Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anna Kalczyńska czyli wdzięk i klasa w TVN24 :)

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#631

Post autor: Przemek » (sob) 18 sie 2007, 11:27

A przypadkiem Polska i Świat nie wystartuje w poniedziałek??

Sprawdziłem na tvn24.pl 20:20 Polska i Świat.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#632

Post autor: pchla » (sob) 18 sie 2007, 11:43

No właśnie nie wiadomo jak to do końca jest. Też widziała program na tvn24.pl i tak Polska i świat jest od poniedziałku, ale znowu serwis press.pl informuje, że premiera programu dopiero 3 września.
3 września wystartuje Polska i świat - magazyn informacyjny podsumowujący wydarzenia dnia. Emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.20, będzie miał dwoje prowadzących - Annę Kalczyńską i Łukasza Grassa.
Wszystko zapewne wyjaśni się w poniedziałek :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#633

Post autor: Dżasta » (pn) 20 sie 2007, 22:51

I jak najbardziej się wyjaśniło, Anna wylądowała dziś w DnŻ. Miałam przyjemność podziwiać ją w najbardziej emocjonującym momencie dnia. Kiedy to zbierała gorące komentarze po konferencji Janusza Kaczmarka. :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#634

Post autor: pchla » (wt) 21 sie 2007, 7:54

Dżasta pisze:I jak najbardziej się wyjaśniło, Anna wylądowała dziś w DnŻ.
Czyli po raz kolejny program na stronie tvn24.pl wprowadza widzów w błąd. Myślałam, że po starcie nowej strony w końcu będzie naprawdę wiadomo co jest w programie, ale widocznie się przeliczyłam.
Dżasta pisze:Miałam przyjemność podziwiać ją w najbardziej emocjonującym momencie dnia. Kiedy to zbierała gorące komentarze po konferencji Janusza Kaczmarka. :D
Wspaniale sobie radziła. Widać, że wypoczęła. I bardzo ładnie wyglądała.

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#635

Post autor: Dżasta » (wt) 21 sie 2007, 20:32

I dziś powtórka. :D Profesjonalna, śliczna i jeszcze bardziej promienna. :D A wiecie co mi się dzisiaj podczas dyżuru Anny najbardziej podobało i utkwiło w pamięci? Tak, tak zgadliście. Wszystkie rozmowy z Pawłem. :P
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#636

Post autor: pchla » (śr) 22 sie 2007, 8:05

Dżasta pisze:A wiecie co mi się dzisiaj podczas dyżuru Anny najbardziej podobało i utkwiło w pamięci? Tak, tak zgadliście. Wszystkie rozmowy z Pawłem. :P
Niemożliwe. Ja zdecydowanie bardziej zapamiętałam te z Dagmarą Kaczmarek :x
Dżasta pisze:Profesjonalna, śliczna i jeszcze bardziej promienna. :D
Pełna zgoda. Ale zdarzyła się Ani pewna urocza wpadka. W ostatnim serwisie o 17.30 Ania zaczęła zdanie od słów "Wichur zniszczył....". Nie wiem kim jest ten złowrogi wichur :D Ale pomyłki mają prawo się zdarzyć wszak była przed jak zwykle pasjonującą i pełną napięcia rozmową z Jackiem Pałasińskim :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#637

Post autor: Dżasta » (śr) 22 sie 2007, 21:19

pchla pisze:
Dżasta pisze:A wiecie co mi się dzisiaj podczas dyżuru Anny najbardziej podobało i utkwiło w pamięci? Tak, tak zgadliście. Wszystkie rozmowy z Pawłem. :P
Niemożliwe. Ja zdecydowanie bardziej zapamiętałam te z Dagmarą Kaczmarek :x
A ja tych z Dagmarą w ogóle nie pamiętam. :x
pchla pisze:
Dżasta pisze:Profesjonalna, śliczna i jeszcze bardziej promienna. :D
Pełna zgoda. Ale zdarzyła się Ani pewna urocza wpadka. W ostatnim serwisie o 17.30 Ania zaczęła zdanie od słów "Wichur zniszczył....". Nie wiem kim jest ten złowrogi wichur :D Ale pomyłki mają prawo się zdarzyć wszak była przed jak zwykle pasjonującą i pełną napięcia rozmową z Jackiem Pałasińskim :)
Och! Ani, jak zresztą innym, zdarzają się wpadeczki, ale w jej wykonaniu są wyjątkowo urocze. :D Dziś np. o koleżance Małgosi Telmińskiej powiedziała "Małagosia". :mrgreen:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#638

Post autor: pchla » (czw) 23 sie 2007, 7:44

Dżasta pisze:Dziś np. o koleżance Małgosi Telmińskiej powiedziała "Małagosia". :mrgreen:
A to tego nie słyszałam. Za to widziałam dokładnie początek jej dyżurowania w DnŻ. Bardzo gorący dzień w sejmie. Miała smutną marynarkę, ale i tak wyglądała bardzo ładnie. Ostatnio zauważyłam, że Ania porzuciła swoje super energetyczne marynary na rzecz bardziej stonowanych. Ciekawe czemu? Ja tęsknie za wesołymi seledynami i wściekłymi różami. Mam nadzieje, że szykuje je na otwarcie nowego programu.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#639

Post autor: Dżasta » (ndz) 02 wrz 2007, 10:21

Ania ze swoim mężem była wczoraj na Air Show w Radomiu. Widzieli ten tragiczny wypadek. Anka opowiadała o nim w rozmowach telefonicznych, a z Jej mężem rozmawiał na żywo reporterka tvn24, Kasia Kozłowska. A oto i mąż Ani :arrow:

Obrazek Obrazek

Nie poznałam go. Z tym zarostem jakoś inaczej się prezentuje. Olśniło mnie dopiero, kiedy Kasia na koniec go przedstawiła. ;-)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#640

Post autor: pchla » (ndz) 02 wrz 2007, 11:47

O Dżasta na Tobie i Twoich capsach można polegać zawsze. Utrwalisz wszystko :) A mąż Ani prezentuje się bardzo dobrze, wygląda na sympatycznego faceta.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#641

Post autor: Dżasta » (pn) 03 wrz 2007, 22:26

Ach!!! Pawłowi należą się podziękowani. P.Maciej w serwisie przez mojego ulubieńca prowadzonym się pojawił i dlatego został nagrany. ;-) Ale dziś już się tak dobrze nie spisałam Nie udało mi się debiutu Anki w Polska i świat nagrać. :roll: Ale to Ani wina :lol: aż oniemiałam, kiedy zapowiedź zobaczyłam. :xx: Profesjonalizm i luzik, czyli tak jak zawsze. 8) Tylko kolegę mogłaby mieć innego do towarzystwa - nie muszę chyba pisać kogo ja bym najchętniej u jej boku widziała. :xx:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#642

Post autor: pchla » (wt) 04 wrz 2007, 7:57

Po babsku dodam, że w zapowiedzi było widać, że ma świetną spódnicę i ogólnie bardzo ładnie się zaprezentowała. Niestety ja również widziałam tylko zapowiedź po Kropce i końcówkę czyli zaproszenie na Magazyn. Nie wiem na czym ten program polega. Mam tylko nadzieje, że jest w nim coś innego niż w Raporcie, a nie tylko zapowiedzi materiałów. Ciekawe czy pojawiły się w końcu profesjonalne informacje ze świata. W każdym razie program bardzo krótki bo w okolicach 20.50 się kończył. Ktoś zna szczegóły?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#643

Post autor: michal » (wt) 02 paź 2007, 21:28

Anna Kalczyńska 22 lipca pojawiła się na żywo w głównych wiadomościach prywatnej francuskiej telewizji TF1 "Journal 20 Heures", w dniu wypadku polskiego autokaru w Vizille. Nadawała relację ze Szczecina skąd pochodzili niektórzy pielgrzymi. Akurat wtedy tego dziennika nie oglądałem. A trafiłem teraz na ślad Kalczyńskiej w tym programie przez zupełny przypadek w dodatku dzięki samej Kalczyńskiej. A szukałem ino czegoś więcej o tej fantastycznej francuskiej prezenterce - Claire Chazal. ;)

Pozostało potem już tylko odszukać odpowiednie wydanie:

- całe wydanie
- właściwy fragment

Uwielbiam ten dźwięk czołówki. ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#644

Post autor: pchla » (śr) 03 paź 2007, 9:16

Rozumiem niewiele, ale robi wrażenie :) To wspaniale, że tak dobra dziennikarka może się zaprezentować również poza Polską. Robi tvn24 dobrą reklamę :)

A co się dzieje z Anią? Czemu ostatnio nie pojawia się z Łukaszem o 20.30?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#645

Post autor: michal » (pt) 05 paź 2007, 8:30

Przetłumaczyłem to:
Claire Chazal: Oczywiście w Polsce są olbrzymie emocje, gdzie o wypadku mówi się we wszystkich mediach. Na miejscu mamy reporterkę Annę Kalczyńską, która jest korespondentką France 24 i która znajduje się dokładnie w [miejscu? - chine (?)], skąd pochodzili pielgrzymi. Anno, słuchamy cię, wyobrażamy sobie oczywiście, że w tej gminie emocje są ogromne...

Anna Kalczyńska: Emocje są ogromne, oczywiście. Znajduję się przed kościołem świętego Mikołaja. To ta parafia dokładnie, która zorganizowała tę pielgrzymkę do Francji. Tu przychodzą ciągle pielgrzymi, przychodzą również wierni, wszyscy, którzy szukają pocieszenia, uspokojenia. Przychodzą również rodziny ofiar, ponieważ trzeba powiedzieć, że wiele ofiar zgubiło swoje telefony komórkowe, więc kontakt z nimi jest praktycznie niemożliwy. Proboszcz tej parafii, ksiądz Kamiński jest zasmucony przez tych, którzy przychodzą. Organizuje tu prawdziwą komórkę... centrum informacji. Przekazuje wszystko co może zdobyć, wszystkie możliwe informacje od władz polskich, władz francuskich na miejscu, dla rodzin, które ciągle nie wiedzą co się stało z ich bliskimi, w jakim są stanie, w jakich są warunkach we francuskich szpitalach. Trzeba powiedzieć, że tutaj mówi się również o cudzie, ponieważ dwoje księży, którzy asystowali, którzy towarzyszyli wiernym pielgrzymom podczas tej pielgrzymki we Francji, są żyjący, są oczywiście ranni, ale żywi, więc to jest prawdziwy cud boski według co się tutaj w Szczecinie mówi. Wielu pielgrzymów pochodziło ze Szczecina, ze Stargardu Szczecińskiego, z innych miejsc, więc tutaj jest atmosfera ..., atmosfera ... [jaka - nie wiem, nie znam tych przymiotników - moreuse (?), peusante (?)]. To niedziela, więc jest oczywiście dużo mszy w tym kościele, ale także będzie dodatkowe czuwanie tej nocy.

Claire Chazal: Dziękuję bardzo, Anno. (...)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ