Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anna Kalczyńska czyli wdzięk i klasa w TVN24 :)

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#661

Post autor: pchla » (ndz) 30 gru 2007, 11:43

Oczywiście, że jest adres. Jak zwykle nasz TW go wygrzebał. Przed nim nic się nie ukryje :D
http://web.mac.com/tvn33/iWeb/Ania%20i% ... Start.html
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#662

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 30 gru 2007, 12:19

pchla pisze: Pesymista. W prawdziwą miłość też nie wierzysz? ;)
Podobno ostatnią prawdziwą miłość widziano kilka lat temu w jednej z nadmorskich miejscowości. Spacerowała plażą o zachodzie słońca. Nie zachowały sie jednak żadne dokumenty potwierdzające ten fakt więc można przypuszczać że to tylko plotka służąca reklamie tej miejscowości.
Prawdziwa miłość przetrwała tylko w opowieściach i legendach na podstawie których często kręci sie filmy. Ostanie lęgowiska prawdziwej miłości zostały wytępione przez telewizję , internet i pęd do kariery. Co prawda od czasu do czasu słyszy się o przypadkach odkrycia okazów kopalnych ale nie wiadomo czy to prawdziwa miłość czy kilkudziesięcioletnie przyzwyczajenie.

:x :x :x
pchla pisze: Jak Anita mogła się tak ubrać na wesele koleżanki? :(
Anita trzyma fason. Co prawda zły ale trzyma :x
pchla pisze: No widzisz. Wszystko przed Tobą TW. Skoro oni weszli Ty też musisz spróbować ;P
Poczekam jak zbudują tam windę :D Od samego patrzenia się już zmęczyłem :x

Obrazek
Ciekawe co właścicielka drugiego męża może szeptać na ucho pannie młodej? :> :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#663

Post autor: pchla » (ndz) 30 gru 2007, 13:29

A ja tam prawdziwą miłość widuję bardzo często bo każda miłość jest prawdziwa. Niektóre mają tylko krótszy termin przydatności :)
TinkiWinki pisze:Anita trzyma fason. Co prawda zły ale trzyma :x
Strasznie mnie przybiła ta jej fotka. Nie wiem czy będę umiała z tym żyć :D
TinkiWinki pisze:Ciekawe co właścicielka drugiego męża może szeptać na ucho pannie młodej? :> :x
Wiele życiowych mądrości.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#664

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 30 gru 2007, 16:48

pchla pisze: Strasznie mnie przybiła ta jej fotka. Nie wiem czy będę umiała z tym żyć :D
Delikatnie mówiąc strój był niestosowny do sytuacji :x Nie bywam często na takich imprezach ale kobity w spodniach to sobie nie przypominam :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

dawidTVP
Chipsy przyszły
Posty: 43
Rejestracja: (ndz) 09 gru 2007, 21:00

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#665

Post autor: dawidTVP » (pn) 31 gru 2007, 1:30

Anitka chyba nie wiedziała chyba na jaka impreze idzie. Jej strój był bardzo niestosowny. Tak to ona sie może ubierać na inną okazję nie na wesele. :shock:

Dop. Przemek- wystarczy tylko jedna emotka. :/
Ostatnio zmieniony (pn) 31 gru 2007, 7:57 przez dawidTVP, łącznie zmieniany 1 raz.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#666

Post autor: pchla » (pn) 31 gru 2007, 11:46

Dajmy już spokój Anicie :P Z pewnością nie chcę wiedzieć jaki ma strój na Sylwestra :/ Wróćmy do Ani. W piątek powiedziała w PiŚ, że spotkamy się w poniedziałek: czy to ona z Łukaszem spędzi z widzami tvn24 Sylwestrową noc?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#667

Post autor: TinkiWinki » (pn) 31 gru 2007, 12:22

pchla pisze: W piątek powiedziała w PiŚ, że spotkamy się w poniedziałek: czy to ona z Łukaszem spędzi z widzami tvn24 Sylwestrową noc?
Święta miała prawie wolne to w Sylwestra musi popracować.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

dawidTVP
Chipsy przyszły
Posty: 43
Rejestracja: (ndz) 09 gru 2007, 21:00

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#668

Post autor: dawidTVP » (pn) 31 gru 2007, 15:17

Niestety musi Anitka pracować. "Ktoś musi pracować, żeby bawić mugł się ktoś". :smile:

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#669

Post autor: TinkiWinki » (pn) 31 gru 2007, 17:05

dawidTVP pisze:Niestety musi Anitka pracować. "Ktoś musi pracować, żeby bawić mugł się ktoś". :smile:
Chopie, opiłeś się sfermentowanego soku pomarańczowego czy co? :x Większe głupoty niż ja wypisujesz :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#670

Post autor: pchla » (wt) 01 sty 2008, 10:15

I Ani wcale nie było. O 18.00 pojawił się sam Łukasz Grass, a później nie wiem bo nie śledziłam. W każdym razie Ania chyba postanowiła spędzić Sylwestra w milszym miejscu niż studio tvn24 :P Wyżej wspomniana Anita też się nie pokazała czyli też się bawiła. Mam nadzieje, że zadbała o swoją elewację bardziej niż zwykle :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#671

Post autor: Dżasta » (ndz) 13 sty 2008, 15:18

pchla pisze:I Ani wcale nie było. O 18.00 pojawił się sam Łukasz Grass
A w piątkowym PiŚ dla odmiany Anka pojawiła się sama ;-) Odziała się tak ładnie, że nie mogłam się powstrzymać i ją nagrałam, a moja capsiarka ocapsowała :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Anna jest dowodem na to, że prezenterka serwisów informacyjnych może zakładać uszyte na siebie marynary :D
Na koniec programu zaprosiła na M24h w imieniu Łukasza Grassa :> Nie uważacie, że powinno być na odwrót?
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#672

Post autor: pchla » (ndz) 13 sty 2008, 15:33

Dżasta pisze:A w piątkowym PiŚ dla odmiany Anka pojawiła się sama ;-) Odziała się tak ładnie, że nie mogłam się powstrzymać i ją nagrałam, a moja capsiarka ocapsowała :D
Jak dawno nie było capsów Ani. :) Strój Ani to dowód na to, że biel to kolor w którym zawsze wygląda się pięknie i odświętnie.
Dżasta pisze:Anna jest dowodem na to, że prezenterka serwisów informacyjnych może zakładać uszyte na siebie marynary :D
A ja tylko potwierdzę: tak to była aluzja do Magdy S. :P
Dżasta pisze:Na koniec programu zaprosiła na M24h w imieniu Łukasza Grassa :> Nie uważacie, że powinno być na odwrót?
Ja jestem jak najbardziej za :( Ania publicystycznie pokazała się tylko parę razy w Gościu Porannym, a uważam, że powinni jej dać szansę.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#673

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 13 sty 2008, 18:13

Dżasta pisze:Odziała się tak ładnie,
W końcu liznęł ciut tej Francji to teraz nie wypada ubierać się nieelgancko :D
pchla pisze:Strój Ani to dowód na to, że biel to kolor w którym zawsze wygląda się pięknie i odświętnie.
To dlatego zawsze podobały mi się lekarki i pielegniarki :x
pchla pisze: Ja jestem jak najbardziej za :( Ania publicystycznie pokazała się tylko parę razy w Gościu Porannym, a uważam, że powinni jej dać szansę.
Może nie ma czasu na nic poza PiŚ? Kiedyś chyba udzielała się dla jakiejś stacji francuskiej.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#674

Post autor: pchla » (pn) 14 sty 2008, 9:18

TinkiWinki pisze:To dlatego zawsze podobały mi się lekarki i pielegniarki :x
Widzisz z nami znajdziesz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie :P
Może nie ma czasu na nic poza PiŚ? Kiedyś chyba udzielała się dla jakiejś stacji francuskiej.
Teraz pewnie się już tak bardzo nie udziela bo chyba nie ma w czym. http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 27752.html
Szkoda, że Ania przez ten program tak rzadko jest na wizji :(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#675

Post autor: Przemek » (pn) 14 sty 2008, 13:45

A Ani Tata gra w Na wspólnej tatę jednego z głównych bohatewów- Filipa Konraskiego. W Serialu ma na imię Jeremi :D a jego żonę gra Małgorzata Pieczyńska.

ODPOWIEDZ