Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wywiad z Rymanem :D

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Kajetan » (pn) 10 lip 2006, 12:47

doktorfaustus1 pisze:Fakty wieczortne nie wrócą. Ba - Fakty popołudniowe wylecą. Program nie przyciąga widowni i pan Miszczak puści jakąś telenowele z Brazylii lub powtórki serialu dla ludzi z miast powyżej 100 tyś, dobrze zarabiających i na pewno wykształconych - mowa o W11, ewentualnie Detektywach. A może Irek Bielinek dostanie jakieś pasmo na swoje debilne konkursy...
Tak, tak faustusie, wieścisz wypad Faktów popołudniowych z ramówki już blisko 2 lata, a te dalej są i mają się całkiem nieźle :x O dziwo Walter nie rezygnuje z programu, a powtórki W11 i Detektywów czy debilne- jak to ująłeś - konkursy pokazuje przed południem :lol:
Nie wylecą, sam myślę, że prędzej czy później Durczok i nad tym wydaniem popracuje, tzn zmienii, ulepszy, wypromuje - wszak FAKTY to nie tylko 19. (nie pozwoli na to by je usunąć, jak to byś chciał) - liczę po cichu na powrót wieczornych - może nie jesienią już, ale chociażby zimą - najlepszy program informacyjny powinien mieć więcej niż 2 wydania (kto wie czy Kamil też tak nie sądzi?) :roll:

Za Rymanem o 19. jakoś mi nie tęskno, choć program Durczoka ostatnio zachwyca mnie coraz rzadziej (ten chyba sam nie wie jeszcze jak FAKTY mają wyglądać). Jesy jednak dobrze, ważne tematy są poruszane.
Rymanowski się dobrze realizuje w tvn24, Magazyn 24 godziny ogląda się z przyjemnością <zwłaszcza gdy są dni 17:30 Styśka, 21. Ryman>, "Kawę na ławę" powinien jeszcze dopracować.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 10 lip 2006, 15:00

Kajtek kogo próbujesz oszukać? Chyba sam siebie! Przecież doskonale wiesz, że z wszystkich popołudniowych serwisów informacyjnych Fakty mają najsłabszą widownię. Nawet Kurier o 16.30 i 17.30 potrafi zgromadzić blisko 2 miliony widzów! Faktom nie pomogły zmiany - tj nowa pora emisji i sposób relaizacji. Nie potrafili poradzić sobie nawet z Panorama o 16.00, a rzucili się na Teleexpress. Szkoda tylko, że z przysłowiową motyką i sztuczną P. Redo :x Prędzej czy później program wyleci, a widzowie zostaną odesłani do TVN24.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Ania » (pn) 10 lip 2006, 15:12

oczywiscie ze popołudniwe weylecą :] nie pomogły nawet głupoty Sołtysika jakoby ANita abyła tam przeniesiona aby podnieść oglądalność :] Walter nie będzie amrnował czasu...
^@^
Obrazek

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Kajetan » (pn) 10 lip 2006, 15:29

doktorfaustus1 pisze:Kajtek kogo próbujesz oszukać? Chyba sam siebie! Przecież doskonale wiesz, że z wszystkich popołudniowych serwisów informacyjnych Fakty mają najsłabszą widownię.
Ależ faustusie, nikogo nie próbuję oszukać :D Widownia widownią, aczkolwiek FAKTY popołudniowe najgorzej sobie nie radziły w ostatnim roku (polecam dane na tvnmaniaku o których dawniej pisałem). O 16:45 miały NAWET 2 miliony prawie że :D, udziały po 16. też nie były najgorsze (15 proc. - jednak już poniżej średniej całego TVNu) :?
Prawdą jest jednak, że widownia i udziały są niższe niż telenowela nadawana przed (tylko wiosną 18,46 proc. udziału średnio w godz. 15:00 -16:00) i "Sędzia.." (nawet 2 mln widzów i ponad 20 proc. udziałów). Nie sądzę mimo wszystko, aby program został usunięty - Durczok na to nie pozwoli :> Napiszecie, że nie ma nic to gadania w tej kwestii? Czy ja wiem - wieczorne usunęli dopiero po wywaleniu LISA :lol:

Poza tym gdzie ta motyka Pati jak to ująłeś :( pracowałaby dalej? A Anita? Dyżur tygodniowo w Raporcie Wieczornym? :x Program zostanie chociażby dlatego, żeby Pati i bdb Anita miały co prowadzić :smiech:
doktorfaustus1 pisze:Nawet Kurier o 16.30 i 17.30 potrafi zgromadzić blisko 2 miliony widzów!
A to ciekawe, skąd takie dane?! KURIER wieczorny w porywach i to w okresie gdy telewizja oglądana jest najcześciej (późna jesień, zima) osiąga liczby które zaprezentowałeś :x A twierdząc że o 16:30 i 17:30 ma takie wyniku mijasz się z prawdą, o tej pierwszej godzinie musiałby osiągać udziały bliskie Modzie na sukces (40 proc. :x ), a tak nie jest :twisted:

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 10 lip 2006, 16:52

Kajtek, Kajtek... Doskonale wiesz, że Durczok nei ma tu nic do gadania. Fakty to inna redkacja, fakty Popołudniowa inna oraz inny szef! Walter i z Miszczakiem pedzej czy później puszczą kolejna mutację W11 i po sprawie :x
Poczytaj sobie dane AGB na wirtualnych mediach a przekonasz się, że Kurier miał i czasami ma oglądalnośc na poziomie prawie 2 milionów.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: pchla » (czw) 21 cze 2007, 8:01

A co do wywiadów z Bogdanem Rymanowskim to najnowszy można przeczytać w Gali. http://gala.onet.pl/0,1419269,1,1,bogda ... wiady.html

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: pchla » (ndz) 01 cze 2008, 15:39

Ryman ze swoim Wiktorem :)

Obrazek
Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 01 cze 2008, 16:13

Kto jeszcze był nominowany z Rymanowskim?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Przemek » (ndz) 01 cze 2008, 16:25

Najwyżej ceniony komentator lub publicysta

Tomasz Lis
Bogdan Rymanowski
Jarosław Gugała
Elżbieta Jaworowicz
Dorota Gawryluk

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: pchla » (ndz) 01 cze 2008, 17:01

A ja byłam w szoku. Byłam pewna, że po raz kolejny zobaczymy Lisa z Wiktorem :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: TinkiWinki » (pn) 02 cze 2008, 16:08

Tak patrzę na zwycięzców i wygrali ci którzy najczęściej pojawiali się w tv. Rymanowski w Magazynie 24 godziny, Kawie na ławę i ostatnio chyba w jakimś pseudo dokumencie na TVN. Pochanke Fakty i magazyn. Liszowska chyba tańczyła w TVN-ie i śpiewała na Polsacie, pewnie jeszcze grała w jakimś serialu TVP. Donaldu Tusku non stop w tv. Tak na marginesie to trochę bez sensu robić głosowanie za zeszły rok w połowie następnego :D Jakie są osiągnięcia Tuska w 2007? Że niby wygrał wybory? Większość nie głosowała na PO ale przeciw PiS, wiec to raczej Jarek powinien dostać Wiktora za 2007. On jak żaden inny polityk królował w tv w 2007 :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: pchla » (wt) 03 cze 2008, 7:58

Mnie się i tak najbardziej podobały podziękowania Szymona Majewskiego i mina Tuska gdy mówił o żarcia turystycznym. Może mało górnolotne ale mnie rozśmieszyło. Mina Tuska bezcenna. Ryman ok. Ja się cieszę. Jeszcze nigdy Wiktora nie dostał niech ma :P Natomiast prowadzący? Mucha... Hołownia dziwnie bujający się na boki, a na "czerwonym dywanie" plastikowy Oliwier vel Piotrek i Elżbieta Duda (czyt. Dudęęęęęę) która nie potrafiła jednego zdania po polsku sklecić :D
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ