Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kazimiera Szczuka co o niej sądzimy ?

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: viper » (śr) 30 maja 2007, 19:04

Podobają Wam się jej prezentacje pozycji "a-sexualnych" w programie Szymona Majewskiego? Mnie tak. Ale to chyba nie Szczuka wymyśla te opisy.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Ania » (czw) 31 maja 2007, 2:28

No właśnie też sie nad tym zastanawiałam ;) bardzo fajne są :x
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: AsiaMaria » (czw) 31 maja 2007, 9:21

Szczuka jest nawet całkiem, całkiem, wnosi jednak trochę indywidualizmu do tego TVN-u, bo TVN już coraz bardziej opanowują "tańczące-gwiazdeczki" i strasznie mi się to nie podoba; a ona stanowi jakąś przeciwwagę dla tych wszystkich... fakt, że po "Ogniwie" się sprzedała trochę, występowała nawet na jakimś pokazie mody :? ale wolę oglądać sto razy bardziej ją...

A gdyby "Najsłabsze Ogniwo" mnie nie zainteresowało te jakieś 3 lata temu, to zapewne nie byłoby mnie tutaj i w ogóle nie wiedziałabym nic o w11 det czy samw i nie oglądałabym tvn.
Polubiłam ją i zaczęłam oglądać "no", a póżniej zrobił się taki maraton: najpierw fakty o 16;45, potem W-11, RwT, znowu Fakty i Uwaga no i potem "gwóżdż programu" ;) i tak się wszystko zaczęło... teraz pewnie już bym nie oglądała tak często "Ogniwa", bo komisarze, szczególnie Asia wyparli Kazię z piedestału:D ale zawsze to coś; co ma przynajmniej jakiś poziom

ODPOWIEDZ