Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#961

Post autor: Dżasta » (wt) 25 wrz 2007, 18:32

:> Dzisiaj też go nie było? Czyli nic nie straciłam drugi dzień nie oglądając mojej ulubionej stacji :x
pchla pisze: Chyba nie ma takiej sytuacji w której nie byłby zabójczo przystojny i pociągający.
Nawet wtedy, kiedy nie ma go na wizji :DD
pchla pisze:Nie wiem czy Tomasza Marca i Macieja Warsińskiego można uznać za smaczny kąsek :smile:
Niby niczego chłopakom nie brakuje, a jednak nie są w stanie zaspokoić naszego głodu :roll:
pchla pisze:Na materiały w Magazynie o 21.00 chyba nie mamy na co liczyć ;( Tak teraz w ogóle nie ma materiałów reporterskich.
Jak dziś pamiętam te szumne zapowiedzi w związku z jesienną ramówką :roll: Ktoś z czcigodnego szefostwa opowiadał o tym, że zatrudnili więcej reporterów, ponieważ w magazynach ma być więcej materiałów. I co wyszło z tych zapowiedzi? Jak zwykle wielkie g..... :> Właściwie to coś wyszło. Odsunęli Pawła od serwisowania :mur: :mur: :mur:
Zerknęłam dziś na pierwszą stronę wątku :( Jaki wspaniały to był dzionek, kiedy Funcky go założyła ;( ;( ;(
pchla pisze:
Funcky pisze:Ekhm.... ekhmmm .... chyba coś mi wpadło do gardła :smile: :x
Tabletki z tymiankiem są najlepsze na podrażnienia gardła :)
A ja słyszałam, że najlepszy jest sok z czerwonych buraczków :D
pchla pisze:mam taki nawyk, nie skąd mi się wziął, że na materiałach kolegów Pawła zmieniam kanał. Głównie na mini mini bo zawsze jak się gniewam na tvn24 lub jestem w czasie sesji to oglądam Sezamki w ramach odstresowania się.
Ja muzycznymi kanałami się ratuję, ale czasami tak mnie wciągnie, że zdarza mi się Pawłową relację przegapić :lol:
pchla pisze:
Funcky pisze:Noe, ale jak tak można, że Pawła nie ma nawet w charakterze reportera? :( Ani relacji, ani materiału :( Bo po 20:30 też nic nie było ;(
Pewnie uznali, że po tak pracowitym weekendzie należy się wolne.
Może i potrzebował odpoczynku. :roll: W najgorszym razie stwierdził, że nie ma się po co starać bo i tak jego praca przez szefostwo nie jest doceniana :roll: Mógłby jednak mieć wzgląd na swoje utęsknione fanki i w końcu się pojawić, a chociażby jutro :xx: Mam zamiar przeprosić się z tvn24 i nie wiem co będzie jeśli Pawła jutro nie zobaczę :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#962

Post autor: pchla » (śr) 26 wrz 2007, 8:05

Dżasta pisze::> Dzisiaj też go nie było? Czyli nic nie straciłam drugi dzień nie oglądając mojej ulubionej stacji :x
Przyznaję bez bicia, że wiem tylko, że do magazynu o 17.30 materiał przygotował Maciek Knapik. Nie oglądałam Kalczy i Grassa o 20.30, więc nie wiem. Ale wiem, że jak na razie dzisiaj też Pawła nie ma, a spod siedziby IPN nadaje Gosia Telmińska. :(
Nawet wtedy, kiedy nie ma go na wizji :DD
Wtedy jest jeszcze przystojniejszy bo zaczyna działać nasza wyobraźnia :D
Dżasta pisze:Ktoś z czcigodnego szefostwa opowiadał o tym, że zatrudnili więcej reporterów, ponieważ w magazynach ma być więcej materiałów. I co wyszło z tych zapowiedzi?
Chyba ta enigmatyczna wypowiedź dotyczyła Magazynu o 17.30 bo tam rzeczywiście regularnie zaczęły się pojawiać materiały. Przed zmianą były brane głównie z Faktów Popołudniowych. Ja wczoraj liczyłam na te katalogi IPN. Wiadomo, że Paweł lubi analizować takie rzeczy, myślałam, że jakieś łączenie w Magazynie o 21.00 będzie, ale jak widać się przeliczyłam.
Dżasta pisze:Odsunęli Pawła od serwisowania :mur: :mur: :mur:
Nie pozostaje mi jak na razie nic innego jak zrobić to samo co Ty bo słów pocieszenia nie znam :mur: :mur: :mur:
Dżasta pisze:Mam zamiar przeprosić się z tvn24 i nie wiem co będzie jeśli Pawła jutro nie zobaczę :roll:
Może sejm? Uwielbiam rozmowy Pawła w Dnż.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#963

Post autor: Dżasta » (śr) 26 wrz 2007, 8:27

Miłe Panie zdaje się, że w końcu coś drgnęło :) Kiedy wróciłam wieczorem do domu zamiast kolacji nagranie z Pawłowego materiału mamusia mi zaserwowała :D Kochana mamusia :* poświęciła się dla swojego umęczonego tęsknotą dziecka i zamiast M jak miłość oglądać na magazyn Polska i świat zerknęła :lol: A tam materiał Pawła raczyli zaprezentować. A w materiale pan redaktor zebrał z całego dnia przepychanki opozycji z rządzącymi. Poszczególne partie opozycyjne wytykały rządzącym to, że nie dotrzymali obietnic przedwyborczych – a rządzący odpierali te zarzuty rzecz jasna. Między wypowiedzi polityków wplótł nasz pomysłowy Pawełek wypowiedzi specjalistów i całkiem interesujący materiał z tego wyszedł. :D Zapomniał jednak o bardzo istotnej sprawie :roll: Nie pokazał się nam ani na momencik :roll: Ale najważniejsze, że jest i tworzy :D
pchla pisze: Ale wiem, że jak na razie dzisiaj też Pawła nie ma, a spod siedziby IPN nadaje Gosia Telmińska. :(
A ja rozochocona wczorajszym materiałem miałam nadzieję na Pawła o Poranku :mur: Jeszcze się poważnie zastanowię czy jest sens przepraszać się z tvn24 :x
Może sejm? Uwielbiam rozmowy Pawła w Dnż.
Jesteśmy więc dwie :roll: Mam pewne podejrzenia. W niedzielę przyspieszone wybory na Ukrainie mają się odbyć, prawda? A kogo tvn24 lubi wysyłać na Ukrainę? ;-)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#964

Post autor: pchla » (śr) 26 wrz 2007, 8:35

Dżasta pisze:Kiedy wróciłam wieczorem do domu zamiast kolacji nagranie z Pawłowego materiału mamusia mi zaserwowała :D Kochana mamusia :* poświęciła się dla swojego umęczonego tęsknotą dziecka i zamiast M jak miłość oglądać na magazyn Polska i świat zerknęła :lol:
Nie ma to jak Mama :)
A ja muszę złożyć samokrytykę, ale jakoś nie po drodze mi z tym programem zupełnie, ale już sobie obiecałam od poniedziałku, kiedy zacznę zajęcia uruchamiam video :) I już nic nie przegapię.
Dżasta pisze:Nie pokazał się nam ani na momencik :roll: Ale najważniejsze, że jest i tworzy :D
To znaczy, że nigdzie nie uciekł i nie wybrał się na kolejny krótki urlopik, a to najważniejsze :)
Dżasta pisze:Jesteśmy więc dwie :roll: Mam pewne podejrzenia. W niedzielę przyspieszone wybory na Ukrainie mają się odbyć, prawda? A kogo tvn24 lubi wysyłać na Ukrainę? ;-)
Dżasta jesteś genialna :* Ale ciiiiiii bo wiecie, że ostatnio tvn24 uwielbia robić nam na złość :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#965

Post autor: Funcky » (śr) 26 wrz 2007, 11:11

pchla pisze:
Dżasta pisze:Kiedy wróciłam wieczorem do domu zamiast kolacji nagranie z Pawłowego materiału mamusia mi zaserwowała :D Kochana mamusia :* poświęciła się dla swojego umęczonego tęsknotą dziecka i zamiast M jak miłość oglądać na magazyn Polska i świat zerknęła :lol:
Nie ma to jak Mama :)
M jak Mama :P Dżasta pomyśl o pisaniu scenariusza i próbuj później przesłać jakiejś telewizji :) To byłby najbardziej autentyczny film na świecie :)
A ja muszę złożyć samokrytykę, ale jakoś nie po drodze mi z tym programem zupełnie, ale już sobie obiecałam od poniedziałku, kiedy zacznę zajęcia uruchamiam video :) I już nic nie przegapię.
A już wiem, dlaczego był ten materiał ;) Ano dlatego, że wczoraj nie oglądałam tego programu ;( Widzicie, jak tylko przestajęoglądaćTVN24, to Paweł wraca :(
Nawet nie chcę pisać, jaki z tego wysnułam wniosek ;(
pchla pisze:
Dżasta pisze:W niedzielę przyspieszone wybory na Ukrainie mają się odbyć, prawda? A kogo tvn24 lubi wysyłać na Ukrainę? ;-)
Dżasta jesteś genialna :* Ale ciiiiiii bo wiecie, że ostatnio tvn24 uwielbia robić nam na złość :)
To ja nawet nie będę radości z tego podejrzenia przejawiała, w związku z moim powyższym wnioskiem - żeby nie zapeszyć :(
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#966

Post autor: Dżasta » (śr) 26 wrz 2007, 18:37

pchla pisze: ale już sobie obiecałam od poniedziałku, kiedy zacznę zajęcia uruchamiam video :) I już nic nie przegapię.
Ciekawe czy będziesz czerpała przyjemność z oglądania nagrań? :roll:
pchla pisze:To znaczy, że nigdzie nie uciekł i nie wybrał się na kolejny krótki urlopik, a to najważniejsze :)
Taaak, jest i tworzy. Dziś chyba też możemy spodziewać się jakiegoś dzieła w jego wykonaniu. W Poranku ostre dyskusje prowadził z kolegami i koleżankami (na drugim planie ;-) ). Pewnie zbierał materiały? ;-)
pchla pisze:Dżasta jesteś genialna :* Ale ciiiiiii bo wiecie, że ostatnio tvn24 uwielbia robić nam na złość :)
Naprawdę? Nie zauważyłam. :x
Funcky pisze: M jak Mama :P Dżasta pomyśl o pisaniu scenariusza i próbuj później przesłać jakiejś telewizji :) To byłby najbardziej autentyczny film na świecie :)
To może poczekać. Obecnie nad innym scenariuszem pracuję. ;-) Będzie to historia o telewizji, która uwstecznia swoich pracowników i zatruwa życie swoim widzom :x Myślicie, że tvn się tym zainteresuje? :x
Funcky pisze:A już wiem, dlaczego był ten materiał ;) Ano dlatego, że wczoraj nie oglądałam tego programu ;( Widzicie, jak tylko przestajęoglądaćTVN24, to Paweł wraca :(
Nawet nie chcę pisać, jaki z tego wysnułam wniosek ;(
To, że Paweł nie jest już prezenterem to też Twoja wina? Nie przesadzaj Funcky :*
Funcky pisze:To ja nawet nie będę radości z tego podejrzenia przejawiała, w związku z moim powyższym wnioskiem - żeby nie zapeszyć :(
Mam nadzieję, że wrócą czasy, kiedy będziemy mogły z Pawłowych osiągnięć bez konspiracji się cieszyć :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#967

Post autor: pchla » (czw) 27 wrz 2007, 8:06

Dżasta pisze:Ciekawe czy będziesz czerpała przyjemność z oglądania nagrań? :roll:
Już kiedyś praktykowałam, kiedy miałam zajęcia do 20.00. Muszę przyznać nie jest to, to samo co podziwianie materiałów, relacji czy programów na żywo, ale zawsze coś. Najważniejsze, że będę na bieżąco :)
Dżasta pisze:Taaak, jest i tworzy. Dziś chyba też możemy spodziewać się jakiegoś dzieła w jego wykonaniu. W Poranku ostre dyskusje prowadził z kolegami i koleżankami (na drugim planie ;-) ). Pewnie zbierał materiały? ;-)
Też to widziałam :) Poniatowski też tam się gdzieś pojawił :) Dlatego lubię zerkać na Poranek, zawsze w okolicach 10.00 kręcą się tam reporterzy :)
Funcky pisze:A już wiem, dlaczego był ten materiał ;) Ano dlatego, że wczoraj nie oglądałam tego programu ;( Widzicie, jak tylko przestajęoglądaćTVN24, to Paweł wraca :(
Nawet nie chcę pisać, jaki z tego wysnułam wniosek ;(
Każda z nas chyba miała moment, że mogła wysnuć taką teorię. Całe szczęście nie są prawdziwe. :)

Wczoraj również Paweł zmontował dla nas materiał. Akurat w momencie, kiedy zasiadłam przed telewizorem się pojawił. Ale na początku nie załapałam, że to Paweł bo byłam w szoku, że zobaczyłam samego Łukasza. Gdzie się Ania podziała? Materiał dotyczył tego jak i czy Polacy za granicą głosują. Paweł pokazał się tylko na chwilę w rozmowie z Ferdynantem Rymarzem , ale dzięki tej krótkiej prezentacji wiemy jaki Paweł ma zegarek.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#968

Post autor: Funcky » (czw) 27 wrz 2007, 9:58

Dżasta pisze:
pchla pisze:To znaczy, że nigdzie nie uciekł i nie wybrał się na kolejny krótki urlopik, a to najważniejsze :)
Taaak, jest i tworzy. Dziś chyba też możemy spodziewać się jakiegoś dzieła w jego wykonaniu. W Poranku ostre dyskusje prowadził z kolegami i koleżankami (na drugim planie ;-) ). Pewnie zbierał materiały? ;-)
Dobrze, że tego nie widziałam, bo pewnie bym oglądała Polska i świat i na pewno nie byłoby materiału ;)
Kryminalnych też nie widziałam, bo naszło mnie, że lepiej nie nastawiać budzika, bo odstraszę Pawła skutecznie i Wy nie obejrzycie przeze mnie :x
No i jak było co ciekawego? :)
pchla pisze:Każda z nas chyba miała moment, że mogła wysnuć taką teorię. Całe szczęście nie są prawdziwe. :)
No dobrze, w nadchodzącą sobotę zrobimy kolejną próbę :) Okaże się, czy miałam wpływ na to, że Paweł przestał być prezenterem :D Ja już wiem, że nie będę oglądać w sobotę TVN24 :D Jak Paweł będzie jako prezenter, to pozdrówcie go ode mnie :)
Wczoraj również Paweł zmontował dla nas materiał. Akurat w momencie, kiedy zasiadłam przed telewizorem się pojawił. Ale na początku nie załapałam, że to Paweł bo byłam w szoku, że zobaczyłam samego Łukasza. Gdzie się Ania podziała? Materiał dotyczył tego jak i czy Polacy za granicą głosują. Paweł pokazał się tylko na chwilę w rozmowie z Ferdynantem Rymarzem , ale dzięki tej krótkiej prezentacji wiemy jaki Paweł ma zegarek.
:oo A drogi ten zegarek? :lol: Gdzie capsy :> Tak się do dobrego przyzwyczaiłam, że zaskoczona teraz jestem ich brakiem :>
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#969

Post autor: Dżasta » (czw) 27 wrz 2007, 11:23

Póki co zapodaję zaległe capsy ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Coś więcej może później uda mi się skrobnąć ;-)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#970

Post autor: pchla » (czw) 27 wrz 2007, 12:54

Funcky pisze:No i jak było co ciekawego? :)
Patrząc na capsy Dżasty sama odpowiesz sobie na to pytanie :)
Funcky pisze:No dobrze, w nadchodzącą sobotę zrobimy kolejną próbę :) Okaże się, czy miałam wpływ na to, że Paweł przestał być prezenterem :D Ja już wiem, że nie będę oglądać w sobotę TVN24 :D Jak Paweł będzie jako prezenter, to pozdrówcie go ode mnie :)
I tak co weekend każda z nas po kolei aż wyłapiemy tą, która przynosi pecha. A może na początek zrobimy eksperyment i żadna nie będzie oglądać, a wiadomość czy Paweł był czy go nie było przekażą nam domowi informatorzy. :D
:oo A drogi ten zegarek? :lol:
Teraz już są capsy któraś może podjąć się wyceny :D Ja się nie wyrywam bo się na tym kompletnie nie znam :)
Póki co zapodaję zaległe capsy ;-)
Dzięki serdeczne :*
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#971

Post autor: Dżasta » (czw) 27 wrz 2007, 18:57

pchla pisze: Wczoraj również Paweł zmontował dla nas materiał.
Ja dodam tylko, że nie zapomniał również uraczyć nas swoim poczuciem humoru :D Wplótł umiejętnie swój komentarz w przemówienie prezydenta dla Polonii. :lol:
K: Nie chcę nikomu w żaden sposób doradzać...
Ł: Ale wyrażać swoją opinię na temat polityki rządu, jak najbardziej...
K: Powinna być kontynuowana...
pchla pisze:
Funcky pisze:No i jak było co ciekawego? :)
Patrząc na capsy Dżasty sama odpowiesz sobie na to pytanie :)
Funcky, a co to za pytanie? ;> Przecież to oczywiste, że kiedy pojawia się Paweł zawsze jest ciekawie :smile:
Funcky pisze:Jak Paweł będzie jako prezenter, to pozdrówcie go ode mnie :)
Z ogromną chęcią bym to uczyniła, ale sądzę, że nie będzie ku temu sposobności :(
pchla pisze:I tak co weekend każda z nas po kolei aż wyłapiemy tą, która przynosi pecha.
To chyba moja wina :( Ten Pan pochłonął mnie tak bardzo, że przysłonił mi inne, ważne w życiu rzeczy :(
pchla pisze:A może na początek zrobimy eksperyment i żadna nie będzie oglądać, a wiadomość czy Paweł był czy go nie było przekażą nam domowi informatorzy. :D
U mnie to nie wypali :lol: Kiedy ja nie będę nalegała na oglądanie tvn24, to reszta rodzinki będzie ten kanał omijała z daleka :x
pchla pisze:
:oo A drogi ten zegarek? :lol:
Teraz już są capsy któraś może podjąć się wyceny :D Ja się nie wyrywam bo się na tym kompletnie nie znam :)
Ja też się nie znam ;-) Stwierdzić jedynie mogę, że jakiś czas temu inny nosił ;-)
pchla pisze:
Póki co zapodaję zaległe capsy ;-)
Dzięki serdeczne :*
Filmik z tego Pawłowego aktorskiego debiutu (?) posiadam również. Komisarz Zawada zasłuchany i wpatrzony w Redaktora Łukasika :xx: Mam nadzieję pchla, że tym razem uda Ci się ściągnąć ;-)

Ach!!! Jeszcze coś mi się przypomniało :D Przy starcie Dnż widziałam Pawła kręcącego się przy stanowisku, przy który PzP się przygotowuje. Z nadzieję, że materiał skręcił dal tego programu zasiadłam o 17:10 przed tv, a tam :[ Donald z konferencją wyskoczył :[
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#972

Post autor: pchla » (pt) 28 wrz 2007, 8:07

Dżasta pisze:Z ogromną chęcią bym to uczyniła, ale sądzę, że nie będzie ku temu sposobności :(
Niestety muszę się przyznać, że też mam co do tego poważne wątpliwości :(
Dżasta pisze:Mam nadzieję pchla, że tym razem uda Ci się ściągnąć ;-)
Mnie się zawsze udaje tylko nie w całości :D Ale to i tak dużo jak na mój komputer, któremu należy się emerytura :)
Dżasta pisze:Przy starcie Dnż widziałam Pawła kręcącego się przy stanowisku, przy który PzP się przygotowuje. Z nadzieję, że materiał skręcił dal tego programu zasiadłam o 17:10 przed tv, a tam :[ Donald z konferencją wyskoczył :[
Nie przejmuje się to, że Paweł się tam kręcił nic nie oznacza. On po prostu jest towarzyski. Odkąd zmieniłam soczewki na mocniejsze o wiele lepiej wychodzi mi tropienie Pawła w studio (nawet kiedyś wytropiłam Pati Redo, która aktualnie przebywa w medialnym niebycie) i wiem, że Paweł w okolicach przygotowania DnŻ nie oznacza, że będzie prowadzić DnŻ, Paweł gaworzący z dziennikarzami Faktów nie oznacza Pawła w Faktach itd... on po prostu kocha ludzi :)

A co się działo wczoraj? Był materiał do programu Polska i świat? Bo ja oczywiście nie miałam okazji sprawdzić :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#973

Post autor: Funcky » (pt) 28 wrz 2007, 11:09

pchla pisze:
Funcky pisze: :oo A drogi ten zegarek? :lol:
Teraz już są capsy któraś może podjąć się wyceny :D Ja się nie wyrywam bo się na tym kompletnie nie znam :)
Tak jak myślałam :D Pamiątka pierwszokomunijna :x Ale mój, to przynajmniej miał kompas :( Ech :/ Teraz Paweł się nie dorobi, żeby sobie droższy zegarek kupić ;(
Dżasta pisze:Funcky, a co to za pytanie? ;> Przecież to oczywiste, że kiedy pojawia się Paweł zawsze jest ciekawie :smile:
Ależ ja nigdy tego nie kwestionowałam :> Obawiałam się raczej tego, że może nie być powtórki :x Pytałam, czy była? :smile:
Dżasta pisze:Filmik z tego Pawłowego aktorskiego debiutu (?) posiadam również. Komisarz Zawada zasłuchany i wpatrzony w Redaktora Łukasika :xx: Mam nadzieję pchla, że tym razem uda Ci się ściągnąć ;-)
Dzięki :* :jupi: Nie śmiałam prosić, ale właśnie to chciałam zobaczyć :jupi:
No, muszę przyznać, że nawet ja z takim namaszczeniem jak Zawada nie oglądam Pawła :DD :x
pchla pisze:A co się działo wczoraj? Był materiał do programu Polska i świat? Bo ja oczywiście nie miałam okazji sprawdzić :)
widzę, że popełniamy ten sam grzech zaniedbania :( Może będziemy w jednej kolejce nawet stały w czyśćcu? :x

Mam nadzieję, że Dżasta wszystko nam wyjaśni? :* Po PzP nie miałam już ochoty drugi raz się rozczarować :zly:
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#974

Post autor: pchla » (pt) 28 wrz 2007, 14:53

Funcky pisze:Tak jak myślałam :D Pamiątka pierwszokomunijna :x Ale mój, to przynajmniej miał kompas :( Ech :/ Teraz Paweł się nie dorobi, żeby sobie droższy zegarek kupić ;(
Może Paweł ceni go sobie ze względów sentymentalnych i nie chce nosić innego. On ma wielką słabość do wybranych przedmiotów. Wystarczy wspomnieć tylko historię pewnego krawata...
Funcky pisze:No, muszę przyznać, że nawet ja z takim namaszczeniem jak Zawada nie oglądam Pawła :DD :x
Zawada spijał słowa z ust Pawła. I na dodatek rozbudził w nim nieznane pokłady intelektu.
Funcky pisze:widzę, że popełniamy ten sam grzech zaniedbania :( Może będziemy w jednej kolejce nawet stały w czyśćcu? :x
Nie wiem czy my się na czyściec załapiemy :D Obawiam się, że będziemy się w piekle smażyć :D

Dzisiaj też opuściłam łukasikowy posterunek o 10.00, a teraz Tusk się produkuje, więc nie mogę się połapać co słychać w Pawła sprawie.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#975

Post autor: Dżasta » (pt) 28 wrz 2007, 19:16

Funcky pisze:
pchla pisze:A co się działo wczoraj? Był materiał do programu Polska i świat? Bo ja oczywiście nie miałam okazji sprawdzić :)
widzę, że popełniamy ten sam grzech zaniedbania :( Może będziemy w jednej kolejce nawet stały w czyśćcu? :x

Mam nadzieję, że Dżasta wszystko nam wyjaśni? :* Po PzP nie miałam już ochoty drugi raz się rozczarować :zly:
Ja to jednak jestem nie do zdarcia ;-) Czekałam do upadłego, bo przecież nie może być tak, że Paweł od rana miota się po studio i nic z tego nie ma ;-) Ponownie dla magazynu Polska i świat materiał przygotował. Traktował o tym, że Komisja europejska chce zastrzec nazwę wino tylko dla trunku sporządzanego z winogron. Capsów nie będzie - Pawełek się nie pokazał. W dodatku materiały w Warszawie zbierała mu jakaś filigranowa niewiasta. Z panami raczącymi się tanim winem rozmawiała - nie wiem jak Paweł mógł na to pozwolić :roll:
pchla pisze: Dzisiaj też opuściłam łukasikowy posterunek o 10.00, a teraz Tusk się produkuje, więc nie mogę się połapać co słychać w Pawła sprawie.
Ja dziś też nie śledziłam zbyt uważnie tego co się działo na pierwszym i drugim planie :roll: I nie wiem czy, poraz kolejny, uda mi się dziś na wieczorne magazyny wywalczyć tv? :roll:
:( :( :(

ODPOWIEDZ