Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Urszula Rzepczak

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Aivlis » (sob) 22 lip 2006, 15:30

Wczoraj Rzepczakową w Panoramie widziałam, mówiła o "polskich obozach pracy" ( :x ) Tak sie rozpedzila i tak jej wyszlo, ale pozniej sie poprawila mowiac: "obozach pracy dla Polakow". I tak ogolnie mowila, jakby biegla 5 km zeby na relacje zdazyc. ;)
Material mozna odszperac na tvp.pl

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: And » (sob) 22 lip 2006, 15:34

Dzięki za info :D Właśnie kiedyś prosiłem, żeby mnie informować ;) Na pewno sobie zaraz ściagnę, ale w której to było Panoramie? 22.00?

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Aivlis » (sob) 22 lip 2006, 15:50

Tak :)

zetar_22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: zetar_22 » (sob) 22 lip 2006, 17:41

O ile się orientuje. A to informacja z dobrego źródła program był oddawany Polsatowi za friko. Potwierdza to też wpis na stronie Urszuli Rzepczak - "Program powstawał tylko i wyłącznie dzięki pomocy wspaniałych przyjaciół i własnej inwencji twórczej autorów". Zatem głównym powodem braku powtórek w Polsacie wydaje się brak praw autorskich. Programy w kanale Zdrowie i Uroda pochodziły z pierwszej serii produkowanej jeszcze dla TV 4, które były sponsorowane.

zetar_22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: zetar_22 » (pn) 24 lip 2006, 10:58

Sprawdziłam dzięki dobrym znajomym, że Polsat nie wydał na Obieżyswiata ani złotówki. Nie było kasy, nie było przekazania praw autorskich. Zatem jedynymi włascicielami programu są Rzepczakowie. Program to wytwór ich hobby. Z drugiej strony ciekawe skąd brali kasę na takie podróże ? Bo sponsorów raczej nie było widać.

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Martin » (pn) 24 lip 2006, 10:59

Nadziani muszą być. :x A kto wie być może należą do UKŁADU. :x

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: And » (czw) 03 sie 2006, 12:13

Na stronie znalazłem kiedyś taką informację:
Do Watykanu pojechali lub właśnie wybierają się najlepsi dziennikarze TV, którzy na żywo będą komentować pożegnanie Jana Pawła II. Są wśród nich m.in. Kamil Durczok, gwiazda „Wiadomości”, oraz reporterzy Piotr Kraśko, Urszula Rzepczak, Joanna Bukowska i Maciej Orłoś - czytamy w "Życiu Warszawy".
Czy Rzepczakowa wówczas przygotowywała jakieś relacje, albo materiały?
Ostatnio zmieniony (sob) 05 sie 2006, 0:57 przez And, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 03 sie 2006, 18:10

A proszę sobie poszukać na naszym forum :x Tak - była przezkilka dni, ale nei nadawała dla głównego wydania. TVP zmieniła w czasie część pracujących w Rzymie ludzi - wiadomo odpoczynek i tego typu sprawy.

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: And » (czw) 03 sie 2006, 18:51

Ale trzeba wiedzieć, jak szukać :| Chyba prościej będzie, jak sobie "przelecę" Wiadomości z tamtego okresu, bo mam je na dysku :] Pod "Rzepczak" niestety nic nie znalazłem, ani teraz, ani wcześniej :|

Za to znalazłem resztę capsów z NTW :D (+Informacje)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony (czw) 03 sie 2006, 20:58 przez And, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 03 sie 2006, 20:44

Był tutaj taki specjalny temat o wydarzeniach związanych z chorobą i śmiercią Jana Pawła II. Poszukaj. Rzepczakowa nie załapała się chyba do żadnego z wydań zamieszczonego na stronach TVP. Nadawała przez kilka dni - wieczorem i przed południem.

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: And » (pt) 11 sie 2006, 23:03

Jeśli chodziło o temat "TVP o Janie Pawle II", to przeczytałem dokładnie cały i rzeczywiście znalazłem informacje o Rzepczakowej :[b][/b]) W międzyczasie przewinąłem sobie wszystkie wydania Wiadomości z początku kwietnia 2005, które ściągnąłem rok temu. Rzeczywiście, żadna relacja Rzepczakowej się tam nie załapała, za to w głównym wydaniu z 4 kwietnia znalazł się jej materiał o pracy dziennikarzy w Rzymie :[b][/b])

Obrazek Obrazek

Oczywiście z przyjemnością odnotowałem też 2 materiały w Wiadomościach w mijającym tygodniu - wtorkowy, a szczególnie poniedziałkowy, bo zakończony stand up'em.

Obrazek

No właśnie ;) Dzięki informacjom na stronie znalazłem w YouTube taki oto filmik sprzed lat:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=KE4rp57WLMI (wywiad z Edytą Górniak, link nieaktywny!). Szkoda tylko, że jakość fatalna i nie można ściągnąć na dysk (error) :|

Tu jeszcze link takiego fajnego fragmentu Obieżyświata: http://video.google.com/videoplay?docid ... 2736&hl=pl O nazwach wysp chorwackich :D
Ostatnio zmieniony (pt) 10 kwie 2009, 19:07 przez And, łącznie zmieniany 1 raz.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Grzesioo » (sob) 19 sie 2006, 12:06

And pisze:No właśnie ;) Dzięki informacjom na stronie znalazłem w YouTube taki oto filmik sprzed lat:

Obrazek :D

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=KE4rp57WLMI
Szkoda tylko, że jakość fatalna i nie można ściągnąć na dysk (error) :|
Co się nie da :D jak sie chce to można. ArO też powinien się zainteresować bo to z Edytką G. :D
[hide]http://rapidshare.de/files/29913763/ur. ... _.avi.html [/hide]
Przy okazji przerobiłem go na avi. Jakość faktycznie fatalna.

Znalazłem jeszcze cos takiego z UR
http://www.youtube.com/watch?v=gpvrcplb0A8

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: And » (śr) 06 wrz 2006, 23:18

No jak tam? Pojawiły się w ostatatnich dwóch tygodniach jakiś materiały pani Rzepczakowej, które mówiła, że pracowicie przygotowywała wcześniej na czas swojego urlopu? :D

Taka mała ciekawostka turystyczna. Kiedy byłem teraz w Tunezji, pojechaliśmy sobie jednego dnia autobusem na wycieczkę i zupełnie przypadkowo spotkaliśmy małżeństwo z Polski. Oni sobie dojechali do Hammametu pociągiem z Nabeul i chcieli dojść do mediny. Ale ponieważ nie mogli się zupełnie dowiedzieć, gdzie iść, wsiedli w końcu w taksówkę, tyle, że taksówkarz zawiózł ich do tzw. nowej mediny w Hammamet-Yasminne. W związku z tym chcieli dojechać do właściwego celu już autobusem (moim zdaniem bardzo słusznie), a że spotkali nas na przystanku, to spytali, czy przypadkiem nie wiemy, jak tam dokładnie dojechać. Nie było by w tym może nic dziwnego, bo często spotykaliśmy Polaków, gdyby nie to, że pani ta była niezwykle podobna do Rzepczakowej... :D
Żebyście nie myśleli, że ja już ją tak wszędzie widzę :D Jechali z nami autobusem, rozmawialiśmy, potem oni wysiedli w centrum, a my pojechaliśmy dalej. Kiedy wysiedli, mama zapytała, czy zauważyłem, że ta pani była strasznie podobna do Rzepczakowej? Nie tylko z wyglądu, ale i ze sposobu mówienia, uśmiechu, a nawet stroju :D I do tego oboje z mężem również takie obieżyświaty, jak Rzepczakowie :D
Kiedy ją zobaczyłem, do razu mi się przypomniały te zdjęcia:
Obrazek Obrazek Obrazek
Potem spotkaliśmy ich jeszcze na lotnisku w Tunisie, skąd trochę niespodziewanie wylatywali do Poznania...
Ostatnio zmieniony (ndz) 08 paź 2006, 0:00 przez And, łącznie zmieniany 1 raz.

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: Aivlis » (czw) 07 wrz 2006, 15:21

And, czyżbyś spotkał Rzepczakową ? :> .........................................................................................................................
................................................................
To dlaczego jej ode mnie nie opieprzyłes ? ! :x :x :x

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Aivlis » (wt) 19 wrz 2006, 6:54

To jest dziennikarka rekordowa - juz od ponad dwóch miesięcy przysyła mi odpowiedzi i przysłać nie może.... Traktuje mnie nie poważnie - z jednej strony przeprasza, pyta się czy przysłać odpowiedzi, ja jej odpowiadam (zresztą bardzo szybko) że tak, drugi raz wysłałam te same pytania i.... milczenie. Następny mail.... milczenie.... Skype... milczenie... Jak ja czegoś takiego nienawidzę..

ODPOWIEDZ