Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

Paweł Łukasik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Funcky » (sob) 08 kwie 2006, 16:44

Tutaj też zakładam wątek, może Grzesioo od czasu do czasu jakimś capsem we mnie rzuci? :x

:jupi:
Moje modły zostały wysłuchane :jupi:
Zawsze sądziłam, że to będzie na zawsze sfera marzeń. Wprawdzie przychodziły mi do głowy myśli, że może Paweł zostanie następnym prezenterem, ale od razu nachodziła mnie inna myśl, że tylu już reporterów awansowało, to miejsca dla jeszcze jednego już nie ma ......
A jednak znalazło się dla niego miejsce :jupi:

W pierwszym serwisie trema wzięła jednak górę, ale z serwisu na serwis był ... jest coraz, coraz lepszy :D
Dykcja super – wyzbył się nawet tego piłkarskiego akcentu Mówił wyraźnie i dość wolno
Prezencja super Mógłby się jednak tak nie garbić
Ciekawe, kiedy znowu będzie :roll: Pewnie nieprędko :roll: A może jutro?
Byłby wspaniały weekend :D
Tylko dlaczego Paweł dzielił się serwisami z Magdą Sakowska? Bali się, że nie da rady pół dnia serwisy prowadzić :>

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Robin » (sob) 08 kwie 2006, 18:12

Witaj Funcky :D

Jutro będzie na pewno, natomiast nie wiadomo, które dyżury bedzie potem docelowo prowadzić.

Ja widziałem tylko kawałek serwisu, z nim, ale też się cieszę, że bedzie prezentował serwisy. Capsa z Pawłem made by Grzesioo :D znajdziesz u mnie na stronce.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Funcky » (sob) 08 kwie 2006, 18:25

Tak ,tak widziałam :D
Bardzo miło z Twojej strony, że dałeś newsa :D
No i super, że piszesz, iż jutro też Paweł będzie w serwisach :D

To może kwestionariusz Pawła udałoby ci sięzałatwić :> :D
W końcu jużrobi na gwiazdę ;) :lol:

Ja myślałam, że nerwy go pożrą, kiedy usiądzie za biurkiem, a tu taki spokój (nie wliczając tego początkowego serwisu ;) ) :D

Wkradło mu się parę przejęzyczeń, ale czy to aż taki wielki problem ;)

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

Re: Paweł Łukasik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Grzesioo » (sob) 08 kwie 2006, 18:55

Funcky pisze:Tutaj też zakładam wątek, może Grzesioo od czasu do czasu jakimś capsem we mnie rzuci? :x
A masz :x
Nie dużo capsów, ale nie jest w moim typie :P i do tej pory nie zwracałem na niego uwagi :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Czy on Wam się podoba? :>

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Black Jack » (sob) 08 kwie 2006, 19:03

Toście sobie bitwę na capsy urządzili :D
Grzesioo, Łukasik też w moim typie nie jest, ale ja np. będę tu pisał, bo nie będę musiał płacić Funcky za pisanie w wątkach Anitowych :x :x

He, he :D Łukasik wydostał się z szarej strefy reporterskiej, to może czegoś więcej się o nim dowiesz :D Ile ma lat, czy ma żonę, dzieci, jaki jest jego stan majątkowy ... itd. :devil: Życzę Ci tego :smile:
Tak, z ostatnich reportwerskich debiutów w tvn24, debiut Pawła uważam za bardzo udany, a przez wielu bardzo wyczekiwany :D
Umiejętności reporterskie przydały mu się np. w rozmowie z Markiem Bućko - dobra i rzeczowa rozmowa :]
Może zapowiadanie pogody z udziałem Agi Górniakowskiej trochę go peszyło ;) :lol:
Szkoda, że po 15-stej był już Jacoń, bo wtedy było już dwoje gości :/ Ciekawe jak z taką sytuacją by sobie poradził? Ale może niedługo się przekonamy :D
Tylko mógł sobie Pawełek jakiś bardziej nowoczesny krawacik założyć ;) Ten to już chyba leciwy? :x
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (sob) 08 kwie 2006, 20:23

Hehehe :D a To Ci się Funcky udało :D
Fajnie ;) przystojny ten Łukasik jest :P oczywiście nie jak Ociepa :x ale zawsze... :D
Niestety umiejętnosci prowadzącego nie ocenie bo nie widziałam :D ale jutro na pewno ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Funcky » (ndz) 09 kwie 2006, 12:13

a To Ci się Funcky udało
Jeszcze dzisiaj nie mogę w to uwierzyć ;)
Świetnie się składa, że Paweł zbiera tak pochlebne opinie :D No cóż, był naprawdę dobry jak na pierwszy raz :P
Zanosi się na to, że może będzie po południu miał dyżur :D
Łukasik wydostał się z szarej strefy reporterskiej, to może czegoś więcej się o nim dowiesz Ile ma lat, czy ma żonę, dzieci, jaki jest jego stan majątkowy ... itd. :devil: Życzę Ci tego
Ależ ja Pawła nie traktuje w tych kategoriach co ty Anitę :x I aż takie detale z jego życia prywatnego mnie nie interesują ...... przynajmniej nie spędzają snu z powiek :x
A ja, kiedy te transfery reporterskie się zaczynały, byłam lekką sceptyczką, nie chciałam tak do końca by Paweł został prezenterem, tak jak szereg jego redakcyjnych kolegów i koleżanek, bo wtedy ległaby w gruzach jego kariera reporterska – a reporterem moim zdaniem jest również dobrym. Tyle że kiedyś było można znacznie częściej widzieć go na wizji – teraz sporadycznie :? Zwłaszcza od momentu, kiedy zaczął współpracę ze Studiem Europa, pojawiał się jak na lekarstwo, wyjeżdża teraz do różnych krajów UE, tylko po to by zrobić kilkuminutowy materiał, więc informacja o tym, że został dodatkowo prezenterem mogła mnie już tylko ucieszyć :D

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Black Jack » (ndz) 09 kwie 2006, 16:08

No i masz go dziś :]

Ale jakiś spięty - bardziej niż wczoraj :roll:

I znowu ma beznadziejny krawat :x
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Grzesioo » (ndz) 09 kwie 2006, 17:06

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Black Jack pisze:I znowu ma beznadziejny krawat :x
I w dodatku krzywo założony :D

ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Funcky » (ndz) 09 kwie 2006, 19:25

Wielkie dzięki Grzesioo za capsy :D
No dobra, to na kolejną Gwiazdkę prześlę mu prezent w postaci nowoczesnego krawata i poproszę, którąś z redakcyjnych koleżanek Pawła, żeby mu go naprostowywały za każdym razem, kiedy się skrzywi :x

Black, czepiasz się :evil:
Nie od razu Kraków zbudowano i nie wymagaj od razu od Pawła, że będzie hulał jak doświadczony prezenter.
Poza tym on taki trochę nerwowe triki to raczej ma na stałe.
Ale zauważ, że po trzecim serwisie już był wyluzowany na maksa :D
Zwrócił się nawet bezpośrednio do widzów, kiedy omawiał wypowiedź Leppera: ,,(..)choć z końcówki wypowiedzi mogą Państwo wywnioskować coś zupełnie innego’’ :D
W tym samym serwisie Paweł zdradził widzom, że nie jest wielkim znawcą piłki nożnej – coraz więcej o nim wiem :smile:
Zapowiedział konferencję premiera, a po konferencji w kilku krótkich zdaniach ją streścił – nie ma jak to szkoła reporterska :D Robił też uniki od promptera, podczas cytowania czyjejś wypowiedzi zamiast z promptera czytał z kartki :D On czuje to, co robi :)
A wiecie do której dzisiaj są serwisy? Domyślam się, że program wygląda inaczej niż w dzień powszedni, nie wiem tego, bo nigdy nie musialam sprawdzać ;)

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Robin » (ndz) 09 kwie 2006, 22:57

W niedzielę jak się nic nie zmieniło, ostatni serwis (nawet 20-minutowy) jest o 22:00. A co do kwestionariusza, to się oczywiście postaramy :D

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Kajetan » (ndz) 09 kwie 2006, 23:35

Robin pisze:W niedzielę jak się nic nie zmieniło, ostatni serwis (nawet 20-minutowy) jest o 22:00
Hmm, a czy czasem przez Orange nie trwa 3, 4 minuty? :x :lol:

Łukasik nie najgorszy jak dla mnie w serwisach, aczkolwiek będę twierdził, że szkoda, że jednak się pojawił ;-) Liczyłem w najbliższym czasie na jakieś transfery do TVN24 chociażby z radia (ach, marzą mi się ZETkowcy: Jarek Kuźniar czy Anita Kurosad w serwisach, potem w Magazynach :D ), a pojawienie się Pawła oznacza, że narazie nikogo poza stacją nie wsadzą do prowadzenia :? Załuję, no żałuję, dobrze wiemy, że dobry reporter często nie jest dobrym prezenterem :> Choć miejmy nadzieję, że Łukasik podobnie jak Sakowska (która wg mnie spisuje się najlepiej spośród ostatnich debiutantów) wyrobi się raz dwa :smile: Opinie na swoim koncie notuje w większości dobre 8)
183 posty - i super! ]

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: tobi » (pn) 10 kwie 2006, 0:23

dziś o 22 to był skrót serwisu i już serwisu z buzią live nie będzie
chyba ten o 21 to wszystko

Lukasik jest jak dla mnie straszny, mówi jakby....krzyczał :?
jest reporterem i te same zachownai, jakby wieczna trema-ma i tutaj. Dość może już tych reporterów w roli prezenterów serwisów informacyjnych :evil:

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Funcky » (pn) 10 kwie 2006, 10:50

tobi pisze:dziś o 22 to był skrót serwisu i już serwisu z buzią live nie będzie
chyba ten o 21 to wszystko
Tak ten o 21 był ostatni :( Ale za to Paweł bardzo ładnie się pożegnał: ,,dziękuję Państwu za wspólnie spędzony weeknd'' :smile:
Lukasik jest jak dla mnie straszny, mówi jakby....krzyczał :?
jest reporterem i te same zachownai, jakby wieczna trema-ma i tutaj. Dość może już tych reporterów w roli prezenterów serwisów informacyjnych :evil:

Tak teraz też mogę powiedzieć, że już dosyć TVN24 ma prezenterów, listę czas zamknąć :x Co zaś do krzyczenia :roll: No może trochękrzyczyczy, chociażnie nazwałabym tego krzykiem a raczej harcerskim akcentem :x Ale ...... piłkarskiego się wyzbył to i może harcerskiego się wyzbędzie :x

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: tobi » (pn) 10 kwie 2006, 10:58

Funcky pisze:No może trochękrzyczyczy, chociażnie nazwałabym tego krzykiem a raczej harcerskim akcentem :x Ale ...... piłkarskiego się wyzbył to i może harcerskiego się wyzbędzie :x

wolałbym delektować swoje uszy Dobrymi prezenterami serwisów informacyjnych czy dziennikarzy, a nie ranić je sobie z nadzieją poprawy 'reporterów w nowej roli'
już dawno proponowałem by zrobili pasmo NOc z TVN24 w którym byłyby tak jak teraz, powtórki, ale część materiałów by była w serwisach, i tam Nowi by się szkolili, no i czasami w dzień czy weekend, bo i tak-najlpeiej w żywiole, w praktyce...-

ODPOWIEDZ