet wychodzą z tego bez szwanku

:x
Dżasta pisze:Czy to nie Ty wspominałeś kilka dni temu, że kangury powinien pokazać? I proszę dziś pokazał :D
Trudno będąc w Australii nie mówić o kangurach :D Myślałem że pokaże jeszcze Górę Kościuszki ale to za daleko od Sydney. :D

Dżasta pisze:Intryguje mnie ta blondyna, która siedzi obok Pawła przy stole :> Ciekawe kim ona jest?
No jak to kim? Przyjaciółką :x
Tak patrzę na to zdjęcie
Obrazek
Siedmiu ludzi, trzy butelki wina. Wesoło musiało być :x Jeszcze operatora oderwali od talerza żeby zrobił kilka ujęć :D a kangur mu stygnie :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1319

Post autor: pchla » (ndz) 30 gru 2007, 11:49

TinkiWinki pisze:E chyba nie. Na start od razu dają im jakieś gwałty, napady, morderstwa :x
Przypuszczam że na sucho to już teraz wiekszość tych zbierających materiały, gada coś do kamery :D A nuż ktoś zachoruje i potrzebne będzie zastępstwo.
Może zostanie taką reporterką bez twarzy jak np: Karolina Tomaszewicz albo niektórzy z PzP.
Czy on tam pojechał w jednej koszuli i jednych spodniach? :x Przed kamerami prezentuje się głównie w australijskich nabytkach :D
Może zagubił bagaż? Albo ciuchy się nie nadają bo się pomięły w podróży i Paweł ratuje sytuację jak może :P
Dżasta pisze:Głosem może się zachwycać bo ma cudowny :P Miejmy jednak nadzieję, że z czasem zapragnie bardziej głębokie teksty wyśpiewywać ;)
A co jest po etapie fascynacji DP? Aż się boję pytać.
Dżasta pisze:Czy ktoś jest w stanie się mu oprzeć? :DD
Nie :D
Dżasta pisze:Zawiodłeś mnie :roll: Tak szybko stchórzyłeś :roll: A mogłeś dokonać czegoś wielkiego :roll: A ja tak się cieszyłam, że będzie ktoś nowy. Te wypromowane damy już mi się przejadły, są takie nudne :x
Bez przesady :P Niektóre potrafią jeszcze zaskoczyć.
Intryguje mnie ta blondyna, która siedzi obok Pawła przy stole :> Ciekawe kim ona jest?
Nie mam pojęcia :oo
TinkiWinki pisze:No jak to kim? Przyjaciółką :x
TinkiWinki pisze:Siedmiu ludzi, trzy butelki wina. Wesoło musiało być :x Jeszcze operatora oderwali od talerza żeby zrobił kilka ujęć :D a kangur mu stygnie :x
Po trzech butelkach to wszyscy są przyjaciółmi :P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1320

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 30 gru 2007, 12:21

pchla pisze: Może zostanie taką reporterką bez twarzy jak np: Karolina Tomaszewicz albo niektórzy z PzP.
Bez twarzy. Jak to zabrzmiało :x
pchla pisze:
TinkiWinki pisze:No jak to kim? Przyjaciółką :x
TinkiWinki pisze:Siedmiu ludzi, trzy butelki wina. Wesoło musiało być :x Jeszcze operatora oderwali od talerza żeby zrobił kilka ujęć :D a kangur mu stygnie :x
Po trzech butelkach to wszyscy są przyjaciółmi :P
Tuskowi i prezydentowi potrzebne były cztery :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ