Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anna Kalczyńska czyli wdzięk i klasa w TVN24 :)

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

Anna Kalczyńska czyli wdzięk i klasa w TVN24 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: tobi » (pn) 14 mar 2005, 13:50

Ostatni raz prowadzi?ą serwis 26.02 w sobote.
Lecz po kilku godzinach zastapi? ją ?ukasz Grass.

Czy to choroba czy może rozmowy z inną stacją.
Osobiscie nie wierze by mog?a ona wywiną? numer jak Krzysztof Ziemiec bo wspó?pracowa?a ona z TVN24 od roku 2001 zaczynając pracowanie nad Studiem Europa wspó?finansowanym przez fundusze UE.

Pó?niej była reporterką, live co prawda wychodzi?y jej fatalnie i do dziś pamiętam jak podczas jeszcze wdtedy obecnego Magzaynu24GODZINY 17.30 Justyny Pochanke zapomniaa? textu, przytakn??a kilka razy g?ową i Justyna przesz?a do kolejnej cz?ści Magazynu. A? w ko?cu trafi?a do serwisów TVN24. Zadebiutowa?a w serwisach informacyjnych w wieczór Sylwestrowy 2003.

Ostatnio prowadzi?a Poranki razem z Kubą Poradą po sukcesie Wieczoru Ameryka?skiego w listopadzie 2004.


W weekened wczoraj znów :twisted: pojawiła się uwielbiana nie tylko przeze mnie :twisted: :twisted: :twisted: Anna J?drzejowska. Ciekawe czy ma dziś Dzień Na żywo 11.00-18.00. Dobrze że komisja........


Dop. MAxi:

- nie pisz tematów DU?YMI LITERAMI
Ostatnio zmieniony (śr) 05 kwie 2006, 23:44 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 14 mar 2005, 17:09

A może pojechała na zas?u?ony d?u?szy urlop? Szefowie TVN24 eksploatują ją jak dawniej K. Ziemca. Pewnie musi odpoczą? i zregenerowa? si?y.
PS tez ją lubi?.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: tobi » (wt) 15 mar 2005, 0:23

To chyba urlop zaaaleg?y POchorobowy.

doktorfaustus1 pisze: tez ją lubi?.
lecz jeśli miałaby ją zast?powa? albo przynajmniej dzi?ki jej nieobecności mia?oby by? więcej Danuty Kondratowicz i Marty Kuligowskiej to nie mam nic przeciwko :P

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (wt) 15 mar 2005, 9:58

też bardzo ją lubi? i ch?tnie oglądała bym ją cz?sciej zamiast takiego Grassa na antenie ;) np... w Faktach ;)
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: tobi » (śr) 16 mar 2005, 13:54

Ale Grass z za?o?enia w PorankuTVN24 miał by? tylko raz w parze z Anita Werner a choroba...albo nie wiem co bo nikt nic nie wie i nie widzi Ani jest w zast?pstwie.

A jak zapewne i Ania i Doktorek wiecie że ja mógłbym ogląda? codziennie Danke Kondratowicz.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (śr) 16 mar 2005, 16:48

no może i z za?o?enia tak ale niestety jest doś? często... a to niedobrze s?u?y programowi dla Anity by się lepsza przydała....np. Porada czy Marciniak
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 16 mar 2005, 18:03

Danka i tak jest grubą rybą. Nie pojawia się często na antenie, ale to ona decyduje o tematach porsuzanych w seriwsach, wywiadach etc.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (śr) 16 mar 2005, 21:43

dok?adnie ale ja wol? swoich ulubie?ców jednak widzień na antenie ni? za biurkiem ;) niech sobie tam siedzi Grass a fachowcy niech prowadzą serwisy :twisted:
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (czw) 17 mar 2005, 22:53

doktorfaustus1 pisze:Danka i tak jest grubą rybą. Nie pojawia się często na antenie, ale to ona decyduje o tematach porsuzanych w seriwsach, wywiadach etc.
Ostatnio Danuta Kondratowicz ma zwykle w ka?dym tygodniu po 2 dyżury. Bardzo często sa to pon i sob albo pi i sob albo raz. I zazwyczaj w trakcie Obrad Komisji Śledczej wi?? trafi? na nią jest często. Ale nie zawsze.

POmimo du?ego dystansu do wszystkiego jaki nabywam ka?dego dnia zaczynam się nie pokoic nieobecnością Ani K.Czy?by od marca rozwiązana miała umow?. Dok?adnie sko?czy?a z ko?cem lutego.Chyba się nie po?egna?a :?:

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: tobi » (pn) 21 mar 2005, 13:11

JEST. I JAK OPALONA.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 21 mar 2005, 17:21

Te? się ciesz?, że wróci?a. Wprawdzie jeszcze jej nie widzia?em - przez cały dzień miałem zaj?cia, ale mam nadzieje, że teraz nie b?d? zmuszony ogląda? Marty Kuligowskiej, za którą prawd? mówiąc nie przepadam. Wiem, wiem, nara?? się Tobiemu. :twisted:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Ania » (pn) 21 mar 2005, 20:47

Te? się ciesz? pomimo że jej nie widuj? ;) ale fajnie ze jest...
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: tobi » (pn) 21 mar 2005, 20:48

doktorfaustus1 pisze:ale mam nadzieje, że teraz nie b?d? zmuszony ogląda? Marty Kuligowskiej, za którą prawd? mówiąc nie przepadam. Wiem, wiem, nara?? się Tobiemu. :twisted:
Tak Doktorze. Masz racje. Marta miała w zesz?ym tygodniu 4 dyżury i w ostatnim też więc raczej w tym tygodniu jej odpuszczą. Anie zobaczy? można na pewno w weekend i zaiste jutro w Poranku. Co do Marty na prawde nie rozumiem co Ty złego w niej widzisz. Ja nic. Chyba nie powiesz że wola?byś ogląda? w jej mijescu J?drzejowską, która ostatnio co raz lepiej opanowuje czytanie z propmptera, a nawet opanowuje powoli-cho? wciąż w najmniej odpowiednich momentach :roll: akcentowanie.

Anka dziś serio była zaje. :lol: Podziwiam jej rozwój :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 22 mar 2005, 9:03

Po prostu nie lubi? i tyle. Pani Marta kojarzy mi się z tanią sensacją rodem z Superwizjerów i innych tego typu programów oraz show "Jestem jaki jestem" w którym była lektorem. Róznie? jej program "Zdrowie" skutecznie odstrasza mnie od telewizora.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Ania » (wt) 22 mar 2005, 10:12

A dzisiaj nie Anka a Anitka w poranku :D :D bardzo mnie to cieszy ;)

Co zaś do Kuligowskiej to ja ją lubi?... fajnie sobie teraz laska ty?y wyrabia z resztą, kr?cąc z bratem Styśki więc się Faustus przyzwyczaj bo pewnie jącz?ściej widywa? bedziesz ;) |

A ja s?ysza?am i to od zaciek?ego wroga J?dzy J?drzejowskiej - Michosa że ona podobno jest coraz lepsza w wywiadach itp... nie tylko w czytaniu z promptera :D z resztą jak mam by? szczera to jak dla mnie np. w Faktach może by? Kuligowska, J?drzejowska nawet i sam Miecugow byle zdj?li wreszcie tego pajaca Kajdanowicza... :?
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ