Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

JUSTYNA POCHANKE- NAJLEPSZY DZIENNIKARZ 2005!!!!

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: TinkiWinki » (pt) 09 maja 2008, 21:08

Czyżby miała jakieś problemy osobiste? Nikt nie wiesza kamieni na szyi ot tak sobie :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: pchla » (sob) 10 maja 2008, 9:58

TinkiWinki pisze:Czyżby miała jakieś problemy osobiste? Nikt nie wiesza kamieni na szyi ot tak sobie :x
O to Justyna ma je często bo ona lubi takie ozdoby na szyi :) A co ona robiła w piątek w Magazynie? Zawsze był Marciniak :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: TinkiWinki » (pn) 12 maja 2008, 23:24

W 2004 nie nosiła kamieni na szyi :D Tylko chyba żołnierski nieśmiertelnik :x

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: pchla » (wt) 13 maja 2008, 8:02

TinkiWinki pisze:W 2004 nie nosiła kamieni na szyi :D Tylko chyba żołnierski nieśmiertelnik :x
I nie nosiła też bieliźnianych bluzek :) Justyna ostatnio postawiła na kobiecość. Ale trzeba przyznać, że wczoraj w Faktach po faktach była niezła. Z pewnością lepsza od Durczoka.
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: tobi » (wt) 13 maja 2008, 10:07

szczególnie niezłe było 3 razy wyświęcenie pana gościa, Pana Hołdysa. guru Hołdys w Faktach po Faktach, świat według Hołdysa w Faktach po Faktach. Szok, ta Pani wczoraj mnie przekonała, że jej przeciąganie, podżegania wszystkiego do tematu sensacyjnego to wszystko jest tak żałosne, że Justyna Pochanke nadaje się do...Superstacji. O tak, i tylko i wyłącznie tam.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: pchla » (wt) 13 maja 2008, 10:18

Eeee bez przesady ;) Ja też mam wiele zastrzeżeń do Pochanke. Czasem mnie wkurza, ale jednego jej odmówić nie można: ma niesamowitą lekkość mówienia i chęć do zabawy słowem i za to ją cenię. W świecie gdzie kultura języka zamiera to rzadkość :)
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: tobi » (wt) 13 maja 2008, 23:52

proszę Cię, nie mów o kulturze języka w wydaniu tej Pani.

jej zabawy języka są poniżej jakiegolwiek poziomu. Lepsze zabawy prowadzą młodsi koledzy z Superstacji. Prędzej oni prezentuję wyższy poziom, aniżeli Pochanka. Nie znoszę jej zabaw słowem i jej wymawiania Fuckty z naciskiem na fuck w swojej bieliźnianej bluzeczce o kolorze plastikowego odblaskowego różu. żenada :x

ale to moje zdanie, można się nie zgadzać.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: TinkiWinki » (pt) 23 maja 2008, 11:17

Biała Dama :x postrach polityków :x
Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: viper » (pn) 02 cze 2008, 12:12

Dostała Wiktora 2007 w kategorii "najpopularniejszy prezenter TV" !
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: tobi » (wt) 03 cze 2008, 12:33

pozwolę sobie skomentować tak jak komentuje całe to widowisko konkurencja TVN. Ale akurat mają w tym rację.

Wiktory odkąd robi je TVN promuje, docenia swoich. I im więcej ich ludzi dostaję wyróżnienia, tym więcej ludzi z TVN będzie je dostawać w przyszłości (nagrodzeni w tym roku, za rok będą wśró tych, którzy głosują). Nie sądzę, by były to obiektywne oceny, a nie polityczna poprawność drużyny TVN.Choć jak Wiktory były w TVP też dominowali ludzie z TVP. Po prostu jedna wielka impreza, kolejna impreza swoich ze swoimi. A nie obiektywne medialne wydarzenie.

ODPOWIEDZ