Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Danuta Kondratowicz

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: tobi » (sob) 30 cze 2007, 11:27

no więc obserwowałem ostatnie dwa dni http://www.tvn24.pl/127,program.html
i nie było tam informacji kto danego dnia dyżuruje w DnŻ
nie sądze by podawali, choć w ostatniej odsłonie strony to było i bardzo mi to odpowiadało

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: pchla » (sob) 30 cze 2007, 11:39

Tobi bo oni nie podają kto danego dnia prowadzi, tylko kto ogólnie prowadzi dane pasmo.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: pchla » (ndz) 13 kwie 2008, 17:39

A ja mam pytanie: czy Danuta pojawia się jeszcze w serwisach? Bo ja nie widziałam jej osobiście całe wieki?
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: kamil » (ndz) 13 kwie 2008, 17:47

pchla pisze:A ja mam pytanie: czy Danuta pojawia się jeszcze w serwisach? Bo ja nie widziałam jej osobiście całe wieki?
Pojawia się już praktycznie tylko co jakiś czas w serwisach dla DD TVN. Była chociażby w ten weekend ;)

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: tobi » (pn) 14 kwie 2008, 1:50

Pani Kondratowicz to jest chyba bardziej do pracy poza kamerą. Nie wiem, czym się zajmuje sekretarz programowy. Chyba za ramówkę.
Teraz stawiają na poszerzanie prowadzących o reporterów, aniżeli sięganie po 'starą gwardię'.
Może teraz po odejściu Kacpra Kaliszewskiego Pani Danuta Kondratoiwicz pojawi się jako pomoc do dyżurów w Dniu na Żywo.

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: kamil » (pn) 14 kwie 2008, 7:31

tobi pisze:Pani Kondratowicz to jest chyba bardziej do pracy poza kamerą. Nie wiem, czym się zajmuje sekretarz programowy. Chyba za ramówkę.

Sekretarz programowy decyduje o której kończy się serwis itp. :x
tobi pisze:Teraz stawiają na poszerzanie prowadzących o reporterów, aniżeli sięganie po 'starą gwardię'. Może teraz po odejściu Kacpra Kaliszewskiego Pani Danuta Kondratoiwicz pojawi się jako pomoc do dyżurów w Dniu na Żywo.
Wątpię, bo już by się pojawiała. Mają dwóch nowych reporterów za stołem prezenterskim, a ponadto ostatnio znacznie częściej w Dnż gości Anita Werner :smile:

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: tobi » (pn) 14 kwie 2008, 11:50

no pani Anita Werner to chyba nie gości, tylko stała się jedną z gł. prowadzących to pasmo w tygodniu. Od jakiegoś m-ca regularnie pojawia się 2 czasami 3 dni w tygodniu w Dniu na Żywo.

A pani Danuta Kondratowicz dziś w serwisach Dnia na Żywo. Jednak :x Tak jakby widziała Twój wpis i zaprotestowała. Jest w serwisach o pełnej godzinie.

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: kamil » (pn) 14 kwie 2008, 12:06

tobi pisze:no pani Anita Werner to chyba nie gości, tylko stała się jedną z gł. prowadzących to pasmo w tygodniu. Od jakiegoś m-ca regularnie pojawia się 2 czasami 3 dni w tygodniu w Dniu na Żywo.
Tak chciałem, by ładnie zabrzmiało ;)
A pani Danuta Kondratowicz dziś w serwisach Dnia na Żywo. Jednak Tak jakby widziała Twój wpis i zaprotestowała. Jest w serwisach o pełnej godzinie.
To samo sobie pomyślałem, gdy ją ujrzałem :x Rozjaśniła włoski :P Ale bardzo miły widok oglądać ją w dłuższych niż 4 minutowych serwisach :smile:

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: pchla » (wt) 15 kwie 2008, 8:07

A jednak... no proszę. A ja naprawdę nie wierzyłam, że zobaczę jeszcze Danusię w DnŻ. Ostatni raz była tam tak dawno temu. Ale powróciła i bardzo dobrze. I wypiękniała. Włosy rozjaśniła. Ciekawe czy to oznacza bardziej regularną bytność w tym paśmie czy tylko tak z tęsknoty za kamerą?
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: tobi » (wt) 15 kwie 2008, 10:35

grafiki dyżurów z tego co wiadomo, rozpisuje Justyna Pochanka. Pytanie do niej.
Stracili dobrego człowieka z doświadczeniem z Polskiego Radia, to próbują z tym pasmem, szukają pomysłu na osoby. Oby nie była tam grupa reporterów, którzy będą się pocili przed prompterem. Bo ich już robi się za dużo ostatnio na antenie TVN24.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: pchla » (wt) 15 kwie 2008, 11:09

Jak na razie w Dniu na żywo króluje Danusia, a to raczej nie jest pocący się reporter :) Oprócz tego często pojawia się Anita. W zeszłym tygodniu objawił się też Piotr Jacoń. Pytanie tylko czy to ostateczne rozwiązanie problemu odejścia Kacpra czy będą szukać kogoś innego do DnŻ.
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: tobi » (śr) 16 kwie 2008, 13:16

pchla pisze:Oprócz tego często pojawia się Anita. W zeszłym tygodniu objawił się też Piotr Jacoń. Pytanie tylko czy to ostateczne rozwiązanie problemu odejścia Kacpra czy będą szukać kogoś innego do DnŻ.
ciekawe ciekawe. A 2 tygodnie temu cztery dni był Michał Żebrowski w Dniu. Bałem się, że to on został wybrany na stałe zastępcę Kacpra. Ale w tym tygodniu nie było wcale, ani w poprzednim to może jednak Danuta będzie supportowała grono: Tadla-Sakowska-Werner.
Póki co na stronie mamy to: http://www.tvn24.pl/127,program.html

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: pchla » (śr) 16 kwie 2008, 19:40

A dzisiaj kto obok Madzi się objawił w DnŻ? Czyżby Danusia po raz trzeci? Bo nie miałam okazji oglądać.
Ja obstawiam, że to miejsce będzie nie przypisane do nikogo. Czasem pojawi się Danka, czasem Żebrowski, może Marta Kuligowska jak wróci? :)
tobi pisze:Póki co na stronie mamy to: http://www.tvn24.pl/127,program.html
To tam widnieje od początku istnienia nowej strony. nawet Kacpra nigdy nie dopisali. :)
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: kamil » (śr) 16 kwie 2008, 20:09

pchla pisze:A dzisiaj kto obok Madzi się objawił w DnŻ? Czyżby Danusia po raz trzeci? Bo nie miałam okazji oglądać.
Dziś z Boską była Tadla :D
To tam widnieje od początku istnienia nowej strony. nawet Kacpra nigdy nie dopisali.
Kacper jest wpisany jako prowadzący serwisy w ''Poranku''. ;)
Jędrzejowska w ''Magazynie'', Kalczka w ''Piś'', Kuźniar wyłącznie w ''Poranku''. Mogliby się raz w roku poświęcić, by zaktualizować. Częściej - nie mówię :]

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: tobi » (śr) 16 kwie 2008, 22:46

pchla pisze: Ja obstawiam, że to miejsce będzie nie przypisane do nikogo. Czasem pojawi się Danka, czasem Żebrowski, może Marta Kuligowska jak wróci? :)
Marta to pewnie będzie w Poranku spowrotem. Potem miałaby cały dzień dla dziecka od 11 :D

ODPOWIEDZ