Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#931

Post autor: Funcky » (pt) 21 wrz 2007, 13:14

pchla pisze:
Dżasta pisze:A może Kuźniar chce na dobrych relacjach z Pawłem przychylność jego fanek zdobyć? :x
To tylko dowodzi jakie jesteśmy cudowne, inteligentne, oczytane, wygadane, wspaniałomyślne, czułe, kochane... wszyscy chcą mieć takie fanki. Niech się Jarek stara. Konkurencja zawsze dobrze działa na facetów. :D
Ale Kuźniar chce w takim razie zbijać ,,kapitał'' na koszt Pawła :x
Jeśli o mnie chodzi, to marne starania :P Nie zamierzam ,,interesować'' się żadnym innym panem z TVN24 :smile:

Szkoda, że nie masz Dżasta capsów, kiedy było Pawła widać po konferencji :( Byłaby to też jakaś pamiątka z Pawłem w niecodziennej roli :) Ale są za to capsy z Pawłem w roli jak najbardziej codziennej i to też Wam się chwali :*
Wściekłam się wczoraj na te wszystkie konferencje, bo to, co miało miejsce wczoraj, to tak naprawdę pierwszy raz miało szkodliwy wpływ na pracę Pawła :? Zawsze był w stanie przedrzeć się z relacją między jedną, a drugą konferencją, a wczoraj..... no wczoraj, to konferencje zachodziły jedna na drugą :(
pchla pisze:Znasz mój niepoprawny optymizm :D Oczywiście, że będzie na swoim ukochanym wieczornym dyżurze.
Mogę dopiąć swój optymizm? :DD
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#932

Post autor: Dżasta » (pt) 21 wrz 2007, 23:05

Funcky :* Jesteś, a już myślałam, że Twój mężuś się dowiedział o tym, iż potajemnie pewym przystojnym Panem Redaktorem się zachwycasz i kazał Ci wybierać - on albo ja :lol:
pchla pisze: Wytrenujemy Cię. Umówimy Cię na indywidualną terapię z Pawłem żebyś przystosowała się do jego widoku :)
Pchla :> Ty chyba chcesz mnie do jeszcze większego obłędu doprowadzić :xx: Niemniej jednak powodzenia w wytrenowaniu mnie Wam życzę :xx:
pchla pisze:
Dżasta pisze:Myślę, że po moich relacjach z owych konferencji byłabym posądzana o brak obiektywizmu :lol:
Ależ skąd! Na pewno będzie tak cudownie, że nie będziemy miały co krytykować, więc nikt się nie domyśli :D
:> Myślisz, że politykujący Paweł wszystkim dogodzi?
pchla pisze:Widocznie Jarek jeszcze nie przekopał się przez cały nasz wątek i nie wie co wiemy :D
To pewnie dlatego o żonie Pawła wspomniał. Miał nadzieję, że nas tą informacją wypłoszy :lol:
pchla pisze:A mnie tam się najbardziej marzy jakieś spontaniczne łączenie Pawła z Rymanem w Magazynie, ale ostatnio Magazyn zamknął się na reporterów :(
A mnie to się marzy Pawła prowadzącego M24h zobaczyć :P
pchla pisze:A Łukasikowski musi się udać na odwyk komórkowy. :D
On i jego komórka - nierozłączni :lol:
pchla pisze:
Dżasta pisze:A może Kuźniar chce na dobrych relacjach z Pawłem przychylność jego fanek zdobyć? :x
To tylko dowodzi jakie jesteśmy cudowne, inteligentne, oczytane, wygadane, wspaniałomyślne, czułe, kochane...
I bardzo skromne :DD zapomniałaś dodać :DD
pchla pisze:[wszyscy chcą mieć takie fanki. Niech się Jarek stara. Konkurencja zawsze dobrze działa na facetów. :D
:oo Może się kiedyś o nas pobiją :oo Jeśli tak, to prosimy na żywo, na wizji Panowie :lol:
Funcky pisze: Ale Kuźniar chce w takim razie zbijać ,,kapitał'' na koszt Pawła :x
Jeśli o mnie chodzi, to marne starania :P Nie zamierzam ,,interesować'' się żadnym innym panem z TVN24 :smile:
A ja się muszę poważnie nad tym zastanowić :roll: Żartowałam :lol:
Funcky pisze:
pchla pisze:Znasz mój niepoprawny optymizm :D Oczywiście, że będzie na swoim ukochanym wieczornym dyżurze.
Mogę dopiąć swój optymizm? :DD
Możesz :DD Dziś wyjątkowo i ja ja jestem dobrej myśli :D Bo jeśli nie on, to kto jutro wieczorową porą się pojawi? ;)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#933

Post autor: pchla » (sob) 22 wrz 2007, 7:41

Funcky pisze:Mogę dopiąć swój optymizm? :DD
Oczywiście :) Dobry optymizm nie jest zły :D
Funcky pisze:Ale Kuźniar chce w takim razie zbijać ,,kapitał'' na koszt Pawła :x
Bo to taki sprytny chłopczyk...
Dżasta pisze:Pchla :> Ty chyba chcesz mnie do jeszcze większego obłędu doprowadzić :xx: Niemniej jednak powodzenia w wytrenowaniu mnie Wam życzę :xx:
Zaufaj mi :) Ponoć metody inwazyjne są bardzo skuteczne, a w tym przypadku mogą być do tego bardzo przyjemne ;)
Dżasta pisze: :> Myślisz, że politykujący Paweł wszystkim dogodzi?
Ależ oczywiście. My jesteśmy w radzie programowej przecież ;)
Dżasta pisze:To pewnie dlatego o żonie Pawła wspomniał. Miał nadzieję, że nas tą informacją wypłoszy :lol:
O święta naiwności...
Dżasta pisze:A mnie to się marzy Pawła prowadzącego M24h zobaczyć :P
Paweł o 17.30, Ryman o 21... a jak Ryman nie będzie mógł bo będzie Kawę szykował to Paweł w obydwu... raj za ziemi.
I bardzo skromne :DD zapomniałaś dodać :DD
Skromność to nasze drugie imię :D
Dżasta pisze::oo Może się kiedyś o nas pobiją :oo Jeśli tak, to prosimy na żywo, na wizji Panowie :lol:
Tak! Tak! Walka wieczoru :D Już to sobie wyobrażam.
Dżasta pisze:Bo jeśli nie on, to kto jutro wieczorową porą się pojawi? ;)
Mnie nikt nie przychodzi do głowy. :D

A jeszcze mam pytanko: Pawełka wczoraj nie było? Bo nie mogłam śledzić programu Polska i świat? I mam jeszcze jedno spostrzeżenie: nie wydaje Wam się, że nijaki Maciej Warsiński kiedy tworzy materiał to naśladuje Pawła? Stara się podobnie akcentować i robić materiały w podobnym łobuzerskim stylu? Wie od kogo czerpać. To mu się chwali :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#934

Post autor: Dżasta » (sob) 22 wrz 2007, 11:08

pchla pisze:
Funcky pisze:Ale Kuźniar chce w takim razie zbijać ,,kapitał'' na koszt Pawła :x
Bo to taki sprytny chłopczyk...
Ale my go przejrzałyśmy :x

pchla pisze:
Dżasta pisze: :> Myślisz, że politykujący Paweł wszystkim dogodzi?
Ależ oczywiście. My jesteśmy w radzie programowej przecież ;)
To zbyt odpowiedzialne zadanie - chyba mnie przerośnie :lol:
pchla pisze:
Dżasta pisze:To pewnie dlatego o żonie Pawła wspomniał. Miał nadzieję, że nas tą informacją wypłoszy :lol:
O święta naiwności...
Czyżby Jaruś nie wiedział, że taki ustatkowany mężczyzna jak Paweł jest jeszcze smaczniejszym kąskiem :P
pchla pisze:
Dżasta pisze::oo Może się kiedyś o nas pobiją :oo Jeśli tak, to prosimy na żywo, na wizji Panowie :lol:
Tak! Tak! Walka wieczoru :D Już to sobie wyobrażam.
Kuźniar padłby w pierwszej rundzie :lol:
pchla pisze:A jeszcze mam pytanko: Pawełka wczoraj nie było? Bo nie mogłam śledzić programu Polska i świat?
Nie było :(
pchla pisze:I mam jeszcze jedno spostrzeżenie: nie wydaje Wam się, że nijaki Maciej Warsiński kiedy tworzy materiał to naśladuje Pawła? Stara się podobnie akcentować i robić materiały w podobnym łobuzerskim stylu?
Przyznać muszę, że rzadko zwracam uwagę na materiały innych dziennikarzy :x
pchla pisze:Wie od kogo czerpać. To mu się chwali :)
Lepszego mentora nie mógł sobie wybrać :D
Hej! :> A może Maciek też chce na Pawłowych fankach zrobić wrażenie? ;)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#935

Post autor: pchla » (sob) 22 wrz 2007, 15:37

To zbyt odpowiedzialne zadanie - chyba mnie przerośnie :lol:
Ależ skąd! Na pewno damy sobie radę. Najwyżej zasięgniemy porady u Pawła w kluczowych kwestiach :D
Dżasta pisze:Kuźniar padłby w pierwszej rundzie :lol:
Oczywiście. Od razu widać, że Pawełek dużo od niego sprytniejszy i zwinniejszy.
Dżasta pisze:A może Maciek też chce na Pawłowych fankach zrobić wrażenie? ;)
Niewykluczone. Nasza renoma rośnie.

Dżasta czy widziałaś już może Łukasikowskiego za plecami kolegów? Twój sokoli wzrok jest niezawodne i niezastąpiony podczas nerwowego weekendowego oczekiwania :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#936

Post autor: Dżasta » (sob) 22 wrz 2007, 17:26

pchla pisze:
Dżasta pisze:Kuźniar padłby w pierwszej rundzie :lol:
Oczywiście. Od razu widać, że Pawełek dużo od niego sprytniejszy i zwinniejszy.
I dużo wyższy :x
pchla pisze:Dżasta czy widziałaś już może Łukasikowskiego za plecami kolegów? Twój sokoli wzrok jest niezawodne i niezastąpiony podczas nerwowego weekendowego oczekiwania :)
Założyłam wspomaganie na oczy i ruszyłam przed tv na poszukiwania tego upragnionego :lol: Oglądałam bardzo uważnie serwis o 16:00 :roll: i o 16:30 :roll: i o 17:00 :roll: I nic :roll: Nie widziałam go nigdzie :roll: Ale się nie poddaję idę zaraz kolejny serwis obejrzeć :lol:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#937

Post autor: pchla » (sob) 22 wrz 2007, 18:08

No i był Paweł... ale jako reporter. Wygłosił piękną relację o dzisiejszych konwencjach wyborczych. Kolejną zobaczymy pewnie w RW. Ale ja osobiście nie wiem co o tym myśleć... przecież Paweł miał być dzisiaj, ale chyba w roli prezentera :(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#938

Post autor: Dżasta » (sob) 22 wrz 2007, 18:14

I stało się to czego tak bardzo się obawiałam :( Pamiętam, że kiedy Maciek Knapik zaczął się pojawiać w weekend jako reporter już nie zasiadł za stołem prezenterskim :( Chyba możemy sobie powiedzieć bye, bye Paweł Łukasik prezenter ;( ;( ;(
:> My chyba tym faktem bardziej przybite jesteśmy niż Paweł? On zdaje się być w wyśmienitym nastroju - trochę to pocieszające, ale i tak bardzo cierpię :(
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#939

Post autor: pchla » (sob) 22 wrz 2007, 18:37

Dżasta pisze:I stało się to czego tak bardzo się obawiałam :( Pamiętam, że kiedy Maciek Knapik zaczął się pojawiać w weekend jako reporter już nie zasiadł za stołem prezenterskim :(
Nie! Nie! Nie! Ja się na to absolutnie nie godzę. Najgorsza jest ta niepewność. Może wystosujemy jakieś wspólne pismo (czyt. mail) z zapytaniem jak to jest? Może grupowe maile mają większą moc i otrzymamy odpowiedź u źródła.
Dżasta pisze:My chyba tym faktem bardziej przybite jesteśmy niż Paweł?
Ja jestem bardzo.
Dżasta pisze:On zdaje się być w wyśmienitym nastroju - trochę to pocieszające, ale i tak bardzo cierpię :(
Może to dobra mina do złej gry? Dżasta a może nic się jednak nie dzieje? Może to gorący okres przedwyboczy sprawił, że mamy więcej Pawła reportera?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#940

Post autor: Dżasta » (sob) 22 wrz 2007, 18:47

pchla pisze: Nie! Nie! Nie! Ja się na to absolutnie nie godzę.
Ja też nie, ale kogo to obchodzi? :( Z pewnością nie tych co kręcą tą machiną. :(
Najgorsza jest ta niepewność.
Coś mi się wydaje, że to już pewność ;(
Może wystosujemy jakieś wspólne pismo (czyt. mail) z zapytaniem jak to jest? Może grupowe maile mają większą moc i otrzymamy odpowiedź u źródła.
Już posłałam. Pytałam w liczbie mnogiej. Ale odzewu raczej się nie spodziewam, :(
Może to dobra mina do złej gry?
Może :(
Dżasta a może nic się jednak nie dzieje? Może to gorący okres przedwyboczy sprawił, że mamy więcej Pawła reportera?
Oj! Dzieje się, dzieje :roll: i nie jest to nic dobrego :(

-------------------------------------------------------------------------------

I już po Raporcie. To straszne, że Paweł go nie prowadził i pewnie już nigdy nie poprowadzi ;( Na dodatek z relacją z sejmu biedaczysko musiał czekać do końca programu. Tym razem o podpisaniu przez prezydenta Karty Polaka opowiadał.
Capsiarka mi zwiała więc póki co zapodaję capsy z serwisu o 18:00

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Raportowe będą jutro, jeśli serce z bólu i rozpaczy mi nie pęknie ;(
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#941

Post autor: Funcky » (ndz) 23 wrz 2007, 9:58

Buuuuu nr1 - kiedy włączyłam o 18-stej i zobaczyłam, że nie ma Pawła w serwisie, to po sekundzie wyłączyłam :(
Buuuuuuu nr2 - kiedy zajrzałam do wątku i zobaczyłam, że Paweł był wieczorem w sejmie, to uświadomiłam sobie najgorsze - że my już z Paweł prezenterem się nie spotkamy :(

Właściwie to dobrze, że wczoraj wyłączyłam ten serwis, przynajmniej o kilka godzin później wszystkie fatalne informacje do mnie dotarły ;(
Raportowe będą jutro, jeśli serce z bólu i rozpaczy mi nie pęknie ;(
Nawet nie mogę zdobyć się na słowa pocieszenia i jakiejkolwiek otuchy ;(
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#942

Post autor: pchla » (ndz) 23 wrz 2007, 10:10

Też nie potrafię znaleźć słów pocieszenia i otuchy. Mimo wszystko nie dociera do mnie ta smutna i okrutna rzeczywistość i cały czas mam nadzieje. Pewnie jestem stara naiwniara, ale tak mi łatwiej.
A żeby troszkę rozluźnić atmosferę to powiem tylko, że Pawła prezentera wczoraj widziałam i widzieli go również wszyscy inni widzowie tvn. Paweł zagrał w serialu Kryminalni. Grał samego siebie czyli rewelacyjnego prezentera, który zakomunikował światu, że aresztowano serialowego prokuratora. Było to kręcone jakiś czas temu bo Paweł miał krótsze włosy. :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#943

Post autor: Funcky » (ndz) 23 wrz 2007, 10:16

pchla pisze:Też nie potrafię znaleźć słów pocieszenia i otuchy. Mimo wszystko nie dociera do mnie ta smutna i okrutna rzeczywistość
Smutna, okrutna i niedorzeczna rzeczywistość ;(
A żeby troszkę rozluźnić atmosferę to powiem tylko, że Pawła prezentera wczoraj widziałam i widzieli go również wszyscy inni widzowie tvn. Paweł zagrał w serialu Kryminalni. Grał samego siebie czyli rewelacyjnego prezentera, który zakomunikował światu, że aresztowano serialowego prokuratora. Było to kręcone jakiś czas temu bo Paweł miał krótsze włosy. :)
:oo A kiedy jest jakaś powtórka? :oo

No i teraz to tym bardziej nie rozumiem, jak tak nagle w TVN-ie mogli przestać liczyć się z Pawłem? :(
Ja raz już taką degradację przerabiałam...... z Anitą :( I nie chcę drugi raz ;(
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#944

Post autor: pchla » (ndz) 23 wrz 2007, 10:28

Funcky pisze::oo A kiedy jest jakaś powtórka? :oo
Na tvn.pl wyczytałam, że Kryminalni są o 1 w nocy z środy na czwartek. Odcinek miał tytuł Białe Tango.
Funcky pisze:No i teraz to tym bardziej nie rozumiem, jak tak nagle w TVN-ie mogli przestać liczyć się z Pawłem? :(
Nie liczą się z Pawłem, nie liczą się widzami. Żadna nowość :(
Funcky pisze:Ja raz już taką degradację przerabiałam...... z Anitą :( I nie chcę drugi raz ;(
Ja najpierw z Anitą, później z Bogdanem, teraz z Pawłem i zaczynam mieć poważne wątpliwości czy Magda wróci do roli prezenterki :( W końcu najlepsi są degradowani.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#945

Post autor: Dżasta » (ndz) 23 wrz 2007, 11:05

Posmakował aktorstwa, to nic dziwnego, że nie chce mu się serwisów prezentować :lol:
Moja Rodzicielka - wielbicielka komisarza Zawady ;-) na dzień dobry uraczyła mnie tym info. :> Późno ta powtórka, ale trzeba będzie obejrzeć ;-)
Obiecane capsy z Raportu :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W ogóle nie odczuwam przyjemności z umieszczania ich tutaj ;( Nie tak miało być ;( W tylu programach chciałam jeszcze zobaczyć Pawła w roli prowadzącego ;( W piątek po raz pierwszy skusiłam się, aby obejrzeć Dpd. Formuła programu wprost stworzona dla Pawła. I pomyśleć, że jeszcze tamtej nocy byłam pełna nadziei ;( ;( ;(
pchla pisze: Nie liczą się z Pawłem, nie liczą się widzami. Żadna nowość :(
Chamstwo w najgorzym wydaniu :[ I zupełny brak wyczucia :]
:( :( :(

ODPOWIEDZ