Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Maja Popielarska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
sybic
Chipsy przyszły
Posty: 15
Rejestracja: (wt) 09 maja 2006, 18:19
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: sybic » (wt) 18 wrz 2007, 15:24

TinkiWinki pisze:Może Mai znudziło sie pogodynkowanie i w Pulsie dostanie jakieś stanowisko dyrektorskie?
Ja obstawiam, że atmosfera w TVN, delikatnie mówiąc była coś nie tego...
Świadczą o tym słowa Adama Pieczyńskigo, szefa programowego TVN24, cytuje :

"Jeżeli w ciągu miesiąca do nas wrócą, przyjmiemy ich"
tu mowa też o innych dzienniakrzach TVN24, i dalej :
"Po tym czasie nie mogą jednak liczyć na to, że powtórzy się sytuacja Mikołaja Kunicy - grozi Adam Pieczyński"

Pieczyński grozi!
Śmieszne...
W przypadku Mai to powinien uszanować jej decyzję (jeśli już nie udało mu się namówić jej na dalszą współpracę) podziękować za wieloletnią współprace, a z grzeczności wypadałoby by powiedzieć, że :
Maja może do nas wrócić, wtedy kiedy tylko zechcę.
Maja Popielarska http://www.tgv.pl/maja

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: pchla » (wt) 18 wrz 2007, 17:19

sybic pisze:Ja obstawiam, że atmosfera w TVN, delikatnie mówiąc była coś nie tego...
Nawet jeśli to starannie to ukrywają przed światem zewnętrznym. Zubilewicz o Majce:
Tomasz Zubilewicz, twórca redakcji pogodowej TVN oraz jeden z najpopularniejszych prezenterów stacji zdradza nam, że odejście Mai Popielarskiej jest dużą stratą dla jej redakcyjnych kolegów, ale zarazem jest to naturalna kolej rzeczy w mediach. Przypomnijmy, że prezenterka TVN otrzymała propozycję przejścia do TV Puls, którą przyjęła.

Z telewizją jak z piłką…
- Sprawa przechodzenia prezenterów ze stacji do stacji przypomina transfery piłkarzy. Potrzebujemy kogoś do linii obrony, albo mamy nieskutecznego napastnika - trzeba zdobywać punkty i trzeba uzupełniać skład. - uważa Tomasz Zubilewicz.

Dlaczego Puls?
- Stacja TV Puls kojarzona z rodzinnym profilem, ustaliła widocznie, ze Majka będzie najbardziej pasować do profilu stacji i dlatego się do Niej zwróciła. Co bezpośrednio zadecydowało, że postanowiła odejść? Nie wiem, proszę się kontaktować z Majką. Wiem, że rozmowy w sprawie jej pozostania w TVN nie przyniosły spodziewanego skutku. - dodaje prezenter.

Słońce, nawet w pochmurny dzień…
- Na pewno była u nas postrzegana jako osoba wnosząca dużo spokoju i słońca do redakcji, dobrze się z Nią współpracowało. Otrzymała własne programy w TVN Meteo i TVN Style , w których się sprawdziła. Nie było żadnych poważnych kłopotów między nami. Szkoda takich osób, że odchodzą, ale jeśli w Pulsie ma być Jej lepiej – rozumiem Jej decyzję. Życzę Majce Wszystkiego Pogodnego. - mówi Zubilewicz.
za media2.pl :)

I zdjęcie:

Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: TinkiWinki » (wt) 18 wrz 2007, 21:03

"Jeżeli w ciągu miesiąca do nas wrócą, przyjmiemy ich"
tu mowa też o innych dzienniakrzach TVN24, i dalej :
"Po tym czasie nie mogą jednak liczyć na to, że powtórzy się sytuacja Mikołaja Kunicy - grozi Adam Pieczyński"
Pieczyński równie dobrze mógłby powiedzieć nie macie po co tutaj wracać
Maja trochę latek już ma :D Pogodynką to może być jakaś młoda studentka która chce zdobyć doświadczenie i po kilku latach robić coś poważniejszego. Maja miała jakiś programy na TVN Meteo i Style, ale może chciał robić coś poważniejszego. To tylko Zubilewicz jest mało ambitny i pozostaje na zapowiadaniu pogody i pseudo dowcipnym zachowaniu :D

A co do tej dobrej współpracy. Wystarczy poczytać forum poszczególnych programów na tvn24.pl. Przypuszczam że wiele wypowiedzi, głównie tych negatywnych :x , to dzieło kolegów i koleżanek z pracy. :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

sybic
Chipsy przyszły
Posty: 15
Rejestracja: (wt) 09 maja 2006, 18:19
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: sybic » (śr) 19 wrz 2007, 15:52

And pisze:A co do Mai, to jestem bardzo ciekaw, jakie będzie jej kolejne imię. W swojej „karierze” była już Marią, Majką, teraz jest Mają. Co będzie dalej? Aż strach pomyśleć.
Maja i Majka to przecież cały czas to samo imię i bywa też zdrobnieniem od Marii, podobnie jak Mania. A więc Twój strach jest nieuzasadniony i bierze się po prostu z braku wiedzy.
Polecam linki :

http://dziecko.interia.pl/ksiega-imion/ ... pan,264950
http://dziecko.interia.pl/ksiega-imion/ ... aja,264920
Maja Popielarska http://www.tgv.pl/maja

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: TinkiWinki » (pn) 01 paź 2007, 20:06

Ciekawe rzeczy wypisują na Gazecie o pracy w TVN24 :D
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=68837032
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: TinkiWinki » (pn) 29 paź 2007, 19:32

Na TVN Style i Meteo leci teraz Maja w ogrodzie z Wielkiej Brytanii :D Ale tam mają fantastyczne trawniki i żywopłoty :D
Majka jest chyba jedną z najsympatyczniejszych (przynajmniej na wizji) osób z tv. Gumiaczki w kwiatki sobie tam kupiła :x Zupę z dyni gotowała, chyba nawet smaczną bo ekipa całkiem raźnie się na nią rzuciła.
Aha, będę jej wdzięczny do końca życia :x dowiedziałem sie skąd wzięła się flaga Wlk. Brytanii :D

Nie dziwię się że została w TVN, w Pulsie raczej nie miała by takich możliwości twórczych.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: TinkiWinki » (śr) 28 lis 2007, 22:27

Taka ciekawostka. Ostatnie odcinki "Mai w ogrodzie" lektorowały m.in. Dorota Gardias i Joanna Kryńska a Mai prawie w ogóle nie było widać :D Przypuszczam że te odcinki powstały wtedy kiedy pani Popielarska była obrażona na TVN :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: pchla » (czw) 29 lis 2007, 8:03

Pewnie masz rację. A czy Maja już jest widoczna w tvn i tvn24? Bo ja jakoś nie mogę na nią wpaść. W Poranku jej nie widziałam, po Faktach też jakoś nie rzuciła mi się w oczy? Mam nadzieje, że nie podzieli losu Patrycji Redo tzn jest ale jakby jej nie było.
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: tobi » (sob) 01 gru 2007, 12:32

właśnie nie widać nigdzie?

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: pchla » (sob) 01 gru 2007, 12:38

A dzisiaj już widać :) Widziałam Maje w Poranku. Pewnie jutro też będzie. Czyli po krótkiej nieobecności powróciła na swoje miejsce. Mam nadzieje, że program "Maja w ogrodzie" też wróci do poprzedniego stanu.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: TinkiWinki » (pn) 24 gru 2007, 20:00

Dzisiaj, chyba na TVN Style, trafiłem na Majkę. Miała bardzo sympatyczną bluzeczkę :twisted:
Sybic może masz capsy? :D To był chyba jakiś fragment programu nagrywanego letnią porą.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: TinkiWinki » (wt) 25 gru 2007, 20:28

Już sam se załatwiłem capsy :D To nie bluzka a sukienka dżinsowa :twisted:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

sybic
Chipsy przyszły
Posty: 15
Rejestracja: (wt) 09 maja 2006, 18:19
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: sybic » (śr) 26 gru 2007, 11:30

Jakby co, to capsy stale tu :
http://www.tgv.pl/maja/
dokładam ;)
Maja Popielarska http://www.tgv.pl/maja

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: TinkiWinki » (śr) 26 gru 2007, 18:27

sybic pisze:Jakby co, to capsy stale tu :
http://www.tgv.pl/maja/
dokładam ;)
Uzbierało się ich troche ale wątpię by ktoś dotrwał aż załaduje się cała strona :) Powinieneś zrobić ją w postaci galerii. Np. takiej lub takiej.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: TinkiWinki » (czw) 10 sty 2008, 16:55

ObrazekObrazek

To pewnie w jej ogrodzie :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ